Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mutantex

Co ja wchodze , czyli pogaduchy mutancie...

Polecane posty

🖐️ Ostatnio ,wciąż czuję potrzebę drzemki:Oteraz też właśnie jestem po:Pale podejrzewam ,że dzisiaj to chodziło o przespanie wyrzutów sumienia:O z powodu imprezy zakańczającej rok szkolny moich dzieci:)Pozwoliłam sobie na górę lodów i kuleczki drożdżowe...😭😭😭ale pyszne ,to to było:classic_cool:!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muti,tak sobie pomyślałam;),że może umiesz mi wyczarować taką książkę: "Jak mówić, żeby dzieci nas słuchały - jak słuchać, żeby dzieci do nas mówiły". ...gdyby Ci się kiedyś nudziło;) w pracy:D Tak się zastanawiam ,co bym Ci mogła zaproponować w zamian lub też w ewentualnej podzięce,ale jakoś nic wystarczająco atrakcyjnego nie przychodzi mi do głowy:P:( no ale 🌼to zawsze mogę Ci dać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To chyba nie to... :-O:-O:-O:-P ᠋᠋᠋᠋᠋ Ale spróbuję raz jeszcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dziękuję:)🌼 Mówił Ci już ktoś kiedyś ,że jesteś magik;)?Po prostu Czarodziej Vigo!:classic_cool: A co do tego upominku...to wiesz...u nas w Kaufie są "takie same":classic_cool: po 5 zyla...!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"u nas w Kaufie są "takie same" po 5 zyla...!" ᠋ Wiedziałem... 😭 Internet pełen jest złodziei i oszustów... 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Muti,jesteś w stanie wyczarować te" ileś tam twarzy Greya":P?Nie chodzi o to żebym jakoś potrzebowała,ale facet w księgarni powiedział ,że się nie da...i teraz chodzę i myślę ,czy miał rację ,czy nie....:P;P:D Swoją drogą,to trochę dziwaczne...poszłam kupić druki wpłat Zus-owskich,a gościu zaproponował mi taką książkę mówiąc,że "do poduszki":O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"poszłam kupić druki wpłat Zus-owskich,a gościu zaproponował mi taką książkę mówiąc,że "do poduszki"" ᠋ To pewnie przez ten związek z ZUS-em. Wiadomo - ZUS też wszystkich r***a... ;-):-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Wyobrażam sobie skwaśniałą minę tego gościa,jak mu przy okazji powiem,że jednak nie miał racji!!!!:DGadał,że są takie zapory itp. że za darmochę nie ma opcji...!:P:P:P(mam radochę jak małe dziecko;) ) Jesteś :classic_cool:!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Jesteś" ᠋ Jestem:classic_cool: A dlaczego by mnie by mnie być nie miało ? Jak mnie nie będzie , to znaczy , że należy mnie w odmętach sieci szukać...;-):-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" coby sąsiedzi zazdrościli " \I Noooo,nie wiem....jakbyś ich zobaczył,to też byś nie był pewien czy chociaż czytać umieją:Pa co dopiero TAKIE RZECZY;)śmiem twierdzić,że gdyby nie przeciwieństwo płci,to zostałabym wywieziona na taczkach:):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Jak mnie nie będzie , to znaczy , że należy mnie w odmętach sieci szukać..." \I No,jakbym ja zaczęła to robić to z pewnością nigdy byś nie został odnaleziony:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×