Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mariola89k

odchudzanie-07.01.2013 ;-) zapraszam

Polecane posty

Gość gość
Ja też miałam ten błonnik jabłkowy :) Jest dużo lepszy niż taki zwykły (szczególnie dla tych, które lubią słodkości:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś brałam zelixę i było ok, mam niskie ciśnienie, wiec nie było źle... Ale jakieś chińskie specyfiki??? Chyba za bardzo boję się składu jaki tam może być... Wszystko jakoś mi się sypie i brak mi energii... Może powoli się ułoży :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja też w tamtym tygodniu poległam, może dlatego że miałam @ i żarłam jak głupia :( a wesele za 2 tygodnie, ale jestem zadowolona bo kupiłam sobie extra buty i kieckę :) spróbuję powalczyć jeszcze te 2 tygodnie może się uda:) morelka nie bierz żadnych świństw, lepiej naprawdę kupić sobie ten błonnik ja sobie teraz kupiłam z ananasem i zieloną herbatą ale jeszcze nie próbowałam :) trzymajcie się dziewczynki cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agazgaga
dziewczyny jak juz musicie bo same nie dajecie rady to spróbujcie jakies c.l.a lub extraslim. Kiedys jeszcze za panienki brałam c.l.a z zieloną herbatą i pamiętam że były efekty. a nie te specyfiki, które moga wam wyrządzić krzywdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agazgaga
Dziewczyny ja właśnie wracam z kauflandu kupiłam w aptece błonnik z ananasem był w promocji po 10zł ale nie wiem jak go brać pisze od 6do 10 tabletek dziennie ale nie pisze w jakich porach po ile sztuk, któraś się może orientuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agazgaga ja też właśnie mam taki sam błonnik i u mnie jest napisane max.8 tabletek ale mam zamiar go brać przed jedzeniem tzn jak będzie mi doskwierał głód :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agazgaga
mariola bierzesz ten błonnik? Jak się po nim czujesz? Bo ja jak go wezmę i później cos zjem to jestem taka pełna że aż mi nie dobrze do tego mam jakieś wzdęcia i nie wiem czy nie od niego. A tak pełna jestem że aż cwiczyć nie mogę. Wczoraj mimo tego brzucha pełnego chwila słabości pół tabliczki czekolady na szczęście gorzkiej i zero ćwiczeń z powodu ociężałości :-( mam nadzieję że się to nie odbije na wadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agazgaga
wstałam o 5 żeby ćwiczyć bo wczoraj nie ćwiczyłam rozłożyłam matę odpaliłam ewkę i stwierdziłam że mi się nie chce :-(. Ide spać dalej :-( Boże spraw żeby mi się chciało tak jak mi się nie chce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedługoplaża
hej dziewczyny, ja zaczynam od jutra oczyszczanie organizmu a w pozniedzialek dietka 10-dniowa, chcę schudnąć parę kg przed wakazjami tzn mam czas do połowy sierpnia. Mam nadzieje że będzimey sie razem wspierac;) Dziś zrobiłam, małe zakupy, pierwsze dwa dni tzn. poniedziałek i wtorek żyję na samych kefirach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Można się przyłączyć? Odchudzam się, a raczej prowadzę zdrowy styl życia od 16 kwietnia. Do tego dużo spacerów, taniec, trochę brzuszków. Od tego czasu ubyło mi 10 cm w biuście, 7 cm w pasie i 7 cm w biodrach. Niestety nie mam wagi, więc nie wiem ile kg mniej, ale to nieważne. Ważne jest to, że wchodzę w ubrania 2 rozmiary mniejsze. ;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agazgaga
Dziewczyny spinamy poślady!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jutro dzień ważenia, brać się w garść! i Do roboty. chudniemy chudniemy.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agazgaga
P.S w nowym shape jest płytka z treningiem na brzuch, nogi, i pośladki i jeden wielki plus prowadzi ten trening fajne CIACHO a nie ewka wiec jest na co popatrzec odrazu lepiej się cwiczy. Cwiczenia proste a dziś mega zakwasy. Polecam dla tych którzy ćwiczą :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem ktory to juz raz chce zchudnac m nie wiem czy to nawet mozliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agazgaga
gościu! Jak się bardzo chce to wszystko jest możliwe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedługoplaża
hej, pierwszy dzień z mną i 0,9 kg mniej ;) zjadłam jakies 700 kcal i do tego jakies 8 kg biegu ;) Ale strasznie senna byłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Darmowa Platforma z fantastycznym treningiem jeśli ktoś chciałby połączyć dietę z ćwiczeniami !!! Wyobraź sobie Platformę na której znajdziesz zestaw ćwiczeń dostosowany do Twojego profilu fitness, a do tego MONITOR WAGI a żeby tego było mało jest tam również MONITOR AKTYWNOŚCI i MONITOR JEDZENIA-po prostu rewelacja. Ja już ćwiczę zawsze rano i dzięki temu budzę się do życia pełna energii, bez konieczności wypicia kawy. Chyba każdy wie, że dieta + ćwiczenia to odchudzająca torpeda. Jeśli ktoś chciałby spróbować poćwiczyć, napisz do mnie e-maila-udostępnię Ci coś co mnie zmotywowało, czasami brakuje tego bodźca żeby zacząć. Mój e-mail: woldanski66@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wszystkim :-) Chciałam się podzielić czymś co spowodowało, że dostałam kopa na nowo i motywację do pracy nad moim brzuszkiem. Darmowa Platforma do przetestowania z fantastycznym treningiem jeśli ktoś chciałby połączyć dietę z ćwiczeniami !!! Wyobraź sobie Platformę na której znajdziesz zestaw ćwiczeń dostosowany do Twojego profilu fitness, a do tego MONITOR WAGI a żeby tego było mało jest tam również MONITOR AKTYWNOŚCI i MONITOR JEDZENIA-po prostu rewelacja. Ja już ćwiczę, zawsze rano i dzięki temu budzę się do życia pełna energii, bez konieczności wypicia kawy. Chyba każdy wie, że dieta + ćwiczenia to odchudzająca torpeda. Jeśli ktoś chciałby spróbować poćwiczyć, napisz do mnie e-maila-udostępnię Ci coś co mnie zmotywowało, czasami brakuje tego bodźca żeby zacząć. Mój e-mail: woldanski66@interia.pl< /a>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agazgaga
hahaha wlazłam dzisiaj w spodnie sprzed ośmiu lat!!!! Uwieżycie!! Bo ja JESZCZE JESTEM W SZOKU ! jeszcze się troszkę wylewa ale już je dopinam !!!! HURA HURA HURA. działam dalej buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fautr43
DoktorOdchudzanie.pl Sibutramina najlepsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ChudziaMalutka66
Jeżeli chcecie się wspomóc to wypróbujcie Hoodia Gordonii Plus, mało kto o tym środku słyszał a zasługuje on na wielki szacunek! jest Extra, mi pomógł gdy już same ćwiczenia i dieta nie pomagały! tutaj zobaczcie http://hoodiaopinie.pl/ Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agazgaga
tak tak odsysanie też jest skuteczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szarańcza
Witam dziewczynki od 30.06.2013 zaczęłam odchudzanie muszę zrzucić 25kg proszę abyście do mnie dołączyły będziemy się dzieliły co jadłyśmy mysle ze będzie mi dużo łatwiej z Wasza pomocą.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dotiqwer
Jak tam idzie odchudzanko?? agazgaga gratulacje dla ciebie tez mam takie spodnie;) ja jestem polmetku zakupilam skakanke i poskacze troche zobaczymy czy cos da;) 3mam kciuki za nas wszystkich;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szarańcza
hej dziewczynki jak wam idzie odchudzanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agazgaga
skakanka to najlepszy "spalacz" takie aeroby najlepiej spalaja tłuszcz. Ja kupiłam glukozaminę i mam nadzieję że za miesiac kolana pozwola biegac..Trzymam kciuki za Was i za siebie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Azkas
Hejo, wracam do was :p ostatnio troche odpuściłam, ale schudłam jakoś kolejny kg. Biorę się więc na nowo za siebie. Muszę jakąś dietę zastosować w końcu :( Dajcie mi motywację....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Załamana ;(
Hej dziewczyny. jestem tu nowa... pomyślałam, że napiszę ... Mam 21lat, 173cm wzrostu i niestety ............... 93.5kg ;(( jestem załamana... Lato przyszło, a ja jestem pulpet, straszny pulpet. A rozstępy mam na brzuchu takie brzydkie, że mi już chyba nic nie pomoże ;( Poważnie ... od 4 dni się wzięłam za siebie, ale co to jest ?? Nie jem słodkiego, nie piję alk, piwa, napojów, nie jem lodów- zaczęłam popalać ... ;( Jestem załamana, nie wiem co robić, jak jeść, ile, co ? Mam rowerek stacjonarny i wgl na niego nie wchodzę- czuję się taka straszna, że nie chce mi się do ludzi wychodzić ... A, że pracuję w sklepie spożywczym to mnie jeszcze wszystko kusi ... na wszystko mam ochotę itd. Rozumiecie? Mam chłopaka, który mi cały czas wypomina, że mam o siebie zadbać, że to nie jest złośliwie, że mnie kocha i chyba to mnie tak bardzo zmotywowało- BO NIE CHCĘ SŁUCHAĆ... chcę mu się podobać . !! Wszystkie są takie chude, ładne, opalone ... Matko - mam chyba letnią chandrę ;D Proszę pomóżcie mi- może razem będzie nam łatwiej ... tylko jak widzę, że się z 55 kg do 45 kg odchudzają to ja jestem jakaś torta i wątpię zaraz ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kadakineza
jak by ktoś kiedys zamiezal stosowac diete dukana to nie polecam bo poprostu bardzo obciąza organizm w szczegulnosci nerki , po wieloletnim stosowaniu takiej diety nerki mogą zaczac odmawiac współpracy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agazgaga
Załamana witaj dobrze trafiłaś. Najważniejsza jest motywazcja a ty widzę że ja masz, więc uszy do góry będzie dobrze. Przede wszystkim ustal pory posiłków niech będzie ich pięć ostatni na około 2-3 godziny przed snem. Węglowodany do południa, popołudniu białko. Postaw na zdrową żywność teraz jest sezon na owoce i warzywa wiec powinno być łatwo zmniejszyc kaloryczność posiłków, zmien talerz z dużego na mniejszy. ogranicz słodycze do minimum w małych ilościach możesz jesc lody śmietankowe i gorzką czeoladę zeby cię za bardzo nie kusiło tylko nie odrazu całą tabliczkę :-) (w biedronce jest dobra z pomarańczą). Raz na jakis czas pozwól sobie na jakiś mały grzeszek ale mały i nie za często. A teraz przede wszystkim zacznij się ruszac. Możesz zacząc biegać, skakać na skakance, pływać co wolisz. Jeśli nie masz możliwości lub chęci poza domem możesz ćwiczyć w domu jest duży wybór:Mel B, Chodakowska, Jijlian michaels, zuzka light. filmiki znajdziesz na youtube, teraz jest też duża oferta w gazetach. Masz trochę do zrzucenia wiec szybko zobaczysz efekty. oprócz zważenia się zmierz się centymetrem co miesiac. Nie waż się za często bo to nie motywuję ;-). No i pij dużżżżżżżżżżoooooooooooooooo najlepiej wody i zielonej herbaty, zrezygnuj z kolorowych napoi gazowanych. Jak będziesz miała chwilę słabości to wal do nas, napewno dostaniesz w sparcie. Powodzenia i daj znać jak ci idzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×