Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rengie

wrzesień 2013 :))

Polecane posty

Napisz mi ktoś hasło do wspólnej skrzynki email- w2323@interia.pl ? Mam juz zdjęcie swojego brzuszka i chciałabym sie pochwalić i wasze pooglądac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysłane ;) ja nie czuję jeszcze kopniaków, wciąż tylko delikatne muskanie, chociaż ostatnio chyba dwa dni temu czułam :) Ale jestem cierpliwa, staram się robić wszystko, żeby czas leciał szybciej i bym w końcu poczuła to kopanie po brzuchu :P A jutro będę miała szpital sercowy w domu, wieczorem przychodzi przyjaciółka, która po 13 latach rozwiodła się z mężem - heh, jak to życie się różnie plecie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki żabka092. Właśnie wysłałam swój brzuszek. Obejrzałam parę waszych zdjeć, fajne macie brzuszki, ale w wiekszosci jeszcze małe. Musimy poczekać jeszcze parę tyg i wtedy to juz naprawdę bedzie czym sie chwalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przytyłam jakieś 1,5 kg, chyba nie tak źle jak na 3 miesiące, w poniedziałki rano zawsze się ważę i robię pomiary w paru strategicznych miejscach, oczywiście zapisuję żeby jakoś nad tym panować i wiedzieć do czego powrócić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze dziewczyny tak teraz właśnie wyczytałam wasze przepisy na fasolka to ja jeszcze zupełnie inaczej robię. :) ale spróbuje Waszych przepisów również. ja moczę fasole przez noc pózniej do tej samej wody dodaję skóre z boczku i włączam do gotowania dodaje listki laurowe majeranek i ziele angielskie, pietruszke i marchewke pokrojone w talarki. Następnie kroje boczek (duuuzo bo uwielbiam) i kiełbasę podsmażam na patelni i dodaje do fasoli. Późnbiej dodaję przecier pomidorowy i na samym koncu zageszczam mąką. OczywisciE sól i pieprz do smaku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabka ty nadal wymiotujesz bidulko? a choć trochę lepiej się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuźwa napisalam sie i usunelam ja robie podobnie mocze fasole pozniej ja gotuje osolona po jakims czasie dodaje kurczaka albo kielbaske( czasem podsmazam) i koncentrat Z przypraw dodaje ziele ang, pieprz, isc laurowy i jakas jarzynke albo kostke rosolowa do smaku chyba wsio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agi dzieki lepiej mge powiedziec tez ze duzo lepiej choc ja sie boje tak mowic bo jak powiedzialam ostatnio to pozniej z wc prawie nie wychodzilam ale dzis np nie zwracalam mdlilo mnie bylam w wc ale nie zwraccalam ale za to glowa mnie bolala i tak cmi po malu caly dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide posprzatac troche i wstawic rybke Marcinowi i moze sie poloze na godzinke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka, wpadam się tylko przywitać i powiedzieć że jestem. Leżę chora, normalnie zwaliło mnie z nóg, biorę leki i czekam na poprawę. USG przełożyłam na za tydzień - Pani doktor powiedziała że lepiej je zrobić jak będę zdrowa. Muszę do 6 kwietnia dojść do siebie - zaczynam kurs - I stopień księgowości:) Taka mała inwestycja w siebie :) Wracam do łóżka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gr@niska
Justinaaa, mały brzuszek ale taki sam jak mój 3tyg.temu, to były ostatnie dni kiedy dopinałam moje ulubione dżinsy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz swoch ulubionych obcisłych rurek nie dopinam. Ale jeszcze w ciażowych nie chodze. Mam 2 pary trochę luźniejszych spodni, takich rozm. wiekszych niz normalnie i w takich teraz chodzę. No a w domu to leginsy albo dresy;( Kiedy skończyły mi wam sie mdłości, bo juz nie wyrabim, 14 tydzień i dalej mdli. W pierwczej ciaży punkt 12 tydz. przeszły, a teraz porażka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry, ja ostanio poza forum, jeszcze do konca Was nie poczytałam, wciaz zmeczona jestem, a od wczoraj synek chory prawei 38 temp wiec zostal dzis w domu. Wczoraj w przedszkolu byly zajecia na sali z rodzicami taka rywalizacja miedzy grupami dla zabawy , no i najwidoczniej juz moj brzuszek widoczny, bo nawet Pani Dyrektor mi pogratulowała, bardzo miłe i przyjemne uczucie:) ostatnio troche problemow osobistych mam z bratem i nerwow przez to , ale mam nadzieje ze szybko rozwiaze to jakos..... czasem z rodzina to tylko na zdjeciu:) u mni dzis dorsz i czerwona zasmazana kapustka z ziemniakami, wcinam sporo owoców np teraz czerwonego grapefruita:) czekam na film Anna Germann ogladacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis dzien bez wymiotow pierwszy od 2mies a w sumie dzis zaczelam 2 trymestr ale za to glowa mi przeszkadza caly dzien;/ boli i boli bylam na zakupach i kupilam winogronko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej gdzie wy wszystkie sie podziewacie?ja jem sniadanko i pike herbatke;) marzy mi sie kawusia ale nie mohe narazie jej pic;) usze dzis troche ogarnac domek itp bo bede miec gosci a M. w szkole wiec musze sama sobie radzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem przeziembiona , nie wiecie czym mozna sie leczyc? oprócz soku z malin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie wiem cos ostatnio dziewczyny pisay o syropie z cebui o czosnku ja kurka zaczynam kaszlec i katar jakis mam i tez sie boje a nie nawidze czosnku i syr z cebuli ja nie wiem czym sie bede leczyc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale zjadam literki:) sorry za literowki ale szybko chce napisac i tak pozniej wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gr@niska
Hej! Co słychać? U mnie ciągle jesteśmy odcięci od świata ale mam nadzieję że te nasze nieszczęsne służby drogowe wkrótce przybędą z odsieczą bo muszę się dostać do apteki. Dziś w nocy przy drugiej wycieczce do kibelka zauważyłam że wyskoczyła mi olbrzymia bolesna opryszczka na ustach:-( Trochę się przestraszyłam, ale zasięgnęłam informacji w necie i skoro to nie pierwszy raz tonie ma co się bać bo mam to od dzieciństwa.Ale nie mam w domu kompletnie nic na to świństwo, a zostawione samo sobie będzie się goić ze dwa tyg. Co do przeziębienia to też przerabiałam no i leczyłam się przeróżnymi herbatkami z sokiem malinowym, cytryną, miodem,imbirem, wypiłam tego tyle że sikałam 50x na dzień ale pomogło w ok .6 dni:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczyny :) ja dziś będę miała zajęty dzień, idę na ślub koleżanki, więc najpierw trochę w domu ogarnę, a następnie biorę się za szykowanie.. Muszę się ogarnąć ;) ja cały czas czuję się bez zmian, czyli ok, na razie się nie zaraziłam od mojego i mam nadzieję, że już chora nie będę- przechodziłam już przeziębienie 2 razy! Ja za pierwszym razem piłam syrop prenalen- nie wiem czy pomógł być może, ale przeszło po tygodniu! teraz piłam syrop stodal, herbata z cytryną i miodem, sok z czarnego bzu i wygrzanie się w łóżku- jak zaczęłam stosować to leczenie przeszło po 3 dniach! zdrówka dziewczyny! miłej soboty! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groniska nie mozna stosowac tych masci na opryszczke ale sprobuj posmarowqc pasta do zebow mi wyleczyla w 2dni bo zasusza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gr@niska
Dzięki zabka, i tak nie pozostaje mi nic innego jak domowymi sposobami leczyć to paskudztwo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale Was dzis malutko;( ja ostatnio stwierdzilam ze za malo jem warzyw tak wiec dzis zrobilam sobie zupe krem pomidorowa zmiksowalam razem z warzywkami ;) chyba musze je jesc choc w taki sposob;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupilam sobie dzis w koncu balsam bo kurde zobaczylam 2 rozstepy na brzuchu:( i kupilam z bielendy bo akurat byly w rossmanie w promocji;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry, my własnie po spoznionym obiedzie:)kopytka z gulaszem i 2 suróweczki:)) wczesniej sobie pospałam i bylismy na wiekszych zakupach, fajnie za nie nie płacic tylko z wygranych bonow:D i kto by pomyslał jutro zaczne 14 tydzien, jakos od wczoraj zbytnio rybki mojej nie czuje. Kupiłam dzis witaminy bo zostały mi 2 tabletki. Ja ostatnio robiłam tak fasolkę Składniki: 1 kg fasoli Jaś 0,5 kg kiełbasy 0,5 kg łopatki 2 średnie cebule Przecier pomidorowy Majeranek Liść laurowy Ziele angielskie Pieprz Sol Opis przygotowania: PRZYGOTOWANIE: Fasole namoczyć dzień wcześniej ( ewentualnie ok. 2 h wczesniej). Do garnka z namoczoną fasolą, dodać ziele angielskie, liść laurowy, pieprz, szczyptę roztartego majeranku, oraz sól. Gotować do miękkości. Na patelni smażymy drobno posiekaną cebulkę wraz z łopatką smażymy na wolnym ogniu około 20 min następnie dodajemy pokrojoną kiełbaskę oraz dajemy cały słoiczek koncentratu pomidorowego przesmażamy całość dolewając stopniowo wodę oraz dodajemy przyprawy do smaku sól, pieprz, majeranek można też dodać przyprawy do fasoli. Całość dusimy aż wszystko będzie miękkie. Gdy fasola będzie już gotowa to wlewamy całość z patelni do garnka dusić jeszcze przez około 10 min od czasu do czasu mieszając. Życzę smacznego! czy robiłyscie same hamburgery??? starram sie nie kupywac gotowców i jesc jak najmniej chemii, nawet sama miele miesko zazwyczaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim ;) Ja dzisiaj cały dzień poza domem. Najpierw na uczelni (bo dawno mnie tam nie było :p) a później na zakupach. Nogi mnie bolą okropnie i plecy :( od rana siedziałam i ledwo już wytrzymywałam. Teraz się położyłam i jaką ulgę poczułam. Gdzie się podziała reszta dziewczyn? Coś ostatnio tutaj pusto. Żabka kuruj się ;) Im szybciej tym lepiej, domowe sposoby są najlepsze póki nie ma gorszych objawów. A czosnek idzie polubić ;) Ja też kiedys nie lubiłam a teraz nawet jak chora nie jestem to zjem sobie ząbek tak dla zdrowia, profilaktycznie :D Dzisiaj maluch nieźle dawał popalić, kopie coraz mocniej i coraz częściej, wiercił się strasznie, niedawno dopiero się uspokoił ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisałam się i wykasowałam przez przypadek - wrrr. Aga T ja byłam u lekarza, bo nie dałam rady i przepisał mi Sinupret 3x2 draż., Quixx extra do nosa, Hasco Sept do gardła, ja biorę jeszcze Żuravit (mam dużo bakterii w moczu) i moczę stopy w gorącej wodzie z solą i okrywam je szczelnie kocem. Leżę w łóżku i prawie się z niego nie ruszam, tyle co do toalety. Dziś, III dzień kuracji uznaję za ciut lepszy, kaszel mam jak stary fiat, katar może nie jak z Łodzi do Warszawy ale jest już tak gdzieś w Łowiczu. Mięśnie mnie już tak nie bolą. Także postępy są, dziś Dawid wysmaruje mnie maścią majerankową, myślę że skoro małe dzieci można nią smarować to i dorosłych w ciąży też :). Mam królika, królik jest jak pies, biega za nami, jak coś jemy to zawsze jest z nami, szkody też robi jak mały szczeniak, jest do tego namolna, kochana a szczególnie gdy zasypia na moich rękach. Wszystko byłoby ok, ale dziś pożyczyłam słuchawki od koleżanki (mąż zasnął, a ja nie chciałam go budzić muzyką), nie wiem kiedy ale słucham zadowolona i nagle cisza, moja Lunka przegryzła kabelek, nie wspomnę o dziurach w łóżku, które i tak jest do wymiany i tapetach pogryzionych. Koleżanka chce ją zabrać na stale do siebie, czasami mam ochotę ją oddać, ale jak pomyślę o Dominiku, który wraca ze spaceru, albo od babci i od progu krzyczy LUNI, LUNI, Kjólik, i zaczyna jej szukać i potem ganiają się po całym domu to zapominam o szkodach i bobkach które ciągle odkurzam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×