Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Saadee

Niskie AMH

Polecane posty

Gość Satsie
Jestem po. Już w domu. Wolne do wtorku :) oby się udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maror
Super! No to teraz odpoczywaj. Jaki zarodek miałaś podany? W ogóle, ile udało się uzyskać zarodków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nusial
Satsie TY już po transferze?? nie było mnie kilka dni i tyle mnie ominęło :) Kochana trzymam mooocno kciuki! Oby się udało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Satsie
Dzięki dziewczyny :) zarodki dwa podane. Jeden jeszze dobry zamrożony i ewentualnie jeszze dwa które rokuja i je obserwują. Reszta się nie nadaje. Było razem 11.i nie wiem jakiej klasy. Gwarantowali trzy dobre chyba a do b. Tam są bardziej rozbudowane te klasyfikacje ale nie znam się na tym i nikt mi szczegółow nie podał też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maror
A to były 3 czy 5 dniowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Satsie
3dniowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margaret3311
Maror na jakim poziomie utrzymywalas DHEA-S. Mi lekarz kazał przestać brać jak miałam na poziomie 340 a norma byla do 400 paru. Przez jakis czas nie bralam, a pozniej tylko po 25 mg I teraz mam poziom 207... to chyba za malo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maror
Margret, kurcze, nie pamiętam - u mnie była jakaś zupełnie inna skala. Ale generalnie wyglądało to tak: w trakcie suplementacji przed ivf miałam prawie dwukrotnie przekroczony poziom i zapytałam lekarza, czy mam to dalej brać, a on że tak i już mi potem tego nie badał, bo jego zdaniem to nie ma znaczenia. Brałam 75mg cały czas, odstawiłam dopiero po transferze. Ale dodam też, że wyjściowo w styczniu miałam poziom bliski 0. Samo badanie DHEA-S nic nie wnosi, więc jeśli ****adasz, to sprawdzaj tez testosteron (i być może estrogeny, tu nie jestem pewna), bo mogą być przekroczone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margaret33
Dzieki Maror, u mnie nigdy nie bylo praekroczone ale teraz te 207 w normie do 400 paru to wydaje mi sie malo. Nie wiem czemu lekarz prosil zeby odstawic przy 340 jeszcze do gornej wartosci referencyjnej bylo troche. Teraz zwieksze dawke :) ostatnio jak bylam u lekarza to zlecil zmierzenie tylko dhea-s bez innych parametrow :/ teraz zrobilam pomiar na wlasna reke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maror
Margaret, Najlepiej po prostu zapytaj lekarza, jaki poziom powinnaś utrzymywać i dlaczego, bo może ma na Ciebie jakiś swój pomysł. Mi ten suplement przepisała jeszcze moja pierwsza lekarka w ogóle nie badając poziomu jakichkolwiek hormonów, jako standardowe postępowanie przy niskim AMH, miało to razem z koenzymem q10 podrasować mi trochę wyniki, żeby się udało dostać refundację leków. Wcale to tak nie zadziałało - AMH spadało mi dalej z każdym miesiącem, ale samopoczucie poszybowało w górę, więc cieszę się, że to brałam i zamierzam w przyszłości wrócić, może nie do aż takich dużych dawek, ale 25-50 na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margaret33
Wizyte mam za dwa tygodnie i zapytam. Teraz bede brac 2 x 25 mg :) Satsie zycze Ci jeszcze raz powodzenia na forum :) Ola a Ty jakie masz plany? Nusial Ty czekasz do stycznia z kolejna proba? Podjelas decyzje co do podwojnej stymulacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ooola2
Margaret biorę witaminy, q10 i tyle. Mam taki mętlik w głowie i czuję że to wszystko mnie przerasta i najchętniej nie robiła bym nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nusial
Margaret Kochana no na razie póki co czekamy do stycznia. Zaczyna mi się teraz sezon w pracy u mnie, więc nie chce kombinować i się stresować dodatkowo a z urlopem w tym okresie nie będzie szans. Zresztą organizm chyba też musi odpocząć. Zakupiłam dhea i inne suplementy i będę brać. Szukam tylko rozwiązania na implantację w Vrzypadku endometriozy, co jeszcze może pomóc żeby zarodek się zagnieździł. A odnośnie tej podwójnej stymulacji to nie zastanawiałam się jeszcze, ale chyba się boję tego obciążenia organizmu. Jak tam u Ciebie sytuacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margaret33
Ola czyli na razie nic nie robisz w temacie? Trochę szkoda, ale rozumiem, że nie masz głowy do tego, bo sama mam takie myśli czasem. Nusial u mnie jest teraz oczekiwanie na wynik histeroskopii. Od tego zależy czy zacznę w przyszłym cyklu stymulacje. Niestety oficjalnie mają 14 dni na wypuszczenie wyniku wiec to będzie moj 3dc. Rączej wtedy będzie za późno na rozpoczęcie stymulacji. Może wynik będzie wcześniej, to wtedy się uda. Niestety w innym wypadku przyciągnie się do stycznia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ooola2
Dziewczyny a co to stymulacja z antagonistą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maror
Ola, taka stymulacja jest wtedy, kiedy podaje się lek zabezpieczający przed pikiem LH, na przykład kiedy pęcherzyki rosną nierówno, ja miałam Orgalutran - włączony ad hoc, po obserwacji sytuacji w usg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maror
Antagotnistę podaje się też na pocz. długiego protokołu, żeby zablokować przysadkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maror
Chociaż nie - wtedy daje się agonistę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nusial
Margaret to oby wyniki były szybciej, 2 tyg to chyba max. Oby wszystko było dobrze i żebyś rozpoczęła stymulację. Trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nusial
A mnie od kilku dni niepokoi pewna rzecz, jestem już w 2 fazie cyklu i bardzo mnie ostatnio boli dół brzucha. Jest to taki dziwny ból, takie kłócia i ciągnięcia. Tak az czasem jskby pieklo. Nie jest to ból taki typowy jak na 2 fazę czyli taki okresowy. Martwię się ze to może endometrioza wróciła albo jakieś komplikacje po ostatniej stymulacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nusial
czemu to forum jest takie głupie, że nie widać napisanych wiadomości? pokazują się za dzień czy dwa, porażka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo temat ma już sporo stron więc się blokuje niestety. Zalozcie nowy to będzie śmigał ładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Satsie
Może faktycznie lepiej założyć nowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nusial
Niby jest dużo stron ale np na ovufriend wszystko działa bez problemów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Satsie
Tak ale pewnie inne oprogramowanie itd i już różnica. Forum kafeterii zawsze miało wady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maror
Nusial, kiedy masz w planach jakieś usg? Mogły się porobić torbiele po stymulacji, mi dopiero po becie to wykryli i dostałam nakaz leżenia. Taki kłujący ból po boku to często od jajnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margaret33
Nusial nigdy nie mialam zadnych wiekszych bolesci wiec trudno mi doradzic. Jedyne sensowne wyjscie to usg i wizyta u lekarza. Mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nusial
Dzięki Dziewczynki. Maror nie myślałam o usg bo do tej pory wzystko było ok ale jeżeli nie przejdzie mi po okresie to będę musiała się wybrać. To jest głównie właśnie taki kłujacy ból, jak zakłuje to aż się zrywam. Dzisiaj w nigdy tak bolało ze musiałam wziąć cos przeciwbólowego bo bym nie zasnęła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Satsie
Nusial masz endometrioze? Może te bóle to przez nią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nusial
Tak Satsie, mam. Tez tak myślę. Mialam bardzo długo spokój ale chyba po tych stymulacjach wszystko wraca... A jak TY się czujesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×