Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mamawrzesniowa

Dzidziusie z Wrzesnia 2012-pogadajmy o nich!!!

Polecane posty

Gość D82
Dizen dobry:) Z moich schematow wynika, ze od sidmego miesiaca nie ma roznicy w karmieniu mm i naturalnym.... co pediatra to obyczaj;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość D82
Ale literówki strzelam....wybaczcie:) a co do rojbra...u nas jest powszechnie używane i nawet nie zwróciłam uwagi, że w innych rejonach może to być nieznane słowo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez nie znalam tego slowa - jestem z Mazur. ;) Mam dzis jakiegos dola. Gdy pomysle sobie, ze znowu czeka mnie to samko... pranie, sprzatanie, zmywanie, gotowanie. Corka zajmowac sie uwielbiam. Nie moge sie ogarna, mam pelno gratow w mieszkaniu bo maz jest kolekcjonerem - chomikiem, na zasadzie przydasie" i wiecznie przez to jest syf. Poupychane po szafach laptopy, czesci samochodow, wieze, etc - majsterkowicz. Miliony narzedzi itd... miliony ciuchow ktorych nikt nie nosi. Pol mieszkania trzebaby wywalic, moze byloby czysciej. W ogole lubie takie minimalistyczne mieszkania, u nas nawet jak jest czysto to wyglada jak brudno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry:) Bruno juz po sniadaniu i strzela sobie drzemke:). Wczoraj przyszlo krzeselko do karmienia, fajne. Maly patrzy na swiat z wysoka. Mam tylko nadzieje, ze latwo bedzie dalo sie fotelik doczyscic z marchewki...moje marchewkowe przeklenstwo:P. Dostal dzis 2 lyzeczki swiezego jabluszka ale sie krzywil, bo bylo kwasne. Jakie sa najslodsze jablka? Koksy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do gaworzenia, to Bruno nieustannie gada:). Troche tez sie przemieszcza ale nie wiem co tak dokladnie mozna nazwac pelzaniem. Ostatnio zaczal strasznie wierzgac nogami, nieraz zalicze kopniaka przy przewijaniu:D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to Brunio cwaniaczek :) :) :) dodalam zdjecie mojej gwiazdy na nk :) Ps. Lidzia jest zachwycajaca! Napatrzec sie nie moge :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, wróciłam!! Jestem na 36 stronie wiec troche czasu mi zajmie przeczytanie wszystkiego, ale juz sie melduje. Mamobruna ja tez mam chlopczyka Adasia :) Na wyjezdzie było bardzo fajnie, ale Adas kiepsko spał w nocy no i bylam strasznie niewyspana. Takze mielismy wrocic dzisiaj rano, a wrocilismy wczoraj wieczorem zebym spala juz we wlasnym lozku i synek tez. Poza tym meza z nami nie było, a dzisiaj cała noc był z małym, przynosił mi go na karmienie wiec sie wyspalam :D Naprawde nie wiem co bym bez niego zrobiła.... Az zatesnilam za moja codzienna rutyna! Witajcie nowe Mamusie :* Wracam do nadrobienia zaleglosci w czytaniu poki moi mezczyźni śpią:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agraffka- witaj ponownie;) To Adas jest malym podroznikiem:). Tyle nowych wrazen, ze az nie mogl zasnac;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podroznik z niego niezly to fakt, ma to po rodzicach :P To jego drugi wyjazd bo na sylwestra bylismy na 5 dni w wisle a był wtedy mniejszy. Wtedy było super, lepiej spał i meza mialam przy sobie. Teraz wprawdzie bylam z mama i siostra i jej dziecmi 3 i 6 lat, tata i szwagier. Wiadomo wszyscy chcieli pomagac, ale piersi tylko ja mam wiec w nocy nie bardzo mogli mi pomoc. I synus troche plakał jak dzieci szalaly, czasem go niechcacy przestraszyły, takze troche jestem zmeczona :) Mamobruna tez sie chce wybrac na farbowanie włoskow bo przed swietami farbowalam wiec i odrosty są. Ja mam krzesełko z Chicco i jest tam pozycja półleżąca, takze fajnie. A co do krostek i alergii jak ktos pisał, jak krosti sa za uszami i pod broda to to na pewno jest alergia. My wciaz nie mozemy sie tego pozbyc. Jak juz jest lepiej i prawie znika to znowu sie zaostrza, a mały sie drapie, tak nieumiejetnie, stara sie wiec my go drapiemy biedaczek. Dziewczyny ja juz tak mało jem! Waga mi spada, kurcze do wakacji to ja bede wieszak! W przyszlym tygodniu ide po recepte na bebilon pepti i zaczne go wprowadzac ponownie, bo przed swietami to on pluł nim, ale teraz moze wiecej wprowadzam i sie przekona do tego smaku :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj na Walentynki dostalam od m kase na zakupy, wiec skrzetnie ja wydalam;). Kupilam skorzane kozaki, skorzane spodnie i czerwona mini sukienke;). Jak lazilam po galerii to faceci za mna ziorali, co poprawilo mi humor....ze nie jestem tylko postrzegana jako mama ale tez kobieta. To moze glupie ale bylo mi potrzebne dla zdrowia psychicznego:P. Co do wlosow to ja mam juz od 2 lat balejaz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slodka Lili
Czesc dziewczyny moge sie przylaczyc? Mialam termin na 21 wrzesnia,ale urodzilam 3 pazdziernia corke Lilianne waga3900 ,57cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slodka Lili
To teraz cos o sobie,mam 29 lat i pochodze z podlasia,jest to moje pierwsze dziecko.Mala karmie mlekiem modyfikowanym 6 razy na dobe ale powoli wprowadzam pokarmy stale miedzy posilkami.Lili zaczela juz sie przewracac z brzuszka na plecy i juz prubuje siadac,w ciagu dnia robi wiecej brzuszkow niz ja przez miesiac ;) od ok 2 tygodni w ogole nie chce gluzyc,a tak fajnie juz gadala.Slysze ze sie obudzila musze konczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zalozylam mu do jedzenia pelerynke, tali sliniak z rekawami, no wiecie...i sie poryczal:(. Wiec skonczylo sie na zalozeniu pod brode zwyklej pieluszki tetrowej. Nie musze wam pisac, ze bylo wszedzie pomaranczowo:). Moje przeklenstwo pomaranczowej marchewki:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj lili :) Mamobruna ja jak mam wychodne to ubieram sie fajnie, krotka spodniczka, makijaz, ułozone włosy, kozaczki i jak ide chociazby przez centrum handlowe i mezczyxni sie za mną ogladaja i sie usmiechają to mam od razu lepszy humor i rowniez jest mi to potrzebne dla zdrowia psychicznego, takze doskonale cie rozumiem :* W styczniu skonczylam 30 lat i czuje sie stuprocentową sexi kobietką, jeszczer troche i bede mogła byc bardziej niezalezna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slodka Lili
Dalam dla malej grzechotke to pare minut sie pobawi,postaram sie jak najczesciej pisac na forum ale nie bedie to latwe.Lili to mala terrorystka najchetniej siedziala by non stop na rekach,w lezaczku wytrzyma z 15 minut,chyba ze postawie przed tv to wytrzyma dluzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agraffka- dzieki, bo juz myslalam, ze tylko ja jestem jakas taka prozna;) Mama lilii- sliczne ma imie twoja coreczka a co do terroryzmu.... Moj m sie smieje, ze Bruno ma swoich licznych niewolnikow do obslugi;) tzn. My, znajomi. , rodzina, dziadkowie..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekamy na lekarza bo dziewczynom się pogorszyło, Dominika kaszle, Martyna też coraz więcej słodka lili- witamy- piękne imię ma twoja córa, też tak chciałam młodszej dać ale mężowi nie bardzo się podobało:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slodka Lili
Ja to musze schudnac z 8 kg,chociaz po ciazy zostaly mi 3, zaszlam w ciaze zima wiec mialam troche na sobie tluszczyku,ktory uzbieralam od lata.Wiec sexi kobietka jeszcze sie nie czuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slodka Lili
To imie podobalo mi sie juz od szkoly sredniej,wjakims serialu bohaterka miala tak na imie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slodka Lili
Mala u nas tez ma swoich niewolnikow sa to babcia i dziadek ;) Chociaz sami ja tak nauczyli.Mieszkalismy u meza rodzicow z jakies 2 miesiace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dagusia- oj, trzymam kciuki , to na pewno szybko im przejdzie... Duzo zdrowka dla dziewczynek, bedzie ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamobruna no mnie też szlag trafia od tej marchewki, chocbym niewiadomo jakie środki ostrożności stosowała to i tak wszystko upaprane marchewką. Uwielbia rozcierać sobie wszystko po buzi, wrrr ;) Pisałas o tej pelerynce i przypomniałam sobie, ze ja też kiedyś takie cóś miałam, moze uratowało by to chociaż rękawki bluzeczek. Bo niedługo wszystko w ciapki będzie... Hickary z tym bałaganem to masz rację, im więcej gratów, choćby poukładanych tym bardziej zabałaganione wydaje się mieszkanie. To co dopiero jak naprawdę jest nieporządek?? ja też ciagle tylko podoszę, chowam, składam, zamiatam, mam trzech facetów w domu, to nie pomaga w utrzymaniu porządku ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dagusia zdrówka dla dzieciaczków! Moje tez na zmianę chorują, teraz siedzi w domu ze mną najstarszy (trzeci antybiotyk od grudnia:(), jakieś cholerstwo co to się nie chce odczepic. Dobrze że najmodsza Maryś, odpukac, nic od starszaków nie łapie. Mówię wam dziewczyny, przy trójeczce zimowe chorowanie to jakiś koszmar, bobrze, że jeszcze miesiąc w domu posiedzę, to może do wiosny wydobrzeją na 100% ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slodka Lili
moja na szczescie jeszcze nie chorowala,wiec nie wiem co to znaczy miec chore dziecko w domu,zycze zdrowka.Moje pierwsze karmienie marchewka bylo rowniez tragiczne wszystko umazane na pomaranczowo.Teraz nabralam troche wprawy i jest lepiej,zawiazuje dla malej pieluche pod szyja tak ze raczki ma rowniez zakryte,a i przy sobie mam w pogotowiu wilgotna sciereczke,aby wytrzec jej raczki w razie jakby je uwolnila i zlapala za lyzke lub pchala je do buzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamcia76- to faktycznie masz z tymi dzieciaczkami, chociaz ze najmlodsza zdrowiutka:). MamaLilii- dobry pomysl z ta wilgotna szmatka:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SlodkaLily witamy!A u nas po pierwszym obiadku ktory sama zrobiłam marchewka ziemniak i kalarepka Maja wcinala jak szalona! Do figury wrocilam ale jakos tak czuje sie malo sexi chyba tez musze zrobic sobie taki wypad.Moj caly czas powtarza ze wygladam super ale musze cos zmienic w sobie .Moze fryzura?Robie od 10 lat blond balejaz ale odrosty tak mnie wkurzaja ze moze sie skusze na nowy kolor.U mnie ciezko z takimi zmianami straszna konserwatystka ze mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie sie sprawdzil sliniaczek z rekawkami a mokra chusteczke tez mam zawsze przy karmieniu.Mimo to jak Mala ostatnio kichła z pelna buzia to marchewka byla wszedzie.Lece bo juz po drzemce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slodka Lili
Moja niunia wlasnie zasnela.Kuleczka123 a jak Twoj brzuch zrobil sie z powrotem jedrny? Jak schudne i jesli bede musiala to planuje robic cwiczenia 6 weidera.To cwiczenia ktore sie wykonuje przez 7 tygodni i dzialaja! Mego meza brat wykonywal je przez 3 tyg. i bylo widac efekty.Ja z pare lat temu tez prubowalam cwiczyc i wytrzymalam tylko 3 dni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×