Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Saadee

Niskie AMH

Polecane posty

Gość Ooola2
Dziewczyny mam pytanie czy w trakcie stymulacji bralyscie jakieś witaminy, preparaty witaminowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margaret3311
Bralam suplementy dhea, koenzym q10, femibion. Teraz przy kolejnej stymulacji bede brac o wiele wiecej bo zwiekszylam liste supli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oOOLAA2
Pytałam ostatnio lekarza o te suplementy to powiedział, że tylko wit d3 ma znaczenie. A ja mimo że przyjmowałam zalecaną dzienną dawkę to jak badałam poziom d3 to wyszło 28 czyli poziom niski:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margaret33
W ksiazce all starts with the egg sa opisane badania, w ktorych nie tylko d3 ma znaczenie. Tez musze zbadac poziom d3, jaka dawke bralas wit I po jakim czasie suplementacji wyszedl taki niski poziom? Niedobor wit d3 ma wplyw na amh, kiedy poziom wit d3 wzrosie do normalnego poziomu, amh moze Ci sie podniesc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Satsie
Ola moze kwestia jaka wit d. Mi Vigantoletten pieknie podniosl poziom z deficytu na wysoki poziom normy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oOOLAA2
1000 IU dziennie ale suplementuję od 7 miesięcy ciągle i tylko 28%. Kiedyś lekarz zalecił mi vitrum forte i po tym w badaniu poziom miałam 50. A co do lekarza on jest taki zadufany, uważa że już wszystko wie...więc może nie czyta nowych badań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oOOLAA2
A jeszcze endokrynolog u której leczę się na niedoczynność tarczycy powiedziała że ważne jest suplementowanie jodem przed ciążą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oOOLAA2
Dziewczyny a co myślicie o Mollers mama? Pan tabletka bardzo chwali ten preparat ja zamówiłam ze względu na zawartość jodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula06
Hej dziewczyny. Mam 27 lat, mój synek za kilka dni kończy 5 lat. Od półtora roku staramy się o drugie dziecko. Dobrej pory nic z tym nie robiliśmy, ze względu na mój jeszcze młody wiek. Ale czas leci więc zaczęłam się martwić. Dostalam CLO i do miesiączki miałam zrobić badania, których do tej pory nie mialam. Oczywiście zrobiłam następnego dnia. Wszystkie hormony ok. Fsh 2.5 więc raczej bez zarzutów. Za kilka dni wynik AMH i tu szok. 0.89. doktor powiedziała, że spróbujemy z CLO a na razie o innej opcji nie rozmawiałyśmy. A tu czytam o in vitro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Satsie
Przy takim amh jest szansa na zajście naturalne ale moim zd pod kontrolą lekarza warto być i robić monitoring cyklu. Ola ja biorę mollers mama. To z mojej mamy pracy więc mam za darmo. Poza witaminami sa kwasy omega więc moim zd warto. Firma też dobra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula06
Pierwszy cykl ma być bez monitoringu. Jak się nie uda to wtedy monitoring. Ale nie wierzę, że się uda tak za pierwszym razem. Nastawiam się na dłuższą walkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margaret33
Hej Paula, ja bym dlugo nie zwlekala z inf. Jeden cykl monitoringu, jedno iui. Z takim amh mozesz miec wystymulowane pare komorek jajowych i sukces w inf. Amh jest i tak obnizone, ale jeszcze mozna cos uzyskac, zelaszcza ze jestes mloda. Szkoda czasu tracic za nim jeszcze bardziej spadnie amh, a wtedy to juz problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Satsie
tylko gdyby in vitro bylo tansze nie kazdemu latwo dac 20 tys na to chociaz z takim amh mozesz liczyc na dofinansowanie do 5 tys od urzedu miasta musialabys sie zapoznac z warunkami ja to w ogole nie wiem czy bede miec transfer, mam taki kryzys teraz w zwiazku ze szkoda gadac, zamiast wsparcia to problemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paula- witaj, ten wynik fsh jakiś dziwny, w którym dniu cyku robiłaś? Bo z tego co pamiętam to jest to poniżej normy i to tez o czymś świadczy, nie tylko wysoki wynik jest problemem. Bo zeby rosły pęcherzyki musi rosnąć fsh , niskie fsh tez może wskazywać ze miałaś torbiel, robione bylo usg? Amh masz niskie ale nie skrajnie, młody wiek tez na korzyść, myślę ze lekarz musi zacząć monitoringi cyklów chociaż 3 , zeby mieć pogląd jak sie sprawy mają, bo bez tego wyniki hormonów mówią tylko połowicznie co jest grane, bez usg to bez sensu wdrażanie leków. Azzurro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margaret33
A co tam u Ciebie Satsie? Chyba polowe kasy już wpłaciliście wiec chyba wycofać się nie możecie z tego transferu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Satsie
Wycofać się można bo to przed ogrzewaniem oocytow. Tylko bym była stratna 8500zl.Pogodzilismy się, burzliwe bardzo ale jednak. Jutro wizyta u lekarza i dowiem się kiedy transfer i jak moje endometrium

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margaret33
no to dobrze, ze już jest zgoda :) A czytałaś ode mnie maila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margaret33
Wysłałam jeszcze raz bo nie doszło widocznie w zeszłym tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula06
Wyniki miałam robione po owulacji. Nie wiedziałam, kiedy mam robić te badania, ale czytałam, że Wy robicie na początku cyklu?? USG miałam robione też zaraz po owulacji, stąd wiem, że była torbiel o wielkości 20mm.. Nie znam się na tym, ale skoro pęcherzyk był i pękł to może oprócz CLO potrzebny zastrzyk na pęknięcie? Wszystko wyjaśni się po pierwszym cyklu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula06
Mój post się nie dodał... Pisze jeszcze raz. Tak, USG miałam zaraz po owulacji i była torbiel o wielkości 20 mm. Nie znam się na tym.. skoro ten pęcherzyk jest całkiem spory, ale nie pękł to może warto by było dać zastrzyk żeby pękł? Zobaczymy jak będzie po pierwszym cyklu. Fsh miałam robione po owulacji, moze dlatego taki dziwny ten wynik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula06
Nie mogę dodawać postów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margaret33
Hej Paula dodal sie post ale z opoznieniem. Tak fsh I lh najlepiej zbadac w 2 lub 3 dniu cyklu. Radze Ci jeszcze raz zmierzyc wlasnie w tych dniach. I jeszcze estradiol bym dodala. Z tymi wynikami do ginekologa bym poszla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ooola2
Paula zrób badanie LH i Fsh w 3 dniu cyklu. Wtedy wiarygodnie określają funkcję jajników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula06
Tak zrobię. Na razie skończyłam brać CLO.. Teraz w 13 dniu przytulanki i będę czekała do miesiączki. Chyba nie decyduje się na in vitro. Mamy już 1 dziecko.. Marzymy o drugim ale chyba nie chcemy sobie psuć życia ciągłym wyczekiwaniem na dwie kreski lub wizytami u lekarzy.. Ja już przy CLO czuje taka presję, że to jest pewien proces, że coś musi po czymś nastąpic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mool
Dziewczyny mam pytanie czy któraś z was była stymulowana do in vitro a ma zdiagnozowany zespół antyfosfolipidowy, zakrzepicę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Satsie
Wejdź na forum kto po in vitro na portalu babyboom. pl. Tam na pewno znajdziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maror
Satsie, jak przed transferem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Satsie
Chyba dobrze. Staram się myśleć pozytywnie. Jutro ok 11:40 będzie transfer. A u Ciebie wszystko ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maror
Trzymam kciuki!!! Ja znów muszę leżeć, ale generalnie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×