Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Vampiria84

DIETA MARGITA (7 - 10 kg w 14 dni) !!!

Polecane posty

Gość jak zwykle
autorka przepada ,standard a za kilka dni utworzy kolejny topik z innego nicku, do dupy z tym waszym zapalem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margitadietaija
U mnie też 9 dzień. Właśnie jem bułkę z dynią z Biedronki, bo rogali tam nie ma. Na obiad mam indyka, jabłko i banana:-) Dziś waga bez zmian w stosunku do wczoraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak zwykle
ile schudlas i w jakim czasie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie waze sie bo nie mam bateri , moze pojade pozniej do tego tesco i kupie . to sie jutro zwaze ,ale mysle ze moja waga juz nie leci i nawet nie chce zeby spadała - wystarczy _ ale diete zrobie do konca , bo fajnie sie skurczyl juz zoladek , wiec nie ciagnie mnie do duzej ilosci jedzenia 3 cie sie - do pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margitadietaija
aronka też mi się wydaje, że już nie schudnę, ale trwam dalej, głównie ze względu na koleżankę. Wygląda, jakbyśmy tylko we dwie zostały na placu boju. Dziewczyny do spowiedzi!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a ja dopinguje bratu , wiec nie moge przerwac , a juz koncowka , damy rade ;) potem sprobuje juz samej diety 8 godz sie trzymac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem co sie dzieje ale u mnie waga stoi tylko 1 kg.:((((((((((((((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margitadietaija
Pandziorka, a jesz wszystko zgodnie z dietą? Ruszasz się? Ile pijesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DALAJMAMA
Witam was :) mam 13 dzien i powiem wam że znow lekki przypływ sił na odchudzanie .. bo zobaczyłam z przodu 5 na wadze . :) a było gorzej np. wczoraj miałam kiepski dzien nerwowka sie zaczyna bo bedzie za niedługo @. ale wcinam magnez i oby silna wola we mnie trwała. dobija mnie zimno na dworze jak i w domu -nienawidzę zimy! a ogolnie jest dobrze. nawet BArdzo Dobrze :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dalajmama gratuluje ci 5 z przodu jutro juz konczysz diete napisz jak z waga ile scudlas ale to juz chyba pojutrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arinka34
pandziora a wszystkie badania masz dobre? bo bieraz dziewzcyny nie chudna jak maja cos z tarczyca. a ktora to dieta z kolei twoja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arionka34
hmmm, zrobiłam byczka w niku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinka1514
hej kobietki:) od wczoraj zaczełam dietke.... jakos nie bardzo wierze w cuda ale jestem 3 miesiace po porodzie a w lipcu mam własny ślub:) wiec postanowiłam spróbowac bo kilka kilogramów po małej mi zostało:) wiec wczoraj był mój pierwszt dzień:) ledwo ale dałam rade... no i na wadze kilogram mniej... ale to pewnie tylko woda:) wczoraj 74 dzisiaj 73:) zobaczymy jak bedzie dalej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinka1514
otworzyłam stronke na Facebooku Dieta Margita:) zapraszam:) pochudniemy razem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolieta
odrazu przyznam, że to nie jest moj pierwszy wpis na forum w sprawie odchudzania ale prześledziłam cełe 14 stron i wasze wpisy na tyle mnie zachęciły , że zaczynam dietę od jutra. startuje z 72 a 67 kg to wymarzony spadek na początek bo dodam że od 4 lat stosuje wszelkiego rodzaju diety i najlepszy efekt to 68 kg które po jakimś czasie powracały, dlatego tym razem wolę się nie łudzić , dodam też że dużo ćwiczę zumbę, step i inne fitnessy, eech zobaczymy jak to będzię, obiecuję systematycznie informować o wynikach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nowe dietowiczki - super że jest nas coraz wiecej , pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANUSIA21@
HEJ ..JA JUZ PO DIECIE DZIS 14 DZIEN SCHUDŁAM 8 KG ...WYNIK NIEZŁY ALE TERAZ KUPIŁAM PROSZKI I ZAMIERZAM JE BRAC STOSUJAC NADAL TE DIETE ... KTÓRAS Z WAS BRAŁA MOZE XL-S MEDICAL? CZY ONE COS DAJA ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anusia gratuluje , serdecznie piekny wynik 8kg na minusie sweet , ja nie brałam tego specyfiku wiec ci nie powiem jak dziala , a jaka diete teraz bedziesz miec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HCG DIETA
Witam właśnie zaczynam dietę HCG + 500 www.dietkahcg.pl tu jest wszystko opisane , ktoś stosował tę metodę ? chudniesz od 0,4 do 1 kg na dobę super .... kto się przyłączy :) ? ..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aronka bede dalej stosowac ta sama diete. Zobaczymy czy waga bedzie spadac. Zaczne brac przy tym jeszcze te proszki. Dziewczyny piszcie co wiecie na ich temat...XL-S MEDICAL. Dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wołowinka
Witam wszystkich:) Dzis bylam strasznie zabiegana i dopiero teraz sie dorwalam do neta. 2 dzien minal bez wiekszych problemow choc miedzy 3 a 4 zoladek z lekka sie przyssal do kregoslupa. Niedlugo sie zmierze bo zapomnialam wczoraj i bede sprawdzac centymetry co 3 dni a zwaze sie po pierwszym tygodniu i dam znac. Mam wielka nadzieje,ze moja waga pokaze spoery spadek po tym tygodniu,ale jesli zobacze,ze rzeczy robia sie luzne to tez bede mega zadowolona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aszka77
Cześc!J a dzisiaj zaczynam 87 kg na starcie trzymajcie kciuki p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HCG DIETA
Witam :) jestem trzeci dzień na diecie HCG + 500 i mam zamiar zrzucić 25 kg , na tej diecie traci się od 0,4 do 1kg na dobę tu jest wszystko opisane www.dietkahcg.pl kto się przyłączy ? :) ....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margitadietaija
Aronka, kupiłaś baterie do wagi? U mnie dalej zastój wagowy, co mnie wkurza, bo nie zgrzeszyłam ani razu, a na liczniku tylko -3 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie;) Dzisiaj zaczynam dietę po raz drugi :) Teraz wytrwam do końca:) A tak w ogóle to z jakich stron polski jesteście? Kraków Pozdrawia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monzi3
cześć kobietki:) od początku czytam to forum i to jak sobie radzicie, wcześniej pisałam, powoli przygotowując się do rozpoczęcia diety:) po prostu czekałam aż mąż wyjedzie, bo niekoniecznie jest moim odchudzaniem a mnie w sumie chodzi o lepsze samopoczucie ... jak nam wszystkim zresztą:) dziś mój pierwszy dzień:0 na razie wypiłam kawkę i czekam na obiad :) startuję z wagi ok. 67kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×