Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Judys002

28 Tydzień Ciąży Poród na Kwiecień 2013r. Wejdźcie i popiszmy :)

Polecane posty

Co do kosmetykow to ja postawilam na Bambino - to tez produkt Ninvea tyle ze troche tanszy :) Pamietam ze moja najmlodsza siostra tez byla wychowana tylko na tych kosmetykach i nic jej nie bylo :) Co do J&J tez dostalam dwa pudeleczka z probkami, ale czytalam w necie bardzo duzo opini ze akurat J&J bardzo czesto uczula wiec jeden z balsamow sama uzywam teraz na swoj brzuch :P Terminy sa dlugie wiec moze sprobuje je zuzyc ale chyba jednak zostane przy Bambino ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Judys na weekend faktycznie ma byc zimno ale to tylko kilka dni, wiec wiosna wkrotce wroci :) ja tez juz mam okienka umyte i nawet pranie wieszam na balkonie :) Juz by mogla zostac z nami ta wiosna xx wlasnie czytalam o j&j ze uczula i wlasnie zastanawiam sie nad bambino albo mustella. xx co do zebow to raz mnie bolal w czasie ciazy ale najpierw bolal mnie jeden zab a pozniej cala dolna szczeka. Na szczescie przeszlo na drugi dzien:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa Zasypek nie bede uzywac bo urodzena wiosne , bedzie cieplo wiec po co dzieciatko parzyc z taka zasypka? Tu tez duzo opini na necie czytalam ze na cieple dni ta zasypka sie przykleja do pupci kiedy ta jest wilgotna/upocona i czesto robia sie odparzenia :/ Tak wiec po dlugim zastanowieniu stwierdzilam ze szkoda dziecko meczyc i kupilam poprostu Sudocrem w razie "awarii" a pupcie bede wycierala tylko husteczkami :) Pampersy - dlugo sie zastanawialam i chce wyprobowac te z Rossmana BabyDream jest dosc duzo pozytywnych opinii w internecie i chce je sprawdzic ;) Wszyscy mi mowili "Kup sobie Dada" ale chybana glowe poupadali ze ja bede 25min. piechota (SAMA BEZ WOZKA) zapieprzac do Biedronki po pampersy :/ A z wozkiem zajeloby mi to pewnie z godzine W JEDNA STRONE ! A dodam ze po drodze trzeba przejsc tory wiec wolgole super :P A Rossmana mam o rzut beretem, doslownie pare metrow od domu wiec w razie pilnej potrzeby wyskocze na 5minut i juz kupione... Poki co kupilam Babydream Fun&Fit Newborn na poczatek i drugie na probe BabyDream zwykle 4-6kg noi tradycyjny Pampers Newborn do szpitala ale jak otwarlam ta paczke zeby porownac do BabyDream-ow to az mnie coflo :/ Bo Pampers jest w srodku z jakims czyms aloesowym (chyba) czy cos - teraz Wam nie powiem bo mam je schowane na dnie torby ale zapach je wrecz obrzydliwy a BabyBreamy niemaja tej wkladki i sa poprostu bezzapachowe... Ale Pampersy jak otwarlam i zostawilam na noc ta paczke pod kolyska to dwa razy w nocy musialam wietrzyc pokoj bo niemoglam spac z tego zapachu :/ Niewiem - moze jestem zbyt wrazliwa na zapachy :P Jesli BabyDream-y zawioda , kupie w Netto na probe inne a do Netto mam 100m i cena tez taka jak BabyDream-y... Co do mycia dziecka sama woda - u mnie wszystkie dziecki w rodzinie od poczatku byly myde w mydelku dla dzieci. Co to za roznica ze umyjemy je w samej wodzie skoro potem dziecko i tak trzeba nasmarowac oliwka? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
allegrowiczka widzialam ze pisalas cos na temat wagi maluszka. Moj 18.02 wazyl 1800 i lekarz mowil ze synus bedzie duzy, wiec jesli lekarz mowi Ci ze waga jest ksiazkowa to nie masz czym sie martwic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane a to coś, co nas czeka za max 2 miesiące :) ja to od razu zaczynam bo znam swój zapał ;p XXX http://www.youtube.com/watch?v=wyRaOUbibG0 brzuch !! http://www.youtube.com/watch?NR=1&v=rsOwRoaRh4I&feature=fvwp pupa !! http://www.youtube.com/watch?v=_xrXEV6U8Sc nogi !! XXX wypas !! :) już się doczekać nie mogę ;p Mały będzie spał albo leżał w salonie a ja obok niego będę skakać tylko mojego z domu wywalę ;p bo będzie się śmiał ze mnie... jak by okazało się że nie mogę karmić piersią a tego bym nie chciała bo chce karmić :) ale gdyby to wtedy mam dobre tabletki na odchudzanie już wypróbowane więc z nimi i z tymi ćwiczeniami to w dwa miesiące to by nie było widać że w ciąży byłam ;p hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK------------------Imię---------Wiek------TC---- ---Płeć--Waga....X.04 Erisss-------------------Wiola--------28---------32--- -CH----XXX----XXX sisia25-------------Sylwia---------25----------33-- ------CH-----XXX--- 27.04 Allegrowiczka------Iwona-------24---------33-----------D Z----1516---27.04 HinskiTurysta-------Ewa---------21-------34------------CH ----1800.....27.04 gogak----------------Gosia----------26----------34---- ---CH-----XXX----19.04 mini93-----------------Asia----------20---------35--- -----DZ-----XXX--- 19.04 angelak----------------Ania----------32---------35---- ---CH------XXX---XXX Mandarynkowa92----Adriana------21---------35-------CH -----XXX----18.04 Judys002-------------Judyta-------21----------36------ -CH------3100.....10.04 blackeyed8888------Sandra-------23---------36---------DZ- -----XXX--- 04.04 PaOlcia.94--------Paulina -------19---------37-----------DZ-----2650----02.04 małaMI16------------XXXX ........16.........28....----.DZ.......XX ....31.05 OlgaOlcia............Olga..........28..........25..---... DZ......426.....16.06 XXX XXX Kochane dopiszcie wagi maluszków jak znacie :) aktualne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zasypek tez nie bede uzywac i czytalam tez gdzies ze jak dziecko ma normalna skore to lepiej zamiast oliwek uzywac balasmow nawilzajacych, zeby nie "obklejac" tak skory. Ja bede uzywac oryginalnych pampersow zastanwiam sie jeszcze nad happy ale chyba zostane przy Pampersach i nie kupuje newborn tylko odrazu "dwojki" na 3-6 kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe Judys ja kiedys tak robilam ze cwiczylam jak mojego w domu nie bylo bo by sie smial. Teraz bede chodzic na silownie z nim i jak skoncze karmic piersia to mowi ze kupi mi specjalne tabletki i odzywki zebym dupe zgubila hehe wkoncu sie na tym zna to niech chociaz taki pozytek bede z niego miala ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Newborny kupialm tylko do szpitala i paczke do domu :) Ale pampersy poprobuje rozne bo moze sie okazac ze nie wszystko dziecku spasuje :) Wlasnie patrze na tabelke - mala wazyla 1516 w 29tc a teraz w 32 bodajze 1569 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duzo przytylyscie od poczatku ciazy? :) Bo ja w sumie hmmm Na pierwszej wizycie bylam prywatnie u gina i ta mnie wazyla bez ubrania w samej koszulce i wazylam 80.5kg prawie jak słoń... A na druga wizyte (2 tygodnie pozniej) przenioslam sie do gina ktory do tej pory prowadzi moja ciaze i z calym ubraniem wazylam poza butami 79,5kg , wiec wg. pierwszego wazenia przytyłam 7,5kg a wg. drugiego (tego co mam wpisane w karte ciazy) przytyłam 8,5kg :D Wczoraj byly u nas dwie kuzynki tez ciezarne i jedna jest gdzie w polowce ok.20tc i mowi ze przytyla juz 8kg a wazyla sie miesiac temu, a druga juz jest ok.26tc i mowi ze przytyła 10kg :) Wiec chyba u mnie niema tak zle :D Moze potem bedzie latwiej schudnac ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz racje z tymi pampersami, zobaczymy jak to w praktyce wyjdzie, z reszta jak ktos bedzie malego odwiedzal to pewnie tez pampersy przyniesie wiec moze akurat trafi mi sie jakas inna firma i bede miala porownanie :DD moj w 30tc wazyl 1800, ale mowie lekarz powiedzial ze bedzie kawal chlopa, a wiesz mozesz porosic MAMELUTY ona gdzies miala te siatki centylowe to zobaczysz w ktorym centylu sie miesci :) a i wiesz ze usg jest tylko orientacyjnie i gdzies kiedys czytalam ze jednej babce urodzilo sie dziecko o kilko mniejsze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez wlasnie czytalam o tym , ze lekarz wyliczyl inna wage a dziecko okazalo sie prawie kilo mniejsze :/ Niemartw sie tymi kg na plusie - pewnie przed ciaza bylas szczuplutka bo ja akurat do tych chudych nie nalezalam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś się dzieje z tym forum przed chwilą miałam dużo waszych wpisów sama dodałam dwa a teraz połowy nie ma heh nie wiem jak to możliwe ale jaja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tą zasypka dałyście mi do ,yślenia- w sumie racja- po co dziecku walić tą chemie co by nie było- husteczki i awaryjnie sudocream wystarczą:P Przypasłam się 11 kg:P Judys takie skakanie przy dziecku fajna sprawa:P Ja dodatkowo chciałabym chodzić na siłownię ale zobaczymy jak to czawsowo wyjdzie w praltyce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przytyłam 14 kg :(:(:(:(:( ale z tego mały ponad 3 kg ;p hehe te wody niech odejdą itp to nie wiem ile mi zostanie... hmm cos tam zgubi się od karmienia piersią i ja mam kombiwar do gotowania bez tłuszczu i w tym będę gotować coś podobnego do gotowania na parze... nie lubie ryb ale się przełamie będę prowadziła dietę tylko jak urodzę ale nie że nic nie będę jeść czy jakaś chora dieta tylko wszystko gotowane itp :) zdrowe jedzenie 5 małych posiłków dziennie :) Dam radę wierze w siebie więc wiem że do wakacji ubiorę spódniczkę i kurde wejdę w strój kąpielowy ;p MUSZĘ ! ;p trzeba mieć dużo motywacje i musimy się na wzajem motywować laski rodzimy i zaczynamy musimy byś sexi mamuśki a nie że wszystko będzie mam wisieć :) ja będę z tą laską ćwiczyć bo daje wycisk ;p Chciała bym pobiegać ale chyba nie dam rady jak maluszek będzie w domku bo mi spokoju nie da że może mój sobie nie może poradzić czy coś a tak to jakieś 8 km dziennie by się pobiegało z rana samego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No na siłownie też bym chciała chodzić ale co będzie jak ja nakarmię małego pójdę i on będzie wydzierał się mojemu to on chyba oszaleje bo nie będzie wiedział co ma zrobić ;p hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no przed ciaza wazylam 45kg przy 165cm :) a co myslicie o tych oliwkach, czy nie lepiej tylko stosowac przy bardzo suchej skorze, a tak to balsamy? a co do silowni mam nadzieje ze moj zdarzy nasza "wyremontowac" zebym mogla chodzic, no zobaczymy jak nie to tak jak judys bede cwiczyc :) no i z tesciowa na kijki tzn. ona z tymi swoimi kijami a ja z wozkiem. Wy gadacie o stroju! a co ja mam powiedziec musze sie wcisnac w suknie slubna i wygladac jak czlowiek!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gogak
Hej dziewczyny! Jestem w 33 tc i w poniedzialek lekarz powiedział ze mały waży 2246g więc chyba nie tak dużo. Mam nadzieję że jak się urodzi to będzie miał trochę ponad 3 kg. Sam lekarz powiedział że najlepiej jak dziecko ma tak do 3,5 kg bo łatwiej jest urodzić niż takie powyżej 4 kg. Od początku ciąży przytyłam 18 kg. Masakra! Mam nadzieję że uda mi się jakoś to zrzucić. Czekam na łóżeczko bo zamówiłam na allegro i może w tym tygodniu jeszcze przyjdzie. A pampersy kupiłam z huggisa new born z wycięciem na pępek a pożniej chyba kupie już 2 bo jak dziecko powyżej 3 kg to spokojnie mogą być 2. Też słyszałam że te baby dreams są bardzo fajne i może właśnie takie kupie. Muszę zrobić orientacyjny bilans ile straciliśmy na całą wyprawkę bo wszystko kupowaliśmy nowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gogak
aha była u mnie położna i mówiła że odchodzi się od oliwki i kazała mi kupić do kąpieli oilatum i to już jest z oliwką także nawilża od razu w rosmanie jest teraz w promocji 500ml za 55zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe no suknia ślubna to motywacja :) Dziewczynki jutro Dzień Kobiet :) hmm Ciekawe czy mój nie zapomni bo w tamtym roku mu umknęło ;p hihi a tak poza tym jak któraś ma teściową to wczoraj był Dzień teściowej bo mi moja zadzwoniła i powiedziała :D Co do kremów itp Moja położna powiedziała żeby odrazu nie nawalać żadnych pudrów itp bo to bez sensu to jest gdyby się odparzało a nie że walą i walą tego... oliwka też nie za bardzo same balsamy najlepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gogak masz racje !!! Odchodzi się od oliwek chyba że naprawdę skóra sucha itp.. nie warto walić na dziecko kilogramy balsamów itp... tak mówi położna moja :) A pampersy i chusteczki i mama kupuje w Niemczech :) więc na razie mnie to omija ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no najwieksza motywacja, bo niechce wygladac jak wielka BEZA! :D ja na poczatek nie bede uzwywac oliwki chyba ze beda jakies problemy ze skora ale to wszytsko wyjdzie w praniu. A co do odparzen to poki ich nie bedzie to bede smarowac mu smarowac ten maly tyleczek Bepanthen Baby, bo to masz ochronna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale literowek nawalilam :D:D POPRAWKA : wszystko wyjdzie w praniu. A co do odparzeń to póki ich nie bedzie to bede mu smarowac ten maly tyleczek Bepanthen Baby, bo to masc ochronna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hinskiturysta zgadzam się z Tobą i też będę ta maścią smarować a reszta wyjdzie w praniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o judys
od razu mówię: nie jestem złośliwie do Ciebie nastawiona:) tylko tak czytam to forum czasem (sama rodzę w kwietniu) i Ty dziewczyno chyba bardzo młoda jesteś prawda? bo nie doczytałam ile lat masz. skąd moje wnioski: Ty masz obsesję taką nastolatko-infantylna na punkcie wyglądu:D:D: podsyłasz te filmiki, o siłowni piszesz. życie Ci troszkę zweryfikuje te plany. Czasem będziesz tak umęczona że ostatnia rzeczą o jakiej pomyślisz to jakieś ćwiczenia a już siłownia...:):):):) ale mimo tego i tak fajna z Ciebie dziewczyna:) bo taka radosna:) choć taki dzieciak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"o judys" AKURAT jestesmy w tym samym wieku, i jak bys nie widzialam tabelak wyzej pokazuje ile mamy lat. A o silowni to ja pisalam, mamy wygladac jak zapuszczone w 3dupy matki polki? skoro tak sadzisz to Ci wspolczuje, bo pozniej bedzie placz"maz mnie zdradza" "maz niechce sie ze mna kochac" no sory ale jak po ciazy zamiast sie wziasc za siebie to jeszcze tyja kolejne kg, no bo przeciez "ja mam dziecko ja nie mam czasu sie wysrac" to nie ma co sie dziwic. A co dziecko nie spi nawet 5min i ojca nie ma? dlaczego ja mam tylko sie nim opiekowac, sama sobie go nie zrobilam. Zadbana i szczesliwa matka to szczesliwe dziecko, chociaz niektore wola byc cierpietnicami a tych to akurat nie rozumiem po co sobie dziecko robily skoro jest tak Wam ciezko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No może i masz racje że w wieku 21 lat głupia jestem że zależy mi na tym żeby wyglądać ładnie bo po co :) lepiej nałożyć rozciągnięty sweter i zakopać się w pieluchach :) i stać się kurą domową, za 5 lat facet stwierdzi że ma w nosie taką babę bo zrobi się jak beczka 80kilowa, faktycznie masz racje bardzo przepraszam was za te filmiki, jak kogoś nimi uraziłam :) Nie chciałam zachować się nie stosownie. A tak na serio uważam że to całkowicie normalne i nie ma w tym nic dziecinnego że kobieta chcę wyglądać atrakcyjnie dla siebie i swojego faceta też bym nie chciała żeby moje dziecko się mnie wstydziło jak pójdzie do szkoły że matka wygląda jak miotła. Trzeba właśnie umieć planować i ROZPLANOWAĆ tak swój dzień żeby pozwolić sobie na wszystko bo uważam że mając dziecko nie powinno się ograniczać tylko na wstaniu i zmienianiu pieluch :) Hmm ja jestem taka obrotna że szok...każdy to mówi ja wstaje praktycznie codziennie przed 8 rano i do godziny 10-11 godziny mam posprzątane pomyte podłogi zrobione śniadanie piję kawę z moim ogarniam się robię obiad więc godzinkę na ćwiczenia też znajdę bo do 12stej mój facet jest w domku więc w między czasie nakarmię i będzie tatuś bawił maluszka nie ma żadnego problemu jak ja będę w domku bo tak jak wcześniej wspomniałam bała bym się zostawić maluszka takiego małego samego z chłopakiem... co innego jak będzie starszy. Więc nie wiem co w mojej wypowiedzi jest dziecinnego no ale oki w końcu mam 21 lat :) ma prawo... A jak komuś przeszkadza że napisałam o odchudzaniu po ciąży to jeszcze raz BARDZO PRZEPRASZAM...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hinskiturysta Dziękuje za wsparcie bo myślałam że ja już jestem jakaś inna;/ hehe Ale tak teraz z innej beczki nie ma dzisiaj PaOlci a ona mam już 37 tc hmm a zawsze jest może nasza kochana dziewczynka rodzi ? hmm Ciekawe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm,.,
tak podczytuję Was bo rodzę w maju a takiego topiku nie znalazłam i powiem, że faktycznie podejscie niektórych z was jest baaaardzo dziecinne. Ja już mam dziecko i uwierzcie że to nie tylko o to chodzi, żeby ktoś został z małym/małą jak sobi ebędziesz chodziła na siłownię. Jeśli bedziesz karmić będzie musiał partner dopajać mlekiem i czasem dziecko może się zbuntować i nei chcieć cycka, poza tym tony prania i prasowania, gotowanie, jeśli w tym wszystkim znajdziecie czas na siłownię, kosmetyczkę, bieganie po sklepach to gratuluję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×