Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Alma7710

Opiekunki osób starszych - Niemcy

Polecane posty

Gość agnmar75
Witam Skoro już mówimy gdzie kto pracuje i dla jakiej agencji to ja jeżdżę od paru ładnych lat do Niemiec jako opiekunka osób starszych. Na początku wyjeżdżałam przez agencje i nie powiem, żeby tam było jakoś bardzo źle, a teraz mam swoją gewerbę. Po prostu tak mi się bardziej opłaca finansowo. Prowadzenie dokumentacji zlecam http://carebiuro.de/home , chyba bardziej dlatego, żeby mieć spokojna głowę. Są nie drodzy, bo tylko 35 euro miesięcznie i nie mam z nimi problemów, a jestem już u nich ponad rok. Więc jeśli ktoś z was się zastanawia nad taką opcją to spokojnie mogę polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkopy są wredne i gardzą Polakami... nie moglabym podcierać im tyłkow....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia8
Ja tez wyjezdzam od 3 lat i mimo ze probowalam pracy w Polsce to jednak zarobki mnie przekonaly by wyjechac. Pracuje w zaufanej firmie interjob, mam legalna prace i zapewnione dobre warunki. Nie uwazam by ta praca byla jakas ponizajaca, jak tu pare osob pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam zrobienie szkoły w tym kierunku np: Plus Edukacja we Wrocławiu, kierunek Opiekun medyczny- za darmo! a później można zdawać egzamin zawodowy i ten dyplom jest akceptowany we wszystkich krajach UE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja się opiekuje dziadkiem z wermachtu - byłym SS - manem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proponuję współpracę z firmą z wieloletnim doświadczeniem, która gwarantuje legalną pracę w Niemczech w charakterze Opiekunek/ów Osób Starszych. Nasz Personel to doświadczona i wykwalifikowana Kadra, dla których praca z Ludźmi jest życiową pasją. W profesjonalny sposób dostosowujemy sprawdzone oferty do indywidualnych potrzeb naszych Opiekunek/ów. Nasze wymagania to jedynie chęć do pracy, doświadczenie w opiece nad osobą starszą, sumienność i serdeczność. Oferujemy również bezpłatne kursy językowe dla osób chętnych do podjęcia współpracy. Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu aneta.napora@pmh.info.pl lub 886421341

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćJulka
Witam ja pracowałam i sobie chwalę. Korzystałam ze sprawdzonej agencji http://betreuerin.com.pl i może dlatego. Oferują realne pieniądze a nie jak niektóre agencje 2 krotność pensji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćJarka
Ja korzystałam dwa razy z pracy jako opiekunka Niemcy http://ps24.net.pl i bardzo sobie ta agencję chwalę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia334
Obecnie i najdłużej wyjeżdżam z http://opiekunkawniemczech.eu/ Pieniądze dobre, wiadomo, że przy wyższych kwalifikacjach trafiają się też lepsze oferty. Przejazd i wyżywienie mam opłacone, dokument A1 i karta EKUZ oczywiście też jest. Poza tym mam dopłacane co miesiąc za czynne prawo jazdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mężczyzn też zatrudniają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aabuenaa
a sprawdzałaś ofertę agencji Dolce Vita ? Moja mama u nich pracuje ( już jakieś 5 lat ) i jest mega zadowolona. Kasa na czas, stałe zlecenia. Dodatkowo jakieś premie i inne benefity. Ma stały kontakt z agencją więc w razie jakiś kłopotów dzwoni i problem jest rozwiązywany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia334
gość, a czemu mieliby nie zatrudniać mężczyzn? :) To prawda, praca jest zdecydowanie zdominowane przez Panie, ale jak masz doświadczenie, to nie powinno być problemu. W Opiekunce widywałam też Panów. Najlepiej przedzwoń do agencji i podpytaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od siebie polecam taki wyjazd, Niemcy naprawde fajnie płaca, zarobi sie naprawde kilak razy więcej niż u nas - a ja przynajmniej np. wyżywienie czy nocleg miałam zapewnione (pracę miałam przez agencję ej job) - więc wiele tam nie wydawałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Opłata wyżywienia i noclegu to raczej standard, przynajmniej tak powinno być. To jedna z pierwszych rzeczy, na które powinno się zwracać uwagę. Teraz agencje dają dużo bonusów też, np. w Opiekunce dostajesz dodatkowe 50 euro za czynne prawo jazdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak było u was ze znajomością języka przed wyjazdem? duże miałyście doświadczenie w opiece?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia334
Doświadczenie trzeba jakieś mieć, oczywiście zależnie od niego będziesz miała dobieranych podopiecznych. Ja duże doświadczenie zdobyłam opiekują się jeszcze swoimi rodzicami. Podobnie język trzeba znać chociaż komunikatywnie. Niektóre agencje, w tym moja, prowadzą kursy językowe, nawet darmowe, więc można sobie odświeżyć wiedzę przed wyjazdem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolazopola2
Taki kurs to dobra rzecz, ja byłam właśnie na organizowanym przez Opiekunkę. Lektor ma doświadczenie i wie na co zwracać uwagę, więc można sporo wynieść. Ale faktycznie to raczej forma "doszkolenia", trzeba mieć podstawy".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
OPIEKUNKA DZIADKA Z WERMACHTU DZIFFKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu mi tramwaj jedzie...:O Napiszcie ile z was szmaci się w tych niemczech dając lać na siebie szkopom! My znamy nie od wczoraj te bajeczki o wyjazdach,jako opiekunka do dzieci, czy osób starszych. Takie głodne kawałki to sobie pociskajcie naiwnym gamoniom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem opiekunką w Promedica24 od ponad pół roku. W Niemczech opiekuję się starszą panią. Praca jest ciężka czasami, ale całkiem niezłe pieniążki z tego mam. Nie mam męża ani dzieci więc spokojnie mogłam wyjechać z Polski. Znałam już wcześniej niemiecki to problemu z komunikacją nie miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2017.11.13 W promedice ostatnio jest głośno za sprawą umów od stycznia. O wiele lepsze warunki dają także zainteresuj się jak to u Ciebie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolka55x
Jeśli ktoś chce pracować jako opiekunka osób starszych w Niemczech niech rzuci sobie okiem tu https://www.carework.pl/ . Zajmują się tego typu wyjazdami i je koordynują. To uczciwa firma, której śmiało można zaufać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anioł Światłości
Przed wyjazdem: 1) NIGDY nie podpisuj umowy w pośpiechu. Choćby się waliło i paliło, choćbyś nie wiem jak potrzebował/a pieniędzy, choćby pracownik/ca firmy wywierał/a na Tobie presję "mamy już niedużo czasu, już prawie weekend, żeby nam oferta nie uciekła", nigdy, ale to przenigdy nie podpisuj niczego (zwłaszcza umowy) w pośpiechu. ZAWSZE jeszcze przed wyjazdem poproś o przysłanie Tobie opieczętowanej i podpisanej, zaparafowanej na każdej stronie umowy wraz z poleceniem wyjazdu służbowego oraz szczegółami zlecenia (tutaj: aktualnym na dany dzień opisem stanu podopiecznego), czy to e - mailem czy pocztą tradycyjną do Twojego domu. To, że przysłano Tobie umowę, to jeszcze wcale nie oznacza, że musisz ją podpisać. NICZEGO nie musisz. Dopóty, dopóki nie podpisałeś/aś umowy, nie masz ŻADNYCH zobowiązań wobec firmy. 2) Usiądź w CISZY i SPOKOJU i bardzo SZCZEGÓŁOWO zapoznaj się z treścią umowy. Jeżeli zauważysz, że firma stosuje tzw. finansowe KARY UMOWNE w stosunku do zleceniobiorcy/pracownika, a w stosunku do siebie (firmy) nie, oznacza to, że firma jest nieuczciwa. Odpowiedz sobie na podstawowe pytanie: dlaczego Ty w razie jakiegoś Twojego przewinienia (faktycznego lub wymyślonego przez firmę) masz być karany/a finansowo, a firma w razie jej faktycznego przewinienia (zaniedbania, skrzywdzenia) wobec Ciebie ma nie być karana finansowo? Od razu widać, że firma próbuje uzyskać znaczącą przewagę nad Tobą, tak, aby w razie czego wygrać, depcząc po Tobie. Firma to nie jest instytucja charytatywna i jest nastawiona na szybki zysk na zasadzie "po trupach a do celu". Nie podpisuj takiej umowy. To tak, jakbyś podpisywał/a sam/a na siebie wyrok śmierci. 3) "Kochajmy się jak bracia, a liczmy się jak Żydzi". Stare, złote, mądre słowa do których już najwyższy czas zastosować się. Zapoznaj się z psychologicznymi technikami manipulacji ludźmi i nie daj się na nie sam/a nabrać. To, że ktoś (pracownik/ca firmy) jest sympatyczny/a w stosunku do Ciebie i że tak ładnie zdrabnia Twoje imię np. "pani Krysiu", nie oznacza wcale, że jest człowiekiem uczciwym i że ma dobre intencje. Musisz patrzeć głębiej, dalej, szerzej. Pamiętaj, że pozory mogą mylić i niekiedy mylą (zwłaszcza w biznesie) i że ludzie potrafią grać prawie tak samo dobrze, jak w Hollywood, a niektórzy nawet jeszcze lepiej. 4) Nie daj się wykorzystać NIGDY i NIKOMU. Szanuj siebie i jasno wytyczaj granice. Jeżeli sam/a nie zadbasz o siebie, nikt inny nie zrobi tego za Ciebie. Kieruj się logiką i słuchaj swojej intuicji. Pozdrawiam ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patulaa
Zazwyczaj wyjazd przez agencję jest bezpieczniejszą opcją niż szukanie czegoś na własną rękę czy nawet przez znajomych. Zależy też jakiej pracy się szuka. Ja akurat jeżdżę jako opiekunka osób starszych i korzystam z usług Opiekunki w Niemczech: http://opiekunkawniemczech.eu/ Dobrze patrzeć na doświadczenie agencji w danym obszarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kto chce pracować w opiece niech omija szerokim łukiem firmę dolce vita z warszawy bo to oszuści tylko zatrudniają wyślą do niemiec a potem o wypłacie trzeba zapomnieć .naciągacze i złodzieje ostrzeżenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolka8789
Praca opiekunki jest ciężka, ale za to bardzo dobrze płatna, więc dużo osób się na nią decyduję. Aktualnie agencja https://www.carework.pl/ poszukuje do osób do pracy. Może przy okazji ktoś będzie zainteresowany wyjazdem do Niemiec. A agencja jest przede wszystkim sprawdzona, legalna i uczciwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shakirra
Pracuję od przeszło 6 lat jako opiekunka. Raz bywało lepiej, raz gorzej- jak wszędzie. Rok temu zmieniłam agencję i teraz jezdzę z MyCare24. Pieniądze są duzo lepsze. Dodatkowa płatność za święta i prace które nie są zawarte w mojej umowie, a które podopieczny chce zebym wykonała. Ogólnie jestem bardzo zadowolona i nie wyobrazam sobie innej pracy. Ale przed ostatnim wyjazdem zrobiłam sobie kurs medyczny, tak dla świętego spokoju. Kurs był we Wrocławiu, poznałam mnóstwo ciekawych osób i dowiedziałam się sporo nowych rzeczy -choćby to jak podnieść pacjenta, zeby nie zrobić sobe krzywdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magii8
Moja koleżanka wyjechała ostatnio z agencją http://www.violettas-pflegeagentur24h.de gdzie zajmuje się opieka nad starszymi osobami. Powiedziała, że jest to jedna z lepszych prac, w których była! Bardzo sobie chwali i jest zadowolona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elizbiata66
Potwierdzam , Pani Violetta violettas-pflegeagentur24h to naprawdę dobry i rzetelny pracodawca i nie mogę narzekać na zarobki jak i na warunki pracy.Pracuję dla niej i jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zmienianie pieluchy dziadkowi z wermachtu który mordował Polaków? Super praca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×