Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Saadee

Niskie AMH

Polecane posty

Gość gość
Dziękuje za gratulacje. Strasznie boje się o bąbelka. Najchętniej bym sobie USG kupila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ojjjj to każda z nas, po przejściach tez by tak chętnie zrobiła....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Tośka
Witajcie! Wszystkim szczesciarom gratuluje, wszystkim walczącym życzę dużej siły i wytrzymałości. Ja walczę jeszcze bez iv ale od przyszłego roku ruszamy lekarz stwierdził że skoro nie mam jeszcze 30tki to warto walczyć na naturalnym cyklu wiec walczę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość farelka90
Tośka ile się już staracie? No jeśli się nie uda warto podejść do IUI czy do ivf. Tylko przed poczytajcie informację o klinikach, bo jest ich bardzo dużo, a niektóre naciągają. Ja akurat trafiłam naprawdę w dobre ręce i się udało. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Farelka starania już prawie 4 lata ale z racji młodego wieku nikt nie traktował mnie poważnie - mam 28. Mam endometrioze niestety, jestem po laparoskopii i obydwa jajowody drożne wszystkie hormony w normie owu co miesiąc wiec żaden z lekarzy nawet nie próbował mnie nawet stymulować stąd jeszcze czekamy, choć amh 0,7. Ale planuje Novum albo klinikę w Krakowie od przyszłego roku bo niestety musze się przygotować do tego finansowo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Farelka w którym Invimedzie p odchodzilas? W jakim mieście? Czy to było in vitro na swoich komórkach? Lusia30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lusia- Farelka nie miala niskiego amh. Katia- jak u Ciebie?? Azzurro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eyeopener
Katia, co tam u Ciebie? Udalo sie z clo? Daj znac. Ja po wizycie i ten cykl raczej odpada na cokolwiek. Jakis jeden pecherzyk jest, ale czy cos z niego bedzie to nie wiem. Widze ze FSH w zeszlym miesiacu juz podskoczylo w stosunku do poczatku roku. Bylo okolo 11 teraz ponad 13...ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Katia Niestety te dwa pęcherzyki nie urosły na Clo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eyeopener
Katia, bardzo mi przykro. Jaki plan teraz? Przepraszam, ze tak dopytuje, ale sama sie zastanawiam co dalej. Coraz czesciej mysle o KD...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, też muszę zbadać, ostatnio na http://www.chcemybycrodzicami.pl/ znalazłam tekst o tym badaniu i w sumie stwierdziłam, że mam 31 lat i może wypadałoby sprawdzić... Czy takie badanie mogę wykonać w dowolnym dniu? Czy cykl ma znaczenie? I czy mam być na czczo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćania22
Cześć moje amh to 1.62 czy to możliwe abym zaszła w ciaże naturalnie? Jak myślicie troche się boje mam 23 lata i mój gin powiedział że nie mam na co czekać z takim wynikiem, udało się Wam ?☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eyeopener
ania22, w tym wieku i z takim wynikiem to po prostu dzialaj. jak poczytasz to tutaj, starsze od Ciebie dziewczyny, ze sladowym AMH zachodza w ciaze naturalnie. Lekarz ma racje o tyle, ze nie ma co odkladac ciazy, jesli tylko masz taka mozliwosc, ale na zapas to sie nie martw:-) bylybysmy zachwycone majac taki wynik:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćania22
Dzięki za pocieszenie ale pół roku starań i nic, reszta wyników w porządku, miałam laparoskopie jajowodów wszystko jest w porządku a tu się nie udaje, męża nasienie troszke słabsze, nie wiem czemu nie zaskoczy , zatem inny gin mi powiedział że przy takim amh tylko inseminacja lub in vitro a ja wierze że może naturalnie się uda ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość farelka90
Nie chce wyrzucać Ci wieku ale 28 lat to odpowiedni wiek na bobasa :D Moim zdaniem nie czekaj, dużo dziewczyn zwlekało i zwlekało i potem było jeszcze gorzej. Oczywiście nie chce Cię straszyć – nie taki mam zamiar. Chciałabym Cię popchnąć do działania. Co Cię skłania do wyboru tych klinik? Jeśli w Krakowie Macierzyństwo to odradzam bo dziewczyny tu na kafie pisały, że tragedia. Musisz pogrzebać. Lusia kochanie ja podchodziłam na swoich :) W invimedzie w Warszawie :) Eyeopener, wiem że to ciężka decyzja ale może warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ania22-zmień lekarza bo to jakiś kretyn, amh masz prawidłowe, wiek na korzyść, jakie do cholery in vitro, pol roku to normalka, po roku dopiero sie diagnozuje, szybciej tylko u starszych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eyeopener
stane w obronie Macierzynstwa, bo chociaz sama jestem gdzie jestem to mam dobre doswiadczenia z lekarzami i kolezanke ktorej udalo sie zajsc w ciaze z ich pomoca. Ania22, jesli zalezy Wam na sukcesie to warto sie skonsultowac, ale raczej w klinice specjalizujacej sie w nieplodnosci. Wiem po sobie, ze zwykly gin to strata czasu. Mi w grudniu mowili po usg, ze jest cudnie i nic tylko sie starac, a w styczniu w koncu mialam badanie amh i kicha. farelka, pewnie sie niedlugo przerzuce na inne forum. jedyne co mnie wstrzymuje to mysl o tozsamosci przyszlego dziecka. ja bede kochac tak czy siak, ale podskornie czuje ze musialabym dziecku przekazac prawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćania22
Dziękuje Wam ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćania22
Dziękuje Wam dziewczyny ;) za podniesienie na duchu że mam szanse naturalne, już przeszukałam tyle forum ale nie mogłąm się nigdzie wygadać myślałam że już nie ma dla nas szans na naturalne zaskoczenie, tak chcemy dzidziusia każdy lekarz mówi że nie mam czasu z moim amh, ale teraz nie poddam się dzięki Wam pchnęłyście mnie do działania , chciałam się poddać jak tylko słyszałam o inseminacji lub in vitro ale teraz wiem że mogę walczyć jeszcze naturalnie od pół roku kwas foliowy i mieszanka ojca Sroki nr.3, nie wychodzi jak czuje że ma przyjść okres to chce mnie trafić ....;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćania22
Czy Wasi męzowie/partnerzy zażywali takie coś jak Permen Repro na poprawę nasienia czy wogóle coś zażywają na polepszenie się chłopaków ??? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość simplybecause
Witajcie! Szukam pomocy. Mam 25 lat, zdiagnozowano u mnie PWCJ. Od 1,5 roku biorę htz. Czy jesteście w stanie polecić mi dobrego endokrynologa w okolicach Poznania? Nie do konca jestem zadowolona z lekarza, pod którego opieka jestem. Szukam kogoś kto podpowie mi co robic, zeby cieszyć sie jako takim zdrowiem. Kogoś, kto pokieruje mnie na odpowiednie tory, bo niestety moja psychika siadła. Mam stany lękowe, boje się wyjść do ludzi, nie mam nawet ochoty szukac pracy. Wierze, ze trafiłam w odpowiednie miejsce. Pozdrawiam Was wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eyeopener
simplybecause, przykro mi, ale nie pomoge, bo ja z poludnia kraju i nie bylam jeszcze u endokrynologa. za to doskonale rozumiem Twoj stan. Mi zajelo kilka miesiecy, zeby zrozumiec, dlaczego nagle wszystko napawa mnie takim lekiem. Powodzenia i trzymaj sie cieplo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Katia Eyeopener ,mnie już chyba tylko zostało KD :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Katia, a rozważacie chociaż ivf z kd? To trudna decyzja bardzo. Gadałaś z mężem? Co to jest PWCJ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Megg
Hej dziewczyny :) znalazłam Was z wiadomoej przyczyny ....wyniki straszne ;( Mam 35 lat badania z kwietnia AMH 0,79 FSH coś koło 11 i najgorsze estradiol <10... ;( teraz badania po 6 miesiącach powtórzyłam AMH 0.48 FSH 10.87 etradiol <5 ..... :( Jaki jest poziom waszego estradiolu bo nie moge sie doczytać, żadna z Was nie wspominała. Mam ponadto tarczyce rozwijającą się w kiedunku Hashimoto tsh,ft3,ft4 w normie ale antyTPO i antyTG podwyzszone...jednak według lekarza nie ma potrzeby leczenia..? Piszecie o niskim AMH i o normie w pozostałych hormonach...więc wnioskuję że nie mam co się nastawiać....byłam już u trzech lekarzy i nie dają mi oni zadnych opcji. Jedynie in vitro ( którego mój mąz nie bierze pod uwagę ;()i może jedno podejscie do IUI i nie rozumiem tego...? czy jest ze mną aż tak źle....... :( dodatkowo mój mąż ma nerwicę natręctw z którą walczymy nieskutecznie 8 lat :( brak mi sił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Kejka
@farelka90 Jakie cudowne wieści, gratulacje!!! Trzymam za Was wszystkie nieustannie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nady
Megg ja miałam fsh 42, amh 0.26 idzie jestem w 29 tygodniu ciąży. Zaszlam naturalnie tak naprawdę w 2 cyklu starań. Nie trać nadziei. Mi też lekarz powiedział ze nawet sue do in vitro nie kwalifikuje. Jwstęp wierząca i uczepulam się myśli ze wyniki mogą takie być a Bóg jak będzie chciał to i tak mi da dziecko i myślę że to wiara w to mi pomogła. Najważniejsze to się nie załamywać i wierzyć że wszystko może się zdarzyć. Mam 35 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eyeopener
Katia, ja tez coraz częściej myśle o KD. Wybieram sie do lekarza i zobaczę co powie, poza tym ze szanse mizerne. Nady, bardzie sie ciesze. I jeszcze bardziej sie ciesze, ze wiara pomogła. Faktem jest, ze po roku starań myśli sie już trochę inaczej:-) ciesze sie, ze Tobie macierzyństwo jest dane. @ Megg, amh mam gorsze, estradiol trochę lepszy ale szału nie ma. Lecz tarczyce, to bardzo ważne. Często ma wpływ na inne wyniki. Nie daj sie zbywać i znajdź lekarza którym sie tym zajmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Katia Ja jestem zapisana na liscie oczekujacych na KD, w dwóch klinikach. W jednej od lipca, w drugiej od sierpnia, żadna sie nie odezwała do tej pory :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nusial
Katia czy musiałaś płacić za to zapisanie się? Na czym to polega? Które to są kliniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×