Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Saadee

Niskie AMH

Polecane posty

Gość MMMgość
Maror- jedziesz jeszcze robić Nifty? Sporo kasy kosztuje i nic nie zmieni, bo jest dobrze z Twoim dzieckiem:-). Teraz poznasz płeć na 100% bo tam podaja Azzurro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nusial
Zrobiłam teraz sikacza i negatyw, wiec standard, tak jak myślałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Satsie
Negatyw z sikanca to może być jak bety mało. Wynik z krwii dopiero pokaże. Trzymam kciuki żeby się udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nusial
Satsie juz nawet się nie łudzę. Poryczałam się na maksa, myślę co dalej robić ale nie mam póki co sił. Ile trzeba zrobić przerwy między kolejnym podejściem? Zastanawiam się czy w ogóle jest sens dalej próbować. Czemu to życie jest takie niesprawiedliwe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maror
Nusial, Na razie bez paniki. Nie wiadomo, co może być jutro, testy sikane tylko ludzi stresują. 9go - 10go dnia beta pokaże już prawdę. Rozumiem, że ogarnia Cię rezygnacja, ale ja dalej trzymam kciuki. Masz jakieś relanium, żeby sobie łyknąć? Jesteśmy z Tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maror
Dziewczęta, Dziękuję Wam wszystkim serdecznie. Nie zakładałam, że wyniki będą złe, wręcz przeciwnie, miałam przeczucie, że będą dobre. Namieszały mi w głowie, bo spodziewałam się raczej, ze szacowane ryzyko zd i innych wad będzie np. w okolicach 1:300, wtedy jest to wskazanie do amnio. A tu wyszło prawie 1:5000. Testu Nifty już się w Polsce nie robi, teraz jest inny, być może go zrobie. Jestem umówiona na poniedziałek z genetykiem - rozmowa ma trwać 45 minut, mamy omawiać moją sytuację i wyniki badań. Chaos w głowie dalej konkretny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nusial
Maror ale jakbym była w ciąży to już raczej test by wyszedł pozytywny. Albo chociaz cień cienia. Sama nie wiem . TY robiłaś sikance? Kiedy wyszedł Co pozytywny? Odnośnie tych badań genetycznych to ja się w ogóle w tym nie orientuje. Musze sobie kiedyś na spokojne o tym poczytać. W każdym bądź razie ciesze się ze wyszły dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margaret33
Nusial poczekaj na bete z wyrokami. Jesli bedzie negatywna to przynajmniej przed kolejna proba bym poczekala 3 miesiace. Produkujesz jajeczka, sa zarodki to sa plusy. Pamietam, ze Twoja stymulacja trawla 15 dni, a mi lekarz w Invicta mowil ze stymulacja nie powinna byc dluzsza niz 11 dni .... juz nie wiem jakie bylo uzasadnienie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maror
Nusial, ja nie robiłam sikańców, stwierdziłam, że nie będę się denerwować, zrobiłam tylko betę. Z testami bywa naprawdę różnie. I mnie też bolało jak na okres. Wiem, że to ciężki czas, ale trzeba przejść przez to, nie dawać się, zrobić betę i dopiero wtedy wyrokować. Wszystko to jest emocjonalnie wykańczające, mój kompletnie pozbawiony empatii lekarz mówi w takiej sytuacji: nastawienie zadaniowe. I to jest chyba dobre podejście. Margaret, co u Ciebie? kiedy Ty podchodzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nusial
Margaret moja poprzednia stymulacja też była taka długa, ale dzięki komorki dojrzałe. Zapytam lekarza mojego czy jest sens dalej próbować i czy można coś ewentualnie zmienić w stymuacji. Okropnie się dzisiaj czuję :( głowa mnie boli strasznie, taki ból migrenowy, słaba jestem i wszystko mnie boli. Mąż chce iść na spacer do lasu a ja nawet nie wiem czy dam rade. Nie byliśmy jeszcze na tym badaniu, może wieczorem pojedziemy. Nawet nie chce o tym myśleć,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Satsie
Daj znać po :) i trzymam kciuki. Tobie został zarodek??? "czy się rozpadł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nusial
Nie, nie mamy już zarodka. Nie chce mi się dzisiaj robić tej bety, może poczekamy do jutra, poki co jemy obiad i idziemy do lasu na spacer. Miłej soboty Dziewczynki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maegaret33
Maror mam teraz przerwę i podchodzę w listopadzie. Ten czas wykorzystuje na suplementację, aku, ozon. W przyszłym cyklu jeszcze przede mną histeroskopia, a w kolejnym próba inf na cyklu naturalnym lekko stymulowanym. Zobaczymy czy coś z tego wyjdzie... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Satsie
Ja jeśli nie wyjdzie transfer pierwszy to czekam max miesiąc i wykorzystuje pozostały zarodek. Z tym ze u mnie nie będzie stymulacji, więc inaczej. Zresztą nie stać by mnie było na całą procedurę. Będę bazować na tych 3 zarodkach i najwyżej dopłacać tylko za kolejny transfer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margaret33
Nusial i jak tam? Byłaś na becie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nusial
tak, byłam, ale nie mam jeszcze wynikow obstawiam negatyw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ooola2
Nusial a ja nadal mam nadzieję że Ci się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ooola2
Dziewczyny mam pytanie czy przed suplementacja dhea robiłyście badanie poziomu jaki macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margaret33
Ola ja nie robiłam przed, ale dopiero po 3 miesiącach suplementacji. Wtedy wyszło w górnej granicy i biore teraz zamiast 3 razy dziennie to 1 raz dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Satsie
Robiłam i miałam przekroczone, zresztą od kilku lat mam i dhea brałam przed stymulacja bo lekarz i tak kazał ale potem przestałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margaret33
Nusial wiem ze obstawiasz negatyw, ale może jednak okaże się inaczej. Trzymam wciaz kciuki! Taki ladny zarodek, dobrej jakosci, cos lekarz odpisal co dalej proponuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nusial
Beta negatywna. Tak czułam. Mam dość tych staran bo ciągle się nie udaje! Co robię źle? ??? Czemu innym się udaje a mi nie! Jestem wściekła. Nie wiem co dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margaret33
Przykro mi Nusial... ile prob juz mialas? Wydaje mi sie ze powinnas skonsultowac z lekarzem co dalej proponuje... to jest chyba loteria, nic zle nie robisz, po prostu tak sie dzieje i juz, jestem tez zdzwiona bo mialas ladny wynik z komorkami ... tak ladnie sie zapowiadalo, mialam nadzieje, ze Ci sie uda...a rozważasz w ogóle kd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nusial
Tez miałam nadzieję że się w końcu uda. Ogólnie to był mój 4 transfer. Kiedyś myślałam o kd ale poten chwilowo przestalismy o tym rozmawiać bo okazało się ze mam jeszcze jakieś komórki. Ze cis tam się dzieje podczas stymulacji. Nie wiem co robić. Czy znowu kolejna przerwa czy zrobić jakies badania immunologiczne. Juz mam mętlik w głowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margaret33
Nusial Tak to dobry pomysl, przebadaj to czego jeszcze nie zbadalas, moze tam lezy problem. 4ty trasfer to jeszcze nie jest chyba tak duzo, moglabym jeszcze 1 lub 2 razy spróbować ale koniecznie z min 3 miesięcznym odstępem od tego inf. Inf po inf daje słabej jakości komórki. A na akupunkturę chodziłaś kiedyś? Plus wdrożenie suplementów, pewnie już je stosowałaś przed jakaś proba, ale chyba tym razem nie brałaś suplementów? Skoro zarodek był dobrej jakości, może na innym etapie jest problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nusial
Margaret nie chodziłam nigdy na akupunkture, nawet nie wiem czy u mnie w mieście gdzieś ktoś przyjmuje. Teraz brałam koenzym Q10, siarke organicza. Przed wcześniejszym jeszcze dhea i Wit d ale więcej komórek i lepszej jakości były teraz akurat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margaret33
Nusial wydaje mi się ze problem tkwi gdzie indziej skoro to był dobrej jakości zarodek, a może uda Ci się wyjaśnić historie drugiego zarodka, tez dobrego, ale się „rozpadł” ? Ja będę mieć histeroskopie w następnym cyklu, miałaś kiedyś takie badanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Satsie
Przykro mi Nusial. Próbuj jeszze raz jeśli masz siłe, myślę że warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ooola2
Może immunologie warto sprawdzić, ja byłam w Łodzi na konsultacji, ale się zrazilam. Doktorek daje po 10 min rozmowy skier. na badania za7 tys. na pyt czy cześć mogę zrobić we własnym zakresie odp. NIE TYLKO TU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margaret33
Ola badania za 7 tys? To są standardowe do inf czy coś jeszcze ... Girls tez nie miałam badanej immunologii czy warto to spr ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×