Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Saadee

Niskie AMH

Polecane posty

Gość Satsie
Nusial to daj znac co lekarz powiedzial i powodzenia fajnie jakby Ci sie udalo a nie jak mi Margaret sama Iva to chyba ok 13 tys, moze troche wiecej plus koszt in vitro jezeli by wyszlo za pierwszym razem to i tak mniej niz np 2 procedury in vitro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maror
Nusial, Orgalutran się na to bierze, może jeszcze zdążysz zapytać o niego lekarza, powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margaret33
Satsie moj mail to margaret3311@gazeta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nusial
Dziewczynki za wiele się dzisiaj nie zmieniło. Niepotrzebnie jechaliśmy dzisiaj na ta wizytę bo wystarczyłoby jutro, tak to jest jak cie przyjmuje na wizytę obcy lakarz w trakcie stymulacji. Rosną ale nadal nie są gotowe do punkcji. Dostałam jeszcze leki na jutro i jutro kolejna wizyta. Oszaleje z nerwów i z tej jazdy tam i spowrotem do tego Krakowa. Estradiol był niski jak na 6 pęcherzyków wiec nie wiem jak będzie. Chociaż podobno troszkę lepszy niż w tamtej stymulacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Satsie
A kiedy masz kolejna wizyte? Blisko już punkcji? Ja wczoraj byłam u lekarza i kordynatorki. Dziś robię estradiol i progesteron. Będę mieć na cyklu sztucznym cała procedurę z kd. W listopadzie na 90%transfer. Trzymajcie kciuki. Czeka nas jeszze najważniejsza rzecz czyli wybór dawczyni. Margaret dzięki za maila. Mam wolne w piątek i na pewno napiszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margaret33
Hej Nusial, nawet jakby byly 2-3 pecherzyki to ja bym robila punkcje. Moj lekarz nigdy mi nie sugerowal wiekszej liczby pecherzykow przy malym amh. Moze w tych 2 bedzie ten jeden Dobry. Satsie, to chyba ten listopad dopiero przez ten wyjazd Twojego chlopaka w pazdziezrniku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nusial
Satsie dzisiaj mam znowu wizyte i się okaże kiedy punkcja. A TY to już tak szybko działasz z tym kd?? W której klinice?? Jak będziecie wybierać dawczynie? Dostaniecie jakiś katalog? Czy macie jakąś gwarancje zarodków? Margaret no raczej na pewno zdecydujemy się na punkcje, bo nie mam gwarancji żadnej, że kolejna stymulacja będzie lepsza. Zdaje sobie sprawę z tego, że przy moim amh 2-3 komórki to już sukces. Zobaczymy. Moim marzeniem jest aby było chociaż 2 i żeby te 2 się ładnie zapłodniły, żebym miała mrozaki. W naszym przypadku to może być różnie. Trzeba walczyc nawet o ta 1 komórkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Satsie
Nusial tak, szybko bo wyjasnialam juz ze mam malo czasu w zwiazku z moją praca i chce zajsc w ciąze poki ja mam i wiem ile zarabiam i ile dostane na macierzynskim . Poza tym mysl o kd pojawila sie juz dosc dawno a wybor kliniki tez juz zrobilam z 2 miesiace temu probowalam na swoich komorkach, dalam sobie szanse i planem b bylo od razu in vitro z kd, nie mam po co czekac bo tyle ile ja przeczytalam na ten temat for, artykułow, rozmawialam z lekarzami itd to tylko ja wiem, wiec u mnie to nie jest decyzja hop siup zdecydowalam sie na invimed u siebie czyli w Warszawie i jak narazie jestem zadowolona wszystko idzie sprawnie, wiekszosc badan mielismy juz zrobionych wczesniej, zostala mi biocenoza pochwy ktora zrobilam dzisiaj a mojemu badania nasienia 2, dzis ma wizyte u androloga mam juz baze dawczyn bo dzisiaj o nia poprosilam i bedziemy wybierac, sa zdjecia, niektore malo wyrazne i z okresu niemowleceg ale sa takie gdzie juz zdjecie starszego dziecka i dobrze widac rysy twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Satsie
a i program gwarancyjny jest , 3 zarodki dobrej jakosci miniumum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margaret33
Satsie z ilu dawczyn masz wybor, bo chyba grupa krwi to pierwsze kryterium? Szkoda ze slabe sa zdjecia.. Powinny byc dobrej jakosci... Juz masz na oku potencjalne dawczynie? Chyba decydujacy wybor ma lekarz? Tak kiedys czytalam... Nie wiem czy to prawda..,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Satsie
ponad 30 jest, nie liczylam dokladnie mi zalecil grupe krwii moja , niewazne z jakim rh lub ab wiem wybieram z dawczyn b-, b+ i ab+, ab+ nie jest ich duzo ale mam 3-4 typy i bedziemy wybierac z nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nusial
Satsie jak Twój mąż podchodzi do kd? Nie sprzeciwia się? Mój to chyba bardziej by był nastawiony na az, bo kiedyś mu w klinice lekarz coś nagadał o tym, że kd nie jest legalne itd., masakra! Ile płacicie za kd? sorki, jeżeli już pisałaś o tym, ale wszystko mi się tu miesza, te ceny iva i tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Satsie
nie robilabym tego gdyby sie sprzeciwial nie chce miec dziecka za wszelka cene, on jako ojciec tez msi byc na to gotowy nie bylo mu latwo, musial sie oswoic ale nigdy nie powiedzial mi ze na to sie nie zgadza nie jest moim męzem:) moze kiedys:) oplata podst to 17 tys, ale biorac pod uwage badania, wizyty wczesniej i androlog i leki to wyliczylam ze ok 20 tys trzeba liczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nusial
Masakra, czemu to wszystko jest takie drogie :( skad brać kase. Życzę CI w takim razie aby jednak kiedyś został Twoim mężem ;) Czy żeby mieć dostęp do tego katalogu to trzeba najpierw wpłacić jakąś zaliczke czy coś? Czy od razu całość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Satsie
Żeby mieć dostęp nie. Płacisz połowę czyli 8.500zl jak wybierzesz dawczynie w celu rezerwacji a bazę masz udostępniona na 3 dni. Masz rację ze to dużo ale czym jest to 20tys w skali ważności? Trzeba tak na to patrzeć. Ludzie biorą kredyty na dom i samochód. Na meble. A to jednak mniej ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nusial
Tak, jasne to wiadomo. Dla nas to jest teraz najważniejsze i cały czas powtarzam mężowi, że ludzie spłacają kredyty do końca życia. Dziecko to dla nas teraz priorytet gdyż też już nie jesteśmy młodzi, lata niestety lecą i z roku na rok mamy coraz mniejsze szanse. Tak bym chciałam, że nam wszystkim tu się w końcu udało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Satsie
Ty masz szansę na swoje genetycznie:) kiedy masz wizytę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nusial
Satsie nie wiadomo czy kiedykolwiek nam się uda bo moje komórki nie da za dobrej jakości. W sobotę mam punkcję. Trzymajcie za mnie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Satsie
Będę trzymać na pewno :) bądź dobrej myśli. U Ciebie przynajmniej udało się coś wystymulowac w przeciwieństwie do mnie, więc szansa jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ooola2
Nusial ja też trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nusial
Dziewczynki mam dzisiaj schiza, że mi do jutra wszystkie pęcherzyki popękają! Dzisiaj troszkę mnie bardziej brzuch boli i jajniki szczypią. Kiedy brałyście ostatni zastrzyk cetrotide?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margaret33
Nusial powidzenia w sob na punkcji :) powiedz jak poszlo jak juz bedziesz mogla :) trzymam kciuki! Transfer jest w 3 czy 5 dobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nusial
Nie dziękuję Dziewczynki :) dam znać jutro na pewno. Do transferu jeszcze długa droga, najpierw muszą być dobre komórki i się zapłodnić. Zobaczymy, staram się nie nakręcać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Satsie
Nie taka długa. Od punkcji to 3-5dni. Szybko zleci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margaret33
Ciekawa bylam czy w klinice na A. wykonuja trasfer w 3 czy 5 dobie :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margaret33
Nusial jak punkcja poszla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nusial
Margaret nie wiem szczerze mówiąc w którym dniu wykonują transfer, zależy pewnie od przypadku. A u mnie pobrali 5 kumulusów, nic więcej nie wiem. Zabieg robiła mi inna lekarka, ale bardzo miła. Nie wiem na razie nic ile komórek, ile było dojrzałych itd. Muszę czekać na wieści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Satsie
No 5 to już coś. Oby się udało :) mnie czeka branie tabletek prawie 3tyg. Potem wizyta i dostanę mam nadzieję termin transferu. Dawczynie już zarezerwowalismy. Czekam na wystawienie faktury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margaret33
Nusial 5 kumulusow ale swietny wynik, gratulacje :) musi z takiej ilosci byc choc jeden dobry zarodek :) oby tak dalej, trzymam kciuki :) niektore kliniki nie wykonuja trasferu w 3 dobie tylko czekaja do 5 doby ... dlatego pytalam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nusial
Margaret no ja chyba tez bym wolała miec transfer w 3 dobie. Zobaczymy jak to się potoczy. Proszę o dalsze kciuki i póki co nie dziękuję. Satsie czy wybór dawczyni był trudny? Czy wizualnie jest choć troszkę do Was podobna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×