Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gusia09

Ciąża 2013 ... długo wyczekiwana cz.2

Polecane posty

Witam w niedziele :D, a gdzie wszystkie mamusie się podziały. 🌻 Ja wczoraj sobie zafundowałam pedicure i manicure, 2 h relaksu :D. Pedicure boski na pewno tam jeszcze zajrze, akurat to jest SPA gdzie można chodzić na basen z maluszkami od 3 m-ca, to tatuś z córunią będą się oswajać z wodą a mamusia będzie się relaksować :D, ale to za jakiś czas ... Bo coś czuje że już niedługo przyjdzie na mnie pora :D, mam nadzieje że to przeczucie się spełni 🌻 Nadziejko super tez zestaw dalmatyńczykowy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gisua kochana no właśnie widzę że jakaś tu cisza:( co do basenu to super pomysł my tez chcemy małego na basen jak się urodzi super.Noa na ciebie to juz pora kto wie może lada dzień :) ale ci fajnie i dobrze że się odprężyłaś powiedz mi a jak sie czujesz? reszte mamusiek jak się czuje?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czuje się super, poza bólem krzyża i podbrzusza jak za dużo leże, ale jak pochodzę to przechodzi. Tylko wczoraj spuchły mi troszkę stopy, a dzisiaj jedna to masakra, jest jak jeden wielki kołek nawet nie wiem czy włożę jutro buta a miałam rano iść oddać mocz do badania, teraz moczę w zimnej wodzie jak nie przejdzie do rana to wybiorę się do lekarza bo to normalnie nie wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem Ci że itak ci zazdroszczę że tak dobrze sie trzymasz zuch dziewczyna z ciebie.ja 22 tc i jak dłużej posiedze to wstać nie moge a znowu jak dużo chodzę to brzuch i plecy bolą a zostało jeszcze 18 tygodni heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane 😘 Też się dziś trochę relaksowałam w Karpaczu u nas odwilż. Gusiu to zafundowałaś sobie atrakcje , a pedicure uwielbiam, zwłaszcza ''gilganie'' frezarką to wtedy można odpłynąć ;-) To świetny pomysł z tym basenem w przyszłości , połączysz przyjemne z pożytecznym ;-) Myśllałam o Tobie wczoraj właśnie jak niewiele czasu Ci już zostało... Mam nadzieję że szybko będziesz miała to za sobą i szybko wrócicie z Alusią do domku , informuj nas na bieżąco bo tu zwariujemy :-) Ja osobiście powoli czuje się jak słoń a co będzie dalej.... Gusiu wiem że już to pisałaś , ale jak będziesz mieć czas napisz proszę co zabierasz do szpitala, takie najważniejsze rzeczy. Ja kompletnie nic nie mam a przecież żadna z nas nie zna dnia ani godziny , lepiej się przygotować. zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz Lonia jak tam kolacja się udała , zjadłaś w końcu coś dobrego ? ;-) Nadziejka , Jeny, Anka79, agaolcia , marietanka , sanders , zuzka i resztę Mamuś pozdrawiam 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka Mamuśki.... A dziekuje Kini, udala się, udała.. i przyznam się, że kalmarów i krewetek sobie jednak nie odmowilam, nie moglam sie oprzec, cały I trym. nie jadłam. Usprawiedliwia mnie tylko fakt, iz to nie moj pierwszy raz w tej knajpce, nigdy mi nic nie było, zawsze swieże jedzonko, więc chyba będę żyć :-P xxx Gusiu, ale Ci fajnie.. I chyba idąc w Twoje ślady dam się namowić koleżance na wypad weekendowy do spa. Czasem można wyszarpnąć atrakcyjne oferty. No ale nieciekawie z tą stopą.. mam nadzieję, ze to nie efekt tych zabiegów.. To chyba uroki bycia ciężarną... xxx Kini, Nadziejko.. Wy mnie tu nie straszcie, ze się ruszać nie możecie :-) Co to będzie później...?! U mnie też odwilż, dziś padał deszcz... Karpacz.. zawsze będzie mi się kojarzyl z dzieciństwem.. Coroczne wczasy z zakladu pracy .. :-D xxx Kupiłyście cos jeszcze przez weekend? xxx Byliśmy dzis z M. u znajomych wypytac o szczegoly odnosnie wyboru szpitala, poloznej, spraw administracyjnych itd. Troche mi sie w glowie rozjasnilo. No i dowiedzialam sie, ze butelki jednak tak... bo... mozna sobie odciagnać pokarm "na pozniej" w przypadku chociazby imprezki, na ktorej mozna wtedy pozwolic sobie na kieliszek winka.. :-P Sprytne, hahaha, że też wcześniej na to nie wpadlam ;-) Pozdrawiam serdecznie... A co naszą Szanowną Resztą Mam..? Dziewczęta - wracajcie.... koniec weekendu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, ja dzisiaj mam wizytę. Zobaczymy co tam słychać u naszego malucha;) Weekend szybko zleciał, miałam szkolę i pracę. Ale sesja już za mną, semestr zaliczony i to całkiem nieźle. Dzisiaj słoneczny dzień. Energii dodaje:) Powiedzcie mi w którym tygodniu miałyście robioną przezierność karkową? U mnie połowa 11 tygodnia, jest szansa ze zrobi mi to dzisiaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadziejja 28
Marietanka u mnie byla robiona. 12/14 mysle ze uu ciebie dzis mozna juz zrobic. Daj znac koniecznie jak po wizycie.powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno jest to uzależnione od szpitala bo szwagierka w Bielsku-B dla dziecka nic nie musiała brać, więc musicie i tak dowiedzieć się jak u was w szpitalu, a u mnie trzeba DLA DZIECKA ubranka pajacyk,śpiochy, kaftaniki, pampersy, chusteczki nawilżające, octanisept do pępka, niedrapki, oliwka, rożek/becik, ręczniczek, mydełko dla dzieci, położna dopowiedziała żeby wziąć pieluchy tetrowe przydatne do karmienia i smoczek uspokajacz, DLA MAMY - koszule ok 3 szt takie do karmienia żeby też mogły być, stanik do karmienia, klapki pod prysznic, chapcie, kosmetyki przybory toalet, podkłady poporodowe, majtki poporodowe, szlafrok, ręcznik duży i mały, ręcznik papierowy, woda z dziubkiem 0,75, kubek, sztućce, termometr, dokumenty dowód osobisty, rmua ostanie lub książeczka ubezp z aktualną pieczątka, skrócony odpis aktu małżeńskiego (jak jest), karta ciąży i ostatnie badania np krwi z grupą, posiew i jakies tam jeszcze (ale to już chyba każdy szpital wymaga różnych), ładowarka, telefon DLA TATY jak ma być przy porodzie klapki, apart/kamera i ubranko szpitalne zakładane tylko na majtki (podobno) :) 🌻 Kini powiem ci że jak dla mnie ta część zabiegu tą frezarką też jest najlepsza, nawet samo to mogłabym mieć przez 1/2 godziny :D, rewelacja. Mojemu M dzisiaj się śniło że 14 luty to będzie termin, zobaczymy ... Też mam nadzieje że to już niedługo, i że szybko pójdzie, na pewno dam wam znać co i jak :D U nas też plusowa temperatura i śnieg pada ale taki mokry ciężki i ciapa się robi :( 🌻 Loniu wydaje mi się że to nie efekt zabiegu, może po prostu za ciepło było bo dzisiaj na szczęście wróciła do swoich nawet normalnych "rozmiarów" - kozaki włożyłam i zasunęłam, i pomimo że byłam 6h w pracy nic sie nie robi. A na pewno to uroki ciężarnej dobrze że chociaż tak późno mnie to dopadło, i mam nadzieję że was też to dopadnie jak najpóźniej albo i wcale. A co do tych butelek to mieli rację znajomi, też mi to siostra mówiła nawet nie mówiąc o alkoholu tylko jak np święta i zjeść coś takiego światecznego grzyby, kapustę to odciągniesz zapas i nie musisz sobie odmawiać :D 🌻 Marietanka ja miałam ok 12 tyg przezierność robioną a robią ją tak od 11-14 tyg., także może ci zrobić ale w sumie to powinien ci powiedzieć na ostatniej wizycie że będziesz miała robioną, albo dzisiaj wyznaczy ci nowy termin. Fajnie że u ciebie słoneczko już nie mogę się doczekać wiosny :D ... a tu dopiero koniec stycznia. Gratuluje zaliczenia sesji, i pisz jak tam po wizycie 🌻 Nadziejko nawet się nie obejrzysz a te 18 tyg minie , zrobi się cieplej dzień dłuższy to się bedzie chciało wyjść na dwór, nie tak jak teraz. Dzisiaj jeździłam autem to masakra na mieście, wszędzie jak nie pełno wody, to pełno błota pośniegowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gusia obyś miała rację że szybko zleci jutro idę na usg niby połówkowe w 22 tc hehe zobaczę mojego wiercipiętkę ❤️ a ty to przepraszam masz zamiar urodzić w pracy???? heheh kiedy odchodzisz ? przeciez zostało ci ok 2tygodni? ja odchodze mc wcześniej muszę sie wyspać na zapas hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plan mam że będę chodzić do 31 stycznia a jak będzie to się zobaczy :D, początkowo miało być do 31 grudnia ale tak jakoś się przesunęło. A że zawsze mogę wyjść kiedy chce jak bym się źle poczuła, to czemu mam nie chodzić. Ja się wysypiam pomimo że w nocy wstaje teraz 2 razy, po ciemku do wc siku i powrót i na szczęście zasypiam od razu, i jak zawsze wstawałam 6 max 7 to teraz nawet 7.30 :D, choć przełożenie się z boku na bok to wyższa szkoła jazdy ale jak już zasnę to nic nie czuję i nawet ani razu Ala mnie kopniakami nie obudziła, za to mojego M tak :D. Ciekawe jaka twoja kruszynka będzie duża ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gusia fajnie że tak długo wytrzymujesz ja miałam odejsć 2 tydonie przed ,praca lekka tylko że siedząca i przed kompem i tak cały dzien i plecy trochę bolą a co będzie pózniej kto wie :D masz juz jakieś skurcze? ja sie boję że przgapie poród hehe tzn że wody mi odejdą w wannie lub pod prysznicem i nie będę wiedziała ze rodze hehe głupia jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie nie mam żadnych skurczy a przynajmniej nie wiem że je mam :D, ale nic mnie nie ściska ani nic, i sama zakładam tylko jasną bieliznę żeby widzieć ten czop płodowy (taki z krwią), czy coś innego :D a odejście wód raczej ciężko pomylić albo odejdą ci większą ilością albo będą się sączyć przez cały dzień, przynajmniej taką też mam nadzieję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem, melduję się:) wszystko pięknie. Małe ma 3,69 cm. Ma rączki dwie i nogi dwie i pięknie bije serduszko:) pół korytarza slyszało. Co do przezierności umówię się w sobotę, poleci mi lekarz jakiegoś swojego kolegę który się tym zajmuje. Naoglądałam się dzisiaj rodzących kobiet, jakiś dzisiaj dzień szczęśliwy? Co pól godziny na oddział przychodziła kolejna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do marietanki
Do badania przeziernosci karkowej Malusszek musi miec minimum 4,5cm - w sobote raczej bedzie za szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak wiem, w sobotę się dopiero umówię na konkretny termin, w czwartek dopiero skończy się 11 tydzień więc jest czas jeszcze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie mamusie :) Ja wreszcie wyzdrowiałam, więc piszę. Wcześniej nie mogłam na kompa patrzeć. Unikałam ludzi chorych, przychodni, prawie w ogóle nie wychodziłam z domu a i tak się zaraziłam, bo coś jest w powietrzu. Jeszcze mi zatoki dokuczają, ale jest już coraz lepiej. xxxxxxxxx Marietanka ja też stoję przed tym tematem badań genetycznych, ja jestem tydzień za Tobą, prawie tak samo urodzimy :) Ja w czwartek idę do gina i zobaczymy co mi powie, kiedy ewentualnie mogę się umówić na badanie. Nie ukrywam mam stracha. xxxxxxxxx Kiniusia, jak zdrówko? Znów się przeziębiła? Bo coś wspominałaś, że mężuś chory :( xxxxxxxxx Przepiękne rzeczy dla dzidziusiów kupujecie dziewczyny, czasem nie piszę, a tylko podczytuję Was i naprawdę te wózki, te ubranka, wszystko takie urocze. Ja narazie nawet nie myślę o takich zakupach bo to dla mnie za wcześnie. Ale dzięki Wam mam pogląd na to co fajne :) xxxxxxxxx Pozdrawiam i całuję Was wszystkie kochane mamusie :) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mamusie melduje się ;-) Gusia dzięki za tę listę , bardzo mi się przyda . Powiedzcie jak to jest z tym odciągniętym mlekiem bo ja głupia jestem. Po odciągnięciu można przechować w lodówce to wiem , ale przez jaki czas no i jak to póżniej podgrzać w podgrzewaczu? nie zważy się ? ;-) Takie mleko chyba ma jakiś ''termin'' jak myślicie ? Gusia 14 luty to piękny termin ❤️ może sen się spełni ;-) Co do spania i kopniaków to mój M miał okazję wreszcie odczuć kopniaka od swojej córeczki ;-) Otóż ułożenie się w łóżku i znalezienie wygodnej pozycji zajmuje coraz więcej czasu , no i ostatnio śpimy na ''łyżeczkę'' ja zarzucam mu nogę na biodro i wtedy nie uciska mi brzucha i tak śpimy , ale brzuszek opiera się o jego plecy i jak mała zaczęła brykać wieczorem i w nocy bo to jej ulubiona pora , to poczuł aż na plecach ;-) i śmiał się że skopała starego ;-) Nie wiem jak mój M ma się do obecności przy porodzie bo jeszcze o tym nie rozmawialiśmy , ale ja Go zmuszać nie będę bo wiem jak się zachowuje jak ma iść pobrać krew do badań... Także jak mi tam fiknie to będę mieć jeszcze dodatkowy stres...Ale to jego decyzja zobaczymy ;-) zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz Marietanka u mnie w klinice NT robią między 11 a 14 tyg , ja chyba robiłam w 12-13 tyg , musisz kilka dni poczekać , cieszę się że wszystko ok ;-) Gratuluję sesji , widzę że nastrój już lepszy to super , szczęśliwa Mama to szczęśliwy Dzidziuś ;-) zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz Nadziejka jak tam połowkowe , płytkę nagrałaś ? ;-) Nadzieja nie jesteś głupia , ja też wciąż o tym myślę i kręcę filmy jak to będzie i gdzie mnie złapie i skąd będę wiedzieć że to już... dlatego chcę spakować torbę , boję się że to będzie wcześniej a ja nie mam nic kompletnie przygotowane..nic. na pranie i prasowanie jeszcze za wcześnie więc leży sobie to w kartonach a ja donoszę nowe ''dary''' zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz Hej Anka79 cieszę się że wyzdrowiałaś , uważaj teraz na siebie ;-) Faktycznie Tobie też się zbliża termin badań i co udało Ci się załatwić bez problemu? pomogła Ci ginekolog czy musisz prywatnie? Ja już dobrze się czuje , mąż na szczęście miał tylko katar póki co i gdyby nie ból pleców to byłoby rewelacyjnie ;-) Daj znać jak tam 😘 zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz Edzia co z Tobą????? odezwij się ! zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz Przez weekend nic nie kupiłam ale w tym tygodniu mam zamiar zamówić z neta większość potrzebnych rzeczy , to dam znać. Poszukuję też jakiś ''ludzkich'' koszulek do spania i do karmienia jednocześnie ale na allegro nic mi się nie podoba . Fajne są ma alles.pl mama by alless ale ceny zawrotne ;-) Miłego dnia kochane 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam.. :-) kini..ja slyszalam, ze i mrozic mozna pokarm, wtedy ma dluzszy termin przydatnosci oczywiscie.. co do podgrzewania, to slyszalam, ze pod biezaca goraca woda, no ale chyba w podgrzewaczu tez, w koncu tam jest ustawiona jakas konkretna temp. inie da rady go zagotowac czy przegrzac, tym samym pozbawiajac je wlasciwosci odzywczych... xxx marietanka.. badanie preziernosci wykonuje sie do 13t6d. Tak slyszalam.. xxx pozdrowionka dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane, wczoraj byłam u mojej lekarki a ponieważ była to pierwsza wizyta to wrażenia bardzo pozytywne - poprzedni, w obliczu problemów nie sprawdził się ... Mala Rybka ma 0,81 cm a serduszko biło 130 razy na minutę :-) Dziś umówiłam się na badania przezierności na marzec. Trochę mam stracha ale wierzę, że wszystko będzie ok. Szkoda, że następna wizyta dopiero za mc bo obraz z usg jest jak nałóg... Kini, jak z pogodą w górach? Planuję mały wypad do Karpacza w ten weekend ale wszystko zależeć będzie od pogody bo nastrój i samopoczucie narazie ok. Pozdrawiam wszystkie Koleżanki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadziejka to witaj w klubie , bo mi lekarz powiedział że w 25 tyg średnio dzieci ważą do 500 gr a moje 690!! hehe ;-) spoko damy radę , kto jak nie my ;-) zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz Sanders cieszę się że jesteś zadowolina z lekarza i że z Maleństwem ok. To prawda usg uzależnia , mój M powiedział ostatnio że poszuka na allegro do domowego użytku , będę wtedy spokojna ;-) Z badaniami na pewno będzie ok , no ale stresik będzie nie ma inaczej ;-) Co do pogody yo u nas jest odwilż , wszystko płynie i pada deszcz. Turystów jest dużo bo u nas zaczęły się ferie. Ponoć mówią że zima ma wrócić ale nie wiem czy już na ten weekend czy później. W każdym razie jest co robić więc polecam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sanders, grarulacje..pamietam swoje pierwsze usg, nie moglam opanowc drzenia nog ze stresu i emocji.. :) XXX nadzieja, kini.. no to macie CO nosic.... :-P xxx buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kinia moje prawie jak twoje heheha 3 tygodnie różnicy sprawdzam w necie i mało które dziewczyna ma dziecko o wadze tej w normie przeważnie waga większa niż powinna być .Najważniejsze że maleństwa zdrowe 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadzieja no pewnie , statystyki statystykami grunt że wszystko ok ;-) Loniu ''zobaczymy'' niedługo jak Twoja dzidzia podrośnie ;-) Gusia a ile Ala waży ? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewczyny to ładnie rosną wam kruszynki w brzuszkach tylko się cieszyć :D, i fakt usg uzależnia tez nie mogłam sie doczekać zawsze kolejnej wizyty zeby zobaczyć moją kruszynkę, jaka długa już jest i ile waży :D. Alunia ostatnio była ważona 28 grudnia to ważyła 2070g. to teraz pewnie koło 3 kg, ale ten lekarz co do niego się przeniosłam z Katowic jest z tych co nie robią za dużo usg :(, na pierwszej wizycie mi ie zrobił, jutro mam kolejną to może się dowiem co i jak. Dzisiaj za to na kolejne ktg, zobaczymy czy łapią mnie jakieś skurcze czy jeszcze nie, ale brzuch podobno mi się obniżył więc może ten 14 luty będzie realny :D 🌻 Sanders to super że wszystko z twoją rybką dobrze :D, niech rośnie zdrowo. Na pewno na przezierności wyjdzie wszystko ok, nie myśl o tym za dużo i najlepiej nie czytaj żadnych głupot na necie bo będziesz się stresować nie potrzebnie. A i tak przed każdym usg się stresujemy czy aby wszystko dobrze, po wizycie mija i tak do kolejnej i od nowa ... :D 🌻 Dobra zmykam do pracy, później na ktg a wieczorkiem idziemy do kina. Tylko każdy na inny film :D. M idzie na horror "kolekcjoner", a ja z rodzicami na "niemożliwe". Miłego deszczowego dnia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!! Ale tu cicho.. Gusia jak tam ktg wszystko w porządku? No jeśli będziesz nadal taka aktywna to termin może się potwierdzić;-) A jak Twoja stopa? Gusia wiem że Ty jesteś aktywna i ciągle w ruchu więc krążenie ok , i że pod koniec ciąży puchną niestety stopy, ale jeżeli opuchlizna nie zejdzie to zgłoś to lekarzowi , czytałam kiedyś że ciężarnym grozi zakrzepica bo brzuch uciska na jakieś ważne tętnice i naczynia i to jest zagrożenie dla zdrowia kobiety. Mam nadzieję że wszystko już ok ;-) zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz Jak tam reszta Mamusiek , jak samopoczucie? U nas halny i odwilż . 13 stopni na plusie , po śniegu ani śladu :-( na podwórku mam jezioro łabędzie.. Dziewczyny czy myślałyście o tym żeby zrobić sobie profesjonalną sesję fotograficzną z brzuszkiem?? mnie się takie zdjęcia strasznie podobają , niesamowita pamiątka co myślicie? Lonia no i później to wiesz że będzie sesja w sepii z wózkiem retro ;-) Mam nawet taką sukienkę z kołnierzykiem w stylu lat 50-tych ;-) Zastanawiam się tylko w którym miesiącu zrealizować ten plan , im większy brzuszek tym lepiej ale do końca też nie będę czekać bo nigdy nie wiadomo ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kini na ktg wszystko ok, skurczy brak, tętno Aluni ok i ładnie się rusza :D Co do opuchlizny to zeszła i jest ok sa tylko leciuśko opuchnięte ale tak że bez problemu mieszczę się w butach, mówiłam położnej to powiedziała zeby sie nie martwić. Widocznie niedziela to jakiś chwilowy kryzys. U mnie też na plusie na dodatek pada praktycznie cały dzień, i jest mokro szaro i ponuro :(. Już się nie mogę doczekać wiosny a nawet lata, Alunia będzie miała 6 m-cy to się wybierzemy w Beskidy bo mamy tam małą chatkę. To pooddycha świeżym powietrzem :D Dzisiaj byłam w kinie na "Niemożliwe" piękny film ze 3 razy na nim płakałam razem z mamą :D. Polecam warto iść. Natomiast mój poszedł na "kolekcjonera" i był zawiedziony że wszystko co ciekawe zawarte było w reklamach. 🌻 A gdzie wszystkie mamuśki się podziewają?? Jak tam zdrówko i samopoczucie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dobrze że wszystko w porządku i u Alusi też ;-) No właśnie pisałaś że idziesz , ciekawa byłam czy fajny , ten drugi też mnie irytował ale skoro przereklamowany to nie warto iść do kina , obejrzę na dvd ;-) U nas taka wichura i deszcz że strach wyjść.. Ja też chcę wiosny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Hop Hop gdzie się reszta podziała ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×