Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kushion

Październikówki 2013, termin na październik 2013.

Polecane posty

Emzoom witaj chyba sie nie znamy . :-). Padla propozycja zeby wpisywac tak samo do tabelki jak sie zmiesci dzieci czy mamy juz i w jakim sa wieku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wladzia moze poczekaj jeszcze te pare dni . Bo test ciazowy moze pokazac ci jedna kreske a mozesz byc w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No name jestem pewna-tydzień temu sama slyszalam.zobacz ile jest tu dziewczyn które slyszaly! Czasami tak bywa że trzeba zobaczyć czy jest serduszko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropka236
malawronka ja pisałam ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropka236
Nie byłam wcześniej na forum tutaj na kafaterii !! Chyba cosik Ci sie pomylilo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropka236
malawronka ja też mam Filipka i też z 2009 roku :) Mówiłaś już synkowi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropka spytalam sie dlatego bo pisalam na forum grudzien 2009 i byla tam dziewczyna o niku krop.ka . Synkowi jeszcze nie mowilam bo tylko maz wie. I jak narazie nie planuje mowic nikomu wiecej . To jest moja 5 ciaza to jak by co nie chcem zeby cierpieli . Wole ja sama z mezem w sercu miec zalobe. Jak bedzie dobrze moze po 7.03 jak bedzie wizyta i USG to wtedy a jak nie to pozniej . Jak narazie wogole mnie nie korci zeby komus powiedziec .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropka236
Aha teraz rozumiem :) To przykro mi ze tyle przeszłaś, ale ja tam wierze ze bedzie wszystko dobrze !! Innych mysli wogole nie dopuszczam !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No name - nie chcialam :) A co do serduszka, to do 9 tygodnia chyba musi byc widac na usg. Nie wiem jak to jest z uslyszeniem bo ja widzialam tylko pulsujaca kropeczke, ale nie slyszalam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chwile mnie bylo a tu tyle wpisów :D witam nowe mamusie i gratuluje :) widze ze tabelka zrobiona wedlug terminow porodu :) ja nie moge sie opanowac z jedzeniem...caly czas cos jem..juz 1kg przytylam a co bedzie dalej :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaam
MAMUSIE:...........WIEK:.......Miasto..........TERMIN P: Laura*****............28..........Gdynia.............29 wrzesień czarnulka0000......25..........Poznań..............2 październik M.CZ.Kawka.........22...........Siedlce............7 października GABI__82.............31.........łódzkie..............7 październik J.U.L.I.T.A...........25..........poza Polską.......7październik Roxi3433.............31.......... ..........................12 październik karola2812..........32...........Toruń.................1 2 październik zaniepokojona......32..........poza Polską........chyba 12.10 AnetaG84............29..........Poznań................12 październik Aaam..................30..........Pabianice.............12 pażdziernik EmZoom........32......Śląsk..........16 październik no name..............27.........pomorskie............17.10.13 r. nadia3111............31.........dolnośląskie........19 październik Emka___.............29.......... ..........................20 październik grace88..............25..........Gdańsk................. 23 październik Moniqell..............25...........Warszawa..........drug a połowa października malawronka.........29.......... Wrocław........ ............... kropka236...........30.........śląsk.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaam
no wiec sie dopisałam...kurcze jak dzisiaj mnie kłuje w prawej pachwinie tez tak macie???? a zmeczona jestem okrutnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaam nio zmeczenie dzisiaj tez mnie meczy. A jeszcze jutro dzien zaczyna mi sie od 4 godz. A za kolkiem jestem juz od 4:25 :( Moj synek idzie w sobote pierwszy raz na zabawe urodzinowa organizowana na sali zabaw. Do 10 letniej kuzynki. Bardzo sie cieszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMUSIE:...........WIEK:.......Miasto..........TERMIN P: Laura*****............28..........Gdynia.............29 wrzesień czarnulka0000......25..........Poznań..............2 październik M.CZ.Kawka.........22...........Siedlce............7 października GABI__82.............31.........łódzkie..............7 październik J.U.L.I.T.A...........25..........poza Polską.......7październik Roxi3433.............31.......... ..........................12 październik karola2812..........32...........Toruń.................1 2 październik zaniepokojona......32..........poza Polską........chyba 12.10 AnetaG84............29..........Poznań................12 październik Aaam..................30..........Pabianice.............1 2 pażdziernik AnilorakAkswieisz..22.......Gorzów Wlkp........14 październik EmZoom........32......Śląsk..........16 październik no name..............27.........pomorskie............17.10.13 r. nadia3111............31.........dolnośląskie........19 październik Emka___.............29.......... ..........................20 październik grace88..............25..........Gdańsk................. 23 październik Moniqell..............25...........Warszawa..........drug a połowa października malawronka.........29.......... Wrocław........ ............... kropka236...........30.........śląsk.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmammma
a moje szczęście ma 2,3 mm.. serduszka jeszcze nie widać, mam przyjść 6 marca by zobaczyć serduszko.. trochę się uspokoiłam ale tylko trochę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny tyle piszecie ze juz mi sie wszystko miesza hehehe.... No name.....ja mam problemu ze wzdeciami.....i wlasnie sie zastanawialam czy mozna brac espunisan...ale jak piszesz ze tak to jutro lece...bo mnie to meczy razem z mdlosciami.... Zazdroszcze wam juz tych serduszek jak mam wizyte dopiero 11marca to bedzie moj 9 tydzien...oczywiscie martwie sie czy bedzie wszystko ok....ale mysle ze teraz juz caly czas bede sie czyms martwic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mmmammma to super ze maluszek jest a kiedy mialas ostatnia @? 6 zobaczysz serduszko a ja 7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde ale jestem wściekła wiecie co, myślałam że uda mi się dostać do mojej ginekolog na nfz bo stwierdziłam że przy ciąży są często wizyty to czemu moje składki mają się marnować. A tam polozna paskudna mówi mi że na kwiecień! Ja do niej że do tego czasu mogę poronic bo mam dodatnią toisoplazmoze ala ona że nie byłam nigdy pacjentka pani doktor to nie mam przywileju szybkiej wizyty. Rozumiecie to? Myślałam se ją rozszarpie! Tak się wkurzyam że zaczęłam się kłócić a na końcu wyzwalam ją od suk ale myślałam że się rozlaczylam a niestety mam smartfona i za lekko kliknelam ekran i się nie rozlaczylo. Potem się poplakalam, chyba hormony dają się we znaki. I w ten oto sposób zostałam bez ginekologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wy jak chodzicie do gina? Prywatnie czy na nfz. Ją mam już dość płacenia służbie zdrowia wystarczy że co miesiąc płace 200 zł za endokrynologa. To się w głowie nie mieści tak sobie przypomniałam że kiedyś miałam podejrzenie raka piersi to termin usg miałam na za miesiąc. Myślałam że chociaż przy ciąży jest inaczej:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarnulka0000 Nie martw się tym jednym kg ja też mam już od 2 tygodni 1 na plusie mimo że nie jem słodyczy i w sumie dużo strasznie tez nie jem bo mnie mdli. Uważam że to narazie woda zgromadzona w organiźmie -widze u siebie piersi o rozmiar większe i brzuch jakby spuchnięty. Miałam przez 2 tygodnie kapcie w buzi-teraz baaardzo dużo pije od 2 dni i kapeć znikł a sikam i tak mało jakoś-znaczy że organizm chłonie wode. i Tak więc narazie to raczej nie tłuszcz no chyba ze jecie po 3000 kalorii dziennie:D ja jem z 1800 teraz a na początku w 6-7tc to jadłam z 1200 tak mi było nie dobrze a na plusie i tak jest. i Musiałybyśmy rzygać aby schudnąć:P A ja tam sie ciesze że mnie omineło:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EmZoom
Ja pisałam troszkę na początkowych stronach, później was tylko podczytywałam. To jest moja 3 ciąża, mam już dwie córy 10 i 5 lat. Ostatnio byliśmy na nartach, trochę nawet pojeździłam ale zmęczenie daje mi się we znaki. Ja chodzę prywatnie do ginekologa od kilkunastu lat do tego samego. Płacę 80 zł za wizytę w tym USG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór :-) Aaam: mnie też dziś w prawej pachwinie kłuje, ciągnie nie wiem jak to określić - dziwnie boli ..... ale kojarze, że z córką miałam podobnie tylko nie pamiętam czy tak szybko ...... pewnie macica się rozciąga ..... malawronka: jesteś przedstawicielem handlowym, że tyle jeździsz? męczące co tyle godzin za kółkiem :-// ktoś wcześniej pisał, że ma chorobę lokmocyjną w ciąży - ja jak jadę jako pasażer też mi źle ...... wolę prowadzić, wtedy skupiam się na drodze i nie myślę o złym samopoczuciu ..... AnilorakAksweisz : kochana musimy wierzyć, że wszystko będzie dobrze ..... :-* mmmammma: może Twój gin ma słabszy sprzęt, głowa do góry następnym razem na pewno zobaczysz :-* nadia3111: tylko pamiętaj, że ten proszkowy ...... masz link: http://www.google.pl/search?client=opera&q=espumisan%20easy&oe=utf-8&channel=suggest&um=1&ie=UTF-8&hl=pl&tbm=isch&source=og&sa=N&tab=wi&ei=pKArUYq4Hua74ASUmoDwCA&biw=1247&bih=687&sei=qqArUYneEumK4AS3yYDYBQ grace88: wkurza mnie takie traktowanie przez pracowników NFZ w dodatku kobiet w ciąży . Znieczulica :-/ ja pierwszy raz byłam prywatnie i kolejną wizytę mam na 30 marca, a w między czasie 8 marca idę na NFZ obadać miejscowego lekarza ale raczej prywatnie na kartę ciąży tamtemu lekarzowi ufam najbardziej ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emzoom przy takiej cenie byłabym w stanie to zdzierzyc. Ale ceny w gdańsku są zabójcze, same wizyty z usg 2 razy w ms to prawie 400 zł a gdzie badania krwi? To kolejne 100 zł a czasem i wiecej:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×