Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Saadee

Niskie AMH

Polecane posty

Gość Maror
Satsie, zapytaj o MACS embriologa, lekarz może nie wiedzieć - mój w ogóle z nami o tym nie rozmawiał. My mieliśmy fragmentację 27% i dla embriologa to już było mocne wskazanie, żeby zrobić MACS. Test HBA też by się przydał, bo on określa, ile plemników jest dojrzałych do zapłodnienia. Po co ryzykować zapłodnienie komórki (która przecież tyle kosztowała) niedojrzałym plemnikiem - a tego nie widać pod mikroskopem, tak samo jak i fragmentacji, wiec imsi nie pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Satsie
chodzi o to ze w cenniku nic takiego nie ma i tak sie z embriologiem chcemy spotkac i pogadac tylko musze ustalic z nim jakas date

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maror
U mnie też nie było w cenniku, to już chyba zbyt specyficzna rzecz, ale jak masz rozmowę z embriologiem, to spoko, wszystko Ci powie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Satsie
Oby się to dobrze skończyło. Gwarantują trzy zarodki dobrej jakości więc jak to zrobia to już ich problem. Wymagają tylko dobrej liczby plemnikow a to chociaż jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ooola2
Dziewczyny czy przed stymulacja mialyscie zlecony lek antykoncepcyjny? Mnie lekarz zalecił Belare

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Satsie
mialam marvelon a belare bralam tez kiedys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margaret33
Tak mialam przepisane anty przed dlugim protokolem, wyciszaja jajniki... bralam anty przez 2 miesiace w sumie przed stymulacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maror
Ja miałam na krótkim protokole, więc nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ooola2
Dziewczyny a Waszym zdaniem od czego zależy długość protokołu? Przecież my wszystkie w bardzo podobnej sytuacji???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margaret33
Ola od decyzji i wiedzy lekarza :) przy malym amh niby stosuje sie dlugi, ale na innym forum dot malego amh dziewczyny pisaly ze wieksze sukcesy mialam po krotkim protokole. U mnie dlugi protokol i 2 miesiace w pigulkami to byl niewypal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Satsie
U mnie też był długi i dwa pecherzyki tylko :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maror
Ja myślę, że od osobistych doświadczeń lekarza, bo prawda jest taka, że to loteria.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nusial
U mnie lepiej się sprawdza krótki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Satsie
rozmawialam z embriologiem z invimed wczoraj do mnie dzwonila powiedziala zebym nie robila paniki ze wyniki nie sa za dobre ale ilosc plemnikow jest tak duza ze nie ma tragedii i jak najbardziej szanse mamy na to ze przy imsi sie uda nie bede sie dolowac bo to nie pomoze trzeba myslec pozytywnie przestalam brac tabletki i czekam na okres,mam nadzieje ze bedzie jak najszybciej bo bede wiedziec kiedy mam wizyte i ustala mi w koncu date transferu, im blizej tym czas mi sie bardziej dluzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margaret33
Super Satsie chyba sie troche uspokoilas :) pozostaje cierpliwie czekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Satsie
no tak:) z ta cierpliwoscia to u mnie ciezko przeziebilam sie zreszta i kaszle a dzisiaj 10 godzin w pracy dopiero bede sie zbierac do domu milego wieczora dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nusial
Dziewczynki co tam u Was? Co słychać? co tu taka cisza nastała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margaret33
U mnie nic sie nie dzieje... mam histeroskopie w przyszlym tygodniu i nic poza tym... W kolejnym cyklu mam miec moje podejscie na cyklu naturalnym jak wszystko dobrze pojdzie... A jak u Ciebie Nusial? Masz jakies plany co do kolejnego inf? Rozmawialas z lekarzem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nusial
Margaret ja póki co muszę odczekać. Jak się zdecydujemy na kolejne podejście to pewnie w styczniu/lutym. Nie wiem szczerze mowiac co dalej robic z tym wszystkim. Lekarz mówil, że można się zastanowić nad protokołem double stimulation, ale nie jestem do niego przekonana. Mój brat znowu upiera się, żebysmy sprobowali u Przybycienia i nawet zaproponowal ze nam zapłaci jak do niego pojdziemy. Nie wiem czy to dobry pomysl zeby zmieniac lekarza, bo poki co tu mam najlepsze efekty - chodzi mi o to ze sa zarodki i mialam juz 2 transfery, a wczesniej w Novum nawet do transferu nie doszlo bo nigdy mi ani jednej komorki nie pobrali. Nie wiem co robic. Chętnie wysłucham waszych rad :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margaret33
Hej Nusial, mi w Invicta proponowali podwojna stymulacje. Zrezygnowalam z tej opcji, bo u mnie po stymulacji malsymalnymi dawkami nic nie uzyskali, 1 komorka tylko byla. Chwalili sie, ze u 20% pacjentek nie bylo efektow po podwojnej stymulacji, ale patrzac na swoja 1 probe, chyba bym do niej nalezala. Wiem ze jestes na ovufriend, wtedy tez zasiegnelam jezyka na temat podwojnej stymulacji na tym forum. Bea I inna dziewczyna odradzila mi, gdyz u nich tez nie bylo efektow, komorki gorszej jakosci i marnie sie stymulowaly w tej drugiej stumulacji. To mnie przekonalo, bo one mialy amh wieksze od mojego. U Ciebie jest ta roznica, ze reagujesz dobrze na stymulacje i masz pecherzyki, ktore rosna. Moze w takiej sytuacji, ta druga stymulacja by zadzialala... ale patrzac na Bee u niej nie bylo takiej zaleznosci. A mi tez proponowali w Invicta hormon wzrostu, Bea to przeszla i tez kiepski rezultat byl, jeszcze potworzyly jej sie torbiele, juz nie pamietam czy po hormonie czy po podwojnej stymulacji. Jak dla mnie to zbyt duze faszerowanie sie lekami..,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margaret33
Napisalam posta ale chyba go nie widac ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ooola2
Nusial a może powinnaś spróbować na cyklu naturalnym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Satsie
Ja to sie nie udzielam bo na temat stymulacji nie mam wiedzy Mogę jedynie trzymac kciuki za dobra decycje:) a czemu Twojemu bratu Nusial tak zalezy na tym lekarzu? zna go?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nusial
Margaret ja też nie jestem przekonana do tej podwójnej stymulacji. Musze pogadać z lekarzem. Wydaje mi się ze taka stymulacja nie ma sensu jak ma się dobre amh a Bea ma dobre. U niej jest problem chyba z jakością komórek. Na spokojnie jeszcze się zastanowię co robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nusial
Ola ja kiedyś próbowałam na cyklu naturalnym ale pęcherzyki albo nie rosły albo rosły za szybko i przerastaly. Satsie nie nie zna go ale ktoś z jego znajomych do niego chodził i bardzo polecają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margaret33
Boje sie ze na podejsciu naturalnym te leki to za slaby kaliber i tez mi nie beda rosly pecherzyki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Satsie
hm a jestes pewna ze bedziesz miala na naturalnym? moze powinnas miec normalna sttymulacje i brac zastrzyki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margaret33
No na maksymalnych dawkach zastrzykow byl jeden pecherzyk wiec zastrzyki nie dzialaja na mnie. W takim przypadku podobny efekt mozna osiagnac na slabych lekach. Zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nusial
Margaret a jakie miałas leki do tej pory? mi na gonalu np. wogole nie rosły i na CLO. Doiero jak w tej klinice dostałam lamete i Mensinorm to coś się ruszylo. Może warto zmienić leki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margaret33
Nusial mialam jedna probe do tej pory i mialam gonapeptyl z menopurem. Byly 3 pecherzyki w sumie I rosly wszystkie, ale jeden byl nieprawidlowy, drugi pusty, no i z trzeciego byla komorka jajowa. Tyle ze zarodek przestal sie rozwijac w 2 dobie wiec byla slaba jakosc jajeczka... teraz na cyklu naturalnym mam miec lamette i cos jeszcze ... Nie wiem na razie co... zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×