Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Saadee

Niskie AMH

Polecane posty

terri9 Ja dzisiaj napisze Ci (ale pozno ok.21-22)czy jajeczka pekly i co dalej :-) A Ty dzialaj z mezem, wiem ze lekko nie jest :-) Dzisiaj juz mnie jajniki nie bola, lekko pulsuja i to wszystko. Wczoraj byl chyba moment kulminacyjny. Milego dnia! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terri9
Lonia37 Muszę zrobić przerwę dostałam zapelenia pęchrza :(:( i niestety zauważyłąm że dostaje tego cholerstwa właśnie po stosunku , dziś dopiero poczytałam , że dużo kobiet ma z tym problem :( poczytałam sobie jak zapobiegać temu przecież o higenę z mężem dbamy bardzo , ale ważne jest jeszcze to bym ja zrobiła po chodź troszkę siusiu by wysiusiać bakterie :( a tego nie robiłam i odrazu na 2 dzień masakra ale nie zawsze z pęcherzem to ja mam problem już od młodych lat :( torszkę się zasmuciłąm że teraz muszę przerwać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terri9 Przykro mi, wiem co znaczy zapalenie pecherza, ja tez cale zycie je mialam, potworne bole przy sisianiu, sklonnosci do przeziebiania w dole brzucha. Mnie minelo dwa lata temu jak przeprowadzilam sie na stale do Polski i poznalam mojego meza :-) Pij duzo wody, zeby wysiusiac bakterie, pomoze tez Furagin (ja zawsze mialam bole glowy po nim). Jak nie masz to moge Ci wyslac.Daj znac czy potzrebujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terri9
Lonia37 kochana z samego rana wysłałam męża do apteki bo ma dziś wolne i odrazu żurawinkę w tabletkach mam nadzieję że mi przejdzie ,a tak apropo jak mogę zapytać gdzie mieszkiałaś wcześniej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczesniej mieszkalam w USA, pozniej na poludniu Europy, ale nie chce pisac na forum :-) Od 2 lat jestem w Polsce i mam wspanialego meza :-) Klimat polski tez jak najbardziej mi pasuje. Juz nie moge sie doczekac wizyty u lekarza... czy po ewentualnym peknieciu pecherzyka bedzie mogl stwierdzic czy doszlo do zaplodnienia? O co mam zapytac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terri9
Lonia37 rozumiem że nie chcesz rozmawiać na forum:) jeżeli pęchrzyki pękły tolekarz nie stwierdzi cxzy do ciąży doszło to jest 50% na 50% tego mozesz się dowiedzieć ewentualnie w okresie spodziewanej miesiaczki robiąc test :) ale prawdopodobieństw jest duże jeżeli wszytsko poszło jak powinno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki:)Loniu test mozesz sobie zrobic taki czuly juz za 6 dni i mam nadzieje,ze bedzie pozytywny ale dopiero poziom bety jest jak najbardziej miarodajny.Chcialam zapytac czy mialas hsg?Terri misiaku bewnie bzykanko bylo na balkonie i pecherz sie wkurzyl.Zurawinka jak najbardziej ale to co Lonia mowi jest dobre.Bylam dzisiaj w pracy pierwszy raz od 3 tygodni i jestem jakas wypluta.Nic niby nie robilam ale sie poudzielalam towarzysko i to mnie zmeczylo,ostatnio zylam jak odludek.Tylko komputer,ksiazki i ja.No i jeszcze pan doktor.Mam nowy fryz,ciemny braz i troche jasnych no i wyprostowalam loczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terri9
Coconut2009 No gdzie ty byłas tak długo w końcu sie odezwałaś :) kurcze gdybym z tyłkimre latała goły to rozumiem , ale taka moja cholerna natura ,że z tym to od zawsze mam problem :( jak ty sie kochana czujesz ?? ty masz kobitkę czy faceta lekarza bo straciłam rachubę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terri9
Coconut2009 ah to ty byłaś u fryzjera hihih bo tak czytałam i nie mogłam załapać , to fajnie troszkę przyjemności też nam się należy , ja muszę też odrosty zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny, fajnie, ze jestescie. Ja wlasnie wrocilam (z pracy, od lekarza, tankowania samochodu i zakupow). U lekarza na USG widac bylo cialka zolte (tzn.ze pecherzyki byly pelne i pekly tak?). Trzy poniewaz dwa z prawej strony i jeden z lewej. To to pekanie tak bardzo czulam wczoraj, taki przeszywajaco-klujacy bol jajnikow. Dzisiaj byl juz spokoj :-) Wszystko wyglada perfekcyjnie! Endometrium (14dc - 11 mm), trzy "zoltka" - zobaczymy teraz jak sie spisala armia meza i czy zolnierzyki nie polegly w boju z moimi przeciwcialami ATPO :-) Od 16dc czyli sobota wieczor, mam brac luteine 2 tabletki na noc, dopochwowo. Po 10 dniach, 10 marca zrobic test z krwi i zadzwonic do lekarza. Jak myslicie, uda sie? A jak bedzie potrojny strzal? :-) :-) :-) Czy to, ze widac cialka zolte oznacza, ze komorki mogly juz zostac zaplodnione?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomylilam si z data, test mam zrobic 20-ego marca :-) wtedy bedzie to moj 23dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coconut2009 Nie mialam robionego HSG - dopiero co sobie o tym poczytalam... Dzieki Wam tyle sie dowiedzialam i wiem o co pytac, gdzie szukac. Do tej pory nie zajmowalam sie sprawami ciazy, a w podstawowce na lekcjach biologii chyba nie uwazalam :-) Wstyd sie przyznac, ale dopiero wczoraj dowiedzialam sie, z internetu, ze ciaze liczy si od pierwszego dnia cyklu... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terri9
Lonia37 to super!!! widze że wszystko poszło wzorowo !!:) super ciałka żólte tak oznaczją że doszło do owulki :) hihihih teraz czekamy na trojaczki :P dzis sobie czytałam CLO na forach i kobitki duoz miało ciąże mnogą :) ale myśle że taka wiadomością wcale byś się nie zraziła :)2 szczęścia na raz marzenie :) ja mam ciche nadzieje że coś z tego będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terri9
Lonia37 tak ciąże liczy sie od 1 dnia cyklu i dlatego jest też 2 tygodnie do przodu lub do tyłu ponieważ dokładnie nie wiadomo kiedy wystąpi owulka i daje sie taka rezerwę dla oczekiwanego terminu ,że kobitka możę 2 tyg wcześniej urodzić lub póżniej ale w przypadku kiedy wiesz dokładnie kiedy była owulka to ma sie pewnośc kiedy do zapłodnienia doszło dokładnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terri9
który był wczoraj twój dzień cyklu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
terri9 jeden lekarz mowi, ze 14 a drugi, ze 15. Ja 1dc mialam 22 lutego, czyli z pewnoscia dzis jest 14dc :-) Rozumiem, ze jak wczoraj pecherzyki pekly (stad te wczorajsze bole) i ostatni stosunek byl wczoraj wieczorem (od 2 tyg codzinnie :-) ), to jajeczka beda zaplodnione dzis lub juz sie to stalo, tak? I teraz wedruja? A jezeli np. jajowody sa niedrozne, to w ktorej fazie wystepuje problem? Sama jestem ciekawa co z tego wszystkiego wyjdzie :-) Tak czesto pracowalismy z mezem, ze zakwasy mam wieksze niz po nartach, nie mowiac o otarciach i "zuzyciu materialu" :-)) Jutro dzien kobiet, to sobie odpoczniemy, teraz i tak pozostalo tylko czekanie 10 dni na test... A jak twoj pecherz? Wygrzalas? Usmialam sie z tym bzykaniem na balkonie :-)) Coconut - Ty to masz dowcip :-) Dobranoc Kobietki, snijcie slodko! Pa,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terri9
Lonia37 tak dziś masz 14 dzień cyklu a skoro owulka wystapiła wczoraj to był 13 dzień cyklu , żołnierzyki mogły juz czekać na jajeczko jak miały odpowiednie warunki bo plemniczki żyja nawet 5 dni , a jeżeli jajowody są nie drożne w tym przypadku jest problem że nie dojdzie do zapłodnienia bo po prostu plemniczek nie da rady przepłynąć do jajeczka :) Moj pechrzyk już lepiej martwie sie bardziej co z moim jajniczkiem czasem rak jak by mnie coś tam ćmiło nie wiem czy to moja wyobraźnia czy rzeczywiście coś sie tam dzieje jutro mój 13 dzień cyklu |!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terri9
lonia37 jeszcze jedna ciekawostka plemniczki , które odpowiadaja za to że bedzie dziewczynka są bardziej wytrzymałe ale za to wolne przy czym te które odpowiadają za płeć męską są szybsze ale szybciej wymieraja czyli jeżeli do stosunku dochodzi przed owulacja np 2 dni to jest taka szansa że bedzie dziewczynka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ,hej kochane moje:)Terri jak sie czujesz kiedy wracasz do akcji,nie marnuj zadnego cyklu zaciskaj zeby i dzialaj,najwyzej na szybko:PLoniu gratulacje:)bedzie dobrze ja w poniedzialek zrobie test tak dla jaj bo jeden mam w domu.Powiedz mi jak to jest z tym cialkiem zoltym,jak je widac przeciez komorka jest niewidoczna.Bardzo mnie to nurtuje bo ja malam jakis czas temu w 9dc pecherzyk 18mm ktory ladnie pekl ale lekarz powiedzial,ze pewnie byl pusty.Myslalam zawsze,ze to poziom estradiolu wyznacza potencjal pecherzykow.A jesli chodzi o jajowody to zakladam,ze Tobie nie bedzie potrzebne.Ale gdyby odpukac w tym cyklu jeszcze nie doszlo do ciazy tak hipotetcznie oczywiscie bo napewno doszlo,to warto je udroznic,samo badanie czesto ladnie przepycha.Chodzi o to ze czlowiek nawet jak sie decyduje na in vitro to i tak w miedzyczasie proboje naturalnie a wtedy takie drozne jajowody moga sie przydac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziewczynki zapomnialam wszystkiego najnajnaj z okazji Dnia Kobiet no i oczywiscie po przynajmniej jednym maluchu na glowe dla kazdej z nas:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w Dzien Kobiet! :-) Coconut2009 Te cialka zolte wygladaly na USG jak male rozlane plamki w poblizu miejsc gdzie wczesniej byly pecherzyki. Lekarz nawet zrobil zdjecia do dokumentacji. Dwa zoltka po prawej stronie i jedno po lewej. Mam nadzieje, ze jajowody mam drozne :-) Przynajmniej jeden :-) A jak dwa - to mam szanse na trojaczki :-) :-) :-) Dzisiaj czuje sie dobrze, nic nie kluje, nie boli - cisza przed burza??? Coconut - skoro chcesz zrobic test to znaczy, ze ostro dzialalas? Nigdy nie wiadomo co natura nam szykuje. Zycze Ci jak najobfitszych plonow! Terri - super mi wyjasnilas z tymi plemnikami chlopiec/dziewczynka. A jak to sie ma do Naszych codziennych czestych stosunkow? To znaczy, ze starsza armia byla stale zasilana nowymi poborami? Pewnie tak sie wymieszaly, ze nic sie nie da zalozyc z gory :-) Z tego co widze, to z cyklem jestesmy przesuniete o jeden dzien? Czyli test ciazowy tez zrobimy razem? :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najgorsze jest to,ze przy takiej nadmiernej eksploatacji faceta ilosc i jakosc nasienia ulega obnizeniu:(Po kilku dniach plyn moze nawet nie zawierac plemnikow.Zalezy to chyba od parametrow.U nas w normie ale szalu nie ma bo mamy 5% sprawnych,za to duzo i szybkie.Przy takim wyniku lekarz zalecil wspolzycie co drugi dzien.W sumie mnie to nie przeszkadza bo ja juz jestem starsza pani to i poziom libido mam zalosny.Ale dzialam,maz nieco mlodszy to niech sie chlopak wykazuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terri9
Lonia37 kochane ja mam dzis dzień do dupy .... jakoś mój nastrój sie obniżył nie wiem dlaczego może po tych CLO i wczoraj troszkę źle sie czułam jak by nerwica mnie dopadała , martwie sie loniu bo ja mam tylko jeden jajnik a czuje go jakoś dziwnie jak by był wypelniony a nawet nie mam pojecia co w nim sie dzieje :( , a jewżeli chodzi o twoje pytanie to tak możliwośc jest taka że już pewna armia żołnierzy czekała hihihi sobie na owulkę w macicy plemniki to spraciaże one wyczuwaja kiedy jest owulka podobno komurka jajowa ma swój spacyficzny zapach i jak wyczują że jest w jajowodzie to idą na front :D nie przejmuj sie codziennymi stosunkami bo często słyszy sie że niby czeste stosunki obniżają parametry nasienia nie do końca tak jest , napewno jest mniej nasienia ale i wiecej plemników żywych ponieważ gdy zbyt długo czeka sie ze stosunkiem to już w jądrach plemniczki wymierają ponieważ szkodzi im nasza temperatura ciała i do tego nasienie staje sie zbyt klejące a to nie sprzyja ich ruchliwości , czytałam na te tamaty bardzo dużo i o badanich nad tym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terri9
Coconut2009 to nie jesteś sama moje libiodo równe 0 :( poprostu załamka ale mi sie wydaje że jest do spowodowane lekami psychotropowym,i wcześniej tak nie miałam , okropny mam dziś dzień ....szkoda słów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, glowy do gory! pogoda sie pogorszyla, ale nad humorami mozemy popracowac. Jest piatek, Dzien Kobiet :-) Zycze Wam duzo slonca i wewnetrznej harmonii. Ja jeszcze w pracy siedze, ale za chwile wychodze... Do napisania - pewnie jutro, bo dzisiaj to w tango pojde z mezem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...by marzenia się spełniały i nas chłopy wyręczały! My dziś drinki i kaweczki Nasze ŚWIĘTO dziś babeczki! 🌼 Pozdrówki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jutro na dwa dni wyjezdzam pooddychac pozamiejskim powietrzem i pojesc dobrych rzeczy.Zycze Wam wszystkiego superowego,nie biore komputera wiec odezwe sie w poniedzialek.Caluski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczyny :-) Jak tam po weekendzie? U mnie wszystko dobrze, objawow zadnych jeszcze nie mam, za wczesnie. Chociaz pojawila si biala gesta, serowata wydzielina. Biore od soboty (16dc) Luteine dopochwowo. Dzisiaj 18dc, jak myslicie kiedy moge najwczesniej zrobic test ciazowy? 14dc pecherzyki byly juz pekniete i widoczne cialko zolte na USG. A co u Was? Jak wam przebiegaja cykle? Buziaki! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terri9
Lonia37 Witaj !jak na objawy jeszcze za szybko :P słuchj a ta biała wydzielina nie jest spowodowana tym progesteronem dopochwowym , ja to po nim miałąm swiąt bo serkowa wydzoeli jest jak sie grzybiczka robi , na test za szybko nawet jeżli doszło do zapłodnienie to do 7 dni trwa wendrówka jaj płodowego do macicy test wychodszi dopiero wtedy jak zarodek sie zagnieździ nie wcze śniej wtedy dopiero hormon czyli HCG zaczyna wydzielć zarodeczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Terri9 Ta wydzielina to moze byc to co mowisz, ale nic mnie nie boli i nie swedzi. Dopiero trzeci dzien z Luteina. Czy moge sie jakos chronic przed ewentualna grzybica? A co u Ciebie? Napisz jak sie czujesz Terri i jak przebiega Ci ten cykl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×