Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Czarna Izabella

Chytra baba z trzema cytrynami i paznokciowe bzikulce

Polecane posty

Gość grdge
lori nie ocenię, bo niewiele widzę :) Ewa mój stwierdził, że skoro muszę pić, żeby z nim wytrzymać, to chyba coś jest nie tak :D najgrosze jest to, że on nie lubi alko, więc jemu to nie robi różnicy, a ja jak mamy te dni trzeźwości to tylko się modlę, żeby jak najpóźniej z pracy wrócil :D wczoraj miałam cały dzień takiego nerwa, że wieczorem piwko otworzyłam, to siedział nadąsany :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzioszki ide zmywac farbencje hehehehehe , zobaczymy co za cudenko wyszlo hahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj lubi alkohol, ale w duzo mniejszych ilosciach niz ja:P ja mam mocniejszy leb od niego i troche go to wkurza:D ja ostatnio mam nerwa takiego na swojego, ze az mnie kurwica bierze:O I nie wiem skad to sie bierze, bo wczesniej lubilam spedzac z nim czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grdge
nie masz blutacza w kompie albo kabelka do IPHONA?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie trzeba być fotografem żeby zrobić wyraźne zdjęcie... :o A osoba robiąca pazurki powinna mieć zmysł estetyczny. Gdybyś go miała , mogłabyś zrobić świetne zdjęcia... Ja też nie jestem fotografem i mam stary aparat, a robię zdjęcia 100x lepsze niż Ty... Dlaczego nie robisz wyraźnych fotek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grdge
no to mamy ten sam problem Ewa :D ja też uwielbiałam jak mój był w domu, a teraz aż mnie nosi :/ jakoś niedługo ma wrócić to już mnie tu strzela :D też nie wiem skąd się to bierze bo nam się świetnie układa, nie kłócimy się itd.. ale on taki nudny się zrobił.. wraca, zje obiad i ogląda .. teleexpres, potem wydarzenia na polsacie, potem fakty, a potem pogromcy mitow i inne tego typu :/ a ja bym chciala coś razem porobić czy cuś :/ teraz żyję od weekendu do weekendu :D wypiłabym coś jak jest w pracy, ale problem w tym, ze mi nie chodzi o alkohol, tylko o to, że z nim na trzeźwo nie mogę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grdge
idę zapalić bo nerwowo nie wytrzymam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieprzone zapite szmatławce
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wyslij z telefonu to zdjecie, masz w telefonie internet to robisz zdjecie telefonem, wchodzisz na kafe i voile i dodajesz zdjecie korzystajac caly czas z telefonu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grdge
Ewa moj tez top geara ogląda (mechanikiem jest). Jedyne co mnie wtedy pociesza to, że ten hammond nawet fajny :D ja się z moim za karę tylko po pijaku teraz bzykam :D chciał picia w weekendy to bzykanie też będzie w weekendy :D chociaż w tygodniu lodzikiem nie pogardzę :D noż kurcze ale to jest naprawdę nie do zniesienia :D no co mu szkodzi, że otworzyłabym teraz sobie pifffko :/ a jakie pijesz Ewa?:D bo ja vipa z biedrony :D bo tanie i mocne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja chyba na mojego przestane narzekac :) on ciagle zmeczony jest, ale fakt faktem uzupelnia edukacje, ciezko pracuje i obija sie rzadko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to jest zrobione, top gear to pol biedy jeszcze:O ale goraczka zlota?:O wtedy zabieram laptopa i wychodze bo nie moge tego zniesc:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grdge
ostatnio kupiłam sobie w lidlu wino w kartonie:D a co!:D litr niecałe trzy złote, a wiecie jakiego ma kopa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja niestety slabo znosze wino. Tylko w malej ilosci, bo w wiekszej to zdycham na drugi dzien:D za to wodke moge do woli chlac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grdge
to z tym winem to podszyw akurat :/ no mój też ciężko pracuje i rozumiem, że zmęczony.. ale kurcze w statki by chociaż ze mną zagrał czy coś :D mój gorączki złota nie ogląda, nawet nie wiem, co to za program. ale za to ogląda jakieś legendy prl-u i inne tego typu, do tego wszystkie programy, gdzie mówią o policji (bo ich nienawidzi), kiepscy koniecznie, nawet jak jest odcinek bez sensu i nieśmieszny, jakiś taki program co ciężarówkami jeżdżą i inne bez sensu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grdge
no ja też wina dużo wypić nie mogę, bo zaraz mi niedobrze. ostatnio szampana michel z biedronki kupuję, zasmakował mi :D ja nie wytrzymam z nim do piątku :(:(:( jak gdzieś wyjedzie na kilka dni to wcale nie piję i nawet o tym nie myślę :D ale jak jest to nie ma bata, muszę się napić :D a tu d..pa bo jest zakaz :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×