Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szczupła duchem w czerni

Szczupłe do lata- Zapraszam :)

Polecane posty

***Ja juz cala garderobe wymienilam prawie *** No ja własnie mam cały karton ciuszków, które kiedyś zdobiły ciało me :P ale teraz leża jako o 2-3 rozmiary za małe.Co większe to już teraz wejde, ale jeszcze dochudnąc musze ze 20 do niektórych.trzymałam je tyle czasu bo mi ich szkoda było, ale niedawno je wyciągnełam, wyprałam,pocykałam fotki i miałam wystawić na all.chyba jednak się wstrzymam, zwłaszcza ze to raczej głównie topy,bluzeczki etc.i do tego fasonem i wzorami raczej ponadczasowe. :P Co do ćwiczeń to ja własnie raczej zumba i brzuszki, inne mi nie podejdą.Może fitness,a le to lepiej w grupie, a w grupie nigdy nadążyć nie umiałam. PS.A kiedys przez chwilę nawet była czirliderką drużyny koszykówki na studiach. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21- kiedy to bylo :) Jestem o 10 lat starsza od ciebie Pela :) x Ktos pytal wczesniej o wiek i wzrost- ja mam jw 31lat i 164cm. x Walentynka- witaj, nie widzialam wczesniej twojego posta. x Martuska- cool :) A jak to wygladalo, tak jak na filmach>? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj jest, jest zamierzchle czasy dla mnie;-). Moja siostra jest w Twoim wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczupla a ja nie wiedziec czemu bylam przekonana ze Ty to rasowa 40 juz:*)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczupła duchem w czerni jutro mi maz zgra te cwiczenia puszcze sobie na tv i zaczne cwiczyc bo mi sie podobaja:) babka Ci powinna za reklame płacić ;d mnie cos ssie w zoladku ale wskocze zaraz pod prysznic i niedlugo trzeba sie spac polozyc bo w nocy z 2 pobudki beda:) no ja mam 21 lat i 173 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze na chwile zostaje bo czekam az maly sie na jedzenie obudzi zeby mi sie nie przysnelo na pol godziny a on wtedy zacznie krzyczec : "matka dawaj butle bo ja głodny" hehe bo takie rozbudzenie sie po chwili nie jest mile i bym go pewnie smokiem zapchala i sie przegibnela na drugi bok z zaspania;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tego pota powyzej pisalam duzo wczesniej i juz sie ptzeciez pojawil. Kurde jak ja nie lubie jak maż idzie na nic do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gggunia ja nie stosuje diety jem mniej zrezygnowalam z weglowodanow i cukrow, stawiam na wiecej warzyw owocow chude mieso i ryby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gunia- witaj, ja zasady zdrowego odzywiania stosuje. Nie pijam zadnych goownianych napoi, sokow etc. Jem wieloziarniste pieczywo, makarony, kasze, brazowy ryz. Duzo warzyw, troche owocow etc. Zdrowe odzywianie poprostu. No i jem wiecej niz jadlam w przeszlosci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Az takiego temperamentu to ja chyba nie mam jak T:-P. To zeby zasnac wtulona to jak najbardziej a poza tym szlak mnie trafia jak wiem, ze teraz na nocce jest z dzidwczyna;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gunia- witaj, ja zasady zdrowego odzywiania stosuje. Nie pijam zadnych goownianych napoi, sokow etc. Jem wieloziarniste pieczywo, makarony, kasze, brazowy ryz. Duzo warzyw, troche owocow. Chude mieso, raczej duszone niz smazone, ryby, jaja etc. Unikam przetwozonej zywnosci. Tak po krotce. :) Zdrowe odzywianie poprostu. No i jem wiecej niz jadlam w przeszlosci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, ja sie troche uspokoilam ost czasy bo nie tak dawno On juz narzekal, ze nie daje rady :P A ja, kiedy mialam wolne to wiekszosc czasu z reka w gaciach siedzialam.. :o To juz bylo chore, ale jak zaczelam wiecej cwiczyc to troche mniejsze mam potrzeby i wystarczy mi 1-2 dziennie. A nie, ze stale mysle tylko o tym.. Teraz tak co chwile- to w wekendy tylko, w tyg i takon pracuje do 18 wiec malo czasu dla siebie mamy, a jeszcze dzieci tez chca tatusia itd ;) Jakbym napisala ile razy sie kochalismy na poczatku zwiazku, nie uwierzylybyscie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie znam tam tych dziewuch, ale kilka razy widzialam, i zadna mnie nie pociaga.... Ja jestem pewna, ze moj maż nie zrobi zadnej glupoty, ale sam fakt ja sama tu a on tam z inna, tak wiem tylko w pracy, ale....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×