Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gusia09

Ciąża 2013 ... długo wyczekiwana cz.2

Polecane posty

edzia będzie dobrze zbadają może niebędziesz mieć ja wiem jak to jest ja mam rozpoznaną cc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edziu, a czemu mąż dostał wypowiedzenie? Mieszkasz w Niemczech? Myślałam, że tam normalne jest, że mężowie biorą ten tacierzyński i nikomu nikt nie robi problemu. Dziewczyny, ja dopiero 10. tydzień skończyłam a tak Wam zazdroszczę, że Wy już na finishu. Chyba się nie doczekam! Tyle nerwów i w ogóle. Loniu, 8kg to mi się nie wydaje tak dużo póki co. Ja już mam 2, a jestem w okresie, kiedy teoretycznie się nie tyje, a niektóre chudną nawet. Ale nie przejmuję się tym - muszę dużo jeść, bo jak nie jem, to mam mdłości. Mam nadzieję, że mi to przejdzie niedługo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edziu, a czemu mąż dostał wypowiedzenie? Mieszkasz w Niemczech? Myślałam, że tam normalne jest, że mężowie biorą ten tacierzyński i nikomu nikt nie robi problemu. Dziewczyny, ja dopiero 10. tydzień skończyłam a tak Wam zazdroszczę, że Wy już na finishu. Chyba się nie doczekam! Tyle nerwów i w ogóle. Loniu, 8kg to mi się nie wydaje tak dużo póki co. Ja już mam 2, a jestem w okresie, kiedy teoretycznie się nie tyje, a niektóre chudną nawet. Ale nie przejmuję się tym - muszę dużo jeść, bo jak nie jem, to mam mdłości. Mam nadzieję, że mi to przejdzie niedługo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gusiu - a ja niezałapałam twego pytania ;) Z czego mój M ma być zadowolony? Bo raczej on nie jest bo go ścigam do sprzątania i wychodzi sprzeczka. Kini - ależ emocje. Ale wiesz - jak leżałam w szpitalu 2 dziewczyny przy mnie rodziły cc. I tak wg mnie i wg ich to nie jest takie straszne. Jedną dziewczynę o 14ej powieźli a już 14.33 dziecko płakało. Najgorsze mówiły to ten cewnik, ale jakoś nienarzekały, więc uważam że to nie jest takie straszne. Aczkolwiek człowiek dyga iż przed nim coś nowego, nowy etap. Będzie dobrze. Zobaczysz jaka będziesz szczęśliwa i będziesz pocieszała nas trzęsące portkami. A propo czerwonych wstążek (oczywiście uśmiałam się z twego teścia-choć wiem, że w tym nic śmiesznego nie było, a wręcz głupie-zero taktu- człowiek gotów urodzić na miejscu) to możesz też dla niuńci ubierać kaftanik na lewą stronę. A gdyby ktoś urzekłi gdyby mocno płakała to kiedyś byłam świadkiem jak mojej siostry ciot. synek zerwał się w nocy i płakał-wył z 2 godz. nieszło go uspokoić. I po tych 2godz. moja mama przypomniała jak kiedyś babcia robiła tak że zdejmowała swoje majteczki i chyba wokół dziecka robiła 3 kółka tymi majteczkami i rzucała w kąt. Niepamiętam dokładnie jak to się robi, aczkolwiek mały jak wył w niebogłosy, że byliśmy wystraszeni, tak przestał - wiec moze cos w tym jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny :) dzisiaj juz do Poznania wracamy, az sie nie chce... Jeny co do Twojego pytania, to jesli nie bedzie zadnych wskazan do cc to jak najbardziej chcialabym naturalnie. Poki co raczej nie mysle o porodzie,a jak juz mi sie zdazy to nie czuje zadnego leku, ale pewnie im blizej finiszu bedzie, tym strach wiekszy.. wwwwwww Edzia- koniecznie daj znac jak juz bedziesz po wizycie. Pozdrowienia dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny za słowa otuchy.. Wiem że istnieją gorsze rzeczy , nie jest to operacja na mózgu ale ja jestem panikara no i wiecie zżera mnie stres tak czy siak.. zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz Jeny to prawda nie oglądam tego programu ani o porodach bo bym się dopiero nakręciła ;-) raz widziałam sekrety chirurgi i takie zwisy jak mówisz ale to było ewidentnie z przejedzenia a nie z ciąży więc nie martw się na zapas . Poza tym jak zobaczyłam ten zabieg jak wycinają tą skórę i potem kładą na wagę...!!!! brrrrrrrr... nie oglądaj ;-) Jeny Ty nie śpisz ja też.. Mam takie schizy że dziś mi się śniło że wyjęli mi z brzucha 10 dzieci... ;-/ zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz Edzia myślę że Twoja Wiktoria nie odbiega wagą od Emilki a nawet jeśli to nieznacznie , szybko teraz rosną ;-) Ja też bym wolała mieć rano cc na pierwszy ogień , bo czekanie jest wykańczające. Co do pracy to straszny cham ten pracodawca , ale jeśli to Szwabisko to nie ma się co dziwić.. Niemniej jednak to chyba nie jest działanie zgodne z prawem więc nie odpuszczajcie gnojkowi co on sobie myśli. Nie denerwuj się tylko tym teraz , musisz być spokojna się wyciszyć przez te dwa tygodnie.A data to jak każda inna , od tego czasu 13 ty będzie Ci się kojarzył z urodzinami córeczki ;-) Daj znać jak po wizycie buziaki 😘 zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz Keyt Ty mówisz o cc - cukrzycy ciążowej czy o cesarskim cięciu - cc?? ;-) Edzia pisała o cesarce. zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz Kanapko nie wiem czy jest coś w tych zabobonach czy nie ale napewno gdzieś ukradkiem wepnę czerwoną wstążeczkę do wózka żeby nikt nie widział ;-) a co mi szkodzi , a niektórzy ludzie faktycznie mają zły wzrok i emanują złą energią np moja teściowa ;-) , zwierzęta to czują , dzieci widocznie też.. zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz Jak myślicie czy IKEA będzie czynna między tymi świetami np w czwartek i sobotę? Muszę jeszcze pojechać po kilka rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem juz po wszystkich badaniach. USG mi nie robili, bo miałam ostatnio wszystkie badania zrobione. Pobrali pare ampułek krwi, badanie moczu, ekg i rozmowa z anestezjologiem, żeby dobrać odpowiednią narkozę. Polecał mi zewnątrzoponowe, ale ja nie za bardzo chciałam, bo jestem straszną panikarą. Zęba zaplombować to nie dam sobie wbić znieczulenia w dziąsło, tylko przez żyłę dają mi narkozę. Zdecydowałam się na narkozę. Podobno dają nie jakieś końskie dawki, także dla dziecka nie powinno zaszkodzić. Mam przyjechać do szpitala 13 maja o 6 rano, więc idę na pierwszy rzut. Chyba po dzisiejszych badaniach zaczyna mnie strach przedporodowy brać. A co do tego zwolnienia mojego Męża to jest tak, że wczoraj zaniósł podanie o urlop ojcowski 2 -miesięczny, za który i tak pracodawca nie płaci i dał do pokwitowania księgowej, że otrzymała. A dzisiaj rano jak pojechał do prcy, to na stole leżało wypowiedzenie z 3 - miesięcznym okresem wypowiedzenia. Okazało się, że niby księgowa włożyła wczoraj to podanie do szafki z dokumentami, bo niby nie może leżeć na biurku i niby nie przekazała szefowej. A z każdą pierdołą dzwoni do szefowej i o wszystkim jej mówi. I podobno wczoraj tak niby przypadkiem szefowa mojego Męża wypisała wypowiedzenie dla mojego Męża. I to się nazywa kobieta szefowa, ale czego spodziewać się po kobiecie, która nie ma Męża ani dzieci. W każdym bądź razie na razie ta szefowa nie odbiera telefonu od mojego Męża, a na zadane jej pytanie przez smsa nie odpisuje. Zobaczymy co będzie, trzeba się poradzić prawnika, ale niewykluczone, że była bardziej przebiegła. W sumie nic straconego, bo mój Mąż ma 3-miesięczny okres wypowiedzenia i w tym czasie nie będzie miał problemu znalezienia pracy. To prawda, że w Niemczech jest normalne, że ojcowie idą na urlop ojcowski i nikt z tym nie robi problemu, ale jest tak w Niemczech Zachodnich, a we Wschodnich to jeszcze nie ten poziom kultury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
#####Edziu to słaba sytuacja z tą pracą męza, dodatkowy niepotrzebny stres. Doskonale Cie rozumiem, mój mąż dokładnie miesiąc temu rzucił dobrze płatną pracę i otworzył własną firmę. Moment na to wybrał sobie fatalny, w tym miesiącu jak to na poczatku nawet nie wypłaci sobie wypłaty bo gromadzi kapitał takze to dla mnie dodatkowy stres. Ale trudno, tak wyszło, teraz juz nigdy nie będzie dobrego momentu na tego typu decyzję. Moze to bedzie zmiana na lepsze;-) Przepraszam za pomyłkę, 13 nie 10.05. Ja tam nie jestem przesądna. Ja urodziłam się 01.11 - chyba trudno o gorszą datę... ##### Jeny ja będę miała CC 23.05; ja mam małe wymiary miednicy. ##### Loniu ja się czuje dobrze, pomijając pobolewanie kręgosłupa i bezsenność. Brzuch mi nie twardnieje, mała się rusza- to dla mnie najważniejsze. A tak szczerze to ja tez jestem potwornie niecierpliwa i fakt jest taki ze czyjes ciaze mijają szybciej. ja się czuje jakbym była słonicą i była w ciązy 2 lata.. ##### Kini moim zdaniem iKEA bedzie czynna, zawsze była. ##### Gusiu czy udało Ci się dobrze dobrac staniki do karmienia przed porodem? Czy kupowałas po?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeny79 będę mieć cc, bo moja Córeczka jest ustawiona pośladkowo. Dzisiaj jakoś znów mniej się rusza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasieńka udało mi się dobrać przed porodem mam 2 bez fiszbin (których nie noszę - bo mam za ciężkie piersi) i 2 z fiszbinami z Mama Alles które są rewelacyjne, tanie nie były ale dobrze podtrzymują biust i są bardzo wygodne. Nie martw się już nie wiele zostało i zleci nawet się nie obejrzysz :D 🌻 Edzia to szefowa niezła, pewnie małpa zazdrosna że masz fajnego męża i chce ci pomóc przy maleństwie, a sama tak jak piszesz dość że nie ma dziecka to nawet faceta :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki 🌼 U nas deszczowa kicha , zimno a ludzie powariowali pobrali tydzień urlopu i gwizdają teraz na tym zimnie.. zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz Edzia ja rozumiem Cię ja też nie wiem jak to będzie kiedy będę w tym uczestniczyć ''na żywo'' ale spróbuję żeby być przy tym jak mi ją kładą na brzuch. Ale poproszę o coś na uspokojenie na pewno. Zobaczymy zresztą bo czeka mnie też rozmowa z anastezjologiem. A co do tej szefowej to nie ma się co dziwić i oczekiwać czegoś od starej , bezdzietnej Niemry i to z DDR !! ;-/ Pamiętaj ze nie ma tego złego , może tak miało być i znajdzie jeszcze lepszą pracę. zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz Joasienka ja zakupiłam sobie dwa staniki z ALLES są super wzięłam trochę większe ale one są tak uszyte że teraz też pasują i koszulki do karmienia mają fajne , jak znajdę linki to Ci prześle. A IKEA jutro oczywiście czynna , muszę pojechać po szafę do pokoiku bo nie wszystko mi się zmieściło do jednej komody . zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz keyt tak ja mam plany - wicie gniazda ;-) CDN.. zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzMiłego dnia dziewczyny 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kini Mój Mąż nawet się tym nie martwi, ja w sumie też nie. Póki co ma 3-miesięczny okres wypowiedzenia, urlop ojcowski i bezrobocie też mu przysługuje. W sumie przez tą sytuację będziemy mogli być cale lato w Polsce w naszym domku. A Mąż chciał po wykorzystaniu urlopu ojcowkiego i tak zmienić pracę i dał takie ogłoszenie próbne to dostał 27 propozycji pracy. Więc za 2 tygodnie po porodzie da znów takie ogłoszenie i wtedy tym się zajmie. Na razie najważniejsze jest spokojne oczekiwanie na naszą Córeczkę i żeby wszystko poszło jak trzeba. Wieczorem ta szefowa spotkała się z moim Mężem, ale nie chciała podpisać wniosku o urlop ojcowski, bo powiedziała, że nie ma czasu, podpisze dopiero w czwartek - w ten sposób chciała pokazać swoją wyższość. A jak się mój Mąż zapytał o powód zwolnienia to powiedziała, że za mało się interesuje funkcjonowaniem spraw firmowych, że zrobi swoją pracę i idzie do domu. Chyba trzeba być stukniętym całkowicie, żeby tak mówić jeśli ktoś pracuje 12 -13 a czasem 16 godzin dziennie. co ma tam spać w tej firmie czy co? A w umowie jest napisane - średnio 40 godzin tygodniowo pracy! U mnie na razie zmieściły się rzeczy do 2 komód. Miłych zakupów!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kini dzięki za linki, mam zamiar kupić tą różowa koszulkę i taki cielisty stanik też z tej kolekcji, ale ja wolę usztywniane, a te Twoje są chyba miękkie. bardzo Ci dziekuję. Pozdrawiam. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, niektóre z Was używają domowego KTG - tego urządzenia, co mierzy puls dziecka. Powiedzcie, jakiego konkretnie używacie (marka, model) oraz od kiedy można tego używać? Już od pierwszych tygodni ciąży? Ciekawi mnie też cena. Zastanawiam się, czy sobie kupić, czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mamuśki u nas dzis piękna pogoda a ja mam doła wczoraj odebrałam wyniki kolejnego obciążenia glukozą :( no i wyszło mam cukrzyce :( dostałam nowego przyjaciela i kłuje się trzy razy dziennie narazie dieta a w środe do lekarza i zobaczymy co dalej.Jestem w szoku przeciez jestem w 36 tc i jescze na koniec sie przyplątało :( nie wiem jak jeść i co przerażamnie to boje się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadziejka nie martw się będzie dobrze, a lekarz ci nie przepisał co możesz jeść? M-c zleci nawet się nie obejrzysz i powinno ci minąć. Powiem ci że przesada że jeszcze na koniec sie przypałętało ale ważne że wykryli i nie zagrozi nic maleństwu 🌻 U mnie dalej lipa z pogodą .... a majówka miała być taka piękna :( Ale grilla i tak robimy, my w domu a on przed :D, jakoś trzeba dawać sobie radę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gusia kochana wiem że mc zleci ale ja mam taka ochote na truskawki że szok i moich jabłek nie moge .Niby wiem co i jak ale i tak mam mętlik w głowie za tydzien zobaczymy czy tylko dieta czy tabletki a może insulina Juz sama nie wiem co mam robic masakra .Co do grila to i tak ci zazdroszcze my mielismy robic jutro ale nie chche mi sie wszyscy będa jedli a ja co >??? będę się lampić??? he chyba nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny . U nas ''piękna'' deszczowa majówka ;-/ Dobrze ktoś napisał na fb że ma być 30 st na weekend majowy : 10 st w środę , 10 w czwartek i 10 st w piątek ;-) no i tak jest. Koleżanka chce mnie jutro wyciągnąć gdzieś w jakieś podziemne miasto w górach stołowych ale nie wiem czy czuje się na siłach żeby łazić.. A wy jak spędzacie te piękne dni ? ;-) zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz Joasienka moje staniki są lekko usztywniane ale jak wejdziesz w tego sprzedawcę to tam masz jakie tylko chcesz ;-) zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz Nadzieja nie martw się , to w sumie pocieszające że wyszło to na finiszu a nie w połowie ciąży. Po porodzie wszystko wróci do normy , musisz być po prostu na diecie i kłuć paluszek a potem zapomnisz o sprawie. Owoców wszystkich pewnie nie wolno ale truskawki jak najbardziej i trafiłaś w super okres gdzie będzie dużo warzyw i owoców więc przetrwasz , nie martw się ;-) zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz Gusia grill to chyba wchodzi w grę w piekarniku ;-) jest taka kicha że szok.. dodatkowo u nas w tych cholernych górach jak zaciągnie to będzie wisieć przez tydzień , ale Ala pewnie zadowolona jak wyjeżdzacie w teren ;-) zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz Jenny , Lonia , Edzia , Aneta jak tam? ;-) Anka79 co tam z Tobą ? 🌼 buziaki miłego dnia 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ... A u nas piekna pogoda, ale ja jak zwykle - rozlazła jak stara guma w majtach i jak zwykle - sofa i koty... xxx Morganna.. Ja nie pomogę - nie miałam, nie uzywałam. Mąż odmowił zakupu twierdzac, ze bede cały czas "odpalała" urzadzonko, zeby sprawdzac Małego.. I teraz przyznaje mu racje, bo pewnie tak by sie to skonczylo.. xxx Nadziejko.. Przykro mi strasznie. Niestety niewiele wiem na ten temat, czy to faktycznie takie straszne. Rozumiem, ze dyskomfortem jest tu dość restrykcyjna dieta?! Ale szczescie w nieszczesniu, ze to na sam koniec.. dasz radę ;-) xxx Kini.. heheh - ja bym nie szła w te góry.. :-) W Stołowych czasem trzeba sie przeciskac pomiedzy skalami.. Jeszcze gdzies tam nam utkniesz. Nie idź! :-D xxx U mnie ok. Mały juz tak mocno kopie, to niesamowite skad takie malenstwo ma tyle siły.. Wczoraj kupiłam mu kilka ubranek i zabawek, w tym pierwsze dwie książeczki :-) I mam pytanko..Zauwazyłam u siebie dretwienie palców u rak. Czasem w nocy, a czasem jak np. trzymam sztucce w rece.. Miałyscie cos takiego? xxx Pozdrawiam serdecznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadzieja no właśnie tak mi cos nie pasowało ze powtarzasz tą glukozę.. i własciwie dlaczego powtarzałas ? poprzednie wyniki były ok ? zwykle zlecają raz i tyle a teraz to skąd moge wiedziec czy ja tez nie mam ? 36 tydz to juz na szczęscie wiec naprawde niedużo zostało.. a Ty rodzisz sn czy cc ? dieta w sumie juz pomału przygotuje Ci organizm do ograniczen bo karmiąc tez z wielu rzeczy trzeba rezygnowac.. ja mam nadzieję ze minie mi ta jazda na lody i cole i z dniem narodzin mojego dziecka zapragne miec stara figure bo jak na razie motywacji kompletnie brak a apetyt jak zwykle dopisuje :/ loniu- księżniczkujesz sie tam ? jak sie czujesz ? brzuszek juz lepiej ? ja mam nadal straszny problem z rwaniem nóg.. do tego stopnia ze budzi mnie ból w nocy nogi i nawet ręce rwą, juz mam tego dosc :( a jem 3 magnez b6max na ulotce pisze ze mozna 2 i do tego rozpuszczam w pastylce tez magnzez max i nic to nie daje ! kini- kupiłas szafe ? którą wybrałas ? jak malutka ? 4 dni do szpitala 5 dni do narodzin Emilki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loniu u mnie tak jest że bardziej przeraża mnie niewiedza dotycząca cc niż dieta pocieszam się tym że juz nie długo .co do drętwych rąk to ja tak mam duzo kobiet tak ma to sie jest to spowodowane zespołem cieśni nadgarstka w ciąży nic na to nie poradzimy i choc jest bardzo uciążiwe musimy to porzetrwac mija po ciąży. xxx kini ty uważaj na siebie w tych górach jeśli juz pojdziesz xxx jeny u mnie powtarzali test bo mały jest dość duży poprzednie wyniki były oki mało tego tu mają tak że jak ktos ma wysokie bmi to tak na wszelki wypadek i dobrze bo nawet bym nie wiedziała . co do rodzenia to za tydzien mam wizyte i sie dowiem co z porodem czy sn czy cc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jdd
ZAPRASZAMY UBIERZ SWÓJ BRZUSZEK ubrania dla kobiet w ciąży i po ciąży Wszystkie zamówienia powyżej 100,00 PLN złożone od 1 do 5 maja wyślemy za pośrednictwem firmy kurierskiej GRATIS http://sklep.brzuchatki.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. U mnie od dwoch dni deszczowa pogoda, idealna na spanie:) Takze odkad wrocilismy ze slaska nic nie robie, tylko gnije na kanapie, tym bardziej ze moj m do wieczora w pracy. Dostalam od kumpeli trzy sukienki ciazowe, sa mega i beda idealne na lato:) wwwwwww Morgana- ja chcialam kupic ten detektor, ale w koncu dalam sobie spokoj. Tak jak pisze Lonia pewnie non stop bym siedziala z tym urzadzeniem przy brzuchu. Ale Edzia ma i sobie chwali.. wwwwwww Kini- ja bym sobie odmowila piesze wycieczki, jeszcze nam urodzisz w tych gorach i co?:) wwwwwwww Nadziejka nic sie nie martw, na pewno jakos przez to przebrniesz, w koncu juz tak niewiele zostalo. Takze glowa do gory:) wwwwwwwwww Marietka, Agolcia co u Was? Moze jakies nowe zdjecia?:) Milego dnia dziewczyny 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadziejko.. bedzie dobrze.. To juz naprawde koncówka.. Dzieki za info o dretwieniu.. czyli to koljny urok ciąży.. :-) A jak wolisz rodzic? xxx Jeny.. No brzusio powiedzmy odpuscił, ale cały czas jestem na lekach, wieczorami łapie, i to w trakcie lezakowania.. dziwy.. Co do diety matki karmiącej.. Podeślę Wam link na ten temat, bo to nie do konca z tym niejedzeniem jak nam sie chyba wydaje. Oczywiscie sa produkty, ktorych lepiej unikac, ale bez przesady..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loniu powiem ci szczerze że wolałabym naturalnie tylko troszke wcześniej żeby mały mnie nie porozrywał bardzo nie boje sie bólu tylko martwie sie o Natusia zeby z nim było wszystko dobrze .mam nadziee że wywołaja mi troszke wcześniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to podchodzisz do tego jak ja... Rowniez bol mnie nie przeraza, oczywiscie bede prosila o znieczuleniewrazie co, bo rozwazam kwestie, zeby z nim zaczekac, bo moze dam rade bez. Zobaczymy co na taki plan powie lekarz. Poza tym rowniez wolalabym wczesniej, ale chcialabym, zeby mały tak zadecydował, bo gdzies czytałam, ze niezbyt dobre jest wywoływanie, jesli oczywiscie nie ma ku temu wskazan. Ze lepiej czekac na porod wlasciwy. Ale nie pamietam czym to było poparte. Jedyna moja schizka, to zeby sie tam nie poddusił, bo ciasno, itp... Ja w kazdym razie mam szpital naprzeciwko, wiec jak cos, to zadzieram kiece i lece.. :-) A z drugiej strony, zamierzam przeczekac w domu do maksimum i pojsc tam na "ostatnią" chwile, chyba ze cos mnie zaniepokoi i te wszystkie objawy okołoporodowe nie beda odbywacsie "książkowo"..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kini - odradzam Ci. Poślizgniesz się na skałach i może być nieszczęście. I to prawda, tam są takie miejsce, że trzeba się przeciskać. Edzia - napisz o tym detektorze, jestem ciekawa, jak to działa i jaki masz model. Loniu, jeśli chodzi o znieczulenie, to musisz uważać, bo jest taki moment, kiedy robi sie za późno i nie można już podać. I prawde mówiąc, znam dużo kobiet, które miały podejście jak Ty i jak przyszło co do czego, to błagały o znieczulenie, ale było za późno. Znam tez takie, co rodziły bez - jak dla mnie szacun, ja sobie tego nie wyobrażam. Ja bym chciała miec cesarskie cięcie, ale zobaczymy, jak będzie. Nadziejko, a jak dziecko jest duże, to wtedy jest większa szansa, że mama ma cukrzycę? Jakiej wielkości jest twój berbeć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×