Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kapitan flirtu

Do flirciarzy ;)

Polecane posty

Gość =[]=[]=[]=
Teraz już tylko koloru pomarańczowego brakuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam :)Ostatnie ferie kończą się 24 lutego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzymcie się zdrowo i powodzenia zyczę 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Mieczysława Sława
Szacuneczek, Mieczysława z tej mańki się kłania, nisko po same pezdzisko ;) Szeryf pamiętasz jak tam w Zakładowej Restaurante dorwałam tego dzióbusia? Wiesz, ten taki od tych romantyków i esejów, no wyobraź sobie, że piertolony harcerzyk maniane mi odstawił, aż mnie zgięło w pół i krew zalała :O Wiesz Stefan, ja to jestem w morde mać, kobieta subtelna, ale i charakterna, nie. Jak nie przeginasz, to se trykasz, ale jak odpiertalasz, w mordę wale michą przez łeb, jak w kaczego chooja. Przylazł mi ten romantyk, na randke w Zakładowym Spa, ubzdryngolony w chooja, słania mi się wiesz, stęka mi, bełkocze. Publika na to wszystko spogląda, Ja tam babka z klasą, pijaczyn zaszczanych nie tykam, wzięłam smroda za ryj i wypiertoliłam na zbity pysk. Se pomyślałam, że jutro z nim zatańczę. I bracie, muszę Ci powiedzieć, że się nie pomyliłam. Przylazł mi goguś w najlepsze, wysmarkał gila o rękaw, kupił na wyprzedaży w Tesco, jakieś przeterminowane ciastka, na cmentarzu zajumał bukiet chryzantem. I on piertolony rozumisz, w te melodie mi pociska srrajtaśme. Myślał, że ja to łykne, ja tam kobieta z dynamitem w łapie, w zawodówce, byłam wicemistrzem europy w boksie, wagi ciężkiej. :classic_cool: Za uszy go wzięłam, ze łba nosa przestawiłam, jaja obiłam jak worek treningowy, na ostry dyżur odstawiałam, Jak go baba od gipsowania zauważyła, powiedziała, że tylko kotasa mu nie zagipsuje :D Ja mowie w te nute, siostra rozumie, chciałam mu chooja połamać ale był zbyt giętki, a rwać sflaczałej kiełbasy nie bede, nie na darmo 170 biere na klatę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie juz nie będzie w ogóle{czesc]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mam zamiarubyc szantazowana więcej i tyle mam do powiedzeniaBye

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madam 😘 Jeśli to zasługa tych pomidorów, których widziałem, na innym topiku, głoszących niestosowne teksty w otoczeniu kobiety, to nie przejmuj się nimi 😘 Nie warto, głowa do góry 😍 🌼 na statku szanujemy kobiety ;) 😘 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przytrzymam Cię Panieneczko ;) tam gdzie oficer przytrzymać powinien ;) 😘 Rozpoczniemy rejs miłości, ja kapitan, Ty na kapitańskim maszcie ;) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokietka brunetka
Mrrrrr......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×