Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Będę MAMĄ2013

Starania o Dziecko od stycznia 2013

Polecane posty

no z tym sluzem to u mnie zawsze dziwnie bylo,ja go nie mam poprostu. Pamietam przed ciaza ponad 10 lat temu to faktycznie mialam sluz ale od czasu porodu go nie mam,boli mnie podbrzusze i zawsze myslalam ze to oznaka dni plodnych i teraz mnie tez boli tak od 3 dni ale testy niczego nie wykazuja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia - Super wiadomość!!! a niestety test ujemny /wczoraj/ więc chyb nadziei nie ma. Ale @ jeszcze nie przyszła..../powinna wczoraj..../ Rylko ten cykl mam bez clo. więc nie wiem czy się coś nie przesunie.... Za resztę dziewczyn trzymam kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BędęMamą2013, dopóki nie przyszła @, zawsze jest nadzieja i tego się trzymaj. Ja mocno za Ciebie trzymam kciuki, będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja0009
hej dziewczyny! po pierwsze Ewka szczere gratulacje:) a tak zapytam powtorzysz test w razie czego po terminie miesiaczki? ja na wszelki wypadek zrobilabym, zeby sie na 100% upewnic i zobaczyc, czy ta druga kreska wyszla bardziej widoczna:) bo czasami na poczatku wychodzi blada albo prawie niewidoczna, bo malo jest tego hormonu ciazowego. przy okazji maszeruj do poradni na bete, to juz wtedy 10000% pewnosci:) powiem wam, ze ja nie wierze w te testy, bo one sprawdzaja sie wtedy, jak ktos ma mega regularne cykle itp. ja tam ide na zywiol:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja0009
a jeszcze zapytam o cos...to jest troche dziwne pytanie, ale mi osobiscie taka sytuacja wczesniej nie zdarzyla sie, wiec nie wiem co mam myslec:) a wiec do rzeczy:) czy kiedys podczas mniej wiecej polowy cyklu przytrafilo sie wam, ze kilka razy wyszedl z was jakby taki czop sluzu, ktory jest przezroczysty, bardzo zbity i wlasnie jak ktoras napisala, ze przypomina zawartosc kurzego jajka? chodzi o bialko oczywiscie:) mi w tym tyg tak sie przytrafilo i zastanawiam sie, czy powodem nie jest to, ze dzien wczesniej kochalismy sie z chlopakiem i moze jeszcze ze srodka wyplynela sperma? bede szczera do bolu, ale coz...to byl taki dluugi "glut". nigdy, ale to nigdy czegos takiego nie mialam. ale z drugiej strony mysle, ze nawet jakby to byla sperma, to przeciez zgodnie z grawitacja wyplynelaby wczesniej, a ja jeszcze po tym chodzilam, wykonywalam rozne czynnosci, a nie lezalam plackiem, zeby ona moglaby tam zostac w srodku mnie. do tego na drugi dzien w trakcie pracy cos takiego przytrafilo mi sie w toalecie, a pozniej iles godz pozniej w domu. to nie moglaby raczej byc sperma (liczas ile czasu uplynelo od stosunku), a infekcje pochwy odrzucam, bo nie mam objawow. raczej to byl moj sluz...moze tak przejawia sie owulacja?? pojecia nie mam co to mogloby byc:D a co mnie zdziwilo, to czulam jak ten czop sluzu wychodzi ze mnie! nikomu tego nie zycze, bo przedziwne uczucie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewka83
Jeżeli dobrze zrozumialam to ten glut :) to jest właśnie sluz płodny i w nim mogą przeżyć plemniki do zapłodnienia :) nad beta to się zastanawiam czy nie podejść jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewka83
Zołza trzymam kciuki ale jeżeli nie masz wogole śluzu plodnego itesty też ciągle wychofza negatywne to może rzeczywiście warto zrobić usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaja opis apetyczny :P,nie no spoko tez bym wolala o takich rzeczach tu na forum niz nawet lekarzowi w twarz,musze wyliczyc jak mi te plodne w przyszlym miesiacu powinny wyjsc i zarejestruje sie do gina,ile dni trwaja dni plodne?orientujecie sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja0009
Zolza przykro mi bardzo, ale masz racje w jednym, ze lepiej tutaj napisac, jak Cie nikt nie zna niz gin prosto w oczy, bo jeszcze pomyslalby, ze ja to jakis nawiedzony czubek jestem:D Ale co poradzic, jak pierwszy raz cos takiego mialam?? Nic;D Dni plodne teoretycznie zaczynaja sie od 9 dnia cyklu do mniej wiecej 19 dnia, ale to przy cyklach 28dni. To akurat pamietam z lekcji biologii, ale wez pod uwage, ze z plodnymi to roznie bywa...Raz Ci sie przesuna, a raz beda wczesniej. Kiedys slyszalam, ze jak ma sie ostatnie dni miesiaczki, to tez mozna zajsc, bo wystarczy, ze pod wplywem orgazmu podniecisz sie, w organizmie zajda takie procesy, ze nagle moze dojsc do owulacji. W necie masz kalendarzyki dni plodnych. Wystarczy, ze wpiszesz date ostatniej miesiaczki. Ale powaznie- nie wierz w to tylko dzialaj instynktownie i kochaj sie ile wlezie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzis znow sprawdzalam czy mam dni plodne i widoczna byla druga kreska nawet mojemu M pokazalam i mowi ze tez wizi wiec to nie omamy,zobaczymy jutro czy bedzie mocniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja też @ jeszcze nie mam,ale od paru dni mnie boli podbrzusze i dziś z czystej ciekawości zmierzylam tempke i mam 37,5.co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Ja dziś mam 23dc,ale czuję sie fatalnie:(Rano gdy już byłam w pracy pojawiło się jednorazowe kawowe plamienie,podbrzusze boli mnie na przemian z krzyżem,jest mi niedobrze,jestem spiaca-pogoda tak myslę.Kurcze @ powinna wystapić 4.II a ja czuje sie tak jak bym miała juz dzis jej dostać.Piersi jak by mogły to eksplodowały.Dziewczyny ja chyba w tym cyklu dostanę @ wcześniej ,bo nie mozliwe by dopiero za 5 dni i tyle musiała bym czekać z tymi bólami? u was kiedy ma nadejść@?Jak samopoczucie? Przepraszam ,ze nie odniosę się do każdej,ale mam zły nastrój o w ogóle wszystko na nie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny,nie wytrzymalam i zrobiłam test -negatywny:( , ale jeśli nie dostane@ do piatku to powtórzę test i mam nadzieję,że będzie już 2 kreseczka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola2812, nie za wcześnie na test? Ja myśłę, że piątek to najwcześniej i to też nie wiem, czy nie za wcześnie? Ja idę tak samo, jak Ty i Katalejka, tak więc tzryma za nas kciuki. Za wszystkich innych też oczywiście :) Na pewno wkrótce będzie radość. Ja ogólnie czuję się super, (*)(*) tylko takie ciężkie, wczoraj się ze mnie lało strasznie, a (*)(*) to jeszcze takich dużych nie miałam, ale to tylko wczoraj, dziś już normalnie. A tempkę mam od 6 dni na tym samym poziomie, jak od linijki, dziwne :( Nigdy się z czymś takim nie spotkałam. Obiecałam sobie nie mówić o straconych nadziejach, bo nie chcę przyciągać złego, ale tak jakoś się nie czuję w tym cyklu na sukces :( No zobaczymy, kciukasy w górę :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shines- no wiem,wiem że za wczesnie,ale to tylko z ciekawości!Może mam zwidy i omamy ale chyba była bardzo-ale to bardzo bladziutka kreseczka!Ale nie jestem tego już teraz pewna:(:).cóż sama nie wiem?Zrobię w piatek,jeśli nie wyjdzie to w przyszłym tygodniu.No chyba że przyjdzie ta okropna i nie chciana @.Uf,wstretna! Dziewczyny musimy wierzyć,że nam się uda!Wiara czyni cuda!!! Trzymam bardzo za nas kciuki-za wszystkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja0009
hej dziewczyny. ja mam okres dostac 7 lutego, wiec juz niedlugo:) w ogole, to nie wiem, jak mialam wczesniej cykle 28 dni (wiadomo przy tabletkach), to czy teoretycznie dni plodne beda w srodku cyklu? przyjmijmy, ze cykl bedzie rowniez trwal 28dni po odstawieniu tabletek. bo jak patrzylam teraz, to moje proby zajscia w ciaze opieraja sie na dniach plodnych...no zobaczymy, czy to cos da:) w koncu zeby zajsc to jest doslownie iles procent szansy:) myslicie zeby zrobic test w dniu spodziewanej miesiaczki? o ile oczywiscie wczesniej nie dostane:p tez robicie test w dniu terminu miesiaczki? a jak wasze sampoczucie??? u mnie takie sobie....sesje mam:/ jeszcze czeka mnie w sumie 5 egzaminow:/ masakra jakas:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie nadal czysto mimo rannego plamienia.Własnie po krótkiej drzemce(zmorzyło mnie) zaglądam tu szybciutko by sprawdzić co u was:)Ja czuję sie źle,może nie bardzo,ale troszke tak jak bym była na małym kacu.Podbrzusze nadal pobolewa i krzyż też tj. korzonki.Jezeli to PMS to super je odczuwam-eh:(Żołądek mi sie trzęsie i pobolewa czasami:(Zgaga pali od czasu do czasu...Kurczę a moze jakaś grypa żołądkowa mnie dopada..sama juz nie wiem:( Zajrzę później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewka83
Ja w was wierzę i bardzo mocno trzymam kciuki :) za każda z osobna :) a jak nie w tym cyklu to już napewno w przyszłym :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewka83 czy byłas juz u lekarza? kaja0009 zrób tak jak piszesz i testuj tak jak wyliczyłaś sobie@. karola2812 spokojnie..kolejny test wyjdzie z dwiema krechami:D shiness otóż to nie mów o straconej nadziei.Zobaczysz doczekasz się tego upragnionego dnia w którym to ujrzysz pozytywny test:) Będę MAMĄ2013 poczekaj cierpliwie i powtórz test jutro lub pojutrze...Ja ci życzę II grubych kresek:) Zołza:P jak wyszedł dziś test owu....? Ja poczekam cierpliwie do 2 dni po spodziewanej @.Mysle ,że tak będzie najlepiej i bez rozczarowań.No chyba ,że @ wyprzedzi mnie w działaniach:P Do jutra kobitki.Idę spać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja0009
dziewczyny napisze Wam, zeby sie nie zalamywac. moja kolezanka starala sie o drugie dziecko 6 mies. akurat nie chodzi o czas, bo jest prawidlowy, ale jak zaszla w ciaze, to robila kilka testow na raz roznej firmy i na poczatku w ogole druga kreska nie pojawiala sie. pozniej znowu powtorzyla i zrobila znowu kilka testow na raz i pojawila sie druga kreska malo widoczna. jak poszla do lekarza, to dostala ochrzan, ze kilku testow na raz nie robi sie, bo to nie ma sensu (dziwny lekarz). ginekolog tez jej mowil, ze na pewno nie jest w ciazy (pomino malo widocznej 2 kreski) i dal skierowanie na bete. i co sie okazalo?? ze jest w ciazy:) po prostu testy jeszcze nie wykrywaly tak wczesnej ciazy:) wiec glowa do gory i nie zalamywac sie:) ja tak chce testowac 7/8 luty:) swojemu tez powiedzialam, ze to bedzie wyjatkowy dzien:p jak zapytal dlaczego, to powiedzialam mu, ze @ ma przyjsc...tylko czy przyjdzie?;) zobaczymy. z tego co pamietam to jakos tak czesto nie staralismy sie, zeby nalogowo dzien w dzien to robic, ale trafilam kilka razy w dni plodne i zaraz po okresie:) ciekawe ile nam zajma starania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja0009
jeszcze co mi sie przypomnialo. niedawno ktos mi powiedzial, ze jak zachodzi sie w ciaze po odstawieniu tabletek, a mam na mysli pierwszy cykl, to podobno dziecko moze urodzic sie chore?? ja to pierwszy raz w zyciu slyszalam. najczesciej obilo mi sie o ucho, ze latwiej jest o ciaze, ze moze to byc ciaza mnoga i tyle. ale zeby od razu dziecko bylo chore? wiecie cos na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewka83
Hejka po tabletkach chore??? Pierwszy raz słyszę. Bliźniaki to tak ale chore to się jeszce nie spotkałam :) u mnie okresu brak i wyniki na testach pozytywne :) w przyszłym tyg idę do lekarza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie przyszłe mamy :) Ja też zamierzam zacząć się starać o dzidziusia, myślę że może jeszcze nie w lutym ale od marca już bym chciała. Poki co robilam badania po wcześniejszym porodzie który odbył się w 25 tygodniu :( Wtedy się nie udało ale mam wielką nadzieje (i jeszcze większy strach) że tym razem bedzie ok. Poza tym mam jeszcze jedną nieudaną ciążę - puste jajo płodowe ale to już 2 lata temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewka, kurcze, jakoś przegapiłam, GRATULACJE!!!! A jednak się udało i to w miarę szybko, trzymaj teraz za nas kciuki. Ja mam planowany termin na 1-2.02., więc już niedługo. Jeśli do soboty będzie cisza, robię test. Dziś czuję się fatalnie, mdłości, zgaga od wczoraj wieczór, metaliczny posmak w ustach, biegunka, potworny ból krzyża i swędzące jak nigdy (*)(*), może to dobry znak, a może nie, bo w poprzednim cyklu też tak miałam, a po sześciu dniach przyszła @, także nie nastawiam się w żaden sposób, cierpliwie czekam do soboty ...... A Tobie jeszcze raz gratuluję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja0009
Ewka to gratulacje:) A ile w ogole staralas sie cykli? Czy bralas cos zeby szybciej zajsc w ciaze? Nowa kolezanke witam na pokladzie:) Pamietaj, zeby myslec pozytywnie, bo jak bedziesz sie dolowac jeszcze bardziej, to zle na tym wyjdziesz. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja0009
shiness wyglada na to, ze mamy podobnie dostac okres. wlasciwie to ja mam pare dni po Tobie, bo jak wyliczylam to 7.02:) Ewka powinna rzucic jakas dobra recepturke skoro zaszla w ciaze pierwsza:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i ja też czekam do piątku,bo wczorajszy test -negatywny:( tylko ja.nie mam żadnych innych objawów prócz braku @! Ewka83-Gratulacje,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×