Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kushion

Październikówki 2013, termin na październik 2013.

Polecane posty

A na jakiej stronce obliczałaś? Bo mi wg haczewskiego wychodzi 27 wrzesień, a na innej 10 październik (?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania-sz
Witam, jestem mamą z października 2012. Ja ten czas szybko mija dopiero co ja też należałam do takiego forum i każda czekała na dwie kreseczki..a teraz mój malec ma już prawie 3 miesiące. Życzę Wam wszystkim powodzenia !! Trzymam kciuki !! Fajne te Wasze forum, widac mila atmosfera aż chciałoby się zostać na dłużej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam ksiazke, biblia ciazy czy cos w tym stylu i ostatnio okres mialam 25 grudnia wypada mi termin na 1 pazdziernika:) zalozylam tez aplikacje na i-phonie i wyszlo mi identycznie. Narazie jestem zaskoczona bo staramy sie od 4 stycznia;) i udalo nam sie wpasc za pierwszym razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super, nam w sumie też za pierwszym. No mi wyszedł 10 październik, zostaję tutaj;) też mi się tutaj podoba, hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja czekam teraz na wizyte u lekarza - mama na 6 lutego. Korci mnie zeby wszystkim powiedziec, ale chyba sie powstrzymamy i poczekamy. Tylko mama ma urodziny w weekend i boje sie ze nie wytrzymam i sie wygadam :) Ale wolalabym nie zapeszac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja praktycznie od momentu zaplodnienia mam dziwne klucie w jajnikach i jak robilam test to bylam juz pewna ze cos sie dzieje wczesniej. Teraz w czasie kiedy mialam dostac okres, cos mi sie przelewalo w brzuchu, czulam jakby babelki non stop, troche bole jak na okres, a czytam ze to za wczesnie jeszcze na takie objawy. Ogolnie to jakas wyczulona jestem po w noc po "probowaniu";) mialam chyba najdziwniejsze i najbardziej erotyczne sny w zyciu - ale to pewnie dlatego ze mialam wlasnie owulacje i cialo dziwnie zareagowalo ;) Ale sie ciesze i boje jednoczesnie - taki pozytywny stres:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej jestem przed @ 5 dni i 2 testy ale ta druga kreska to jest delikatnie widoczna cz tesz tak macie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc anulka ja miałam na początku strasznie delikatna kreske taka ze trzeba bylo patrzec pod słońce a teraz jestem mama wspanałego Franusia z1 pazdziernika2012 i tak zerknełam tu z ciekawosci do was. My pazdziernikówki 2012 mamy tez swoje kafe i ciagle piszemy mamy juz 670 stron Zycze wam tez tylu stron na tym kafe i duzo zdrówka dla was i waszych milimetrowych dzieciątek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękujemy Ola:) ja się trochę martwię, bo raz wydaje mi się, że piersi rosną, a wieczorem jakies takie oklapłe... Może za wcześnie na to? Echh co robić, pozostaje czekac i mieć nadzieję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania-sz
Ja też tak miałam druga kreska ledwo widoczna ale jak sie okazalo oznaczała wielkie zmiany.. czyli ciąże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien do dobry 3 testy za mna I co nastepny to kreska bardziej widoczna wiec termin mam na 10 Paz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staralam sie 3 mies testy owulacyjne pomogly I witaminki a pierwszy obiaw to lekko bolace piersi od owulacji a z dnia na dzien bardziej bolace I takie pelne sa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) termin na 8 października 2013 :) Normalnie zrobilam dzisiaj test sikany i normalnie wyszla druga kreska. Termin okresu mam jutro/pojutrze.Dzwonilam do gina i nie mialo co zafalszowac wyniku chce sie cieszyc ale sie boje! Druga kreska jasniejsza o polowe ale wciagu 3minut od zrobienia testu sie pojawila i dalej tam jest! Nie za godzine czy dwie ale pojawila sie tak jak w instrukcji cycki mnie bola i takie sa duze jak nigdy , tak to mi sie nic nie dzieje brzuch pobolewa jak przy okresie tak czasem zaboli, zaciagnie cos dlatego sie obawiam. Ide na bete we wtorek :) Staraliśmy sie ponad rok w grudniu 3ciego miałam laparoskopie :) opłaciło się bo w cyklu po laparoskopi zaszłam w końcu! A mieliśmy do kliniki jechac na inseminacje bo mam PCO prolaktyne za wysoką testosteron DHES też za wysokie i jeszcze sluz słaby :) Chyba sie udało!! Okres miałam 1 stycznia czyli 1dc a owulacje z monitoringu 13/14 stycznia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała czarna a bierzesz/brałaś coś na zbicie prolaktyny, jak to z ta prolaktyna w ciązy.? xxxxxx Gratuluje wszystkim ciężarówkom. No i się zaczęło! Spokojnych ciąż! Ja wciąż na lekach, już prawdę mówiąc mam dość. No ale jak trzeba... Objawami się nie przejmujcie, przecież to bardzo wcześnie. Poza tym bywają ciąże które poza roznącym brzuchem nie dają żadnych objawów. Każdy jest inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiec mamy ten sAm termin fajnie mnie tez cycuchy bola I sa pelne a brzusio ok czasem cos zakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam takie klucia drobne jajnikow i piersi tez daja sie we znaki. Troche to wszystko dziwne, jutro chyba powiem mamie bo nie wytrzymam;) reszta rodziny i znajomi sie nie dowiedza do poczatkow 4 miesiaca. Zreszta my mieszkamy w uk, wiec przed rodzina nie bedzie ciezko ukrywac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agata w Uk 1 usg robia w okolicy 12 tygodnia. Zwykle podczas normalnej zdrowej ciązy robi się w uk tylko dwa usg drugie w okolicy 20 tyg. Połozna Ci wszystko powie. Dostaniesz list kiedy usg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mozesz iśc prywatnie ale normalnie to nic raczej się z tym nie da zrobić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jakie badania wykonuja podczas pierwszej wizyty? Glownie chodzi mi o badania na toksoplazme. Nigdy nie bylam badana, w polsce lekarka mi doradzila zebym sie zbadala jak juz zajde w ciaze bo przed ciaza to i tak nie ma znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agata z tego co papietam na pierwszej wizycie nie robią żadnych badan a jedynie przeprowadzają wywiad. Dośc długi, sto pytan do, zakładają kartę ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziulka1983
Witajcie dziewczynki ...... Na wstepie chcialabym bardzo pogratulowac fasolek , ciesze sie ze dolaczyly do forum nowe szczesliwe mamusie :) a tym oczekujacym , wytrwalosci i szczescia zycze , bo wiem jakie to szczescie ujrzec dwie kreseczki ....................... uczucie nie do opisania :) jestem z Wami :) Ja natomiast , musze sie z Wami pozegnac ......... chociaz na jakis czas, bo dostalam dzis okres :(((((((((((((((((((((((((((((( nie bede sie rozpisywala , bo nie mam na to sily i nie chce Was zasmucac w waszych szczesliwych momentach. Oczy zalewaja mi lyz i ciezko mi sie pisze ... tym razem sie nie udalo , znowu sie nie udalo ...jestem zalamana , rozczarowana i zla ... Po okresie uciekam do lekarza ehh .............................. Pozdrawiam Was cieplutko i trzymajcie sie kochane ., szkoda ze nie moge z Wami zostac , milego wieczoru ...................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak sie czujecie ja jestem obecnie tak mi sie wsumie wydaje 4 tydzien i jem i jem i czuje sie senna I zmeczona np. Sprzatajac a i piersi mi dokuczaja kuja jutro ide do lekarza i musze koniecznie fajki zucic a jak u was palicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×