Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mariola89k

odchudzanie-07.01.2013 ;-) zapraszam

Polecane posty

a o diecie 5:2 coś mi się obiło o uszy ale nie próbowałam i szczerze to nie wydaje mi się żeby była skuteczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Azkas
Dziewczynki, jak się motywujecie żeby nie jeść słodyczy? Bo ja jakoś nie potrafię sobie odmówić czekolady :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agazgaga
mariola89k mąż mi zainstalował do pobierania z youtube taki program ALL You Tube Downloader tam kopiuje link który chce pobrac ale moja szwagierka ściąga innaczej dowiem sie jak to pozniej napisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agazgaga
azkas po kilku dniach nie jedzenia słodyczy nie ma się juz tak bardzo na nie ochoty organizm sie przyzwyczaja ale jak masz z tym problem możesz spróbowac łykać CHROM w tabletkach chamuje apetyt na słodycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POMOCY ;((
Hej dziewczyny ;) Dzisiaj jest mój drugi tydzień słabo ... - 0.90 kg ... Tragedia ... Wczorajszy grilek zrobił swoje - niestety ;( W sumie schudłam 3.7 kg ... no aż tak źle nie jest, ale szału też nie ma ;) I nie chciało mi się dziś iść na rower ... chyba się trochę podłamałam, ale nie mogę dopuszczać do siebie takiej myśli, bo zwątpię, a nie chcę ... Iii... czy jest możliwe, że jak jestem teraz na "diecie" i jak jeżdżę na rowerze i jak biorę THERM LINE to może mi się spóźniać okres?? wgl nie dostałam w tym miesiącu okresu i nie wiem o co chodzi ... rozreulowało mi się czy co ?? Proszę odpowiedzcie mi na to pytanie... czekam ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) tak jeśli ćwiczysz i jesteś na diecie to może Ci się spóźniać okres, oczywiście jeśli wykluczymy ciążę :) jak leci laseczki kiedy się ważymy jutro czy 1,05? ciekawe ile nam ubyło:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomocy mi też okres sie przemieścił :D Robiłam nawet test... Pierwszego się ważmy- zaczynam miesiąc z waga... Kurna dwucyfrową :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POMOCY ;((
Matko ja się boję... mam nadzieję, że tu żadna kinder niespodzianka nie będzie ;D hahaha. z drugiej strony czemu nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Azkas
Pomocy - mi też się spóźnił okres jak się zaczęłam odchudzać. Narazie nie panikuj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry :) ok to zważmy się jutro :D nie mogę się już doczekać ;) mi też się spóźniał przez dietę i ćwiczonka...pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja też kupiłam SHAPE z płytką wczoraj i od razu ćwiczonka, jak dla mnie płytka jest super bo nie ma dużo skakania i ćwiczenia wydają się całkiem zwyczajne, za to efekty, dzisiaj jestem cała połamana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Azkas
Ja właśnie skończyłam ten trening skalpel chodakowskiej, pierwszy raz go dzisiaj robilam. Masakra jakaś :P Niby zrobilam cały, ale w paru momentach musiałam parę sekund odpocząć. Ćwiczenia nie są skomplikowane, ale mięśnie bolą :P Myślicie że po tych ćwiczeniach są efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agazgaga
marla89k no faktycznie mnie tez sie płyta bardzo podoba od biegania wysiadły mi kolana ledwo po schodach chodze i chyba zrezygnuje z biegania na rzecz tej płyty ( zreszta chyba musze zrezygnowac bo ledwo chodze ;-) ) a przy tej płytce poce się jak szczur :-). wczoraj zrobiłam skalpel i mówię spróbuję zrobic chociaż rozgrzewkę z tej płyty i jak zaczełam to nie mogłam przestac :-) tylko te pompki mi nie wychodzą ale mam nadzieje ze z czasem dam rade moj mąż powiedział że jestem nienormalna hi hi ale coz to juz chyba uzaleznienie. A swoją drogą macie jakieś rady odnośnie moich kolan strasznie bolą i do tego chrupią nie wiem czy isc do lekarza czy poprostu dac im odpocząc jakis czas? Proponuje oprócz ważenia jutro dodac mierzenie centymetrem czasem kilogramy stoją w miejscu a cm spadają bo cwiczac wyrabiamy miesnie a one sa ciezsze od tłuszczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arlea
Witajcie po długiej przerwie:) Zaczynam spowrotem :) Jakoś ta silna wola ostatnio strasznie mnie opuszcza... Wczoraj weszłam na wagę - 89,5kg... Porażka życiowa. I spowrotem Dukan, bo nic innego na mnie nie działa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SimpleBeauty
Wetnę się chociaż tu nie piszę któraś pytała co z kolanami bo bolą Po pierwsze jeśli nie masz dobrych amortyzacyjnych butów do biegania to bieganie obciąża stawy, w innym wypadku tylko przy dużej wadze może tak się dziać dlatego na początek poleca się marsze. Co do samego bólu to polecam glukozaminę do kupienia w aptece jest świetna na stawy, poza tym smarować kolana żelami przeciwbólowymi,do biegania zakładać takie stabilizatory na stawy, a z jedzenia pomagają na stawy galaretki owocowe lub takie typu mięsnego (chodzi o żelatynę w nich zawartą) lub jeśli lubisz to obgryzać kurze łapki mają dużo substancji smarujących stawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
efekty są na pewno, ja ćwiczyłam miesiąc SKALPEL i cm ładnie mi pospadały, najwięcej z brzucha, a wczoraj spróbowałam pierwszy raz Kilera i padłam po 15 min :D ale dziś walczę nadal a dziewczyny znacie jakieś fajne ćwiczenia na nogi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agazgaga
dzieki za rade co do kolan napewno zapytam w aptece o ta glukozamine a co do galaretek to odpuszcze hi hi bo jestem na diecie. co do efektu po skalpelu to znam dziewczyny które naprawde bardzo schudły u mnie niestety pojawił sie zastuj i mimo cwiczen skalpela, biegów i diety przez miesiac czasu nic nie drgneło ale dołozyłam sobie suplement i kilka cwiczen na brzuch i chyba od tygodnia cos drgneło bo widze w lustrze zmiane jutro się okaże :-). Cwicze z Ewa skalpel, . 8 minut na brzuch, ABS z Mel B z bieganiem narazie dam sobie spokój póki stawy nie wydobrzeją wczoraj zaczełam total fitnes chciałam jeszcze A6W ale to strasznie nudne i nie mam motywacji. A wy dziewczyny jak ćwiczycie? Mariola 89k spróbuj ćwiczenia na nogi z mel b maja moc :-) Azkas dodaj jeszcze troche aerobów bo to one spalają tłuszcze najszybciej. A efekty im wiecej mamy do zrzucenia tym szybciej widac efekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agazgaga
a co to jeszcze wszyscy śpią? Ja już po ważeniu jestem 2kg do tyłu :-) 2,5cm mniej w talii i 0,5cm mniej w biodrach trochę mało biorąc pod uwagę czas ale jestem zadowolona bo to znaczy ze cos sie ruszyło. Bedę działac dalej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zważona :D 99,1 kg :D W dwa miesiące schudłam równo 12 kg cel do osiągnięcia 70 kg, więc jeszcze trochę tu pobędę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Azkas
Ćwiczenia już dzisiaj odhaczyłam, jeszcze hula hop i bieganie na wieczór :) Najgorzej to u mnie jest z dietą niestety :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiula97
Czekam na relacje z odchudzania. Ja od 6 dni licze od nowa czyli odkad zakupilam orbitreka i jak narazie -1 kg i -1cm z kazdej czesci ciala. Zostalo rowne 50 kg do celu:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiula97
Morelka gratuluje i tak trzymaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Kasiula dzięki z gratulacje :D Też dumna jestem... Hmmm. ale miałyśmy podać wagę , a tu lipa... wstydzicie się czy jak? A Mariola gdzie??? Tak schudłaś, że już znikłaś całkiem :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agazgaga
Może dziewczyny grilują dlatego ich nie ma :-) swoja drogą to taki kurczaczek z grila jest bez tłuszczu to moze jutro i ja sie skusze na majówkę. Tak wogóle to dziewczyny strasznie dziekuje ze powstał ten wątek ciesze sie ze z Wami tu jestem dodajecie mi energii i motywacji do dalszej walki z tłuszczykiem :-) Może nie mam dużo do zrzucenia bo przydało by się jeszcze ze 3kg teraz po zrzuceniu tych dwóch waże 65,5kg przy wzroscie 170 ale wszystko odłozyło sie na brzuchu i udach eh cos za cos synka mam wspaniałego :-). Tylko troche mi ciezko te fałdki schodzą ale dzięki Wam czuje ze MOGE WIECEJ. Dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :D jestem jestem jeszcze mnie "trochę " zostało :) u mnie -5 kg więc teraz ważę 60 kg :D co prawda moim celem było zobaczyć z przodu 5 ale i tak jest dobrze :) piszę tak późno bo miałam trochę pracy koło domku :) to co laski w weekendzik majowy odpuszczamy i grillujemy? ja chyba się skuszę na jakieś skrzydło z grilla, a później dalej walczymy, to kiedy następne ważenie? jakieś propozycje? pozdrawiam buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Azkas
Próbuje od dzisiaj przejść na 1500 kalorii dziennie. A i mam pytanko, lepszy jest trening skalpel czy killer chodakowskiej? Który daje lepsze efekty? Orientuje się ktoś może? n:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agazgaga
Lepsze efekty napewno daje killer ale jest tez duzo trudniejszy trzeba miec niezla kondycje dla poczatkujacych dobry jest skalpel latwy ale i troszke nudny. Przy killerze spalisz wiecej kalori bo bardziej sie zmeczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×