Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mutantex

Co ja wchodze , czyli pogaduchy mutancie...

Polecane posty

"Mutant kopę lat" Cze Iftar :-D Ano kopę lat... ;-) Aż mnie foruma pozmieniali...:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kto znowu poprawkę kolejną wprowadził , że zniknęła lista przewijana ze stronami ? A po uznaniu wiadomości za spam pojawiają się kody captcha które nic nie dają ? Ach , zapomniałem... To przecież nowe udogodnienia dla userów... :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Zrobiłam sobie hennę(znaczy kosmetyczka zrobiła!):classic_cool:a na jutro mam zamówiony torcik....mmmmrrrrrrrrr.......z bitą śmietaną i polewą czekoladową....mmmmrrrrrrrr....a za oknem słońce:classic_cool:!!!:classic_cool::classic_cool::classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Szczęścia,zdrowia,pomarańczy..." Wolę grapefruity , Pani Basiu... :-D:-D:-D Od pomarańczy to mnie się już kafe w oczy szczypie... :-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ "....Nie rób tak jak ja... :" \I Obiecuję,że nie zrobię!;):)chyba..... \I "Ja , niestety , tylko mogę je zjeść.." \I No coś Ty?!Możesz wszystko!!!Tylko,czy chcesz...;););):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Kładą u nas wymarzone światłowody" ᠋ Co nie oznacza , że Ci neta przyspieszą , lub TV potanieje. Przewody to jedno , chciwość to drugie... No , chyba , że konkurencja się pojawi. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×