Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kushion

Październikówki 2013, termin na październik 2013.

Polecane posty

Witam WSZYSTKIE I ... GRATULUJE Tym CO JUŻ WIEDZĄ i trzymam kciuki za oczekujące na wieści :) Ja ogólnie czuję się dobrze. tylko dalej boli mnie brzucho tak muląco.... Oby świadczyło to dobrze.. jakoś nie pamiętam w poprzedniej ciąży czy tak miałam. MOże po prostu za bardzo zwracam uwagę na objawy... sama już nie wiem. Martwię się. Po Nieudanych ciążach nie jest już tak lekko... Z innej beczki - mój synek wie że może będzie nas więcej :). Dzisiaj Młody mnie zapytał czy będę go dalej tak mocno kochać jak się Dzidzia pojawi na świecie....szkoda mi go ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musiałam mu powiedzieć, boje się żeby znowu tak znienacka nie wylądować w szpitalu. Ostatnio miał żal, że go tak zostawiłam :( Lepiej żeby był na to przygotowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Ja również dopisuję się jako mama październikowa. Jeszcze u lekarza nie byłam, chcę poczekać żeby było już serduszko. Ostatnio poszłam szybciutko i jeszcze nic nie było i za chwile musiałam iść znowu. Dodam że mam już synka, ma 1,5roku. Troszkę się obawiam nawału obowiązków przy dwójce dzieci ale mam czas na oswojenie się z myślą i na lekkie usamodzielnienie pierworodnego:) Jak się czujecie?u Mnie objawów brak, ale ostatnio też mnie ciąża oszczędzała. Mam tylko cichutkie marzenie że teraz będzie dziewczynka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
autorko fajnie ze udalo ci za za 1razem ja podchodze za pare mc i mam nadzieje aly cud zamieszka w moim brzusiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny,mój wynik z dziś to 3625.0 a z poniedziałku 1161.0-jak myślicie czy to dobrze???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie nowe przyszłe mamusie:) kushion wielkie gratulacje i powodzenia :) szyszunia87 ja też wole poczekać jeszcze z wizytą u gina, może będzie biło już serduszko:) moja córcia ma 13 mc i też nie mam pojęcia jak uda mi się ogarnąć wszystko przy dwójce, ale jakoś damy rade:D karola2812 nie zna sie za bardzo ale chyba dobrze bo rośnie czyli dziecko się rozwija:) Ja zaczynam jutro 6tc czuje się nie najgorzej ,brak mdłości , tylko jestem bardziej senna i kreci mi się w głowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pierwsza ciąża333
ja mam termin na 6 października kolejna wizyta 23lutego ;) troche się obawiam pojawi sie maluszek i on bd najwazniejszy. okropne bo jestem przeziebiona juz troche lepiej bo od srody na zwolnieniu jestem wiec leze sobie. najgorsze ze jeszcze szefowej nie powiedzialam i obawiam sie jej reakcji ona nie lubi dzieci ale umowe mam do pazdziernika wiec raczej mnie nie zwolni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam isę z wami, ja mam córeczkę 3 letnią, w grudniu 2012 poroniłam około 6-7 tydzień, teraz juz chce znowu zacząć starania ale lekarz mi kazał czekać 3 cykle, minął jeden i nie wiem, czytam że karola 2812 , po grudniowym powonieniu juz jest w ciąży ./

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No zgadza się:) Ja miałam poronienie samoistnie-było to puste jajo płodowe:( w 8 tc a ciaza zatrzymana w 4 tyg.Obyło się bez zabiegu.pierwszy @ dostalam bardzo szybko bo po 3 tyg. I dlatego moglam starac się szybko.Teraz jestem na lekach i jak narazie wszystko ok. A u ciebie jak było -napisz coś więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie niestety wypisuje - w srode dostalam lekkiego brazowego plamienia, w nocy boli i nad ranem pojawila sie krew. Mieszkam w UK, wiec uslyszalam przez telefon ze nic sie nie da zrobic i ze wyznacza mi skan na piatek. Wzielam nospe, bo bole juz byly coraz mocniejsze, pojechalam do szpitala, gdzie powiedzieli ze im przykro ale nic nie moga zrobic i wrocilam do domu i poronilam. Powodzenia dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamanowicjuszka
witam, chciałabym się dołączyć do tematu. test wczoraj wykazał 2 kreski . wizyta u gin w następnym tygodniu. na razie jestem lekko oszołomiona wiadomością:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamanowicjuszka
to moja pierwsza ciąża - więc lekka panika:) na początku miałam silne bóle brzucha jak przy miesiączce, teraz został bol piersi (do wytrzymania) i biegunka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie poronienie samoistne 19 grudnia, po 4 tyg okrew, też bez zabiegu, według usg był 4 tudzień ciąży i na tym się zatrzymało, zarodka nie było jeszcze widac na USG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! chciałabym dołaczyc do waszego grona. Dzis zrobilam test i jestem w ciazy. az nie moge uwierzyc. teraz tylko musze umowic sie na wizyte u lekarza, a ze mieszkam w UK to troche inaczrj to przebiega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga2013
cześć Dziewczyny, dołączam się - moja pierwsza ciąża. Z kalkulatora wychodzi mi, że dzisiaj zaczynam 5ty tydzień. Do lekarza na potwierdzenie idę w środę, a na usg 23 lutego (mam nadzieję zobaczyć już serduszko . Pozdrawiam Aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niuś ja tez mieszkam w uk jestem 6 tydzien ciazy ;) u GP byłam i dali mi numer tel do położonej dzwonisz i zadaje ci proste pytania i umawia cię na 1 wizytę ja mam dopiero 14 marca długo troszkę ale mówi ze tak sie czeka a to jest moja 2 ciaza w uk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roxi333
Witajcie. Dołączam do Was dziewczyny. Mam 31 lat i 4 dni temu zrobiłam test. wyszedł pozytywnie ale nikomu jeszcze o tym nie mówiłam. Czekam na 14 lutego by zrobić mężowi niespodziankę. Dodam że jestem mężatką od 8 lat i mamy 6 letnią córeczkę. U lekarza jeszcze nie byłam. nie pamiętam jak to było przy pierwszej ciąży kiedy się powinno iść by potwierdzić na 100%. Czytałam że miedzy 6 a 8 tyg. ciąży. Ostatnią miesiączkę miałam 6 stycznia więc jestem w 5 tyg.ciąży? Od jutra zaczyna mi się 6 tydzień? Dziewczyny pomóżcie... A jak u Was z pracą? kiedy macie zamiar powiedziec pracodawcy? Jak długo pracować? Pozdrawiam Was wszystkie bardzo gorąco...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anula2604: w przyszlym tygodniu umowie sie na wizyte u GP (w sumie po raz pierwszy bede u lekarza w UK, bo odkad tu jestem jeszze nie chorowalam). Mam nadzieje, ze wszystko bedzie OK, bo moj maz bardzo sie cieszy i juz naokolo wszystkich by poinformowal o tym fakcie. co do pracy: jestem aktywna zawodowo i zamierzam pracowac tak dlugo jak tylko bede mogla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roxi-ja też ostatnia @ miałam 06.01.w srode bylam u lekarza i to był 4 tc i 2 dzień.więc idziemy prawie równo A masz jakieś dolegliwości?jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a tez was czasami brzuch pobolewa jak na okres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roxi333
karola je też mam córcię Wiktorię:) poza powiększonymi i lekko obolałymi piersiami nic mi nie dolega. od wczoraj boli mnie gardło i nie wiem co mogę wziąć. wzięłam 3 tabletki orofar max ale mi nie pomaga. Dziewczyny może co poradzicie z domowych skutecznych sposobów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roxi333
karola a na kiedy Ci doktor wystawił termin porodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamanowicjuszka
ja chciałam sie troszkę wyżalić. zamiast zacząć tą ciążę z radością, to przez własna niewiedze teraz się denerwuję. 2 tygodnie temu jadłam polędwicę łososiową a miesiąc temu szynkę parmeńską - od tego można mieć toksoplazmozę. jestem załamana. w pieetek zrobiłam badania i w poniedziałek ide po wyniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roxi-mi jeszcze nie wyznaczył terminu bo tylko potwierdził ciaze i dał leki.Następna wizytę mam 14.02. bo jestem po poronieniu prawie 2 miesiące temu.Myślę że teraz na wizycie może mi już założy karte ciąży i wyznaczy termin:) A ty jestes już po pierwszej wizycie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamar225
witam:) od srody wykonalam 3 testy wszystkie mocno POZYTYWNE:) od razu w srode wizyta u ginekologa. podczas badania lekarka na monitorze pokazala mi taka czarna kropeczke i stwierdzila ze moze to byc wczesna ciaza ale dla pewnosci nastepne badanie 13.02. czy za tydzien bedzie cos widac? bardzo dziekuje z gory za odp:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamar225
witam:) od srody wykonalam 3 testy wszystkie mocno POZYTYWNE:) od razu w srode wizyta u ginekologa. podczas badania lekarka na monitorze pokazala mi taka czarna kropeczke i stwierdzila ze moze to byc wczesna ciaza ale dla pewnosci nastepne badanie 13.02. czy za tydzien bedzie cos widac? bardzo dziekuje z gory za odp:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roxi333
mamar a kiedy miałaś ostatnią miesiączkę? karola ja jeszcze nie byłam u gina bo nie jestem pewna czy to nie za wcześnie...poczekam jeszcze z tydzień albo 2 by mieć pewność że t na 100% dziecko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tedidipaczka
Melduję się! Będzie koniec września lub początek października:) Pewnie początek października bo lekarz mówi że ciąża wygląda na ciut młodszą niż wyliczył od dnia ostatniej miesiączki:) Chętnie popiszę z innymi październikówkami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×