Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kushion

Październikówki 2013, termin na październik 2013.

Polecane posty

Madziulka ;) zycze ci z calego serca fasoluni a ty mialas tez 2 kreseczki tego cyklu ? A po okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziulka 🌼 jaka szkoda :( myślałam, że razem popiszemy..... ale mam nadzieję, że napiszesz tu w tym temacie, kiedy się Wam uda. Powodzenia życzę (i pogody ducha) ;) A u mnie bez zmian, no może apetyt większy.... a tak wszystko ok. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anula, mam nadzieję, ze szybko rzucisz. Nie ja nie pale. Bardzo też potępiam palenie w ciązy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez pazdziernik 2013
hejka, gratulacje dla Wszystkich mamusiek i lekkiej i nudnej ciazy zycze wszystkim ja mam termin na 3.12 :) pierwszy cykl staran :) Mam corke z listopada 2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez pazdziernik 2013
3.10 oczywiscie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny :) mi od środy wychodzi druga kreska codzień ciemniejsza w piatek wieczorem byłam na becie hcg wyszła 131,7- to była rama wyników dla 4 tygodnia, a wczoraj jak robiłam przed 18 wyszła 516,6 :) termin z kalkulatora ze strony wychodzi mi 6 października, zobczymy jak policzy lekarz :) wizyta dopiero w nast tyg. teraz jest na urlopie życze nam udanych, spokojnych i nudnych ciąż :) i oby na to forum zrobiło sie liczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) Narazie się tylko witam bo w czwartek chce zrobić test i wtedy jak będe miała tyle szczęścia to zaraz się zapiszę do was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluję przyszłym mamusiom :) MAm pytanie, czy jeśli 5 dni przed okresem zrobie test z krwi Beta HCG to będzie coś wiadomo? Kolejna @ mam dostać 10 lutego. Zależy mi na czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ferantatka - to chyba zalezy od tego jaki masz cykl- ile trwa. Gdzieś czytałam, że już 3 dni po zapłodnieniu beta "coś" znajdzie :P u mnie wczesniej testy pokazywały drugą kreske najpierw jasniejszą. Takie zwykłe z alegro co są po 1 zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest mój pierwszy cykl bez tabletek. Ginekolog kazała od razu działać i powiedziała, że powinnam normalnie dostać okres. Czyli tamte cykle z tabletkami trwały 28 dni. Poczekam tydzień i zobaczymy :) wolę iść na krew, będę miała większą pewność :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam straszne wzdecia (sorki za obarczanie was moimi problemami), ale brzuch mam jak balon wieczorami. od dzisiaj robie diete, zero smazonego, mieta parzona wieczorem i wiecej warzyw i owocow. Ogolnie odkad sie dowiedzialam staram sie zdrowo odzywiac, ale chyba musze bardziej uwazac na to co zjadam. Spodziewalam sie mdlosci, a tu ledwo zapinam spodnie taki mam brzuch wypecznialy. Rano jest jak najbardziej w porzadku i w miare dnia rosnie. Jak macie jakeis domowe sposoby (nie leki) to zdradzcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogolnie to gratulacje dla wszystkich dziewczyn i anula - rzucaj fajki jak najszybciej;) zdrowie maluszka jest chyba wazniejsze od tych kilku chwil przyjemnosci. Ja rzucam smazone rzeczy i fast foody to jeszcze wieksze poswiecenie (hehe - nie jestem gruba jakby byly jakies watpliwosci).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agata ja mam ciągle taki brzuch od kilku dni, albo dostanę wcześniej okres :( albo coś mi szkodzi co jem... macie jakąś rade na to?zauwazyłam też ze od 2-3 dni strasznie boli mnie po stosunku podbrzusze.W trakcie też. może to jakiś objaw dni płodnych? Ale chyba już minęły... Przy tabletkach anty tak nie miałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i do tego mam zaparcia/zatwardzenie. Specjalnie pije kilka kaw dziennie, żeby spróbować jakoś się wypróżnić. ale nic nie pomaga. Niemożliwe, żebym miała jakieś objawy ciąży. A wiecie coś na temat gastroskopii w ciąży? Można wykonywać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) u mnie beta 418miu/ml:) robiona w 28dc czyli 28stycznia. Dziś mam 5tc1d :) Na sto procent ciąża :) Z objawów to masakrycznie bolące cycki tak że mąż się nawet nie dotyka :D senność i problemy z chodzeniem na kibelek :O ale to jakoś staram się zwalczać warzywami , i pełnoziarnistymi produktami-np. codziennie muesli (ale w sumie od roku tak jem) i sok z sokowirówki. No i umówiłam sie na wizyte na 19 lutego(to bedzie 8t2d) a wcześniej tydzień(czyli w 7tc) mam podskoczyć na usg kontrolnie między pacjentkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fernantatka mnie po seksie tez bolał brzuch. 3 dni przed terminem okresu. I problem z chodzeniem do toalety zaparcia itp. to od mniemanego zagnieżdzenia zarodka(już z tydzień przed okresem).A czy gastroskopie mozna robic to nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Dziewczyny, chcialabym sie do was przylaczyc. Dzisia zrobilam test i wyszedl pozytywny:) Mam malo czasu na pisanie, ale pozniej napisze cos wiecej o sobie. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wzdecia sam mi znane często je mam a teraz to jeszcze bardziej jestem cały czas glodna cycuchy bolą masakrycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Gabi :) dziewczyny w ciązy czesto tak jest ,można stosowac - pytałąm w aptekach i gina- espunisan, 3 razy dziennie po 2 tabletki. Pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vilemi
Cześć dziewczyny! Gratuluje wszystkim październikowym mamusiom! :) Mam nadzieje, że na dniach do Was dołączę, okres spóźnia mi się na razie tylko dzień, powiększone bolące piersi, wzdęcia i zmęczenie doskwierają. Jutro polecę po teścik z rana. Trzymajcie kciuki! Pochwalę się co i jak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Dzis zrobiłam test i są 2krechy:-))))) jedna kreska słabsza ale widoczna-wieczorem powtórzę termin: 7 paź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratulacje madziulka - wiem jaka to radosc:) ja mialam mieszane uczucia pierwszego dnia, plakalam ze szczescia a potem zaczelam myslec ze teraz tyle rzeczy mnie ominie przez ciaze, jazda konna ktora mialam wlasnie zaczac, mielismy wycieczke ze znajomymi do wesolego miasteczka, hehe chcielismy z mezem skoczyc na spadachronie w lato;) ale szyko mi przeszlo wraz z kolejnymi objawami ciesze sie coraz bardziej - ale bym chciala juz miec usg i zobaczyc ze wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny :) ja w poniedzialek zobaczyłam II krechy i beta 51,2 a dziś po 48h 144,1 mIU/ml :) jestem mega szczęśliwa, to moja druga ciąża TP ok 10.10.2013

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, i ja się dopisuję. Ostatnią @ miałam 3 stycznia, wczoraj zrobione dwa testy- obydwa pozytywne i dzisiaj na potwierdzenie trzeci- również pozytywny. Kalkulatory ciążowe różnie obliczają mi termin porodu- 10-12.10. Do lekarza idę 12 lutego chyba, że przełożę na później. Wydaje mi się to za wcześnie. Może tabelkę zrobimy :)? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pannacota chyba jesteśmy tutaj tylko we 2 :( jakby co zapraszam na inne forum gdzie jest nas więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, dziewczyny ja tez tu jestem:) narazie jest nas tak malo bo wszystkie sie dopiero dowiadujemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witam.ja mam
Termin na 7października.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×