Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mutantex

Co ja wchodze , czyli pogaduchy mutancie...

Polecane posty

"Choć miałam nadzieję,że jak już wrócisz to nie będziesz mnie straszył" ᠋ Nie przejmuj się , jak jeszcze żyłem to też się bałem... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ale....wiesz...:(" ᠋ No właśnie , że nie wiem... :-P ᠋ "przynajmniej na chwilę, zapomniałam o tym jaka jestem w****iona" ᠋ Ja tam skomplikowany nie jestem , pooglądam trochę cycków i mi przechodzi... :-D:-D:-D ᠋ Ale może spróbuj tego : ᠋ http://kawa.biz.pl/photos/jacobs-kawa-milka-cappuccino-500g-choco-niemiecka-2717023004_orginal.jpg :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ "... pooglądam trochę cycków i mi przechodzi... " \\\\ Daaawno temu,przeczytałam że faceci spod pewnego znaku zodiaku,są szczególnie najarani;)na cycki:classic_cool: i o,dziwo!okazało się to prawdą:Pale Ty nie jesteś spod tego znaku....więc zaczynam myśleć,że może to TO imię:) niesie w sobie takie "fatum":P:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"faceci spod pewnego znaku zodiaku,są szczególnie najarani na cycki ale Ty nie jesteś spod tego znaku..." ᠋ Wszystko przez to , że mnie nikt nie uświadomił , że będąc spod innego znaku zodiaku nie mam się na cycki gapić... :-( A teraz to już za późno... 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Muti przytul literke i nie jakaj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
az mi lepiej branoc Muti 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj taka mała piosenka z teledyskiem 18+ , żeby nie było : ᠋ Music : ᠋ http://www.youtube.com/watch?v=4Qp4g4mHGeU ᠋ I tłumacz : ᠋ "Ściany tak wysoko i ty nie będziesz czuć. Księżyc zawsze szpieguje twoje obawy. Prowadzę to do złotej paranoi i zawodzę. Więc wtedy rzucasz daleko swoją fantazję żeby zniknąć. ᠋ Więc biorę, biorę na próżno. Więc kłamię, kłamię znów. ᠋ Do zapasów sieci w Tokyo Jestem strumieniem wszystkich moich zmarnowanych marzeń na ekranie. ᠋ Więc biorę, biorę na próżno. Więc kłamię, kłamię znów. ᠋ Czy mógłbym nie brać tego na próżno? Czy mógłbym znowu nie skłamać? Czy mógłbym nie brać tego w bólu? Czy mógłbym znowu nie skłamać? ᠋ Wysłałem daleko moje serce jak bohaterowie w deszczu. "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×