Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kushion

Październikówki 2013, termin na październik 2013.

Polecane posty

Tu to sie normalnie dzieje :D chwile Cie nie ma,a tu tyle wpisow :P jeszcze nowe mamuski dolaczyly :) witam i gratuluje :) Mnie ostatnio cos poznymi wieczorami mdli teraz tez zaczelo :/ jeszcze sie poslizgnelam w kuchni niedawno :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grace88 jakbym o sobie czytala :-P Ja tez tylko odswiezam wciaga to forum ;-) Malo sie udzielam bo mlody dokazuje ale chociaz pocxytac moge :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny . ja już na nogach jadę za chwilkę na zakupy na giełdę ale dzisiaj zoologiczną . troszke mam mały zwierzyniec w domu i tam mi sie opłaca najbardziej kupować dla nich rzeczy . a przy okazji kupie coś do kwiaciarni bo to jest w tym samym miejscu . a i powiem wam chyba dzisiaj idę na wagary nie chce mi sie iśc do pracy . a co tam czasami można . Kasiulka witaj a kiedy miałaś ostatnia @? Karolcia i zaniepokojona dajcie znac martwimy sie . Syrfi ze USG wyszło dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim.witam nowe mamuski.tez co chwile sprwadzam co piszecie....ale na razie nie mam sily na czestsze pisanie.dzis ide do gina i moze zobacze juz serduszko to koniec 7 tyg...no i biore zwolnienie bo nie wyrobie z tymi mdlosciami..trzymajcie kciuki o 20....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Jak czytam o tych waszych zachciankach to slabo mi sie robi. Ja narazie zielenieje jak mysle o jedzeniu. Lodowka moj wrog! Karola ,Zaniepokojona odezwicie sie. Wszystko u was dobrze?Ja tez was czytam nalogowo. A tak wogole to od wczoraj czuje sie strasznie. Najchetniej z lozka bym nie wstawala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaniepokojona ;((((
Tak więc jestem kochane moje :D Chwilke mnie nie było a tu tyle do czytania ;) no więc w sumie nic wczoraj się nie dowiedziałam nowego, tylko tyle, ze skoro mam wszystkie objawy książkowe - nudności kłucia w jajniku delikatne plamienia tzn ze ciąża rozwija sie ksiażkowo. Usg mi nie zrobiła, bo dopiero muszę się umówić z jej asysytentką. Pobrała mi krew na badania, założyła karte ciążowa, popytała o choroby w rodzinie no i gdzie chce rodzic w domu czy w szpitalu. Z tym ostatnim powiedzialam ze musze pomyslec i sie zastanowic. kolejna wizyta za 3 tygodnie. a usg tydzien lub dwa. Z kolei na nastepnej wizycie posłuchamy już serduszka, na pierwszym usg było widac, ze bije, a teraz sobie posłuchamy :D Położna powiedziałą, ze takie plamienia są normalnym zjawiskiem, poniewaz macica się poszerza, wiec mogą sie tworzyć maleńskie pecherzyki które potem pękają, stąd potem plamienia. Ach ni zaraz poprawie w tabelce termin porodu. Dziekuje dziewczynki za te kciuki 🌼🌼🌼 dla was :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaniepokojona ;((((
MAMUSIE:...........WIEK:.......DZIECI: .. @Miasto..........TERMIN P: Laura*****............28.......................Gdynia.... .......... 29.09.2013 czarnulka0000......25.......................Poznań...... ........ 02.10 2013 M.CZ.Kawka.........22....................... Siedlce............. 07.10.2013 GABI__82.............31..................... .łódzkie.............. 07.10.2013 J.U.L.I.T.A...........25.......................poza Polską.........07.10.2013 zaniepokojona......32.......................poza Polską ..... 11.10.2013 Roxi3433.............31.................................. ........... .12.10.2013 karola2812..........32....................... Toruń................12.10.2013 AnetaG84............29.......................Poznań..... ..........12.10.2013 Aaam..................30...................... Pabianice............12.10.2013 AnilorakAkswieisz.. 22...synek 2 latka...Gorzów Wlkp........14.10.2013 EmZoom.............. 32..................... .Śl ąsk.................16.10.2013 Będę Mamą2013....36....syn...............opolskie..............1 6.10.2013 no name..............27........córa........ pomorskie........... 17.10.2013 nadia3111............31......................dolnośląsk ie..........19.10.2013 Emka___.............29................................... ............ 20.10.2013 grace88..............25.......................Gdańsk.... ........... 23.10.2013 Moniqell..............25.......................Warszawa.. ........ II połowa 10 malawronka.........29....synek 3lata.... Wrocław............................ kropka236...........30.......................śląsk..... ........................... ajka848..............29.......................Nowy Sącz.........................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaniepokojona ;((((
MAMUSIE:...........WIEK:.......DZIECI: .. @Miasto..........TERMIN P: Laura*****............28.......................Gdynia.... .......... 29.09.2013 czarnulka0000......25.......................Poznań...... ........ 02.10 2013 M.CZ.Kawka.........22....................... Siedlce............. 07.10.2013 GABI__82.............31..................... .łódzkie.............. 07.10.2013 J.U.L.I.T.A...........25.......................poza Polską.........07.10.2013 zaniepokojona......32.......................poza Polską........11.10.2013 Roxi3433.............31.................................. ........... .12.10.2013 karola2812..........32....................... Toruń................12.10.2013 AnetaG84............29.......................Poznań..... ..........12.10.2013 Aaam..................30...................... Pabianice............12.10.2013 AnilorakAkswieisz.. 22...synek 2 latka...Gorzów Wlkp........14.10.2013 EmZoom.............. 32..................... .Śl ąsk.................16.10.2013 Będę Mamą2013....36....syn...............opolskie..............1 6.10.2013 no name..............27........córa........ pomorskie........... 17.10.2013 nadia3111............31......................dolnośląsk ie..........19.10.2013 Emka___.............29................................... ............ 20.10.2013 grace88..............25.......................Gdańsk.... ........... 23.10.2013 Moniqell..............25.......................Warszawa.. ........ II połowa 10 malawronka.........29....synek 3lata.... Wrocław............................ kropka236...........30.......................śląsk..... ........................... ajka848..............29.......................Nowy Sącz.........................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaniepokojona ;((((
próbowałąm poprawic tabelkę i przesunelam sie o dwa miejsca wyzej bo termin mam na 11.10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMUSIE:...........WIEK:.......DZIECI: .. @Miasto..........TERMIN P: Laura*****............28.......................Gdynia.... .......... 29.09.2013 czarnulka0000......25.......................Poznań...... ........ 02.10 2013 M.CZ.Kawka.........22....................... Siedlce............. 07.10.2013 GABI__82.............31..................... .łódzkie.............. 07.10.2013 J.U.L.I.T.A...........25.......................poza Polską.........07.10.2013 zaniepokojona......32.......................poza Polską........11.10.2013 Roxi3433.............31.................................. ........... .12.10.2013 karola2812..........32....................... Toruń................12.10.2013 AnetaG84............29.......................Poznań..... ..........12.10.2013 Aaam..................30...................... Pabianice............12.10.2013 AnilorakAkswieisz.. 22...synek 2 latka...Gorzów Wlkp........14.10.2013 EmZoom.............. 32..................... .Śl ąsk.................16.10.2013 Będę Mamą2013....36....syn...............opolskie..............1 6.10.2013 no name..............27........córa........ pomorskie........... 17.10.2013 nadia3111............31......................dolnośląsk ie..........19.10.2013 Emka___.............29................................... ............ 20.10.2013 Syrfi...........36..syn 4 lata.............świętokrzyskie..... ...20.10.2013 grace88..............25.......................Gdańsk.... ........... 23.10.2013 Moniqell..............25.......................Warszawa.. ........ II połowa 10 malawronka.........29....synek 3lata.... Wrocław............................ kropka236...........30.......................śląsk..... ........................... ajka848..............29.......................Nowy Sącz.........................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejoo :-)) grace88: Ola często chce siadać mi na kolana jak wiszę na laptopie he he i mieć swój udział w wypowiedziach do Was ;-) może mały informatyk rośnie - skubana nie wiem skąd nauczyła się włączać lapka :-) Laura*****: ja też sobie czytam ciąża tydzień po tygodniu i się wzruszam, że takie ziarenko fasoli przypomina już człowieka :-) teraz jestem w 7 tc i 1 dniu czyli zaczęłam 8 tc :-) proszę dziewczynki link: http://www.ciazatydzienpotygodniu.medserwis.pl/ RubyDragon: witaj w naszym gronie, nie pamiętam byś wcześniej pisała z nami :-) i gratuluję :-) a co do jedzenia to nie mamy jeść za dwoje tylko dla dwojga :-))) ja też skubię mało, w II trymestrze nadrobimy :-))) kasiulka250: witaj i gratuluję, strasznie się cieszę, że grono nam się powiększa! :-D oblegany ten październik :-)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EmZoom
Hej dziewczynki Zostałam wywołana więc się melduję. Miałam teraz straszny okres. Powiedziałam w pracy o ciąży. Szefostwo zareagowało bardzo dobrze. Plotki u nas się rozchodzą lotem błyskawicy więc już wszyscy wiedzą. Oczywiście dziwią się niepomiernie że planowałam trzecią ciążę bo dla wielu jest to wręcz niemożliwe aby koś chciał mieć troje dzieci. Najgorszy stres spotkał mnie dwa dni temu gdy zostałam okradziona, jeszcze jestem wściekła musiałam założyć sprawę na policję bo ktoś się włamał do mojego gabinetu. Jestem wściekła. Szczęście w nieszczęściu wczoraj ktoś znalazł mój portfel ze wszystkimi dokumentami oczywiście bez pieniędzy. Z nerwów przez 2 dni bolał mnie brzuch i głowa. Z dobrych wiadomości byłam wczoraj u mojego gina, mam zdjęcie dzidziusia strasznie urósł, wszystko jest dobrze trochę się martwiłam przed wizytą bo mi w morfologii wyszły jakieś bezofile, nezofile i coś tam jeszcze, że jest ich za mało ale lekarz powiedział że jest to normalne w ciąży i mam się nie martwić. Z USG wychodzi mi termin na 24 października a wg @ i poczęcia na 19 więc muszę się zaraz poprawić w tabelce. Mam nadzieję, że będzie horoskopowa WAGA. A tak poza tym to chciałam wam powiedzieć że jesteście OKROPNE piszecie ciągle o akiś serniczkach, pączkach i frytach a ja jak to czytam to mam takie mdłości, że mnie tylko do kibelka zrywa. Ja nie mam żadnych smaków a wręcz przeciwnie jem tylko pod przymusem i muszę się zmuszać, aby zjeść cokolwiek. No i rozpisałam się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EmZoom
MAMUSIE:...........WIEK:.......DZIECI: .. @Miasto..........TERMIN P: Laura*****............28.......................Gdynia.... .......... 29.09.2013 czarnulka0000......25.......................Poznań...... ........ 02.10 2013 M.CZ.Kawka.........22....................... Siedlce............. 07.10.2013 GABI__82.............31..................... .łódzkie.............. 07.10.2013 J.U.L.I.T.A...........25.......................poza Polską.........07.10.2013 zaniepokojona......32.......................poza Polską........11.10.2013 Roxi3433.............31.................................. ............12.10.2013 karola2812..........32....................... Toruń................12.10.2013 AnetaG84............29.......................Poznań..... ..........12.10.2013 Aaam..................30...................... Pabianice............12.10.2013 AnilorakAkswieisz.. 22...synek 2 latka...Gorzów Wlkp........14.10.2013 Będę Mamą2013....36.........syn..........opolskie..............1 6.10.2013 no name..............27........córa........ pomorskie........... 17.10.2013 EmZoom.............. 32........córkix2.........Śląsk..............19.10.2013 nadia3111............31......................dolnośląskie..........19.10.2013 Emka___.............29................................... ............ 20.10.2013 Syrfi...........36..syn 4 lata.............świętokrzyskie..... ...20.10.2013 grace88..............25.......................Gdańsk.... ........... 23.10.2013 Moniqell..............25.......................Warszawa.. ........ II połowa 10 malawronka.........29....synek 3lata.... Wrocław............................ kropka236...........30.......................śląsk..... ........................... ajka848..............29.......................Nowy Sącz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczerniłam się. Nie wiem czemu mi w tabelce wyszły te linijki pogrubione, nie wiem jak to zrobiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiulka250: ja miałam zgagę prawie całą ciąże :-/ współczuje wiem co to za męka :-( syrfi: cieszę się, że przywiozłaś dobre wieści od lekarza :-) grace88: Nowy Horyzont - a my z m zastanawialiśmy się czy nie przeprowadzic sie na to osiedle :-) ale niestety pokrzyzowaly nam sie plany i na razie zostajemu tu na tej wsi 100km od Gdanska :-P czarnulka0000: oj na upadki musimy uważać, dobrze, że nic się nie stało Wam :-* zaniepokojona ;((((: dobre wieści :-)) tylko szkoda, że bez usg .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaniepokojona ;((((
dokladnie tez to samo powiedzialam, ale jest nadzieja ze pojade wczesniej do Polski to polece do mojej lekarki i ja poprosze zeby mi zrobila. No i ten poród w domu.... za porod w szpitalu bede musiala zaplacic 550 euro. Ja mam normalne ubezpieczenie, ktore pokrywa koszty porodu w domu, ale jesli cos z matka dzieje się nie tak, to jedzie sie do szpitala i wtedy sie nie placi. a jesli ten szpital ma byc na moje zyczenie to wtedy musze zaplacic. No i nie wiem co zrobic.... tu ze szpitala wywalaja cie 2 h po porodzie do domu, wiec juz sama nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaniepokojona to ja na Twoim miejscu rodziłabym w domu, jeśli będziesz mieć opieke medyczną to chyba lepiej bo po porodzie będziesz sobie mogła odpocząć a nie zbierać się do wyjścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaniepokojona ;((((
noi i polozna powiedziala mi co mam jesc czego unikac i powiedziala bym ograniczyla pasztet, bo w skladzie moze byc wątróbka, a ona jest niewskazana. Moja herbate moge pic w kazdych ilosciach, byleby to nie byl czaj. no i musze ogolnie bardzo duzo pic. A te wszystkie zachciewajki moje na psztet z ogorkiem to sie miala, zebym w miedzy czasie zjadla chociaz jakis owoc. Mleka jesli nie chce tez nie musze sie zmuszac, bo wymioty po nim wiecej szkody niz pozytku przyniosa. Napisala mi tez nazwe krpelek na chorobe lokomocyjna, ogolnie na mdłości, wiec pozniej pojde do sklepu i sobie kupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaniepokojona ;((((
ja tez o tym myśle, zeby wlasnie w domu. Znam tu pare dziewczyn, ktore rodzily w domu i byly zadowolone. Bo wiadomo, ze czlowiek po porodzie wykonczony obolały a tu masz sie zbierac i wypad do domu, to juz chyba lepiej w domu byc i zostac sobie wtedy na łózku. Pomoc położnej przez 8 h dziennie przez caly tydzien. Ona robi wszystko sprzata gotuje uczy co robic przy dziecku. Mialam w pracy kiedys jedna dziewczyne, kktora uparla sie na szpital - po porodzi epowiedziala ze jakby wiedziala ze to tak bedzie wolalaby w domu. Dla niej gorszy byl powrot po porodzie niz sam poród.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ElZom współczucia. Mnie czytanie o jedzeniu nie rusza :). grace88 mi nawet tak o koszty nie chodzi jak o to, że to badanie jak dla mnie jest całkiem bezwartościowe. Tylko stresu może przysporzyć. Do tabelki jak widzicie już się wpisałam. Poinformowałam dziś swoją szefową, że pod koniec miesiąca idę na zwolnienie bo w ciąży jestem i lekarka już wczoraj mnie na nie chciała wysłać ( pracuję w chemii) ale się wymigałam. I wiecie co? przeżyłam szok. Myślałam , że się wkurzy a ona zadowolona była i mówiła, że rzeczywiście by było lepiej i dla mnie i dla dziecka jak bym już teraz poszła. Poinformowałam nieoficjalnie więc będę mogła dzięki bogu jeszcze ten miesiąc na zmiany przepracować. Tylko cały przyszły tydzień urlopik sobie wpisałam. Za to moja współpracownica zadowolona nie jest :(. Widzę, że ma focha. Nawet się bardzo nie odzywa. Uważa, że nie pracowanie w ciąży to fanaberie bo ona do 8 mc pracowała. I to przy obydwu ciążach jakie miała. I w znacznie gorszych warunkach niż są obecnie. Cóż. Ja też poprzednią ciążę długo pracowałam. Kosztem swojego zdrowia. I teraz gdyby lekarka nie wyperswadowała mi tego z głowy to pewnie zrobiłabym tak samo. Zostanie kobieta sama przez dłuższy czas więc ma się prawo wk....ć. Na dodatek chyba jej przyblokuję urlop przed świętami. Uwijała się by go wpisać w listę. Mi też był jeden dzień potrzebny ale wcale mi go nie chciała odstąpić a teraz i tak chyba będzie musiała przyjść do pracy bo ja już wtedy na chorobowym będę. I dobrze. Nie zrozumcie mnie źle ale cieszę się że tak wyszło. Lubię ją przy czym zauważyłam że jak powiedziałam że w ciąży jestem to była zła i próbowała mi dograć bym jeszcze więcej roboty miała. Takie drobnostki a złoszczą. No to się wygadałam :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie mnie się też tak wydaje, pamiętam jak ja się czułam po porodach i nie wyobrażam sobie, żeby w takim stanie gdzieś jeszcze jechać. A poza tym powiem Ci, że gdyby u nas była lepsza opieka przy porodzie w domu to też bym taki rozważyła. U mnie jedyny minus to jednak odległość ja do najbliższego szpitala mam jakieś 20 km

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaniepokojona a czemu wątróbka jest nie wskazana? Ja się też ostatnio pasztetem zajadałam i wątróbkę smażoną z cebulką też jadłam. Z tym wypisem ze szpitala 2 godz po porodzie to mnie zastrzeliłaś. A co jak cesarkę zrobią? Przecież w domu to różnie być może. Mojego dziecka jak by nie szpital to by chyba na świecie nie było. Brak jakikolwiek objawów porodu a zamartwica się już wkradała. I cesarka na szybkiego. W domu przecież tego nie są w stanie sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaniepokojona ;((((
wiesz jesli ni mja takie podejscie tutaj wywalania do domu zaraz po porodzie, nie dziwie sie ze wiekszosc rodzi w domu. Jesli w czasie ciazy okaze sie ze cokolwiek jest ne tak, nawet z cisnieniem problemy, czy cokolwiek to od razu jest konsultacja ginekologiczna i wtedy juz jest szpital i to juz na ubezpieczalnie. Dlatego tez jestem na 80% za porodem w domu, ale to sie zobaczy. Mam 3 tygodnie na odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaniepokojona ;((((
Polozna powiedziala mi ze w pierwszym trymestrze nie jesc wlasnie watrobki smaoznej, a jak powiedzialam o pasztecie to mi powiedziala zeby tez ograniczyc, Chodzi o ta krew z wątróbki, podejrzewam ze ta sama sytuacja jest z krowim surowym mlekiem. Pic tylko to UHT, bo w zwyklym moze byc jakas bakteria, ale nazwy ci nie powiem. Wiecie ja Wam pisze tylko co się TU dowiedzialam, w Polsce lekarze maja inne podejscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaniepokojona ;((((: też mi się wydaje, że lepiej w Twoim przypadku byłoby rodzić w domu .... choć w Polsce bym nie odważyła się na poród w domu ...... syrfi: sama kiedyś jak piszesz była w ciązy wię powinna Cię zrozumieć, a że kiedyś nie było takiego przywileju by od razu iśc na zwolnienie to pewnie Ci zazdrości - oby myszy jej nie zjadły ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaniepokojona ;((((
a co chodzi o cesarke to sie zapytam znajomej bo ją tu miała. no same widzicie co kraj to inne metody. Fakt jest taki, ze tu umieralność noworodków jest najwieksza, bo dla nich ciąza jest dopiero od 12 tygodnia, wczesniej sie nie ratuje, nie podtrzymuje. No i te porody w domu.... przeciez to nie afryka i nie busz ale co zrobic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam strasznego doła :-( dziś nie mam w ogóle mdłości, już nie czuję się jakbym była w ciąży :-( coś się dzieje, w pierwszej ciąży tak nie miałam :-((((((((((((((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaniepokojona ;((((
NIestety na naszym kochanym świecie jest tak, ze kobiety wszystkie sa bardzo zawistne. Nawet ostatnio powiedzialam do meza, ze najgorsze pindy pokazuja sie wlasnie na porodókach, bo rozmawialam ze znajoma, ktora w Polsce trafila na stara prukwe z prl-owskich czasow. Ta chciala znieczulenie a tamta jej teksty typu: nogi wiedzialas jak rozwalac a teraz to boli... Sama pewnie kiedys rodzila a tu takie komentarze. Jej mąż jak to uslyszal to mało po ryju jej nie natrzaskal i nawyzywal ja od najgorszych, polecial od razu do dyrektora szpitala ze skarga i powiedzial ze sprowadzi telewizje, jesli tej baby od jego zony nie zabiora. Porzucal jeszcze pewnymi waznymi nazwiskami i obchodzili sie z nia jak z jajkiem. Koniec koncow ten babsztyl przy dyrektorze musial ja przeprosic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co chwilę latam do wc lukam na bieliznę :-( dziś mam apetyt nawet i nie ssie mnie jak długo nie zjem :-( takie rzeczy nie zmianiają się z dnia na dzień ...... co innego jakbym w ogóle nie miała mdłości, to dopiero 8 tc :-(((((( strasznie się boję .... a jeszcze jak kichnęłam do mnie jajnik zabolał :-/ wizytę mam dopiero 8 marca :-(((((((((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaniepokojona ;((((
no name - nie zalamuj sie, moze po prostu te twoje mdlosci mijaja :) zamiast sie cieszyc, to sie zalamujesz. Nie wygłupiaj się... do wieczora daleko, jeszczemoze nawrócic ci wieczorem albo dzidzia daje ci dzien wolnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×