Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

za długa zima i zła

02.01.2013 dieta MŻ

Polecane posty

a kiedy ja niby jadłam serek topiony. Kupuję ser żółty o obniżonej zawartości tłuszczu Jogurt gracki się je, jak ma mało tłuszczu. Grapefruita zjadłąm raz (ale Wy chyba miałyście więcej wpadek ) zresztą na pierwszej stronie napisałam na czym polega moja dieta. Pisałam, że nie jest to typowy Dukan. Dla mnie ważne, że działa i chudnę. Zresztą co Wy się tak przejmujecie moją dietą. Miałyśmy się wspierać, a nie naskakiwać na sibie i wytykać jakieś błędy. Każdy niech stosuje jaką dietę chce, ważne, żeby na niego działała. Na mnie taka działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to może dziewczyny zaczerniajcie nicki włączcie się do codziennej dyskusji z nami,tutaj każdy może sobie przyjść i pójść. A u mnie......jeszcze 3 babeczki były

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sory ale jak dla mnie to nie zrzuciłaś żadnych kologramów tylko dalej stoisz w miejscu. Objadałaś się przez święta a potem trochę przystopowałaś z jedzeniem to co najwyżej w ciągu tych dwóch tygodni woda z CIebie zeszła a nie schudłaś. I wiem co mówie,patrząc na swój przykład, jakieś ostatnie dwa miesiące roku pofolgowałam sobie z dietą i się objadałam , w nowy rok patrze na wagę a tam 59 kg, zaczęłam dietę , a cztery dni później ważąc się na wadze było 56 kg, no więc wygląda chyba na to,że 3 kg zrzuciłam w ciągu czterech dni. I nie ściemniaj,że jesteś na DUkanie bo czytając Twoje wcześniejsze posty to się po prostu chce śmiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To Ty się zdecyduj czy w końcu jesteś na Dukanie czy tylko trochę na Dukanie, bo teraz w ostatnim poście sama sobie zaprzeczyłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buuu,,
ktos mnie tu wkurza juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nona wyluzuj. Dzięki za troskę ale pozwól, że będę robić to co chcę. Ja wiem najlepiej czy chudnę czy nie. Opróćz wagi mam jeszcze centymetr. Gdybyś czytała od początku to wiedziałabyś na jakiej jestem diecie i nie czepiałabyś się. Jak ktoś chce stosować prawdziwego dukana, to myślę, że będzie na tyle mądry i przeczyta kasiążkę, a nie będzie brał przykładu ze mnie, tym bardziej, że nie jestem na temacie o Dukanie i jasno na początku napisałam co stosuję. Więc myslę, że możesz być spokojna o osoby stosującę tą dietę od deski do deski. Mam prośbę. Nie ciągnijmy już tego tematu. Bez sensu sprzeczać się o pierdoły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i zawalilam na starcie :( Nie miałam pomysłu na obiad a ciocia podrzuciła mi pierogi ruskie- zjadlam 7 polane smazona cebulka :( A do tego 150g sękacza. Aha... I wcześniej kawałek pasztetowej- no masakra jakaś!!! Dowalilam tego wszystkiego i teraz mnie mdli, jak nie wiem :( Chyba jeszcze mnie ta grypa trzyma! Muszę się jutro opanować! Dosyć tego! A na trolle z pomarańczowymi nickami nie zwracajcie uwagi- specjalnie prowokują! Jak pizzi chcę taka dietę i na nią działa, to jej wybór i tyle w tym temacie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wraźnie napisałaś na poprzedniej stronie,że wcześniej byłaś na mż a teraz jesteś od nowego roku na DUkanie więc nikt tutaj się Ciebie nie czepia tylko po prostu stwierdzam fakty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dolly, ja ostatnio ledwo się oparłam pierogom;( mieszkamy z teściową ona zrobiła pierogi a ja odmówiłam i zrobiłam sobie pałki z kurczaka , teraz się do mnie nie odzywa. ;( ona nie rozumie ,że ja się odchudzam bo przecież nie mam z czego podobno;/ WesołaMamo nie przejmuj się babeczkamii;) zapij czerwoną herbatą i tyle;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To tylko u mnie tak się dzieje ,że piszę i mi nie wkleja czy też macie takie problemy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dolly, no to zaszalałaś. Nie przejmuj się już tyle, tylko od jutra działaj dalej. Od jutra zero pierożków, smażonej cebulki i pasztetowej. Jedz dużo warzyw, one mają mało kcal, wieczorem jedz białko (zasycą Cię na dłużej). ja jem przede wszystkim białko, bo po nim nie jestem tak często głodna. Na diecie nie wolno chodzić głodnym bo wtedy szybko traci się zapał. Szukaj produktów jak najmniej kalorycznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laska zacięłaś się z tym dukanem czy co? Przyłapałaś mnie :) nie jestem na dukanie jestem na pseudo dukanie. Już, ulżyło. Masz rację. Lepiej Ci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja zaczęłam tydzień temu, jestem niska 160 cm i 70kg wagi - od tego zaczynałam. Dziś jest 67. Mój cel to ok. 55 (biorę pod uwagę mój biust który tez swoje robi a podczas chudniecia niewiele sie zmniejsza). WesołaMama z chęcią bym z Tobą porozmawiała, zainteresowała mnie Twoja stopka, że tyle schudłaś ... Jak będę miała więcej czasu to przeczytam cały topik od początku pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angela Witaj:) I wal prosto z mostu:) a tak poza tym to mi teraz jest niedobrze... czerwonej herbaty nie mam, ale jutro mam nadzieję, że kupie-może być pu-erh? i czy można ją pić z cytryną? pytam, bo jeszcze czerwonej nie piłam-tylko zieloną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesoła ;) Ja mam czerwoną na przemian z bio active a czasami tą z biedronki, kupuje o smaku cytryny ale zawsze wkrajam jeszcze dodatkowy plasterek;) Powiem Ci,że ja jestem wielką fanką tej herbaty, uważam ,że dużo mi pomogła. Ja kiedyś ważyłam 64 kg i schudłam do 47 ale potem jakoś te kg przybyły spowrotem bo zarzuciłam dietę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiatj Angel ,ja też mam problem z dużym biustem, to znaczy teraz jak schudłam jest już w miarę ok ale kiedyś to nie cierpiałam wręcz swojego biustu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest herbata sawannah i cytrynowa ma takie żółto-zielone pudełko i napis pu-erh ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam odwrotny problem. Przed schudnięciem miałam fajny, pełny biust, a pierwsze z czego mi zawsze leci to właśnie biust. Teraz jest on raczej mini.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam odwrotny problem. Przed schudnięciem miałam fajny, pełny biust, a pierwsze z czego mi zawsze leci to właśnie biust. Teraz jest on raczej mini.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny co jutro na obiad macie? Bo ja jakoś pomysły nie mam na gotowanie;( Obiady jem takie jak zwykle tyle ,że mniej. Ale już nie wiem co gotować, ciągle to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z biustem tak bywa,że podczas odchudzania zawsze najpierw z cycków zejdzie a dopiero potem z tyłka;) Ja akurat zadowolona jestem bo zawsze mi biust przeszkadzał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taak...
WesołaMama czerwona to właśnie pu-erh , możesz pić z cytrynką ale jakbyś chciała posłodzić to odradzam, cukier niszczy właściwości herbaty czerwonej i zielonej. Pewnie czarnej też, nie wiem bo nie piję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×