Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Judys002

28 Tydzień Ciąży Poród na Kwiecień 2013r. Wejdźcie i popiszmy :)

Polecane posty

Noi dobrze zrobiłas tylko nie wsadzaj do folii bo przez to sie pasozyty złe tworza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serdecznie zapraszam na PoLeMisiowy profil https : //www . facebook .com / Polemisie , gdzie prezentuje uszyte z kolorowej bawełny i miłego w dotyku materiały Minky, wypełnione antyalergicznym silikonem zabawki, apaszki. Twoje Dziecko będzie miało kapitalną zabawę i na pewno wyróżni się z tłumu. Zapraszam także na all http :// allegro.pl/listing /user.php?us_id=28152144 .Wybieraj i zamawiaj. Zapraszam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepis Na Życie jupi kocham kocham kocham !!! :):):) Jem sobie chrupeczki kukurydziane i oglądam :) i zarazem szukam mieszkania do kupienia dla nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepis na życie hehe też oglądałam dziewczynki :D jak dla mnie jeden z lepszych polskich seriali :) Judys to u mnie malowano pokoj ;p dlatego mnie nie bylo sobota/niedziela, pojechalam do babci a wieczorem na noc do teściów z moim chłopakiem. Co by nie wdychać tych oparów :P jest super, ale zdjecie zrobie jak pokoik bedzie gotowy, jak wstawimy do niego łóżeczko, komode itp to beda zdjecia :) nie moge sie doczekac. A już jutro usg4D boooooże, oby Malutka nam się pokazała!:) chcemy zobaczyć jak wygląda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mini a kiedy dostanie komodę z internetu zamawiałaś czy ze sklepu ?? Mam nadzieje że ładnie wam się pokaże bo mój to jest taki psikus że nie lubi się pokazywać nikomu ;p heheh ;p wsydzioch chyba jest ;p hihi ale za to jajka zawsze [pokazuje hehe ;p jeszcze u mnie 8 dni i mam wizytę u gin :) też się ciesze hehe jutro położna przychodzi... mam teraz tyle zadane że szybko zleci wszystkie prace muszę raz dwa napisać zanim mały się urodzi to będę miała już spokój tylko będę na czas oddawać ;p hehe A wiecie co macie też lenia ??? ja mam takiego że szok wstaje i jestem zmęczona nie wiem co jest nigdy tak się nie czułam heh cały czas jestem padnięta...Normalnie nie chce mi się nawet posprzątać w domku ;p alę dzisiaj włączę sobie muzyczkę i wezmę się za robotę bo dwa dni nie sprzątałam (przez tego lenia) tzn w sobotę zaczęłam i dałam sobie spokój bo sił mi brakowało :) jak by nie patrzeć już mamy końcówkę to chyba mamy prawo być takie wykończone co ?? Mój D. powiedział że mi pomorze poodkurza chodziarz to zawsze coś mi zostanie tylko pomyć podłogi ;p :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Judys powiem Ci ze ja dzisiam mam takiegolenia a musze ładnie posprzatac w domku bo tesciowa przyjedzie po południu na kawe ... Raz mam tyle energii ze sprzatam cały dzien a raz to sie obudze i nawet z łózka do kibelka nie chce sie mi wstac ;) xx Mini jak bedziesz miała pokoik to przesyłaj szybciutko foteczki jezu jak ja bym chciała miec jaki pokoik dla małej... xx Judy a jak z brzuszkiem twardnieje dalej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twardnieje malo tego kuje ale powiedzialam w dupie i sie polozylam i tak brudno nie mam w domku tylko juz taka fobia jakas do sprzatania odpoczywam caly dzien... bo czuję sie mega przemeczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi coraz bardziej i czesciej twardnieje i kłuje jak chodze masakra a tyle sprzatania ze HoHo ( mam przesrane bo sptrzatam codziennie po 9 osobach tylu Nas w domu mieszka do tego dom strasznie wielki Masakra) a tu jeszcze robia taki syf ze mam ochote ich wszystkich pozabijac ;) xx Judys odpoczywaj odpoczywaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PaOlcia na pewno zrobię fotki :* i wtedy wysle na naszego maila:) Judys zamawialam z neta komode i czekam i czekam, duzo zamowien maja, ale podobno w tym tyg ma byc na 100%. zobaczymy. łóżeczko jutro będzie złożone, ale nie wiem czy pościel bede zakładać :) a co do lenia tez tak mam, to chyba typowe, ze jestesmy zmeczone nawet jak nic nie robimy hhaha :D wiecie co brakuje mi okropnie energii, wczesniej sie chodziło kilometrami (nie wspominając o bieganiu, które dość lubię), mialo sie meeega duzo siły a teraz? masakra.. mnie czeka dziś sprzatanko po małym "remoncie" ale to dobrze, chociaż ruszę się z łóżka. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:P Coś w tym lenieniu się jest- czasem mam tak, że mi się cały dzień z łóżka wstać nie chce, a innego dnia to mnie energia roznosi:P Zainspirowało nie forum i dzisiaj na obiad zupka krem z pieczarek:) pycha!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pokonałam dzisiejszego lenia dobra muzyka i zaraz człowiek do zycia sie bierze ;) xx Wogóle dziewczyny zauwazyłam ze moja waga juz stoi w miejscu od 2 tygodni ciekawe czemu to tak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe no ja o swoją wagę się martwię bo od 2 dni to bym konia z kopytanmi zjadła :P a mieszanki takie, ze to szok- normalnie to by mi do głowy nie przyszło, zeby pieczerkową zajeść jogurtem, po czym wpakować w siebie ciasteczka czekoladowe , i iść po ogórki konserwowe;/;/;/ oszzzz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HinskiTurysta - wlasnie ogladam ten program. :) a o 17.30 "Porodówka" oglądacie?????? :D Ja zjadłam posiłek godzinę temu i tym oto 'magicznym sposobem' wstapilo we mnie tyleee energii, ze posprzatalam juz prawie całe mieszkanko i posegregowałam ciuszki do prania mojej Niuni. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dziewczynki też się ruszyłam mój ukochany mnie rozruszał hihihi wiecie o co chodzi :D:D:D hehe od razu powstałam i po sprzątałam teraz pisze sobie pracę do szkoły hehe i oglądam jakiś głupi program na tvn ehh Ja zjadłam drożdżówkę na śniadanie potem zupkę chińską hehe i potem udko z kurczaka z rożna ale za godzinkę ugotuję pyzy z mięsem mmmniam ale mam ochotkę ;p hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mi narobilas ochoty na pyzzy!! ;) o masakra. Ja tez mam spory apetyt tylko jak sie najem to strasznie leniwa sie robie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ nieodpowiedzialne te przyszłe matki.. mam na mysli program na TLC. Kurcze, nierozumiem takich kobiet. A i po programie nie przełączajcie na inny kanał :D bo porodówka! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HinskiTurysta - widziaaaaałam! masakra dokladnie :( wspolczuje jej.. daleko nam do takich rozstępów, baardzo daleko, tak Was pociesze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak piszecie o jedzeniu, ja mam od wczoraj ochotę na budyń i niedługo sobie zrobię :D waniliowy z sokiem z truskawek :D mniam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże widzicie jak ta cierpi co tak szybko zaczęła rodzić masakra ! hehe ale rozstępy tamta miała masakra ale jakie one grube... jak tak można! Oj dziewczynki dziewczynki jeszcze troszkę ciut ciut i my tak będziemy ja już chcę ;p hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi też się coś zacina cały czas wyskakuje że złe hasło wpisuje ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no strasznie sie darla :P szkoda mi tej drugiej co raz poronila a pozniej urodzila w 21tc. sama poronilam wiec wiem co biedna czuje az mi sie plakac zachcialo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ta co teraz rodzi jest obrzydliwa ;/ fujjj !!! i jaka głupia żal mi jej ! Ale się pomęczy troszkę masakra biedne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×