Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Saadee

Niskie AMH

Polecane posty

Jutro mam wizytę u lekarza zapisałam się jak jeszcze myślałam że wszystko ok, myślę że tam mają USG bo to przychodnia przy szpitalu tam gdzie chciałam rodzić i dlatego tam się zapisałam, a jak tam nie no to pojutrze znowu do Katowic jadę na wizytę do provity

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej u kogo sie leczysz w provita? mialas robiony kariotyp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagodzianka13
Przepraszam gościu, umknęło mi Twoje pytanie. Ja przy KD nie musiałam robić kariotypu, mój M w Gamecie prawdopodobnie też nie będzie musiał, ale o wszystko zapytam na najbliższej wizycie. W Salve mój M musiałby robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poezje
Dziękuję za odp. odnośnie badania wit D. Chciałam się jeszcze dopytać Olga36, jeżeli możesz zdracić u kogo się leczysz? Ja mam takie samo AMH jak ty, powiedz czy naturalnie nie ma szans starać się o baby. A i jeszcze pytanie do Pań, które leczą sie w GAMECIE - a której. Dzięki za odp. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na USG zamiast fasoli wyszedł torbiel tydz temu miałam robione USG i nic nie było. Beta słabo przyrasta bo 48% zamiast 66% i jak tu się nie napić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagodzianka13
Gameta łódzka. Olga... nie mam pojęcia, co Ci napisać, żeby Cię podtrzymać na duchu, może dzieciątko nieprawidłowo by się rozwijało, niestety, często tak się dzieje, kiedy płód ma jakieś wady. Oczywiście, wiem, że nie jest to żadne pocieszenie. Moja koleżanka też niedawno straciła ciążę miesiąc minął jest w kolejnej Ktoś nam zapisał pewien scenariusz i jakoś to się wszystko toczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justka87
Cześć:) robiłam rano badania i już mam wyniki i chyba są całkiem okej:) LH 5,4 FSH 9,4 (tu trochę gorzej niż poprzednio ale spodziewałam się gorszego wyniku) TSH 1,01 FT4 19,2 (drugi dzień cyklu) Poezja ja byłam ostatnio na konsultacji w Gamecie w Gdyni u dr Czecha i jestem bardzo zadowolona więc zostaje z nimi ( wcześniej leczyłam się w Invicta w Gdańsku) Olga ja miałam wczoraj mega kiepski dzień:( (spóźniał mi się okres 5 dni, czułam że to stres albo hormony, tylko mój M liczył na to że może się udało a jak mu powiedziałam, że dostałam @ to miał taka smutna twarz:() chodziłam smutna i z łzami w oczach z tej "niemocy" ale dziś już był lepszy dzień wiem że jeszcze nieraz nadejdzie chwila zwątpienia, ale trzeba walczyć dalej i nie poddawać się, wiem że to tylko słowa ale zobaczysz będzie dobrze:)!! wierze, że na każdą z Nas przyjdzie kolej trzeba tylko troszkę poczekać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justka widze że mamy dosyć podobne amh i fsh, powiedz mi jaki plan działania masz z Czechem? ja u Śliwińskiego się leczę w gamecie :) mój plan teraz to 3x inseminacja , obecnie mam stymulacje gonalem w dawce 37,5 dziennie od 4 dc i potem iui..a jak u Ciebie to wygląda?co Ci Czech ogólnie powiedział?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justka87
Bella 28/03 idę na kolejną wizytę i wtedy będę wiedziała coś więcej mianowicie jeśli uda mi się załapać na refundację (a z tego co słyszałam to trochę się czeka) to w miedzy czasie chciałabym zrobić badanie na wrogość śluzu i jeśli okaże się że mam wrogi to zdecyduję się na dwie, może trzy IUI jeśli ze śluzem będzie okej to do czasu INF starania naturalne, taki mam plan chyba że Czech zaproponuje jakieś inne rozwiązanie..:) generalnie byliśmy przygotowani na pełnopłatne INF ale w Invicta (13 tysiecy) ale w Gamecie chyba jest drożej... czas pokarze już nie mogę się doczekać, jestem w gorącej wodzie kąpana, chciałabym wszystko już, a tu trzeba czekać.. a i jeszcze zastanawiam się czy nie "przepisać" się do Sliwińskiego bo on jest przy okazji endokrynologiem a to byłoby dla mnie prostsze i po prostu wygodniejsze, nie będę musiała dodatkowo umawiać się do endo na kontrolę, chociaż Czech bardzo mi się "spodobał":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olga36 Ja miałam taką samą sytuację. Mam bardzo niskie amh pól roku temu 0,61. Byłam w ciąży po iui beta słabo przyrastała - pewnie jajeczko było za słabe i ciąża była wadliwa. Teraz po stymulacji owulacji jestem w ciąży z bliźniakami. Więc z tak niskim amh też się udaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagodzianka13
Looonia potrzebuję Twojej pomocy, moje TSH to 2,3 za dużo na transfer. Mam w związku z tym prośbę, jeśli chodzisz do dobrego lekarza, czy możesz zapytać, czy da radę zbić takie TSH. Ja też dopytam w Gamecie :) Będę wdzięczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justka co do tych kosztow to ciekawe bo jak pytalam czecha o ivf i mi zaznaczyl koszty to wyszlo ok 9300.... Z lekami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagodzianka - samo TSH nie może być podstawą diagnozy np.niedoczynności tarczycy...potrzebne są jeszcze Ft3 i 4. Wtedy można zobaczyć jaka jest przemiana hormonów i ewentualnie zapisać lek. A tak to nie sądzę, żeby lekarz dał Ci coś na "zbicie" TSH. Nie leczy się TSH tylko sprawdza jak działa tarczyca i wtedy podejmuje decyzję o działaniu. 27.03 idę do ginekologa, który też jest endokrynologiem i zapytam się o to dokładnie dla Ciebie :-) Ale to dopiero za tydzień, masz tyle cierpliwości? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja37
Stał czym byłaś stymulowanie . Miałam iui czy naturalnie. Gdzie się leczysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja37
To pytanie do Agap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylam stymulowana bravelle od 4 dc. Co drugi dzien. 14 dc inswminacja po ok 30 godz od zastrzyku na pekniecie. Leczylam sie w novum 7 nieudanych iui. Mialam juz tam zaczac stymulacje do in vitro ale pecherzyk byl za duzy i odlozyli na przyszly miesiac. Wkurzona ze cykl stracony pojechalam do innej kliniki. Tam zaproponowali iui i sie udalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja37
A możesz napisać w której miałas tą udaną iui. Ją też mam mieć iui ale mój lekarz mnie delikatnie mówiąc wkurza. I nie wiem czy nie zmienić. Stymulacje miałam clo. Gratuluję ci z serdecznie agap. Dziewczyny czy któraś może polecić dobrego lekarza lub klinikę z w-wy lub krakowa pliiiiis :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ja tylko na chwile z najlepszymi zyczeniami z okazji 100 strony topiku.Wszystkim ciężarnym gratuluje serdecznie a prawie zaciazonym zycze jak najszybszych rezultatow.Nie rozpisuje się bo nie ma o czym ale mam do tego forum ogromny sentyment i nawet jak mnie nie ma to i tak myślami jestem z Wami.Trzymajcie się kochane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poezje
Dzięki za odp. też się podpinam pod pytanie o dobrego specjaliste/KLINIKE - KRAKÓW/KATOWICE, ja jak na razie nie mam pozytywnych wrażeń w - 2 wizyty gameta łódź i mam juz dosć tych wszystkich specjalistów pożal sie boze, Olga i justka - przesyłam wam pozytywne emocje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagodzianka13
Coco strasznie mi przykro, że tak rzadko tu bywasz... zaglądaj częściej, napisz, co u Ciebie. Mocno nas wspierałaś. Lonia, jasne, że poczekam, jutro jeszcze zapytam o to w Gamecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justka87
Bella to ja już nie rozumiem jak to jest z tymi kosztami za INF, generalnie powiedział takie zdanie: jak uda wam się załapać na refundację to 20 tysięcy zaoszczędzicie... a po tym co Ty napisałaś to już zgłupiałam:) dopytam o to koniecznie na następnej wizycie a jeszcze co do tego badania na wrogość śluzu to żeby sprawdzić ilość tych plemników to robi się jakieś USG coś się pobiera?? jak to wygląda?? Ps Coco wpadaj częściej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagodzianko jesteś taka kochana,ze zawsze o mnie pamiętasz i pytasz co u mnie:) Naprawde jestem w takim zastoju fizyczno-psychiczno-emocjonalnym,ze szkoda slow. Zawsze lubiłam się tutaj udzielać bo zaznałam od Was wiele ciepla i zrozumienia.Myslalam ,ze wlasnie na tym topiku jest moje jedyne miejsce na Ziemi gdzie mogę być tak bardzo szczera do oporu i nikt nigdy nie będzie mnie ocenial czy krytykowal tak jak w realu.Ale może kiedyś znow się otworze i moje wypowiedzi nie będą zle odbierane i nadinterpretowane. Oczywiście będę zagladac:)Ale wcześniej czy później spotkamy się u Ciebie na topiku o ivf z kd.Mam na myśli to,ze pokibicuje Wam bo ja sama podjelam decyzje,ze wszystko w rekach Opatrznosci a od klinik mam zamiar trzymać sie z daleka:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justka pct polega a tym ze po stosunku idziesz na wizyte i tam wyglada to prawie jak na badaniu cytologicznym, w sensie rozkladasz na fotelu nogi a pani pbiera wymaz z pochwy i na szkielko to zbiera i do laboratorium idzie z tym :) dziewczyny nie wiem co myslec dzisiaj moj 7 dc, jestem po 3 dawce gonalu, dzisiaj biore 4 , i juz pojawil sie u mnie piekny plodny rozciagliwy sluz a ledwo co mi sie okres skonczyl :( wizyte mam w poniedzialek bo moj lekarz ma urlop ten tydzien i wpisal mnie na poniedzialek , kurcze a ja mam teraz stresa ze jak juz mam taki sluz to mi janeczka szybciej popekaja ;( nie wiem co robic teraz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bella - a czy to badanie na wrogi śluz robi się tylko w dniach płodnych kiedy jest śluz? Czy mogę też np.zrobić je już po tym terminie np.20dc? Coco - dziś pierwszy dzień wiosny i pokazałaś się! Miło znów Cię usłyszeć, tutaj cieplutko u Nas, zaglądaj i pisz częściej 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jakie sa wskazania, ale mi lekarz kazał zrobić w dni płodne... Ale tak się składa że wtedy miałam cykl monitorowany i akurat było przed owulacją... Nie wiem czy w dni niepłodne robienie tego testu jest celowe tez czy raczej sie czeka na te wlasciwe... Na moja logike w plodne kaza poniewaz jak przyjdzie sie po 6 godzinach od stosunku to jakos te plemniki powinny miec szanse na przezycie, a do tego na poruszanie sie... O ile dobrze z biologi konarze to sluz nieplodny stwarza stodowisko niesprzyjajace plemnikow, wiec tym samym ich obserwacja w takim sluzie nie bedzie miarodajna, ale radze dla pewnosci lekarza spytac, wydaje mi sie jednak ze to calkiem istotne badanie bo jaki sens sie starac naturalnie jak sie nagle okaze ze zabijamy zolnierzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już sobie wygooglowałam i wiem wszystko, tylko ceny nie znam :-) Czy można pojść na to badanie do każdego gabinetu ginekologicznego i zostanie ono przeprowadzone? Czy trzeba wcześniej uprzedzić lekarza, że zamierza się w danym cyklu zjawić w dni płodne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Mam takie pytanie uzupełniałyście kiedyś może hormon DHEA tak czytam o tym i są kliniki które leczą właśnie tym hormonem i jeszcze witaminą D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja placilam za test pct 50 zl, co do umawiania sie to tyle ze lekarz mi na karteczce zapisal, ale nie umawialam sie wczesniej poprostu przyszlam w dniu gdy mialam i powiedzialam ze chcialabym miec zrobiony test pct, wymaz zrobila mi jakas babeczka a nie lekarz, wiec de facto moze mozna od razu isc i powiedziec ze sie chce taki test? Warto zadzwonic do kliniki i zapytac czy mozna tak od razu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Ola, tak ja biore dhea 3x dziennie z zalecenia pekarza, podobno przy niskiej rezerwie moze korzystnie wplynac na prace jajnikow, efektow nalezy sie jednak spodziewac dopiero po 3-4 msc kuracji , ja jestem na poczatku 2 miesiaca zazywania...ale polecam tutaj konsultacje z ginekologiem, nie bierz na wlasna reke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anik 30
Olga ja stosowalam DHEA, ale na wlasna reke. W Irlandii ciezko jest znalezc miejsce, gdzie przerowadza sie badanie poziomu DHEA i do tego jest to bradzo kosztowne, wiec postanowilam brac 3x25mg dziennie zgodnie z tym co wyczytalam w internecie. Bralam ten hormon przez dwa i pol miesiaca. Przestalam, gdy dowiedzialam sie, ze musze najpierw usunac migdalki a dopiero potem moge przystapic do ivf. Zaraz po odstawieniu zbadalam sobie poziom testosteronu i omal nie padlam, gdy zobaczylam wynik. Trzykrotnie przekroczylam norme!!!! Za kilka dni lece do Polski i porzadnie sie przebadam. Narazie jeszcze nic nie zrobilam z tym podwyzszonym testosteronem, bo moze sam opasc po odstawieniu DHEA. Jak widac, niskie AMH i wysokie FSH nie zawsze laczy sie z zanizonym poziomem DHEA o czy przekonalam sie poprzez wlasna glupote :) Zbadaj sobie najpierw poziom tego hormonu, badanie jest bardzo tanie, bo kosztuje jakies 30 zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×