Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rengie

wrzesień 2013 :))

Polecane posty

dziewczynki z dzisiejszych zachcianek: naleśniki z nadzieniem ze szpinaku pieczarek cebuli czosnku, i do tego kakao. Myślę czy by nie poprawić ogórkiem kiszonym. kucze, sama siebie nie poznaję :) hihi A wózeczki ładne pokazujecie, fajnie że linki wklejacie, bo w pracy nie mam czasu przejrzeć, a jak wieczorem /zanim usnę/ usiądę to mam czas polukać. Fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pszczolineczka - ja też naleśniki tylko z kiszoną zasmażaną kapustą i parówką, ale jeszcze nie próbowałam, bo czekam na męża, jeszcze z pracy od 7 rano nie wrócił :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninka281
pszczolineczka dla mnie nie ma roznicy w tych 2 slowach. Poza tym ja nie naleze do osob ktorym przyszlo to latwo o ile w ogole czytalas moj poprzedni post??!! powiedzialam tylko ze mimo ze plamilam nic mi nie dali. i zastanawia mnie gdzie lezy przyczyna. nie musisz reagowac impulsywnie!! bo ja nic nikomu nie wmawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, która była ostatnio na usg genetycznym? Ja mam w piątek (22.02) i się zastanawiam, czy będize przez powłoki brzuszne, czy dopochwowo. Wcześniej wcześniej pisałyście dużo o genetycznym, ale nie mogę odnaleźć która to była strona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bralam duphaston profilaktycznie bardziej i w każdym cyklu od 16 do 25. Jak się dowiedziałam o ciąży to kazał mi brać dalej. Jeśli jutro nie minął te plamienia to będę dzwonić. Ufam swojemu lekarzowi i mam nadzieję że będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninka281
genetyczne jest przez powloki ciala. przynajmniej u mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninka281
plamien nie wolno lekcewarzyc. Mysle ze u Ciebie jak i u mnie okaze sie ze to nic strasznego ale lepiej to skonsultowac, chocby dla wlasnego spokoju. Wiem tez ze po seksie moga sie zdarzac, bo tam wszystko jest lepiej ukrwione... ale to tez nie ma wplywu na ciaze raczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisalyscie cos o dietach i braku ruchu. Ja mam mega apetyt i potrafie zjesc kilka kanapek na sniadanie czy na kolacje. Jak jem z serem to juz zerkam na szynke. No zarlok ze mnie sie zrobil, juz sie w nic nie dopinam. I nie chce mi sie ruszac. Przed ciaza jezdzilam na rowerze. Teraz tylko bym lezala lub siedziala na kanapie. Tez Wam sie tak zmienilo? Mam plan zeby 'jesc delikatnie' od drugiego trymestru. Czyli na wiosne. (niezla wymowka, co?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dalej ciezko zwracam ciagle pije teraz herbate z imbirem zobaczymy jak bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki Kochane! Ja dziś miałam USG genetyczne w 12 tygodniu i wszystko jest super, tak więc odetchnęłam:) Serduszko pracuje, mózg ma 2 pólkule, kość nosowa jest, przezierność w normie. Lekarz powiedział, że zdrowe dziecko i nie ma się do czego przyczepić. Maluch ma 6,2 cm i trochę wyprzedza wiek ciązy według OM. Termin porodu według USG to 30 sierpień, ale myślę, że tu wszystko się będzie jeszcze zmieniać.. No i dostaliśmy płytkę z nagraniem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Współczuje Wam Kochane tych objawów typu wymioty. Pewnie to bardzo męczy. Podobno to dobrze, bo Beta HCG wysokie, ale u mnie ciekawostka, bo takich objawów od samego początku brak, a beta miałam naprawdę dużą i moja gin się śmiała, że przy takiej becie i brak nudności, to trzeba mieć szczęście. Ale u mnie to chyba dziedziczne, bo moja siostra ani moja mama też nigdy nie miały takich obajwów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie pytalam mojej gin i tez mowila ze moze zrobic przez brzuch ze jej to obojetne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatówka
Ja genetyczne miałam najpierw przez powłoki a potem dowcipne. Mam tyłozgięcie macicy więc dlatego trzeba było zmienić. Ale .... będzie chłopak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Rozmawiałam dziś z koleżanką i poradziła na nudnosci migdaly. Zakupilam cała pake i od jutra bede testowala moze pomoże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agi daj znac bo ja szukam czegos co pomoze masakra ja wszystko co zjem zwracam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ;) kwiatowka gratulacje!!!! Blanka cieszę się razem z Tobą;) lekarz sam zaproponował Ci to badanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam Wam o tych migdałach napisać, lekarz mi przecież coś napiminał. A no i maiałam zapytać czy na genetycznym jużbędize widać płeć. Hmmm. opowiem o swoim w piątek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak chlopak to lepiej widać;) ja licze na to ze tez sie dowiem na genetycznym;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyki :) ja miałam potworną noc, wymiotowałam i nie spałam do rana potem :( A o migdałach też słychałam,że działają przeciwwymiotnie, więc warto spróbować. Jakby nie te wymioty to bym nie podejrzewała nawet e jestem w ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Któras z Was pisała o ruchu, ja sie trochę zasiedziałam i wczoraj byłam już kompletnie znudzona. Dzisiaj postanowiłam troche porobić więcej w domu i potem iść na spacer. Dziewczyny wiem,że kotów nie mozna głaskać w ciąży bo przenoszą toksoplazmozę, a co z psami??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ee nie mozna glaskac?moja siostra miala kota w domu w trakcie ciazy i jest ok najbardziej i tak od surowego miesa od kota tez ale nie od glaskania.. od psa chyba nie tzn mam nadzieje bo ja mam psa;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki ,miłego dnia :) Z tego co się orientuję to badania genetyczne-prenatalne są inwazyjne i bezinwazyjne :) Blanka1980 Zazdroszczę ci że już masz to za sobą i super że wszystko jest ok. kwiatówka gratulacje :) Dziewczynki jak dziś mam pierwsze usg ( dziś zaczynam 11 tydzień) mam nadzieję że wszystko będzie ok.Z jednej strony mam nadzieję że wszystko będzie ok ale z drugiej strony bardzo się boję co mi powiedzą.Trzymajcie za mnie kciuki. Do wieczorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ;) Pszczolineczka, ja miałam usg genetyczne przez brzuch i dopochwowo, lekarz mówił że prawdopodobnie będzie chłopak ;) żabeczka ja mam 2 psy w domu ;) robiłam badania na toksoplazmoze i mam przeciwciała więc wychodzi na to, że przechodziłam to w dzieciństwie. Tu nie chodzi o nie głaskanie kotów tylko o higienę, częste mycie rąk bo nawet od surowego mięsa można się zarazić. A robiłaś może badania na przeciwciała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tą toksoplazmozą to nie powinno się mieć kontaktów z kotami typu dachowcami , ale jak ktoś ma w domu kotka i nie wychodzi na dwór to nie ma obaw , można ewentualnie unikać tego domowego kotka odchodów no i surowe mięco mielone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis mam pierwszy poranek od jakiegos czasu bez wymiotow;)) jak milo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×