Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kushion

Październikówki 2013, termin na październik 2013.

Polecane posty

Malawronka ja pracuje u ojca w firmie siedze za biurkiem i ogluguje klijetow hehehe lubie ta prace mam kontakt z ludzmi a to chyba najwazniejsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm, mam wrażenie, że tu nie pasuje bo dzielicie się swoimi startami oraz trudnościami z zajściem w ciążę, a ja takich opowieści (na szczęście dla mnie) nie mam. Powiedzcie mi czy poronienia są rzeczywiście takie częste? Przyznam szczerze, że pierwszy synek nie był do końca planowany, aczkolwiek nie nazywałam, nie nazywam i nigdy nie będę nazywać go "wpadką", ale dowiedziałam się o ciąży dopiero w 8 tygodniu i nigdy przez myśl mi nie przeszło, że może coś pójść nie tak (może dlatego, że pierwsze badanie plus pierwsze USG już pokazało mi serducho (?) ). Wówczas ogłosiłam wszystkim o ciąży już po zrobieniu testu ;) Podobnie zrobiłam teraz, aczkolwiek tym razem mam jakieś dziwne obawy, że przecież starty się zdarzają. Czy przyczyną może być to, że teraz wiem wcześniej, że dziecko było planowane i, że z taką wielką niecierpliwością czekam na USG, które pokaże mi bijące serduszko?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmammma
powiem ci że nie miałam świadomości że poronień jest tak wiele póki sama ich nie doświadczyłam.. w moim otoczeniu tylko raz zdarzyło się mojej siostrze puste jajo płodowe.. potem ja miałam puste jajo i dwie ciąże biochemiczne.. dopiero jak połozyli mnie do szpitala i pół oddziału "takich jak ja" zobaczyłam.. to do mnie dotarło że tak się dzieje na świecie i to coraz więcej.. lekarz mi tłumaczył że kiedyś jak kobieta roniła to mówili: dostała spóźniony okres i już" a teraz w dobie BETA HCG i innych testów gdzie same możemy sto razy dziennie ciążę potwierdzić już nie dajemy się tak spławić.. wiemy że ciąża była i że jej nie ma..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emka no pewnie ze pasujesz do nas. Po prostu ty nie masz takiego przezycia z zwiazku strata ciazy i dzieki Bogu. My pewnie teraz tak o tym piszemy a pozniej jak juz kazda z nas zobaczy serduszko to pewnie troszke ucichnie ten temat . Pustego pecherza itp. A zaczna ile to ja nie przytylam . :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emka poronienia byly sa i podejrzewaz ze beda kiedys moze mnie sie o tym slyszalo a teraz to juz powiem ci ze jakas plaga ja nie wiem czy te nasze organizmy dzisiejszych kobiet sa tak oslabione bo przeciez kiedy tak nie bylo kobiety pracowaly do samego porodu rodzily na polach i wszytsko bylo ok a teraz?Szok co to sie dzieje ale my nie mamy na to zbytnio wielkiego wplywu.Moich kupe znajomych dosyc ze staralo sie bardzo dlugo o dziecko to czesto tez poranialo albo nie donosilo.Wydaje mi sie ze tez w dzisiejszych czasach kazdy ma dostep do internetu i nawet jak sie spokojny to szuka tez nie waidomo czego a to nie ejst zbyt dobre dla nas bo doszukujemy sie rzeczy niewiadomo jakich.A tak narawde jestem katoliczka i osoba wierzaca i uwazam ze wszytsko w rekach Boga:)I jak najbardziej do nas pasujesz bo my tutaj rozmawiamy o wszytskim po to jest to forum aby sie cieszyc i ewentualnie pocieszac w jakis chwilach zwatpienia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzis polknelabym konia z kopytami :-P pierwszy raz taki apetyt od jakis trzech tyg... w pirwszej ciazy 27 kg na plusie ale po dwoch miesiacach nawet sladu po nich nie bylo na szczescie. Wam tez tak piersi dokuczaja czy tylko ja sie z tym uzeram? Moj mlody wazy 17kg i jak na zlosc caly czas na rekach by siedzial...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zima nie pracjje. Mam sezonowa prace wiec moge odpoczywac. Coreczka juz nie wymaga tyle uwagi co wczesniej. Jednak wkrotce wisosna i bede mogla zajac sie swoja ukochana praca. Ja rownkez mialam 2straty. Nie zycze nikomu. Teraz mam nadzieje ze bedzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anilorak w jakim wieku masz dziecko? Malika a moge wiedziec gdzie pracujesz? Ogrodnictwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czrnulka0000
MAMUSIE:.........WIEK:..........Miasto........TERMIN P: M.CZ.Kawka.......22.............. ...............7 października Roxi3433...........31............ ............... 12 październik karola2812........32............. Toruń....... 12 październik Moniqell............25.............Warszawa.........druga połowa pażdziernika malawronka.......29.............Wrocław........... zaniepokojona.....32...........poza Polską.....chyba 12.10 Emka___............29..............................20 październik J.U.L.I.T.A..........25............poza Polską....7październik czarnulka0000......25............Poznań.........2 październik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMUSIE:.........WIEK:..........Miasto........TERMIN P: M.CZ.Kawka.......22.............. ...............7 października Roxi3433...........31............ ............... 12 październik karola2812........32............. Toruń....... 12 październik Moniqell............25.............Warszawa.........druga połowa pażdziernika malawronka.......29.............Wrocław........... zaniepokojona.....32...........poza Polską.....chyba 12.10 Emka___............29..............................20 październik J.U.L.I.T.A..........25............poza Polską....7październik czarnulka0000......25............Poznań.........2 październik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde pomylilam nick z jedna literka :/ widze ,ze mam najwczesniejszy termin porodu :P Chyba zaczyna mi sie udzielac objaw senności .. normalnie caly czas bym spała :P co do mdlosci to nie mam juz ich w ogole i mam nadzieje,ze tak zostanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michasiowa76
Witam, czy mogę do Was dołączyć ? Mam 36 lat, to moja pierwsza ciąża :-) Ostatnią miesiączkę miałam 13 stycznia (cykle 31 dniowe) więc to mój 6 tydzień. Termin porodu wypada na 20 października. Miałam 4 dodatnie testy. Wyniki beta hcg co 48 h: 1. 687 2. 1183,6 3. 2756,9 Na początku 6 tyg. miałam usg i na razie widać tylko pęcherzyk. Owulację miałam opóźnioną, bo wg moich obliczeń kochałam się po owulacji. Tak bardzo chciałabym zobaczyć bijące serduszko na kolejnym USG. Pozdrawiam serdecznie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Malawronko to ogrodnictwo. Uwielbiam to. Chociaz ciezka praca czasem to daje duzo satysfakcji. Teraz mam do zaprojektowania zwoj ogrod i fo jest najtrudniesze. Tu gdzie .ieszkam juz jesf stary i przerosniety. Duzo drzew iglakow a malo kwiatow. Teraz bedzie odwrotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Michasiowa! Ja mam 39 i to moja 5 ciaza. Mam xwoje dzieci. Jestem tu ko ietki najstarsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisze jak analfabetka ale z telefonu jakos .k tak wychodzi. Przepraszam nie zwracajcie uwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dopiszecie mnie do tabelku bo ja z tel pisze i mam ograniczone mozliwosci :-P termin mam nadzieje 14.10.2013 lat 22 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malika ja z wykształcenia jestem ogrodnik terenów zielonych . kiedyś pracowałam w ogrodzie botanicznym i japońskim we Wrocławiu . teraz tez pracuje mniej wiecej w swoim zawodzie ale pod innym kontem . w planach mam w tym roku robić pierwszy bardziej profesjonalny projekt ogrodu dla pewnego stowarzyszenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmammma
dziewczyny ja się w tabelkę wpiszę po wizycie u lekarza którą mam w poniedziałek.. i wtedy nick wpiszę swój czarny bo takowy mam, póki co siedzę w krzakach i szpieguję;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, ale stracha dziś dostałam, obudziłam się i nie czułam mdłości :o wstałam i już nie było mi tak niedobrze jak ostatnio, tak było ok 2 godz, potem znów mnie mdliło; czy ja sobie coś wkręcam? W nocy wzięłam apap ok 2ej bo nie mogłam zasnąć przez ból głowy, może to rozlegulowało mój organizm? Czarnulka, Ci już mdłości przechodzą? ;) Mam szansę Cię wyprzedzić, jeśli chodzi o termin porodu, dam znac w poniedziałek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laura ja dzisiaj też coś mam mniejsze mdłości i już też mam głupie myśli a cycki obmacuje częściej niż mój mąż ostatniego czasu . hi hi ale pojadłam zrobiłam dzisiaj kluski śląskie i do tego sosik grzybowy pycha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz po wizycie, ciaza potwierdozna, termin orientacyjnie na 24.10 ale napewno do tego czasu nie donosze. Na USG blo widac dwa pecherzyki ale lekarz kazal przyjsc za tydzien by zobaczyc czy w obu rozwinał się zarodki... jestem zalamana.... M jeszcze bardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .malika27
Ja malawronko mam wyksztalcenie ekonomiczne. Jesxcze wtedy nie wiedzialam co bedzie .moja pasja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś jest z tymi mdlosciami bo ja też dziś bardzo-ale to bardzo slabiutko miałam dzisiaj!i do tego boli mnie chyba to lewy jajnik i wogole podbrzusze tak jakoś!i krzyż.już zaczynam wariowac czy tylko wszystko jest dobrze?!nie wiem czy ma prawo jeszcze boleć podbrzusze?czy tylko na samym początku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .malika27
W ogkdnictwem mam doczyniena juz od 15 lat i troche praktyki. A dzialam z mezem i robimy rozne cuda poprzez rozmnazanie sprzedaz projektowanie i sadzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×