Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kushion

Październikówki 2013, termin na październik 2013.

Polecane posty

Karola, daj koniecznie znac jak juz bedziesz po wizycie, oczywiscie kciuki zacisniete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola trzymamy kciuki, będzie dobrze ;) Ale mi się smaki mieszają, właśnie zjadłam 2 śledzie i świeżego ogórka (całego!) zaraz idę po obowiązkową, zapobiegającą zgadze szkl mleka :) Dziś obliczyłam sobie w jednym z kalkulatorów internetowych, że zaczęłam 10 tydz. Tak sobie podczytuje, co w danym tygodniu dzieje sie ze mną i dzieckiem, mam nadzieję, ze największe zagrożenie za mną, lekarka mówiła,że spokojna mogę być ok 12-14 tygodnia. Fajnie byłoby dziewczyny, gdybyśmy dotrwały do października (ewentualnie września w moim przypadku ;) ) w takim składzie, jak jesteśmy, ewent więcej, na pewno nie mniej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grace 88 no na to wychodzi heheh :-) a to potwierdzająca wizyta jak u mnie? przepraszam, ale przeczytałam tylko pare stron i jeszcze nie zdążyłam za wszystkim nadążyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laura miejmy nadzieje, że w większym. Ja tylko mam nadzieje, ze wszystko bedzie dobrze, bo wczesniejsza ciaze poroniłam niestety w 8 tyg...;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grace88 wlasnie niezle mnie to oslabilo i ciagle mnie przez to glowa boli ;/ jak chcialam schudnąc to nie moglam a tu proszę;) sposob sie znalazl - absolutnie nieplanowany ;p niestety pierwsza wizyte mam dopiero za ponad 2 tygodnie ale testy potwierdzily ze jestem w ciazy, wiec pozostaje mi czekac by sie dowiedziec kiedy konkretnie do tego doszlo ;) jak narazie to moj maz sie nabija ze zamiast jesc za dwoh to jem za pół .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiulka 250 witamy :) Jak będziesz coś więcej wiedziała, zapraszamy do tabelki: MAMUSIE:...........WIEK:.......DZIECI: .. @Miasto..........TERMIN P: Laura*****............28.......................Gdynia.... .......... 29.09.2013 czarnulka0000......25.......................Poznań...... ........ 02.10 2013 M.CZ.Kawka.........22....................... Siedlce............. 07.10.2013 GABI__82.............31..................... .łódzkie.............. 07.10.2013 J.U.L.I.T.A...........25.......................poza Polską.........07.10.2013 Roxi3433.............31.................................. ........... .12.10.2013 karola2812..........32....................... Toruń................12.10.2013 zaniepokojona......32.......................poza Polską chyba 12.10.2013 AnetaG84............29.......................Poznań..... ..........12.10.2013 Aaam..................30...................... Pabianice............12.10.2013 AnilorakAkswieisz.. 22...synek 2 latka...Gorzów Wlkp........14.10.2013 EmZoom.............. 32..................... .Śl ąsk.................16.10.2013 Będę Mamą2013....36....syn...............opolskie..............1 6.10.2013 no name..............27........córa........ pomorskie........... 17.10.2013 nadia3111............31......................dolnośląsk ie..........19.10.2013 Emka___.............29................................... ............ 20.10.2013 grace88..............25.......................Gdańsk.... ........... 23.10.2013 Moniqell..............25.......................Warszawa.. ........ II połowa 10 malawronka.........29....synek 3lata.... Wrocław............................ kropka236...........30.......................śląsk..... ........................... ajka848..............29.......................Nowy Sącz......................... 6 Ciekawe, co się dzieje u EmZoom i Emki, dawno nie pisały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laura- wytrwamy wszystkie i kazda z nas musi w to wierzyc:) wwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwww Kasiulka- witam na forum, rozgosc sie i zostan z nami:) wwwwwwwwwwwwwwwww Ja wizyte mam dopiero 20 marca, chyba zwariuje do tego czasu, bede miala wtedy skonczony 10 tydzien i cyba bede bardziej spokojna, jesliu wszystko bedzie dobrze wwwwwwwwwwwwwwwwwww Grace- mi na Twoim miejscu tez byloby zal kolezanki, ale jak ktos wczesniej napisalam, trzeba sie martwic o siebie. Przykre, ale niestety tak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oh! Dziekuje;) jak sie dowiem to na pewno sie pochwalę ;D jak mowilam wizyte mam za prawie 3 tyg albo 3 tyg- moj mąż musi przetrawic wiesci hihi ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiulka, byłam juz u lekarza wcześniej, ale tylko z badaniem krwii i na tej podstawie mi potwierdziła. A teraz dopiero będe miała USG, także nie wiem jak wytrwam do tego dnia! bardzo mi przykro z powodu tego poronienia, aż ciarki przechodzą, tak dużo się tego zdarza teraz:( to moja największa obawa, tak dlugo starałam sie o dzidzie, to moja pierwsza ciąża, nie przeżyłabym gdyby cos sie stało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Dziewczyny bardzo! ;) Jak będę już znała termin co do dnia to się wpiszę ;) a tak w ogóle poratujcie mnie czymś bo mam juz dość tej piekielnej zgagi! Renni z apteki nic nie dał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruby Dragon nie martw się, na początku to tak jest, ze nic się nie chce jeść, zobaczysz, że później będziesz miała odwrotny problem;) Wiem co mówię, bo w pierwszej ciąży też na początku aż do 4 mies chudłam, a potem musiałam zapychać się owocami, taki miałam apetyt. Przytyłam 17 kg, ale wszystko szybko zeszło Ja po tych śledziach i ogórku jeszcze przypomniałam sobie, ze w szafce mam otwartą paczkę cukierków Michałków, co za mix hehe :D teraz mleczko popijam i wysyłam pozytywne wibrację w stronę Karoli. Ciekawa jestem, co u założycielki tematu, Kushion, podczytujesz nas czasami? Odezwij się, mam nadzieję, ze dzieciaczki niedługo znowu do odbioru z lodowiska? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
garce88 wszystko będzie dobrze! Ja się smieje ze teraz to napisze sobie to na kartce i będe co rano sobie wmawiać i się głupio nie nakręcać... czasem się tak zdarza...ale zawsze boli:( musimy dac rade heh, to tak jak ja...jedynie beta potwierdzila ale nic poza tym...usg we wtorek :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laura pocieszylas mnie to moja pierwsza ciaza i z reszta niaplanowana ;) tak wyszlo wiec pewnie bede siac spustoszenie ;D , a tak podpatrzylam z listy grace88 jestes z GD ? Ja z okolic gdanska ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laura zawsze zapominam, a teraz mi si e przypomniało żeby zapytać z jakiej jesteś dzielnicy Gdyni. Bo wiele lat tam mieszkałam i mam sentyment do ludzi z Gdyni..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak patrzę, że Zaniepokojona jeszcze się nie odzywała, a miała na 17tą, Karola też milczy, ale może jeszcze u gina.... Dziewczyny, odezwijcie się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laura mam skaze białkową wiec mleko odpada :( wysypie mnie i zemdli zaraz i tyle z tego będzie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo hehe Ruby Dragon akurat tez zapytała o miejsce zamieszkania, co za wyczucie:P ja mieszkam na obrzeżach Gdańska - między Łostowicami a Kowalami, a Wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grace ja nie jestem z samej Gdyni, tylko z okolic, do Gdyni mam ze 25km ale wpisałam Gdynia orientacyjnie, bo o mej miejscowości zapewne nikt nie słyszał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dotarłam w końcu do lekarza. Właśnie wróciłam. Ciąża jest. 1,52 cm pęcherzyk. Według usg to 5 tydzień. Według ostatniej @ siódmy :). Termin na 20 października ale jeśli oczywiście donoszę to będę miała cesarkę tydzień przed terminem :). I badania prenatalne będę musiała robić :(. Wcale z tego powodu zadowolona nie jestem ale ze względu na wiek mnie to nie ominie. I na dodatek żeby je zrobić muszę jechać do Kielc. Ok 70 km w jedną stronę. To takie dodatkowe koszty, bo tam muszę się zjawić 2 razy. No ale to dopiero w 17 tygodniu ciąży :). Miniqel gratulacje jeszcze raz. Będziesz chyba pierwsza miała dzieciątka bo bliźniaki to jakoś wcześniej na świat przychodzą :). Dbaj o siebie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co to forum mnie wciągnęło jak jakas gra:P codziennie wieczorem siedzę i odświeżam:P a mąż skacze naokoło:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grace 88 Nie zartuj !! Powaznie ? ja rotmanka miedzy straszynem a pruszcz gd, ;) to jak irodzimy wspolne spacerki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jutro ponadrabiam czytanie. Nie nadążam. Mały cały czas mi truje za uszami a za chwilę idę do pracy :(. Spokojnej nocy i ranka bez haftowania :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laura ja tez wpisałam Gdańsk, a mieszkam jakieś 100m za tablica koniec Gdańska:P syrfi przy dzieciątku żadne koszty sie nie liczą, ja tez byłam zbulwersowana, że nie ma miejsca na szybką wizytę na NFZ i muszę płacic prywatnie, ale potem sobie to przemyślałam i stwierdziłam, że dla mojego maleństwa i cała wypłate moge tracić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RubyDragon no to rzut beretem:) moja miejscowość to Borkowo Łostowickie, takie osiedle Nowy Horyzont, może kojarzysz?? a Rotmanka wiem doskonale gdzie jest. Super, jakos tak mi sie milej zrobilo, że ktos mieszka blisko mnie. Ale na porodówce sie pewnie nie spotkamy, bo ja chę na Zaspie rodzić, ale spacerki z chęcią:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Syfri, gratulacje ;) fajnie, że wszystko ok, jestes w tabelce? O Moniquel rzeczywiście mnie wyprzedzi :) Dziewczyny ja uciekam spać bo i tak walczę z internetem (ciągle mi zanika) jutro rano zajrzę. Spokojnej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też juz lecę, bo mi tyłek przywarł do kanapy. Dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×