Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kushion

Październikówki 2013, termin na październik 2013.

Polecane posty

Wydaje mi się, ze na 19tą? A może na 17tą, skoro wcześniej się szykowała??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde kafe zamula i nie widze nowych postow wrr... jee zdazylam przeczytac o paczkach i nie potrafie przestac o nich myslec, zwariuje jak nie zjem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na 17 ja tez dolaczam sie do trzymania kciukow. Laura to bylas Ty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moge oddac sernika bo mi nie podchodzi . :( wymienie np. na frytki . A jak nie ma chetnych to maz dostanie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaniepokojona na 17tą jednak miała... daj znać, Zaniepokojona, jak tam?? Aneta, co ja, że smaka na pączki narobiłam? A sernik może być? Maławronka chciala sie wymienić na frytki :) mi już z frytkami, przeszło, też miałam dlugo smaka. Teraz podchodzą mi ziemniaki z sosem grzybowym, albo mizerią, albo zwykłą śmietaną homogenizowaną. I mleko. Mięsa nadal unikam, wszelkie wędliny pozostałe z urodzin małego zamroziłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To z tą niechęcią na mięso trochę dziwne, nie miałam w I ciąży z synkiem. Może teraz dziewczę będzie? W sumie mam takie wrażenie od początku. Fajnie by było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laura ja troszke tez bardziej chciala bym dziewczynke. Ale czas pokaze jak narazie nic nie czuje z synkiem czulam ze to dziewczynka i nie mialam racji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maz polecial do sklepu po paczki hihih :) Oj chyba kazda kobieta chcialaby miec coreczke, a jak juz sie ma jedno dziecko to chcialoby sie do parki :) ja od poczatku mowie, ze to bedzie dziewczynka, nie wiem czy to czuje, czy tak bardzo chce.. Ale tak naprawde najwazniejsze, zeby zdrowe bylo:) Dobra zmykam, przyszly moje paczki:) wwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwww Zaniepokojona- czekamy na dobre wiesci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maławronka, widzisz, a ja z synkiem czułam, ze syn, nie wiem, czemu, ale nawet sama powiedziałam do ginekologa: syn, prawda?? :) W drugiej ciąży też miałam wrażenie, że synek byłby... A teraz, że dziewczę. Moje przeczucia mogą się brać z czasu współzycia (w I i II ciąży zapłodnienie było w owulację - tak myślę, a teraz zaraz po @, czyli jakieś 2 dni lub dzień przed owulacją - innej możliwości nie było, mąż wyjechał) także może dlatego tak mi coś podpowiada. Co będzie, to będzie, drugi synek tez fajnie, ale cóż...chciałabym zobaczyć, jak to jest mieć córę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laura myślę że będzie dziewcznka u ciebie;-) Ja mam nadzieję na chłopca:-D Marzę o chłopcu.więcej dzieci raczej nie planuję. A corcię już mam:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo Malika27: dobrze, że poszłaś do gina, przynajmniej się uspokoiłaś ja też codziennie trzymam za nas wszystkie kciuki, myślę, byśmy wszystkie dotrwały do końca! A teraz moja córcia chce coś do Was napisać: h jt jgjkdcjkxjkcghdgsddeujfjfcvkblbnl;;k

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do płci to w pierwszej ciąży byłam pewna, że będzie chłopak he he a tu córa :-P teaz myślę, że bedzie mężczyzna bo mam zupełnie inną cerę jak z córką (z córką miałam ładną a teraz mam plamy na pyszczku i pryszczaki :-/) łatwiej byłoby z córką bo już mam doświadczenie siusika nie umiem pielegnowac ..... ale jak pisalyscie - najwazniejsze by bylo zdrowe dziecko plec nie jest ważna :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malika super cieszę sie bardzo ale jednak zawsze warto skontrolować.ale dziewczyny robicie smaka jak nie sternika to paczki i frytki ja dzisiaj też paczka zjadłem jakbym miała więcej to bym pochłonęła większą ilość.ja mam corke i mam przeczucie że następna będzie dziewczynka a mi wsumie obojętnie i jak będzie chłopak to siebie pogniewam:) teraz leżeli bo mnie podbrzusze ciągnie chyba trochę sie dzisiaj przemeczylam w pracy. Zaniepokojona też cały czas trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny później wam napisze co ze zwolnieniem bo szykuje się do gina --ja też mam plamienia :(.Kiedy ja sobie odpocznie? ciągle jakiś problem mam. Ale teraz to mam takiego stracha że szkoda gadac.przed wczoraj-w szpitalu nie zajął się mna a dzis brązowe plamienia:(:(:(. Jade na 20:40.prosze trzymajcie kciuki!jestem zalamana! Brak słów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też jeszcze nie kojarzę Was dokładnie ..... tabelka na przypomnienie :-) MAMUSIE:...........WIEK:.......DZIECI: .. @Miasto..........TERMIN P: Laura*****............28.......................Gdynia.... .......... 29.09.2013 czarnulka0000......25.......................Poznań...... ........ 02.10 2013 M.CZ.Kawka.........22....................... Siedlce............. 07.10.2013 GABI__82.............31..................... .łódzkie.............. 07.10.2013 J.U.L.I.T.A...........25.......................poza Polską.........07.10.2013 Roxi3433.............31.................................. ........... .12.10.2013 karola2812..........32....................... Toruń................12.10.2013 zaniepokojona......32.......................poza Polską chyba 12.10.2013 AnetaG84............29.......................Poznań..... ..........12.10.2013 Aaam..................30...................... Pabianice............12.10.2013 AnilorakAkswieisz.. 22...synek 2 latka...Gorzów Wlkp........14.10.2013 EmZoom.............. 32..................... .Śl ąsk.................16.10.2013 Będę Mamą2013....36....syn...............opolskie..............1 6.10.2013 no name..............27........córa........ pomorskie........... 17.10.2013 nadia3111............31......................dolnośląsk ie..........19.10.2013 Emka___.............29................................... ............ 20.10.2013 grace88..............25.......................Gdańsk.... ........... 23.10.2013 Moniqell..............25.......................Warszawa.. ........ II połowa 10 malawronka.........29....synek 3lata.... Wrocław............................ kropka236...........30.......................śląsk..... ........................... ajka848..............29.......................Nowy Sącz.........................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak przyszłam to Was nie ma :-P miłego wieczorka dwupaki :-) spokojnej nocki i kolorowych snów :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez mamaa
Anilorak na tym etapie ciazy jest duzy blad pomiaru, w 7 tc dziecko rosnie ok 1mm dziennie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny:) Trzymam mocno kciuki za dzisiejsze wizyty,wszystko będzie dobrze,wierzę w to:) U nas wymiotów ciąg dalszy,najgorzej jest rano,jak tak dalej pójdzie to wpadnę w depresję,nie dość ,że ciągle mnie mdli to nic mi się nie chce,dobrze,że moja córka już jest samodzielna,bo nie wyobrażam sobie zajmowania się w tym stanie maluchem,ale pewnie gdybym nie miała wyjścia musiałabym. Czuję się zupełnie inaczej w tej ciąży niż z córką więc może będzie chłopak heheh,dziadkowie by oszaleli z radości,bo mają same wnuczki i czekają na wnuka,ale najważniejsze,by było zdrowe,reszta się zupełnie nie liczy:) Postanowiłam dopisać się do tabelki. MAMUSIE:...........WIEK:.......DZIECI: .. @Miasto..........TERMIN P: Laura*****............28.......................Gdynia.... .......... 29.09.2013 czarnulka0000......25.......................Poznań...... ........ 02.10 2013 M.CZ.Kawka.........22....................... Siedlce............. 07.10.2013 GABI__82.............31..................... .łódzkie.............. 07.10.2013 J.U.L.I.T.A...........25.......................poza Polską.........07.10.2013 Roxi3433.............31.................................. ........... .12.10.2013 karola2812..........32....................... Toruń................12.10.2013 zaniepokojona......32.......................poza Polską chyba 12.10.2013 AnetaG84............29.......................Poznań..... ..........12.10.2013 Aaam..................30...................... Pabianice............12.10.2013 AnilorakAkswieisz.. 22...synek 2 latka...Gorzów Wlkp........14.10.2013 EmZoom.............. 32..................... .Śl ąsk.................16.10.2013 Będę Mamą2013....36....syn...............opolskie..............1 6.10.2013 no name..............27........córa........ pomorskie........... 17.10.2013 nadia3111............31......................dolnośląsk ie..........19.10.2013 Emka___.............29................................... ............ 20.10.2013 grace88..............25.......................Gdańsk.... ........... 23.10.2013 Moniqell..............25.......................Warszawa.. ........ II połowa 10 malawronka.........29....synek 3lata.... Wrocław............................ kropka236...........30.......................śląsk..... ........................... ajka848..............29.......................Nowy Sącz......................... też mama............30...................Gdańsk/Irlandia.........22.10.2013

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laura ja nie chciałam wiedzieć co nosze pod sercem jak byłam w ciąży z synkiem ale sama zobaczyłam jak byłam na USG w 14 tygodniu. i odrazu do lekarza mówię synek bedzie . Karolcia kciuki trzymam . też mama u mnie rodzinka by oszalałą ze szczęścia bo u mnie dużo chłopaków . moi rodzice mają 3 córki i od każdej po jednym wnuczku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola - trzymam kciuki, a nasze kciuki jak już ktoś zauważył maja zbawienną moc:) no name - wiadomość od córci cudowna, aż się usmiechnęłam mimo fatalnego samopoczucia:) Laura - ja też mam fazę na pączki, wczoraj dwa, dziś jeden ale za to jaki! cieplutki i z tofii Malika - dobrze, że wszystko jest ok, tak to jest z tymi plamieniami, spędzają nam sen z powiek, ja nie miałam nigdy, ale np przed każdą wizytą w toalecie serce mi bije i boję sie brudnych majtek...:/ to moja zmora, nie mogę sie tego wyzbyć, chyba za dużo czytam, wszędzie te poronienia, jeszcze teraz Zuza z Na Wspólnej jesli ktos ogląda... az się za brzuch złapałam jak ta scenę zobaczyłam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malika-ciesze sie,ze wszystko w porzadku. Karola-bedzie dobrze,trzymamy kciuki. Zaniepokojona-daj znac jak tam po wizycie :) Ja bym cos zjadla,a sama nie wiem na co mam ochote :/ A co do płci to jakos od poczatku czuje,ze chlopiec bedzie,bo przeczuwam,ze udalo sie w sama owulkę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AnetaG84 - no niby u mnie w pracy nie było sytuacji ze zwolnieniami ciężarnych, każda przetrwała ten okres i nawet każda wróciła po macierzyńskim, ale redukcji etatów też nigdy nie było, zdarzyło się to pierwszy raz w historii firmy (a jest to wielka korporacja od 15 lat na rynku) więc strach jest... jak to ktoś słusznie zauważył, chcę komus pomóc, ale jak ja zostanę w czarnej d.... to mi nikt nie pomoże. Mam straszny dylemat, tak mi żal tej koleżanki, dopiero co kredyt hipoteczny wzięła...:( no ale przecież musi być ktoś na moje zastępstwo, więc fajnie jakby została, a nie, że za parę miesięcy będą kogoś szukać, ta osoba nie będzie sie na niczym znać i tylko będę się wkurzać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarnulka ja też mam tak, że mam na coś ochotę, ale nie wiem na co. Dziewczyny tutaj maja konkretne zachcianki, a ja nic, po prostu chce mi sie jeść...:) może dlatego, że mam chyba najmłodszą ciąże z nas tu wszystkich i jeszcze przyjdzie na to pora. Raz tylko miałam tak w pracy, że coś mi chipsami zapachiało, aż wykrzyknęłam, że bym sobie chipsy zjadła, a kolega skomentował - "pewnie w ciąży jesteś" no i byłam, a jeszcze nie wiedziałam:P Dzis generalnie słabo się czuję, miałam zawroty głowy, teraz oczywiście wzdęcie, a najgorzej, że od tego częstego sikania chyba wypłukał mi się magnez, bo tak mnie wszystko drętwieje...:( wczoraj ledwo ręką ruszałam i tak sie przestraszyłam, że pół nocy nie spałam. Jeszcze moje nowe leki tarczycowe mi nie służą i cała szyja mnie boli:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grace 88 ja tez ciagle chodze i nie wiem czego chce a jak cos zaczne jesc to odkladam po dwoch kesach;( poradzcie cos juz widze ,ze schudlam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! :) Dołączam do tematu. Nie znam jeszcze dokładnego terminu ale z moich obliczeń wynika że październik. We wtorek wizyta u gina to dowiem się na 100%. Test i beta potwierdziły ciążę dwa dni temu :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruby chyba nie ma na to żadnej rady, nie ma co się smucić, że schudłaś, bo jeszcze zdążysz przytyć;) choć pewnie nieźle cie to osłabiło, ja nie wymiotuję, więc waga stoi, ale dziś się czuję strasznie słaba, kręci mi sie w głowie a jak wstaję gwałtownie to mam mroczki przed oczami kasiulka250 - no to widzę, że we wtorek będzie dużo postów, bo niejedna z nas ma wtedy wizytę u gina, ja też:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×