Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rengie

wrzesień 2013 :))

Polecane posty

ŻABECZKA zazdroszcze Ci że tak spodnie zapinasz i że jesteś taka szczuplutka ;) A brzuszek napewno diedługo wyskoczy. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam, ale jestem tak padnięta że najpierw zaserwuję sobie drzemkę a potem was poczytam. Teście zabrali młodego, także dłuższa chwila spokoju. A w domu burdel na kółkach - no trudno, czasami tak jest, posprzątam później, albo poproszę męża o porządki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pora odbierania dziecka z przedszkola ;D Najlepsze że myslałam że tacie sprawie przyjemność tymi plackami po węgiersku (dziś kończy mi tapetować klatkę schodową więc przyjechał po pracy)i zadowolona pytam CZY JE OBIAD. A on że nie bo jadł w domu mama zrobiła placki z gulaszem. Wrrr a ja się tak starałam ale zje tylko za chwilę :] Śnieg u nas sypie-nie podoba mi się to.I zrobiło się CIEMNO i chyba skorzystam z Waszych porad i się zdrzemnę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No JUPILA jeszcze 2-3 tygodnie i będzie brzuszek ładny ;) Ładnie zaokrąglony jak na 11 tc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewuszki, byłam u mojego doktorka, w końcu wrócił. Wyniki super ksiązkowe, pochwalił mnie za odżywianie, ciśnienie w normie. Noi już wiem jaka płeć. Będzie synuś, mąż się ucieszy - bo jeszcze mu nie powiedziałam :) Ja też się cieszę, myślałam o dziewczynce, ale strasznie się cieszę że już wiem. Byłam dziś w auchan na zakupach i kupiłam nawet kilka śpioszków, oczywiście z chłopięcymi motywami - samochody, dinozaury... i pajacyk kupiłam. Śpioszki po 5 zł i pajacyk 15. Co prawda nie jest to światowa marka tylko produkt z supermarketu, ale wszystko 100% bawełny. Jakość dosyć dobra. Zameldowałam się na mailu z prośbą o hasełko :) Zaraz wkleję nasza tabelkę i wstawię płeś ok ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick...........wiek.....termin porodu.......miejscowość.....płeć dziecka reni89..............24......23.08.13..........Bielsko-Bia ła...............?.... brzuchatkaXX.....26.........03.09.13..........Warszawa... ... ............?.... Blanka1980........33...... 04.09.13..........Wars za wa...............?.... żabeczka1982....31...... 07.09.13..........Krosno........ .............?.... MajonezKielecki..27...... 08.09.13..........Łódź....... .................?.... rybalopika.........29...... 08.09.13..........Poznań..... ................?.... pszczolineczka...29...... 11.09.13..........Stare Babice..........synuś.... Rarity.............27.......11.09.13..........Kraków.... ..................?..... jestemfit..........25...... 15.09.13..........Dębica..... .................?... Zabka092..........28...... 17.09.13..........Koło(wlkp).. ...............?.... keiti78.............35......OM 22.09.USG 14.09.......Zielona G..........córcia?? agi1984............29...... 18.09.13..........Hertford UK...............?.... asiula74..............38....18.09.13..........Łódź... ..................?..... justinaaa.............30....20.09.13.........Białystok.. ..............? Agatka.09.2013........34....21.09.13..........Wrocław... .... .............?... arttella............ 28.....21.09.13..........Katowice....chciałaby córkę agulagagula..........29 ... 23.09.13.........Głogów..... .................?.... kokoszka 0207......27......26.09.13.........Wrocław................. .?..... kad....................21...27.09.13.......Dębica... ................?..... Marcopolo.............31....27.09.13..........Legnica.... ..............?...... Carolajna87..........26....27.09.2013........Gdańsk..... ...?.......... jupila...............30.....28.09.13..........Białystok ...................?.... Amy10..............32.....26.09.13..........Łódź...... ...................?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ! Właśnie natrafiłam na ten temacik z czego niesamowicie sie ciesze . Ja jestem w 11 tyg ;) Termin mam na 26 września;) to moja pierwsza ciąża. Już najwyższy czas w 25 letnim żywicie;):) Moja kruszynka na szczęście rozwija się prawidłowo, jakichś szczególnych objawów nie miałam teraz jedynie pobolewa mnie głowa ale podobno to normalne, no i kręgosłup. wszystkie badania naszczacie mam super;) Zwolnienie z pracy mam już od 1,5 miesiąca, wariuje w domu ale co zrobić jakoś to muszę przetrwać;) Zawsze chciałam być w ciąży w okresie letnim i akurat sie udało;) Z racji takiej ze jestem wysoka i szczuplutka to jeszcze nic nie przytyłam i nie widać brzuszka;) Ale to chyba dobrze;)Prawda;)Czekam teraz na następną wizytę by dowiedzieć się pleć dziecka. ( śledzie ogórki, zero słodkiego ) podejrzewam ze to będzie chłopczyk;):) Pozdrowionka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie wróciłam od kardiologa, więcej z nim pogadałam o porodach, gdzie rodzić i jak niż o moim serduchu :D No ale powiedział, że w ciąży już tak będę miała, tzn wysoki puls i lepiej żebym nie brała leków bo nimi bardziej zaszkodzę dzidzi niż wysokim pulsem. Jupila dziękuję za informacje o witaminach, jutro mąż mi je kupi, dzwoniłam do apteki w moim mieście i mają je po 17zł więc niedużo a skład mają bardzo podobny do Femibionu. Co do Asparginu to ja też go biorę właśnie z zaleceń kardiologa. Kwasu foliowego dodatowo nie biorę bo w witaminach już jest i lekarz powiedział, że niepotrzebny dodatkowy. Żabeczka tak też myślałam, że bardziej uniwersalna będzie pościel 90/120 Jupila i Żabeczka jeszcze szczuplutkie jak widać :) Ja postaram się wieczór wkleić mój brzuszek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PSZCZOLINECZKA wspaniałe wieści!Gratulujeeeeee ;) Ale Ci zazdroszcze ja mam za dwa tygodnie usg termin porodu mamy ten sam więc już sie mam nadzieje tez dowiem. A wyraźnie widać było siusiaka? ;) Ja wczoraj kupiłam bodziaki uniwersalnie żółty taki ciemny i dresowe spodenki bo nie mogłam sie oprzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pszczolineczka gratuluję synka ;) U mnie na usg w 13 tygodniu też lekarz powiedział, że może to być chłopak a marzyłam o synku, mam nadzieję że się sprawdzi w przyszłym tygodniu na wizycie, to już będzie 18 tydzień więc jak się pokaże to będzie już prawie pewność ;) Bo 100% pewność będzie po porodzie :D Dziubrun witamy w naszym gronie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pszczolineczka - super,że znasz już płeć :) A mnie lekarz w 13 tyg. powiedział,że byc może córka bedzie a ja jem tez ogórki, śledzie i ciekawe jak będzie, ale zdarzy się rowniez coś słodkiego :) Ja się nie sugeruje tym co jem,że to wpływa na płeć :) Hehe dziewczyny wysyłajcie zdjęcia z tymi brzuchami bo mam manię oglądania ich w necie i czekam z niecierpliwością na Wasze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ŻABECZKA masz narazie moje dwa ;) PSZCZOLINECZKA masz fote z usg?Wyslij też ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka wrocilam od siostry kurcze u niej na wszystko mialam ochote jadla ryz z jogurtem ja tez robila mlodemu miesko mi tez sie dostalo pozniej mezowi sadzone i stwiredzilam ze tez musze zjesc hehe a w domu otwieram lodowke i na nic nie mam ochoty, no nic ide pozamiatac podlogi bo moja psina linieje i M. sie wkurza a za godz bedzie wiec posprzatam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny wyslecie mi tez haslo ? kadiula@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o usg to we czwartek byliśmy i akurat - jedną rączką ruszał a w drugiej ssał kciuka;) Aż się popłakałam ze szczęścia;) Lekarz powiedział ze może być to chłopak ale na razie nie będziemy gdybać;) Ja nadal nie dowierzam ze jest we mnie takie maleństwo które jest zależne ode mnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RARITY - tak Twoje widziałam :) ale jest nas tu trochę więc czekam z niecierpliwością na inne :) ŻABKA - Ty jak wychodzisz z domu to jesz wszystko, a w domu zwracasz hehe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej po lewej stone na mailu jest GALERIA i w tej galeri są wszystkie zdjęcia nie trzeba po maliach szukac...tylko nie moje nie rozkminiam. KAD już ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow dziewczyny jakie macie brzuszki ! niezlee a szczegolnie ten z 14 tygodnia ! czyj taki piekny? reni tez superr !! a reszta jeszcze chudziutka :) ale fajnie macie ze jestescie takie szczuple ja zawsze mialam troche bruzch wiec pewnie dlatego taki mam :) juz wysylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAD Moj jest ten z 14tc ale Ty masz taki jak ja!!!I to w 12tc!!!Super ;) Przypomnij mi która to Twoja ciąża? I jaki masz śliczny telefooon ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee chyba mam mniejszy tak mi sie wydaje a to moja pierwsza ciaza :) a ta obudowe na telefon kupilam przypadkiem w H&M hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×