Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mariola89k

odchudzanie-07.01.2013 ;-) zapraszam

Polecane posty

Gość PatkaZagadka
Nikola wiesz wez pod uwage ze ja mam sporą nadwage... i mam wie cej do zgubienia moze dlatego poszło odrazu tak duzo na sniadanie jem jogurt z otrebami, calego ogorka swiezego, 3 kawalki pieczywa light (wasa) i 2 szkl zielonej herbaty bez cukru oczywiscie na obiad to roznie, ale przewaznie jakies zupki lub warzywka ;) i podjadam sobie caly czas ale warzywa lub owoce zadnych slodyczy no i zapycham sie waflami ryzowymi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Astrozofia Dla mnie 5 posilkow to niestety niemozliwe dlatego ,ze wstaje o godz 10tej ,gdybym miala jesc co 3godz ostatni posilek musialabym zjesc o godz 22ej :D a jem do godz 18tej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzanek
Czesc, dawno mnie nie było a widzę, że życie na forum kwitnie ;) Jestem z siebie dumna utrzymałam wagę 62kg przez święta, zastępowałam jeden posiłek DrSlym i ćwiczyłam co drugi dzień. Dobrze, że święta były u nas w domu, nie było tylu pokus. Teraz wychodzę z diety i walcze o zgrabna sylwetke. Nadal kontynuuje callanetics + skalpel i efekty sa coraz lepsze :) Powodzenia w noworocznych postanowieniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
slyszalyscie moze o diecie jablkowej? jest to dieta oczyszczajaca 3 dniowa ,a przy okazji mozna schudnac do 3kg :D bylam na tej diecie w lipcu schudlam 1,6kg w 3 dni polega na jedzeniu jablkek i piciu min 1,5 l wody +zielone herbatki nie można zadnej kawy itp hmm zastanawiam sie ponownie nad ta dieta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dietinka
I jak dziewczyny? U mnie waga stanęła w miejscu. Nie tyję, ale też nie chudnę. Jest 61,5. Nikola, z jabłkami nie próbowałam. Ile tych jabłek dziennie trzeba jeść? Trochę bym się jednak chyba bała, że po tych 3 dniach jak zjem cokolwiek, to znowu przytyję:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malarka 6
Czesc dziewczyny:) Dzis moj 142 dzien diety i zdrowego odzywiania. Moje postanowienie noworoczne, zeby zaczac cwiczyc i sie wiecej ruszac upadlo ale minimalnie troche wiecej mam ruchu niz przez ostatnie miesiace.., powoli zaczne coraz wiecej cwiczyc. Chcialabym rowerek stacjonarny ale nie mam kasy narazie na taki. Krotko przed swietami zostalo mi ok 1,5 kg do zrzucenia ale przybralam z kilo -1,5 po swietach i znowu 2,5 - 3 kg zostalo. Sprobuje od poniedzialku na samych owocach i warzywach surowych, duzo sokow i cytrusow przez kilka dni. Potem dorzuce kasze i jog nat, owsianke etc. Jak juz dojde do prawidlowej wagi to bede starac sie ja utrzymac jak dotychczas. Trzymam za Was kciuki i gratuluje wytrwalosci i postepow. Rozpisalyscie sie na nowy rok;) tak trzymac Do pulpet: gdzie jest Twoj nowy nik?:) Do nikola: uwazaj na zaparcia, bo sa niebezpieczne.., musisz koniecznie to naprawic i korzystac z kibelka mińimum raz na 48 godzin. Poczytaj jak temu zapobiec. Blonnik jest dobry na zaparcia a duzo blonnika zawiera otreby, jablko, owsianka, suszone sliwki sa dobre ale uwazaj, zeby nie przesadzic i nie dostac konwulsji zoladka i zwijac sie pare godzin na kibelku;) wszystko z umiarem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Detinka jablek mozna jesc ile sie chce :D dieta ta ma na celu oczyszczenie organizmu z toksyn :D Co do diety to dzis zgrzeszylam bo zjadlam 2kawalki torta,bylam na urodzinach i musialam ,ale za to malo zjadlam :rano 2kanapki i potem obiad zupa ogorkowa .. Najgorsze,ze teraz czuje głod .ale wytrzymam do jutra... A wlasnie zupa ogorkowa ma malo kalorii,wiec polecam:D Nie wiem ile waze bo moge wazyc sie jedynie w sb :D dlatego,ze gdybym sie teraz zwazyla i waga pokazala wiecej to pewnie rzucilabym sie na jedzenie ze złosci:D maltanka gratuluje wytrwalosci 5 mcy,na jakiej diecie jestes? duzo schudlas?i ile masz wzrostu? Jak przykladowo wyglada twoj jadlospis? Co do mojej przemiany materii to niestety zawsze rzadko do toalety chodzilam 2 x w tyg,a teraz raz na tydz ,tragedia.. Na mnie te produkty nie dzialaja.. wiec nic nie poradze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Delfina_88
Jest ktoś z Lublina? Może ktoś zna dietetyka Grzegorza Kowaluka i może mi na jego temat napisać jakąś opinię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patka jak tam u Ciebie? :D jeszcze 2dni do wazenia..az sie boje..jak wstaje rano to wydaje mi sie ze brzuch mam minimalnie mniejszy,ale kiedy cos zjem to spowrotem jest taki ogromny jak w 1szy dzien odchudzania ,blee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malarka6
Co zamieszcze tu jakis post to odrzuca to jako spam:/ denerwujace to jest:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PatkaZagadka
Hej kochane :* u mnie jakos powoli idzie :) chociaz wczoraj moj synek mial ur. i zjadlam 2 kawalki ciasta :/ niebo w ustach :D :D straszne wyrzuty sumienia mialam... Jutro sie ważę zobaczymy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patka jak tam na wadze mniej? U mnie jest masakra :o :o waze tyle samo co tydzien temu... czyli w tym tyg nie schudlam ani grama,szlak by to... caly tydz czekalam do wazenia a tu waga ta sama ,beznadzieja... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PatkaZagadka
Nikola :* nie zniechecaj sie :* Dzisiaj sie ważyłam waga pokazuje 89 kg 16 dni diety i ćwiczeń i 6kg w dół strasznie sie cieszę a Ty Niki sie nie przejmuj, wazne ze nic nie przytylas... Ja sie zmobilizowalam by chodzic o kijkach ale jak sie zmotywowalam to spadl snieg hahahah, a mieszkam w male wiosce otoczonej lasami :D wiec nie ma gdzie teraz chodzic Tez choruje na rowerek stacjonarny ale niestety narazie nie ma kasy na takie wydatki Uwielbiam tanczyc wiec to wykorzystuje :) dzien w dzien 30 min min tancuje z moim synkiem ;) a wieczorem chociaz 50 brzuszkow strasznie mi zalezy by zjechac troche z brzucha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patka ale Ci dobrze,że tak szybko chudniesz :o gratuluje :* u mnie nie ma sniegu,ale nie mam z kim na spacery chodzic wiec nie chodze :D mam zamiar kupic sobie bieznie ,ale to za jakis czas bo narazie z kasa krucho :D musze czekac kolejny tydzien ,moze wtedy waga pokaze mniej... wrrrr Zaczełam cwiczyc abs brzuch z mel B i 30dniowe wyzwanie-przysiady :D,do tego hula hop,ale wciaz brak mi takich cwiczen po ktorych moglabym sie porzadnie spocic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dietinka
Hej laski, u mnie przez cały tydzień ubyło tylko 20dag. Waga praktycznie stoi w miejscu. Diety przestrzegam,ale zaniedbałam ćwiczenia i to chyba dlatego:/ Mam strasznego lenia i nic mi się nie chce:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dietinka
Patka, gratulacje!:) Świetnie Ci idzie! Nikola, też się czuję ogolnie trochę mniejsza/lżejsza, a mimo to waga ciągle pokazuje tyle sama. Jakieś omamy mam widocznie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Detinka U Ciebie chociaż 20 dag mniej,a u mnie nic to dopiero porazka :o Chociaż wyczytałam,zeby nie miec pozniej efektu jojo nie nalezy chudnac wiecej jak 1kg tygodniowo .. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justka31
dziewczyny jestem do niczego, jakos nie moge sie zorganizowac, przez ok 2 tyg schudłam do 68,8, porazka :( jem słodycze!!! nie potrafie z nich zrezygnowac, niestety. Patka gratuluje wyniku!!!!! moze nastepny tydzien cos zmieni, od jutra 2 razy w tyg zumba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam wszystkie zabiegi fizjoterapeutyczne- do odchudzania podeszłam kompleksowo; dieta + ćwiczenia + drenaż limfatyczny = efekt rewelacja, raz a porządnie a nie wieczne jestem szczupła ale mam obwisłe uda, cellulit , rozstępy -> w konsekwencji efekt jojo i wkurzenie na maksa. Polecam Panią z Łodzi fantastyczną Panią Doktor Halinkę Halina ;rehmedlodz.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
justka to ile lacznie schudlas przez te 2 tyg? nie przejmuj sie ja w 2 tyg jedynie 1,7kg takze tez szalu nie ma :D postaraj sie ograniczyc slodycze,nie musisz rezygnowac,ale ograniczyc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dietinka
Dołączam się do pytania - Justka, ile łącznie schudłaś? Nie poddawaj się, ale nie przesadzaj z tymi słodyczami. Może jak nie dajesz rady bez słodkiego smaku, to jedz owoce? Przede wszystkim NIE KUPUJ SLODYCZY, jak coś jest w szafce, to prędzej czy później zostanie zjedzone. Im mniej niezdrowego jedzenia w kuchni, tym mniejsze ryzyko,że po nie sięgniesz;) Głowa do góry! Dzisiaj u mnie 61,2 czyli znowu 20dag w dół, czyli przez ten tydzień spadło 40dag :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dietinka
A, dziewczyny! jeszcze tak skojarzyłam, że mi się zbliża okres! Za 4 dni mam. To może dlatego mnie tak przyblokowało z tą wagą? Przed okresem zawsze się czułam jak słonik napompowany wodą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Detinka to jednak u Ciebie cos spadło,ja wole sie nie wazyc codziennie ,w sb sie zwaze,jesli znow nic nie schudne to przejde na bardziej dietetyczne posilki,bo jak narazie to jem rano :2 kanapki ,obiad-w zaleznosci co jest (np.krokiet,zupa,pierogi,kotlet)-jem wszystko tylko w mniejszych ilosciach i na kolacje 1 kanapke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny ,ktora sie podejmie 30dniowego wyzwania przysiadow?sa dobre na brzuch,posladki i cellulit :D jest to 30dniowe wyzwanie : 1dzien-20przysiadow 2dzien-30przysiadow 3dzien-40przysiadow 4dzien-45przysiadow 5dzien-ODPOCZYNEK 6dzien-50przysiadów 7dzien-55przysiadow 8dzien-60przysiadow 9dzien-65przysiadow 10dzien-ODPOCZYNEK 11dzien-70przysiadow 12dzien-75przysiadow 13dzien-80przysiadow 14dzien-85przysiadow 15dzien-ODPOCZYNEK 16dzien-90przysiadow 17dzien-95przysiadow 18dzien-100przysiadow 19dzien-105przysiadow 20dzien-ODPOCZYNEK 21dzien-110przysiadow 22dzien-115przysiadow 23dzien-120przysiadow 24dzien-125przysiadow 25dzien-ODPOCZYNEK 26dzien-130przysiadow 27dzien-135przysiadow 28dzien-140 przysiadow 29dzien-145przysiadow 30dzien-150przysiadow Od dawna słyszałam o fantastycznych efektach jakie dają poprawne przysiady - nie dość, że pracuje całe ciało, to zaangażowane są mięśnie brzucha (głębokie jamy brzusznej), których nie da się wyćwiczyć robiąc brzuszki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justka31
Dietinka, gosc - odpowiadam na pytanie, przez 2 tyg. schudłam jedynie 0,6kg. Moze wspolne cw mnie zmobilizuja :) pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, Jestem studentką socjologi , od dłuższego czasu fascynuje mnie współczesny fenomen diety i kobiecego ciała. Ta prywatna fascynacja w ostatnich czasach przerodziła się w temat mojej pracy magisterskiej "Społeczeństwo diet. Analiza stylów życia współczesnych kobiet w kontekście kultury konsumpcji" . Zauważyłam, że współczesne kobiety żyją na granicy dwóch przekazów kultury, z jednej strony przekaz mówi "jedź, korzystaj z życia", z drugiej jednak strony słyszymy " nie jedź, dbaj o figurę". Nie jest łatwo żyć w świecie, który z jednej strony kusi nas słodkimi batonikami, czy chrupiącymi chipsami, a z drugiej pokazuje nam wzór kobiecej sylwetki, który jest szczupły wyćwiczony, który nie ma problemu z doborem ubrań w odpowiednim rozmiarze. W tym kontekście piszę swoją prace dyplomową, którą chciałabym poprzeć badaniami- w  formie 20 wywiadów z kobietami, które są/były na diecie odchudzającej. Interesują mnie osobiste opinie i odczucia, dotyczące ich życia przed przejściem na dietę i w trakcie. Takie badania są ważne, ponieważ choć współcześnie kładzie się taki nacisk na diety. Dostępne nam są setki tysięcy diet, w każdym mieście jest co najmniej jeden poradnia dietetyczna, a otyłość staje się problemem, to tak na prawdę nikt poza samymi odchudzającymi się nie wie jaki wiele trudu i samodyscypliny wymaga dieta. Dlatego zapraszam do udziału w badaniu ( wywiady odbyły by się za pośrednictwem internetu).  Jeżeli chcecie się podzielić swoimi wrażeniami i przemyśleniami, a jednocześnie pomóc mi naświetlić ten problem, piszcie na lori1209@op.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirkam77
Ja chętnie dołączę do wyzwania z przysiadami. Znajoma regularnie ćwiczy - rzeczywiście efekty są świetne. Dziewczyny to mój ostatni tydzień wyprowadzenia z diety DrSlym :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mirkam na jakiej diecie jestes?bylas?napisz cos wiecej :D co do przysiadów to ja dzisiaj mam 5 dzien czyli odpoczynek :D Ale podjelam sie jeszcze 30dniowego wyzwania robiac nozyce i takie krzeselko :D jesli chcesz podaj meila to wysle C**plan :D pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malarka6
Ja sie dolanczam do przysiadow:) od dzis zaczynam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×