Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

za długa zima i zła

02.01.2013 dieta MŻ

Polecane posty

Widzę, że nie tylko ja nie umiem pływać. Co roku mówię sobie, że się nauczę i tak latka lecą...... Jeżeli chodzi o rower stacjonarny to takowy posiadam ale nie jeżdzę bo nie lubię 5 min max i mam dosyć. nie ma to jak normalny rower na świeżym powietrzu, krajobraz się zmienia itd a tu tylko pedałowanie nuuuudy.(:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej;) Ja też odchudzam się od od drugiego;) Jak narazie jest dobrze ,żadnych wpadek nie było;) ja też jestem na diecie MŻ, jem wszystkiego po trochę i dużo owoców i warzyw;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nej. Ja znowu nie mam czasu bo nawał pracy, ale będę zaglądać i w miarę możliwości pisać. x Na śniadanie zjadłam omleta z 4 jaj (ale takich ze wsi, wiec nie za duże były), do tego chuda szyneczka pokrojona drobno (3 plasterki) i serek typu hohland (light) +2 łyzki otrąb i łyżeczka proszku do pieczenia. Troszkę zielonej papryki i 2 pieczarki pokrojone w kosteczkę. Wszystko wymieszane i usmażone na teflonie bez tłuszczu. Do tej pory nic. Mam w zapasie kefir naturalny ale jakoś nie mam natchnienia na razie na niego. Chyba zaraz kawkę walnę a kefir później, albo na jutro zostanie. Nie mam pomysłu na obiad. Ale tak chodzi na mną tortilla (placek z jajka i mąki kukurydzianej) do tego usmażone mięsko mielone z czerwona papryką (jak pisze usmażone mam zawsze na myśli bez tłuszczu, od jakiegoś czasu nie używam go wcale) do tego jakaś sałata, pomidor, ogórek i sos czosnkowy zrobiony z jogurtu greckiego. Dawno tego nie jadłam a zawsze to coś innego jak ostatnie moje posiłki. x Ja basen kocham. Pływać nauczyłam się jeszcze jako małe dziecko. Ale teraz jak idę na basen to też za dużo nie pływam bo chodzę z synkiem i jak jest ktoś znajomy i przez chwilę zerknie na niego to idę a jak nie to moczę sie w brodziku, albo siedzimy w bąbelkach, ale cały czas staram się machać nogami, taki mini aerobik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za dluga zima, ja w sumie obiady jem takie jak wszyscy w domu, z tym ze np zamiast ziemniakow wiecej surowki, mieso niepanierowanie i nie smazone na tluszczu ;) wszystko w normalnych ilosciach i oczywiscie bez podjadania ;) ciezko jest gotowac kazdemu cos innego ;) biore sie za cwiczenia z Jillian ;) chociaz zakwasy mam nieziemskie... a te pare rozstepow ktore mialam na boczkach staly sie jakby wyrazniejsze... nie wiem czy nie po tym serum z eveline... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i zrobiłam tortille. właśnie ja kończe i czuje się napchana. cały czas też chce mi się pić. x Dzisiaj idę szybciej spać. NIe dość, że w pracy jest co robić to jeszcze dieta i maluchy. Mudszę się wyspać, żeby jutro mieć dużo siły na dalszą dietę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tu cisza ;) mam nadzieje ze trzymacie dietke ;) ja wlasnie wcinam sniadanko ;) pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, dzieciaczki mi się rozchorowały. Już wczoraj starsza nie poszła do przedszkola bo miała chrypkę a dziś w nocy dusił ją kaszel. Na razie podaję syrop ale jak do jutra się nic nie poprawi to do lekarza bo piątek. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Wam! Dziewczyny mi waga spadła tylko do 56,1 w sumie to się taka utrzymuje dlatego od dziś wszystko sobie będę zapisywać i ważyć i obliczać, bo jem chyba za dużo. Iwona współczuję choroby dzieci oby nie było gorzej-wiem jak to jest z chorym dzieckiem ja z moją to już 3 razy w szpitalu wylądowałam więc teraz na każde przeziębienie czy katar dmucham i chucham Ja też w sumie jem normalnie, ale obiady czasami robię sobie osobno-teraz pójdę na łatwiznę i nie będę wymyślać, po prostu będę jeść ziemniaki albo ryż do tego jogurt nat, surówka nawet kupna w bistro, bo tylko ja jem tak naprawdę surówki bo resztę w język gryzie, albo mizeria itp. i mięso gotowane z zupy najczęściej udko to mogę jeść codziennie bo lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak więc teraz piję kawę z mlekiem i słodzikiem czyli 50kcal czyli muszę zjeść teraz coś co będzie miało 200kcal i później 2 śniadanie co ma 100kcal czyli zjem jakiś owoc.Z poprzedniej diety właśnie miałam zeszyt gdzie wszystko szczegółowo zapisywałam, ale mi mała go porwała na strzępki i muszę od nowa wszystko a i przepisy tam miałam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super sprawa z zeszytem. Zapisywać codziennie sumiennie co się je i jaka waga i po m-cu będą wnioski. Ja jak kiedyś zapisałam co zjadłam przez cały dzień to o mało zawału nie dostałam tyle tego było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W diecie zawsze jest zastój kg stoją w miejscu i ważne wtedy jest żeby to przetrwać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zastój robi się po ok miesiącu diety, ja u siebie nie mam żadnej cyfrówki tylko ten główny dekoder co trzeba było kupić. Polsat cyfrowy zostawiłam rodzicom, bo mnie wkurzały same powtórki i już mi się nie chciało tego oglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę,że powoli robi się coraz ciszej w temacie.Ja już zakończyłam na dziś jedzenia,ale nie zapisywałam,znowu było "na oko":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Ja miałam dzisiaj urwanie głowy, ale już jestem. Dalej się trzymam. Jednak zważe się dopiero w sobote. Cały czas wydaje mi się, że jakaś napchana jestem. Jutro zjem ostatni posiłek ok 17-18 i później już tylko woda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj na obiad zjadłam fasolkę po bretońsku, ale w wersji przed dodaniem mąki, więc chyba źle nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,wczoraj zakupiłam sobie zeszyt NOWY,aby mieć na czym zapisywać. Tak więc jak na razie zjadłam 1 łyżkę jajecznicy po córce powiedzmy,że to wdg ilewazy.pl jest 1/4 porcji czyli 25g to 54kcal-ale było tak naprawdę mniej kawa z mlekiem 120g 3,2%-70kcal policzę,że mam za sobą 100kcal. Teraz przynajmniej widzę na czym stoję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. U mnie dziś waga trochę w górę ale wczoraj zjadłam 2 spore kawałki ciasta. Ciasto kupił mąż nawet kawkę zrobił co u niego do rzadkości należy więc jak było nie zjeść....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mój to też mi kawy nie robi chyba ,że od święta:O ja zapiszę swój wynik wagowy w poniedziałek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomniałam kupić ryż...wrrr muszę wykorzystać ten nieszczęsny brązowy, będę go gotować godzinę, wole zjeść rozgotowany niż surowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To WesołaMama z czego ty się odchudzasz????Mi do ciebie brakuje 13 kg to znaczy mam więcej. O Boże jak ja dużo ważę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×