Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Gość Mamunia23
Misia2407, ciesze sie ze z malutka wszystko dobrze u ciebie. a Tobie juz niewiele zostalo, zerknelam na date 11marca juz blisko. a waga malutkiej sie nie martw, wcale nie taka malutka, pewnie ty sama jestes drobna i geny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tu cisza, czyżbyście wszystkie rodziły ? ;) 🌼 Mamunia podziwiam Cię, że masz siłę jeszcze pracować. Ja jestem totalnie wypompowana, większy spacer w celu załatwienia jednej czy dwóch spraw wykańcza mnie. A pod względem porodów w uk macie fajnie, wizyta na porodówce przy kolejnych porodach to jak wizyta u dentysty o ile wszystko gra. Przychodzicie, rodzicie i do domku. 🌼 Ja dziś miałam totalnie bezsenną noc, a dziś czułam się jakbym imprezowała całą i przez cały dzień była skacowana. Mam nadzieję, że kolejna będzie lepsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka ja też jeszcze w dwupaku ale nie mam weny na forum. w ogóle na neta. jakiś taki marazm mnie ogarnął ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, ja tez w dwupaku choc już blizej niz dalej ... Wczoraj mialam wizyte i wyszło ze lozysko mam III stopnia, czyli stare. Lekarz od razu zapytał mnie czy ktos w domu pali, i niestety ale owszem, teściowa. Zakazać palenia jej nie zakaże bo to jej dom, a ona przy mnie nie pali, po całym domu z papierosem nei chodzi tylko salon i kuchnia, w domu też nei smierdzi ale widocznie i tak wystarczyło to. Dopoki nie skonczyl sie u nas remont to musze to zniesc i pewnie jeszcze do samego porodu i troche po. Zmartwilam sie bardzo....mała jest zdrowa ale wiadomo ze zawsze moze sie cos pogorszyc wiec za tydzien mam wizyte i ktg i usg zeby zmonitorowac lozysko i jak bedzie gorzej to pojde na oddzial.. w sumie to bym juz chciala urodzic bo sie martwie o mala ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcowa brzuchatka dołączam się do grona zaliczających bezsenną noc:( mam dosyć, teraz padam a że w dzień spać nie mogę to się męczę..... xxx Wczoraj pierwsze rozstępy mi się pojawiły na górze wokół pępka 3 ich jest okropne są, niestety smarowanie się balsamami nie uchroniło mnie:( szkoda:( a jak u Was???? xxx Kejtiii zmartwiłaś mnie swoim wpisem nawet nie wiedziałam, że palenia może powodować starzenie się łożyska mój m pali potajemnie tylko w kotłowni ale później cały śmierdzi i wogóle. Ostatnio nastraszyłam go, że palenie może być przyczyną śmierci łóżeczkowej ale dzisiaj go uświadomię...A tak ogólnie to najważniejsze, że jesteś pod stałą kontrolą. xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Mamuśki :) chętnie się dołączę do Was, mam termin na 5.03 i spodziewam się synka. Mam pytanie do Was :) generalnie nie mam żadnych dolegliwości oprócz jednej... rwący, wręcz palący ból w pachwinie i wzgórku łonowym :O ale taki, że w nocy nie mogę się przekręcić z bólu, nie mówiąc o wstawaniu z łóżka. Najgorzej jest po dłuższym chodzeniu :O Ja wiem, że to normalne że boli,ale naczytałam się o nadmiernym rozejściu się spojenia łonowego i zastanawiam się czy to nie to. Wizytę mam dopiero w poniedziałek, więc wtedy zapytam lekarza. Czy któraś z Was ma podobnie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) dzisiejsza noc wcale lepsza niestety niebyła :( położyłam się wyczerpana i guzik. do 1 się przewracałam, łaziłam po domu etc. w końcu zasnęłam jak zabita i o 4 zrobił mi pobudkę mój kot i znów godzina leżenia :( potem udało się znów pospać ze 3 h. A przez to głowa mnie boli strasznie. 🌼 kejtii to nieciekawie z tym łożyskiem, ale już blisko terminu więc będzie dobrze a o ile pamiętam to z małej duża dziewczynka :) nie myślałam, że palenie (innych) ma na to wpływ. 🌼 Lunek mnie wczoraj strasznie swędziało w okolicy pępka i dziś z przerażeniem zobaczyłam mały czerwony paseczek, mam nadzieję, że to zadrapanie a nie rozstęp. Pierwsze co zrobiłam rano to nasmarowałam brzuch olejkiem ze słodkich migdałów bo silnie nawilża. No niestety właśnie dokładnie to obejrzałam i to rozstęp, ale długości nie większej niż 1 cm, może nie będzie widoczny. Pod pępkiem jest. Mały lubi się tam wypychać i cały czas napiera. 🌼 witaj bea :) znam ten ból, jak za dużo pochodzę to potrafi nie unieruchomić na 2 dni. W nocy co raz ciężej się przewracać, ostatnio tak mocno mnie zabolało, że myślałam, że odlecę. 🌼 a moje maleństwo znalazło sobie nową zabawę. Mimo, że brzuch już mam nisko, ale on na tyle urósł, że próbuje się rozciągać i wbija się nogą pod żebra. Wcześniej robił to na boki, a teraz żebra to jego ulubiona część ciała. Jak się tam wkręci to oddychać nie mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick..........................wiek....... TP.............TC..... imię dziecka.........skąd Kfitek........................33.........4 marca..................Julka.............Warszawa meaaa........................30........5 marzec.................Kaja..............Sosnowiec misia2407....................24.......11marzec......36... ....Lena.............Bochum(DE) marcowa brzuchatka .......29.......12 marzec.....38.......Krzyś.............Białystok Lunek.........................30.......20 marzec................CH.................Lublin AnnaCu.......................28........23 marzec...........dziewczynka.........Toruń 🌼 dopiszcie się i zaktualizujcie może ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick..........................wiek....... TP.............TC..... imię dziecka.........skąd Kfitek........................33.........4 marca..................Julka.............Warszawa meaaa........................30........5 marzec.................Kaja..............Sosnowiec misia2407....................24.......11marzec......36... ....Lena.............Bochum(DE) marcowa brzuchatka .......29.......12 marzec.....38.......Krzyś.............Białystok Lunek.........................30.......20 marzec................CH.................Lublin AnnaCu.......................28........23 marzec...........dziewczynka.........Toruń kejtiii..........................22.......11 marzec............dziewczynka........Radom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick..........................wiek....... TP.............TC..... imię dziecka.........skąd Kfitek........................33.........4 marca..................Julka.............Warszawa meaaa........................30........5 marzec.................Kaja..............Sosnowiec misia2407....................24.......11marzec......36... ....Lena.............Bochum(DE) marcowa brzuchatka .......29.......12 marzec.....38.......Krzyś.............Białystok Lunek.........................30.......20 marzec................CH.................Lublin AnnaCu.......................28........23 marzec...........dziewczynka.........Toruń Kejtiii..........................22........11marca.......38.....Zuzia..........Radom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnnaCu
Cześć Dziewczyny!Dość dawno się nie odzywałam, chociaż zaglądam i czytam Was codziennie :) U mnie bez zmian, czuję się dobrze, żadnych większych dolegliwości. Jutro idę do lekarza, dostanę też wyniki badań, zobaczymy jak się maleńka ma. Przytyłam zaledwie 7-8 kg jak na razie, rozstępów też nie mam i mam nadzieję, że się nie pojawią, chociaż jeszcze miesiąc do rozwiązania (TP-23.03.12). Pozdrawiam Was wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Kejti
skoro my dziewczyny w poprzedniego topiku takie głupie mendy jesteśmy i stare to po co się rejestrowałaś na naszym forum? co teraz się odgryzasz bo Cię nie przyjęłyśmy? takiego fałszywca!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napisze na pomaranczowo
kejtii weź ty najpierw dorośnij a dopiero potem zajmij się wychowywaniem wlasnego dziecka:O dałaś duupy za młodu i teraz konsekwencje wszyscy w koło ponosza a ty głupia sie cieszysz że twój ojciec musi cie utrzymywać i gach :O normalnie wstyd za takie dzieci jak ty idiotko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrzysiescie zejdzcie z dziewczyny. Falszywe jestescie wy,skoro nawet swoim nickiem sie nie podpiszecie.na czarno potraficie tylko slodzic sobie a jak chcecie powiedziec co myslicie na prawde to na pomaranczowo. Nie zasmiecajcie nam topiku i nie przezywajcie tak czyjegos zycia. Chyba wasze wydaje sie wam zbyt nudne skoro tak analizujecie czyjes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ja dzisiaj po kolejnym ktg-maz dzis byl ze mna i jest zachwycony bo tydzie temu nie mogł byc bo pracował,śmiał sie bo maleńka znow czkawke miała podczas badania:-) A jeszcze zapomniałam wspomniec bo po wizycie w szpitalu polozna mowiła o pobieraniu krwi pępowinowej-ze oni pobieraja i jest to za darmo.Zdziwiłam sie bo kiedys o tym slyszalam ale wiem ze to dosyć drogie jest w Polsce a tu za darmo i troche poczytalam na ten temat i nie jest to niebezpieczne dla dziecka-moze wiecie cos wiecej na ten temat?Bo musimy sie zdecydować i papiery wypełnic zeby podczas porodu nie zawracać sobie tym głowy. Kurcze mi tez pojawiły sie rozstepy i też 3 jak narazie:-) z prawej strony pod pepkiem tam gdzie maleńka najbardziej sie wypina ale nie sa duze iglebokie maz musial sie dobrze przyjzeć zeby je zobaczyć no ale jescze prawie 3tyg do porodu więc moga sie poglebić:-( i moze ich wiecej sie pojawic czego baaardzo sie boję.ahh a mialam nadzieje ze uda sie mi obejsc bez nich. Te POMARANCZOWE PANIE-dajcie spokoj i nie obrazajcie nikogo!! Bo wyzywacie dziewczyne od dziecinnych i niedojżałych a same co reprezentujecie swoimi wypowiedziami??Brak kultury i wyzywanie od idiotek nie swiadczy o Waszym wysokim ilorazie inteligencji a tym bardziej o Waszej dojzałości-normalnie WSTYD że tak sie wypowiadają matki!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki drogie nasze "koleżanki" ze starego topiku... wypierdalajcie łaskawie w podskokach na wasze prywatne forum gdzie liżecie sobie dupcie nawzajem naprawdę myśląc co innego ale żadna nie napisze pod swoim nickiem tylko na pomarańczowo napieprza. dajcie sobie sianka i idzcie głaskać wzajemnie wasze fałszywe główki. xxxxxxxxxxxxx a ty Kejti - nie czytaj nawet tych wypocin pomarańczowych bo szkoda nerwów 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick..........................wiek....... TP.............TC..... imię dziecka.........skąd Kfitek........................33.........4 marca..................Julka.............Warszawa meaaa........................30........5 marzec.................Kaja..............Sosnowiec misia2407....................24.......11marzec......37+2... ....Lena.............Bochum(DE) marcowa brzuchatka .......29.......12 marzec.....38.......Krzyś.............Białystok Lunek.........................30.......20 marzec................CH.................Lublin AnnaCu.......................28........23 marzec...........dziewczynka.........Toruń Kejtiii..........................22........11marca....... 38.....Zuzia..........Radom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie też sie pojawiły dwa rozstępy, po lewej stronie brzucha. nie duże na szczęście. w pierwszej ciązy też jakoś 2 tygodnie przed porodem mi wyszły. nie przejmujcie się, one z czasem bledną i są prawie niewidoczne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napisze na pomarańczowo
Hehe tylko ze ja jestem z tego topiku a nie jakiegoś innego forum więc nie wiem o co ci chodzi:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha jeszcze co do "koleżanek" z tematu "a może marzec 2013" ja wiedziałam, że z nimi jest coś nie tak. na żadnym temacie nie spotkałam się z taką nienawiścią, złośliwością, z takim chamstwem... a naprawdę siedzę na kafeterii parę ładnych lat. to był toksyczny topik i cieszę się, że się rozpadł. spójrzcie jak tutaj jest miło: nikt nikomu nie ubliża, na nikogo nie najeżdża - jest wzajemny szacunek - a tam było szambo... i mam nadzieję, że smród z tamtego szamba nie przejdzie na nasze forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tjaaa.... nie podejrzewam żadnej z dziewczyn tu piszących a takie chamstwo :) jesli jeszcze cię koleżaneczki z prywatnego szamba nie przyjęły to poproś je o to czym prędzej - pasujesz do nich jak ulał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napisze na pomarańczowo
Meeeea :D zazdrość cię kobieto zżera ze nie podpieli cię do żadnego forum tylko musialas zostać na kafeteri:D Kejti jest młoda i głupia i widzę ze to ona chciała się gdzieś wprosic na forum. Dziewczyny nie przyjmujcie jej bo wam tam szamba narobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słoneczko prędzej bym i z kafeterii zrezygnowała (chociaż ją bardzo lubię i przyzwyczajona jestem) niż miałabym z fałszywcami pisac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zresztą nie będę z tobą dyskutować bo odeszłam z tamtego topiku własnie po to by nie zniżać się do tego poziomu ;) także życzę zajęcia się swoim życiem i dzieckiem, którego pewnie oczekujesz i nie wtrącania się w życie innych. powodzenia! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napisze na pomarańczowo
meea do ciebie nic nie mam tylko do tej niedojrzałej dziewuchy kejti:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meeea z fałszywcem masz właśni
e do czynienia na tym topiku i jest nią Kejti:D chciała sie wbić do nas na topik ale jej nie przyjełyśmy i co teraz powiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic nie powiem. nie widziałam, nie było mnie przy tym - nigdy nie oceniam bezpodstawnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomaranczowa ewidentnie chce nas z soba sklocic. Jakby komus tu niepasowalo to by sie tu nie udzielal. Chyba ze ma problemy ze swoja osobowoscia i rozdwojeniem jazni :P dobra,koniec tematu. Szkoda literek na klawiaturze ;) 🌼 Ja sie czuje jak nowo narodzona, wrocilismy z mezem z basenu. Tego mi trzeba bylo :) moj brzuch zrobil dzis sensacje, ostatnio nie wzbudzalam takiego zainteresowania :P nawet padlo pytanie,czy beda blizniaki ;) nie zdawalam sobie sprawy,ze on taki wielki,tym bardziej ze znajoma z pracy stwierdzila ze jakis taki maly. Ale to prawie 2 tyg temu bylo,moze cos sie zmienilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjflskdfjlak
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×