Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rengie

wrzesień 2013 :))

Polecane posty

Ale mam apetyt, zjadłam trzy talerze żurku, ja bez kiełbasy bo jestem mało mięsna, jem paluszki beskidzkie bo tylko takie uważam, popijam mlekiem, wypiłam litr coli, 0,5 litra soku marchwiowego, 2 kanapki z serkiem i jeszcze na coś mam ochotę. Jak tak dalej pójdzie to moje 8 kg które zgubiłam na początku ciąży nadrobię w tempie ekspresowym. U nas Duphaston kosztuje ok 35 zł - masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ahh dziewczyny, ja tak sobie czytam co bedziecie robily na swieta do jedzonka, to na sama mysl mi slinka leci. :D same pysznosci szykujecie. Ja nic nie bede robic (no moze jakas salatke) bo z moim chlopem idziemy do rodzicow, a pozniej do znajomych. A jezeli chodzi o dzisiejszy obiad to robie bitki w sosie z kasza gryczana i mizeria. Mniam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amy - dałaś czadu z żurkiem :) podziwiam Cię,że dałaś radę tyle zjeść i wypić :) Dagna - zrobiłaś mi smaka na mizerię ach :) rozmarzyłam się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś poproszę męża żeby mi zrobił i w końcu wstawię - obiecuję. Na mizerię mam zawsze ochotę - uwielbiam. Teraz zaległam na kanapie, dziecko śpi a ja walczę z angielskim, jutro mam lekcje. Od rana miałam szaleństwo sprzątania, ale wena mnie minęła. Co ogarnęłam to albo szalone dziecko albo wariatka króliczka robiła bałagan i odpuściłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam brać od kuzyna szczeniaczka, ale odpuszczam :) mam jednego kundelka i zamierzam go zabrać od teściów więc stwierdzilismy,że wystarczy. Jak bedzie dziecko nie będe miała czasu na 2 psy. Ten, którego mamy jest nauczony w domu i nie musze sie martwić że nabrudzi albo coś zniszczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żabeczka ja mam owczarka niem. i teraz w spadku dostalam psa mamy na czas jej leczenia taki maly kundelek ale kurde w bl;oku to przerabane,, moja Roma tyle siersci gubi ze to nie porozumienie a M. jak to widzi to mowi ze nie wyobraza sobie psa (i jego siersci w domu) z malym dzieckiem ale moja Romcia ma juz 7lat to co mam z nia zrobic? kochana psina ale podworko by sie jej przydalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie. myslalam ze juz wyszlam na prostą w tymi wymiotami a dzis o drana znw mam mdłosci. odbijanie i slaba jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga - ja też ta myślałam, ale zdarzy się jeszcze że mam nudności i "ciągnie" mnie :P A wiecie co? Moja siostra w ogóle w ciązy nie wymiotowała i jak ostatnio z nią rozmawiałam to mówiła,że nagle ni z gruszki ni z pietruszki w 5 mies. zwymiotowała i to było tylko 1 raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a bratowa meza ma termin na sierpien to tez jej 2 ciaza i nie wymiotowala ani razu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wzieło mnie dziś i wysprzątałam tak dom że lśni tyle że teraz ledwo dyszę...Matko ale się zmęczyłam. Ja mam dziś jak większkość rosołek z wczoraj.A na drugie własnie kończę kurczaka w sosie słodko kwaśnym. Ja robie święta z dziewczyną kuzyna.Robiłysmy wspólnie wigilię i wyszło fantastycznie. I teraz roczek jej synka też we dwie zorganizowałyśmy i wszyscy chwalili jedzonko więc obrosłyśmy trochę w piórka hehe ;D W piątek rano jedziemy na zakupy.A potem będziemy działać.Co cztery ręce to nie dwie. W planach mamy sałatkę jarzynową,mięsko pieczemy i śledzie w smietanie.I możliwe że jeszcze sałatkę Tortelini zrobimy ;D A w niedziele jeśli nas teściowa nie zaprosi na obiad bo przeważnie zaprasza ale w tym roku nic nie mowiła jeszcze więc chyba nie ma zamiaru zapraszać to dogadaliśmy się z bratem męża i jego żoną że przyjdą do nas na obiad. Wlaśnie myślę co ugotować.Rosół napewno bo co niedziele gotuje a na drugie chyba roladki wieprzowe w sosie grzybowym. AMY ładnie pojadłaś hehe ;D Ja już odrobiłam kilogramy które straciłam wymiotująć 2 miesiące ;) U mnie duphaston 36zł a w styczniu płaciłam 27zł :( Na szczęście ja łykam jedną tabletkę dziennie więc git. Ale bym chciała żeby już było jutro... A imię dalej nie wiem które...niby ten Szymon za mną chodzi.Ale Dominik też mi się podoba. Uszszsz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AGA współczuje...ja się cieszę że mi się już skonczyły wymioty i mdlości.Masakrycznie to męczące było. Ostatnio wymiotowałam 2 dni ale to na własne życzenie bo gorącą Szarlotkę zjadłam z bitą śmietaną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze ja wyleguje się jak leniwy kot a Ty Rarity nieźle podziałałaś w domu :) Fajne menu Rarity na święta :) śledzik musi być :) Nie wytrzymałam i zrobiłam kawę bo mi głowę rozwala, pogoda taka pod psem u mnie :O Rozglądam się za dresikiem jakimś na allegro,żeby było w czym jechać w te góry co pisałam Wam ostatnio, hmmm tylko czy trafię z rozmiarem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ŻABECZKA śledziki uwielbiam ;D A podziałałam ze sprzątaniem a teraz się nie mogę ruszyć ze zmęczenia. Kiedy jedziecie w te góry...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
planujemy na weekend majowy bo mąż będzie miał urlop wtedy, u nich firma robi dłuższy weekend :) i w końcy trzeba się gdzieś wybrać we dwoje tylko ;) już troje :) bo potem będzie trudniej :) a nigdy nie ma czasu :O Dobrze,że mąż pokochał góry jak ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super podobno w maju ma być już bardzo ciepło ;) Potem też będziecie jeździć.Na początku ciężko ale po kilku miesiącach mozna smiało malucha zabierać ze sobą. Nasz młody wszędzie z nami jeździł nie zostawialismy go nigdy. Do dziś jak pada hasło TERMY w Bukowinie to jest przeszczęsliwy... Uwielbia basen co niedziele jeździmy (no teraz ja przeważnie zostaje w domu bo mi nie wolno) Ale chłopaki sobie plywają. Także napewno i maleństwu miłość do gór zaszczepisz ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno maluch z nami będzie podróżował, bo i tak nie mam z kim zostawić pod opiekę, zresztą chcemy hartować niunie jak najwsześniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majutka129
Witam was drogie panie chciałabym dołączyc do waszego grona:) obecnie jest to moja druga ciąża pierwszą poroniłam w 11 tyg.teraz jestem w 18 tyg.Po stymulacji owulacji lekiem CLO,ogolnie od trzech lat staralismy się z mężem o dzidziusia i mam nadzieję że tym razem dotrwam do konca ciąży szczesliwie.Gratuluję wszystkim przyszłym mamusiom:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majutka129 hej ;) Znasz już płeć maleństwa? ;) Co do wymiotów to ja też nie wymiotowałam w ciąży, tylko raz się zdarzyło. Żabeczka zazdroszczę tego wypadu w góry ;) Chociaż sama w górach mieszkam to chętnie bym się gdzieś wybrała z mężem (byle nie w góry bo to mam na co dzień :p) Mam nadzieję, że chociaż w wakacje jak wszystko z ciążą będzie przebiegało prawidłowo wybierzemy się z mężem nad morze. W zeszłym roku nigdzie nie byliśmy bo mieliśmy ślub na głowie. Co do psiaków to ja mam 2 w domu, z tym że mała rasa i nie mają sierści a włos więc tyle dobrze, że nie linieją. Właśnie dzisiaj dostałam ta pościel do łóżeczka i wózka którą polecały dziewczyny i osobiście również polecam ;) Naprawdę super jakość, kolory żywe, takie jak na zdjęciach ;) Mam nadzieję, że po wypraniu również takie będą ;) Póki co schowałam do pudełka bo na pranie jeszcze przyjdzie czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majutka129
reni89-jak byłam na pierwszym usg prenatalnym i to był 12 tydz. to Pani doktor mówiła że chyba dziewczynka ale scian na różowo narazie nie malowac bo jest za wczesnie teraz czekam na kolejne usg prenatalne mam je 16 kwietnia to wtedy bede wiedziec co bedzie:) narazie musze byc cierpliwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj MAJUTKA129 - mamy podobny termin z tego co piszesz, ja właśnie zaczęłam 18 tc. :) Ty gdzie dokładnie mieszkasz w tych górach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majutka129
żabeczka1982-ja też własnie zaczełam 18tc termin porodu mam 31 sierpien lub 1 wrzesien:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RENI mam babcie w RYBARZOWICACH kojarzysz tą miejscowość ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rarity kojarzę, czasami przejeżdżam przez Rybarzowice, chociaż nie znam dobrze tej miejscowości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAJUTKA witaj ;) O to Twoje dziecko będzie lubiało chodzić do szkoły hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KEITI jak tam po wizycie??? Ja już jutro usg nie mogę przestać o tym myśleć.Miesiąc kruszyny nie widziałam ;) Muszę młodego wsadzić do wanny i oddelegować do spania. Mam dziś ochotę zrobić sobie MAŁE DOMOWE SPA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×