Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kushion

Październikówki 2013, termin na październik 2013.

Polecane posty

Gość asiulka7775
trzecia ciaza i pazdziernik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiulka7775
powoli mamusie dowiaduja sie o ciazy przeciez to dopiero poczatek ciazy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jestem, czekam na test :) Jeszcze kilka dni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewka83
Hej dolavzam do was też będę miała termin na październik :) we wtorek idę na potwierdzenie ciąży. Myślicie ze 5 tydzień i 2 dni to będzie już widać na usg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny. Mam nadzieję, że jutro do Was dołącze. Jutro Idę na bete ;) Jest tydzień przed okresem, a tak naprawde nie czuje zebym dostala. miewam cholerne PMS zazwyczaj zaczyna się właśnie tydzień przed. A teraz nic. Cisza i spokoj :) Tylko brzuch boli już od dłuższego czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lllllllllllllllllll
hej dzieczyny czy wiecie moze czy mozna isc na zwolnienie juz w 6tc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasetka85
Hej dziewczyny, też mam termin na początek października, beta w piątek wyszła 26 jutro ide na kolejne badanie, do lekarza za ok 2 tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasetka85
na zwolnienie można iść już w 6 tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sasetka a który był to dzień cyklu. Czy ta beta była przed terminem @? Pytam się z ciekawości :) Bo jestem przed terminem i tez sobie chce zrobic, bo wolalabym wiedziec jak najwczesniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ferantatka beta była robiona ze 2 dni po terminie, miałam takie zalecenie od lekarza, bo chodziłam na monitoring

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie 1 dzień po terminie okresu przy cyklu 27 dniowym i owulacji w 13d beta hcg wynosiło 418:) Okres ostatni miałam 1 stycznia:) U mnie 5t6d aktualnie (chyba bo juz nie wiem czy dobrze licze iczy to tak sie mówi) czlyli 6dzień piątego tygodnia? Idę na wizyte dopiero za półtora tygodnia między pacjentkami czy jest ok wszystko bo sie długo staraliśmy a w 8tc na wizytę ciążową taką PEŁNĄ:)-dokładnie sie zapisałam na wtorek 19stego lutego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i dołączam termin mam na pażdziernik jestem w 5 tc chyba bo u gina jeszcze nie byłam :P a ciebie kushion pamiętam ze styczniówek 2012 ja mam roczną Laurke właśnie ze stycznia pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie pytanie w którym tygodniu zaczynają sie mdłości? Ja z Laurką to chyba od początku je miałam a teraz jak narazie nic, mam taką cichą nadzieje ze może teraz obejdzie sie bez tych okropnych mdłości:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mdlosci to chyba od 7-8 tygodnia ciazy, tak czytalam bo ja jestem nowa w temacie;) U mnie narazie nic i czuje sie swietnie, nawet lepiej niz zazwyczaj - nosi mnie energia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Nina a pisałaś na styczniówkach, na tym nicku? My tam dalej piszemy. Gratuluje. A u mnie mdłości pojawiły się po 7 tyg. Bleh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EmZooM
Hej Witam się w Wami dziewczyny i wszystkim gratuluję. Ja na razie Was tylko podczytuję i mam wielką nadzieję, że będę mogła dołączyć. Okres mam dostać 9.02, kochaliśmy się w samym środku cyklu, myślalam, że to były moje dni płodne, bo miałam śluz i ból jajników. A teraz sama już nie wiem i nie mogę się do soboty doczekać, jestem mega niecierpliwa i wolałabym już wiedzieć. Zrobiłam nawet już 3 testy i nic mi nie pokazały tzn te dwa ostatnio mają prawie niewidoczną kreskę jak patrzę pod światło, ale jest tak niewidoczna że chyba sobie ją sama wmawiam. Wolałabym już wiedzieć. Mam już 2 dzieci i decyzja o trzecim była podejmowana przez wiele miesięcy i gdy w końcu się zdecydowaliśmy to ja chciałabym od razu. Jejku już nie mogę wytrzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 28agataggata
EmZooM - a jak radzilas sobie z drugim dzieckiem jak przyszlo na swiat? ciezko bylo? Ja jeszcze pierwszego nie urodzilam, ale zawsze wiedzialam ze chce miec dwojke i sie tak zastanawiam czy damy rade;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam !! Ja też chcę dołączyć do wątku. Dziś zrobiony test pokazał dwie grube krechy. Niby wg obliczeń 6 tydzień. Drugi dzidziuś,trochę się boję czy podołamy, Kubuś ma półtora roku. Czas chyba na córeczkę teraz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieśmiało zaglądam.... Dzisiaj zobaczyłam wreszcie dwie kreski ....tylko że a druga bladziocha :( Mam nadzieję, że będzie mi dane zostać z Wami... Jestem po dwóch poronieniach /puste jajo, obumarła ciąża/. Mam synka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BędęMamą trzymam kciuki :) ja mam wizytę 12 lutego, jak myślicie za wcześnie? Ostatnia @ 3 stycznia przy 28 dniowych cyklach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pannaocta. może i wcześnie ale się upewnisz czy ciąża prawidłowo się zagnieździła i być może usłyszysz serduszklko. Ale piszę być może, bo może być jednak za wcześnie i gin będzie kazał pokazać Ci się znowu za kilka dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BędęMamą a umiesz obliczyć czy to już bedzie 6tc czy jeszcze 5tc? Lekarz sam mnie tak umówił, wolałabym iść i usłyszeć serduszko. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będę MAMĄ2013 nie przejmuj sie że kreseczka blada ważne że jest , ja z pierwszym dzieckiem to też taką bladziutka kreseczkę zobaczyłam taką ledwo ledwo że wyrzuciłam test do o kosza bo myślałam że sobie wmawiam zrób za parę dni będzie ciemniejsza :) kushion na styczniówkach odezwałam sie może dwa trzy razy tylko ale codziennie Was czytałam późno Was znalazłam i nie chciałam tak na półmetku sie wpraszać :) kiedy test robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to i ja witam:) Będę mama-my się już znamy-prawda??? Ja sobie obliczylam termin na 10 pazdziernika?:) Beta z piatku 196.9 a jutro kolejny wynik po 48 godzinach!Jestem po 1 poronieniu(puste jajo płodowe)15.12.2012 i po 1.5 miesiąca kolejna ciaza ---mam nadzieję że tym razem szczesliwa:),Mam już prawie11 letnia córeczkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EmZooM
28agataggata Wiesz z dzieciakami jest taj, że przy pierwszym świat staje na głowie i nic już nie jest takie jak było przed, tracisz całkowicie swoją autonomię i od teraz do zawsze będziesz już nie jako ja, ale jako my. Natomiast przy drugim dziecku swiat nie tylko staje na głowie, ale do tego jeszcze na maksa przyspiesza, czas zaczyna tak pędzić że ani się oglądasz a Twoje dziecko zaczyna już przezywać pierwsze miłości i mówi Ci mamo daj spokój a ty patrzysz na nie i myślisz kiedy to wszystko się wydarzyło. Na początku jest zawsze trudno, ale potem okazuje się że jak się jest matką to posiada się siedem rąk, trzy głowy a zamiast nóg rolki i że im mniej czasu na lenienie się tym więcej czasu na szczęście. U mnie między dziećmi jest 5 lat różnicy a teraz będzie jak się uda 6 więc mam rozrzut duży. Myślę, że to wszysko zależy od wielu czynników zewnętrznych i nie ma jednej reguły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×