Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Judys002

28 Tydzień Ciąży Poród na Kwiecień 2013r. Wejdźcie i popiszmy :)

Polecane posty

Ja mam juz poprane ciuszki i po prasowane w proszku Lovella czy cos takiego hmm :-) Pamietaj ze trzeba duzo plukac ja plukalam az 3razy ciuszki wystarczy jak raz wypierzez wyprasujesz na pewno bedzie git :-) Co do wzroku to nie mam zielonego pojęcia naprawdę nie wiem jak Ci pomóc i co doradzić:-) hmm wiec juz smialo mozesz dzialacz ciuszkami :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny. jestem w 31 tc termin na ok20kwietnia. i widze ze sa dwie mamusie z krotka szyjka tak jak ja- niestety mi tez to przytrafilo dlatego od ponad miesiaca mega sie oszczedzam choc mam juz 2,5letnia corke wiec nie leze sobie non stop niestety. To moja 3 ciaza. teraz czekam na synka. Pierwsza stracilam w 25tc (obumarla rodzilam naturalnie) blizniaki :( , druga corka urodzona porzez cc bo byla zle ulozona i powiem Wam ze bardzo chwale sobie cc. jakbyn mogla wybierac to teraz tez bym wolała - narazie jest jeszcze szansa bo maly jest ulozony miednicowo, wiadomo ze ma jeszcze czas ale moze bedzie jak corka ze wcale sie nie przekreci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mini - jesli tylko sie da to czemu by nie;) sisia - ja jestem niezdecydowana co do porodu ale mój narzeczony strasznie chce byc przy porodzie A powiedzcie mi jak u Was z rozstępami macie już cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam zamiar za pranie wziąc sie na koniec lutego. Wogóle od jutra az do przyszłej srodu nie bedzie mnie tutaj z Wami bo jade do tesciowej do Katowic tam jak zwykle bede lezec 24 na dobe bo ona nic mi nie pozwala robic. Ale wiecej sklepów tam jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sisia - ja chce, by partner był przy porodzie, jest dla mnie największym wsparciem od początku ciązy, nie przetrwałabym pewnych sytuacji dla niego.. pewna w 100% być nie mogę, ale myślę, że dzięki niemu będzie mi lepiej podczas porodu. :) Co do latania do toalety w nocy.. pobilam dzis w nocy chyba swoj rekord, bylam conajmniej 10 razy, powaznie. Jak nie moge usnac to latam co 15min. mimo ze ostatni plyn wypilam jakos ok 20 a poszlam spac o 24.. masakra!!!!!!!!!! NoToFRUGO - witamy :) współczuję skróconej szyjki, widzę że musicie bardzo się oszczędzać. a co dopiero przy 2,5 letnim dzieciątku :) super, ze teraz bedzie synek! I przykro mi z powodu pierwszej ciąży.. :( Widzisz Tobie akurat przypasowało cc, niektóre kobitki dobrze ją znoszą i chwalą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do snu to powiem wam że ostatnio sypiałam super ale teraz od 3 dni masakra spać nie mogę w ogóle w kółko mnie wszystko swędzi hehe nie wiem dla czego co nie położę się na jakiś bok to źle to zgaga to wymioty się zbierają to kopniaki jejku a jaki nie to to siusiu więc jak budzę się rano to zmęczona jestem jeszcze teraz nie pije kawy to już w ogóle... ;/ :( wiecie co lekarz przepisał mi czopki do pupy ;p hehe bo leci mi krew przy załatwianiu hehe krępująca sprawa ale też tak macie ?? co do porodu mój chce być i ja też chcę żeby był będę czuła się bezpieczna i ja mam w nim bardzo duże wsparcie i nie wyobrażam sobie żeby go nie było :) Jejku dziewczynki ja wózek kupie w na początku marca lub na koniec lutego ;p hehe jak ja już chcę dzieciątko moje :) Kochacie je już ?? Bo ja TAK kocham Bardzo zwłaszcza jak widzę go na zdjęciach lub na USG to aż serce mi ściska :) jejciuuuuu :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Notofrugo :) Witamy Cię gorąco :) Kochane dołączcie do Tabelki i jak chcecie to wyślijcie fotki na stronie 21/22 macie maila :) My też dodałyśmy swoje :) swoich brzuszków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi gin powiedziała ze albo mnie uziemia w domu ze tylko wstaje siku albo daje mi skierowanie do szpitala bo moja szyjka jeszcze troche i jej nie bedzie. A co d snu to ostatnio tak miałam ze musiałm gonic co chwile to kibelka ale gin mi wytłumaczyła ze miałam cos z moczem i przypisała mi jakis jednorazowy antybiotyk a to moczopedne ze pęcherz wyczyscic. a tak to przesypiam całą noc i nie musze wstawac do toaletki.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co, co do tego sikania po nocy :P może to jest też spowodowane w moim przypadku trochę tym, że piję herbate z pokrzywy (ma dużo żalaza, a ja mam małą niedokrwistość) a gdzieś wyczytałam że jest moczopędna :D no ale pije ja po poludniu a nie wieczorem, wiec bez sensu ;p a co do wózeczka to się pochwalę, ja mam taki: http://bejbi.eu/sklep/images/Ball%20Style%20-%20L1%20Cream%20-%20chrom%20skora%20-%20600.jpg stoi już jakiś czas i czeka na kruszynkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez chcialam taki ale jednak wybralam troche inny bo spacerowka mi sie nie widziala :-) Hmmm a ja chodze 2 razy siusiu w nocy :-) ale daje rade z Tym :-) Szkoda ze bliżej siebie nie mieszkamy :-( bysmy razem po buszowaly po sklepach :-) hmmm albo na spacerki lub basen :-) ja tak chce chodzic na basen a nikt nie chce :-( a samej glupio...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez bym chciała na basenik chodzic ale nie moge w zwiazku ze skrócona szyjka mam zabronione ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Judys - no wlasnie ta wymienna spacerowka nie jest za fajna w tym modelu, ale ja nie bede z niej korzystac :) bedziemy miec inny wozeczek spacerowy. oby ta gondola jak najdłużej nam posłużyła :) ojj, tez bym na basenik sobie poszla. i na zakupki z Wami heheh :-) PaOlcia super foteczki!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NoToFRUGO witam i ja :) PaOlcia.94 co do rozstepow na ta chwile nie mam, tzn na brzuszku nic - smaruje sie Perfecta Mama, ale nie wiem czy to cos pomaga - w pierwszej ciazy tez nie mialam wcale, byc moze jeszcze sie pojawia... Jedynie na udach po wewnetrznej stronie mam kilka ale to takie swoje wlasne wyhodowane wczesniej ;) Wspolczuje bardzo tak krotkiej szyjki, mam podobnie... Ale z dwojga zlego lepiej lezec w domu niz w szpitalu. Moj lekarz tez powiedzial ze jesli wie ze pacjetka nie bedzie lezala w domu to woli jej dac skierowanie do szpitala. Ja jestem z Lublina, moze ktoras z Was rowniez? :) Judys002 ja chetnie dolacze do tabelki :) Sylwia 25 lat 29 tc termin na 27.04 no i chlopiec a mail podam meza bo sama nie mam: artur3525xxx@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też smaruję się Perfecta Mama :) pośladki, uda, brzuch no i piersi. na udach mam jakieś dwa, trzy rozstępy ale są one jeszcze sprzed ciązy, z okresu kiedy tyłam - chudłam i takie tam :D a w czasie ciąży zauważyłam ostatnio, że pojawiło się trochę rozstępów na pośladkach. :( na szczęście nie są prawie wogóle widoczne, oby nie zwiększyły się przez kolejne 8 tygodni!! :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam tylko na jednym "boczku" ;) tz przed ciaza miałam takie malutkie teraz sie troszke powiekszyły mam nadzieje ze juz nie bedzie wiecej. W szpitalu nie hciałabym lezec bo bym chyba hopla dostała. X X X http://www.my-sweet-angel.pl/allegro/2w1_nowe_posciele-2.jpg chrzestna chce łóżeczko cos w tym stylu (różowe) zobaczycie i powiedzcie czy fajne;) 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Judys002 5KG ?? spory ten Twoj "maluszek" ;D ja dopiero ide w piatek i bede wszytsko wiedziec juz sie nie moge doczekac :) sisia25 masz termin na ten sami dzien co ja :) ja tez bede miala chlopca :) Macie racje po cesarce lezy sie tydzien w szpitalu :) ale ja i tak wole to niz sn. NoToFRUGO a to nie jest tak ze jak mialas pierwsza cesarke to przy drugiej ciazy nie pozowalaja rodzic sn? PaOlcia.94 ale masz juz brzucholka :) ja do toalety w nocy chodze 3 razy o stalych godzinach :P a i jestem z Lubuskiego :) a rozstepy mam okropne na piersiach i na tylku. :( A i musze sie wam pochwailic! ZOSTALAM DZIS CIOCIA !! : ) NICK-----------------------Imię---------Wiek------TC---- ---Płeć-----X.04 Erisss----------------------Wiola--------28---------28--- ----CH------ sisia25-------------------Sylwia---------25----------29--------CH-----27.04 Allegrowiczka1987------Iwona-------24---------29--------D Z------27.04 HinskiTurysta------------Ewa----------21---------30------ -CH------27.04 gogak-------------------Gosia----------26----------30---- ---CH------19.04 mini93---------------------Asia----------20---------31--- -----DZ-----19.04 angelak-------------------Ania----------32---------31---- ---CH------ Mandarynkowa92------Adriana-------21----------31-------CH -----18.04 Judys002-----------------Judyta-------21---------33------ -CH------ blackeyed8888----------Sandra-------23---------33-------D Z------04.04. PaOlcia.94---------------Paulina -------19---------33--------DZ------02.04

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strasznego brzuchola;) a tu jeszcze półtora miesiaca a teraz dzidzia rosnie najszybciej ;) X chyba faktycznie po jednej cesarce nie mozna rodzic juz naturalnie gdzies to czytałam i tak samo mozna miec tylko 3 cesarki pozniej juz lekarze kaza usuwac ciaze. Mamy znajoma tak miała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mandarynkowa92
AJJJJ.. Właśnie się dowiedziałam, że 6 kwietnia brat się żeni a ja mam termin na 18, wiec ciężko mi będzie.. :D ale cóż cieszę się bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do tych 3 cesarek to tak bylo kiedys, teraz niby lekarze odradzaja ale ogladalam ostatnio jakis program (sorki nie pamietam jaki) i mowil lekarz ze nawet 10 mozna ich zrobic i raczej nie slyszalam zeby usuwano ciaze po 3 cesarce. Moja mama miala 3 :D. Mandarynkowa92 no bardzo ciezko Ci bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to moze wiem ze znajoma mamy własnie miała 3 cesarki i jak zaszła 4 raz to kazai jej usunac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wierze Ci, bo lekarze sa rozni i czasy tez moze inne :) ale zeby usunac dzidziusia masakra, nie zgodzilabym sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez nie no ale wiesz jak to jest niektórzy mówia dzidzius dopiero na narodzone dziecko a nie na płód ...;-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hińskiturysta wiesz co kochana mój waży 2300 kg ;p ale lekarz mówi że do kwietnia jak donoszę to może ważyć około 5 kg :) hehehe ale się najadłam właśnie obiadku dziewuszki ja te z mam rozstępy małe na biodrach i małe na udach wewnątrz ale małe hmm :) smaruje się cały czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obecnie jestem w fazie prasowania i pakowania sie do teściowej hehe dobrze ze mam ten alarm jak któraś napisze to jestem z Wami na bieżąco ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×