Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

joanna0709

zaprAszamy do dyskusji :)

Polecane posty

duchu- ja przekraczam granice w Piertrowicach lub w Glucholazach- tam mam najblizej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boona - jak to nie ma śniegu? Pamiętasz, że mieszkam blisko Ciebie? U mnie właśnie zaczęło sypać i wszystko już przysypane jest dość sporą warstewką śniegu:P Może wyjrzyj przez okno?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety- tu jeszcze nie zaczelo- ale to fajnie, poszalejemy na sankach z mlodym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miło było chociaż nieco krótko.Też musze do łóżka wygrzać sie bo jak nadmieniłem coś mnie choróbsko tfu tfu łapie.Do jutra zapewne przejdzie. ---------------DOBRANOC------------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ukochany bum
05.02.2013] 21:51 [zgłoś do usunięcia]. . . butelka wina . . . Ja karmiłam krótko, może miesiąc. Mam implanty w piersiach i nie potrafię się zmusić 1 22:06 [zgłoś do usunięcia]joanna0709 joanna0709@tlen.pl'; butelka a można zapytać o te implanty ? powiększałaś cycki ? 1 22:20 [zgłoś do usunięcia]. . . butelka wina . . . No dziewczyny powiększałam jestem bardzo szczupła i płaska, zawsze piersi były moim kompleksem. Miałam b, teraz mam piękny biust xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ukochany bum
22:43 [zgłoś do usunięcia]. . . butelka wina . . . Wyniosło mnie to coś koło 18 tysięcy. Przed piersiami miałam także korekcję nosa. Ktoś mi kiedyś złamał nos. I był niestety brzydko zrosniety dlatego poprawiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ukochany bum
22:53 [zgłoś do usunięcia]. . . butelka wina . . . Były mąż złamał mi nos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny naprawde naprawde nie spodziewalam sie tego ze zostane w ten sposob potraktowana ze z dnia na dzien zaczniecie udawac ze mnie nie ma ze potraktujecie mnie jak zwykle nic przestaniecie zwracac na mnie uwage... czuje sie teraz tak samo olana jak bylam olewana przez mojego meza przez tyle czasu a mowilyscie mi ze to zly czlowiek to czemu teraz macie zachowania podobne do niego? czemu nie potraficie normalnie pisac? ja rozumiem ze zrobilam zle nie mowiac wam o wszystkim i teraz tego zaluje ale to jak wy sie zachowalyscie to jest naprawde przesada... teraz nie dosc ze nie mam do kogo w domu ust otworzyc to jeszcze nawet nie moge z nikim popisac normalnie bo jestem traktowana jak powietrze nikt nie odpowiada i nie reaguje na to co ja pisze... nawet sobie nie potraficie wyobrazic jakie to jest uczucie czuje sie jak jakies scierwo ktore sobie zasluzylo na takie traktowanie na rowni z gownem albo z jeszcze czyms gorszym... to forum bylo jedynym miejscem gdzie moglam porozmawiac z zyczliowymi i cieplymi osobami poza moim ojcecm i jego rodzina a teraz nie mam nawet tego... kazalyscie mi zerwac kontakt z mezem i teraz zostalam calkiem sama wy nie zostaniecie nigdy same bo macie kochajacych mezow i kochajace dzieci a ja nie mam nikogo mialam tylko was i dzieki wam sie trzymalam w tym zeby nie wracac do tego beznadziejnego czlowieka ale teraz co mi pozostalo? do konca zycia siedziec samej w zamknieciu i nie miec do kogo ust otworzyc? poza angela i jej kolegami ktorza non stop pija i imprezuja? przeciez pic ja tez nie moge a siedziec z nimi po trzezwemu sie nie da zreszta tak jak z innymi kolegami z ktorymi molgabym spedzac czas... ale dzieki wam zrozumialam ze nie moge pic i nie moge sie spotykac z kolegami... tyle rzeczy dzieki wam pozmienialam w moim zyciu i bede wam za to wdzieczna ale teraz czuje sie jak ostatnie gowno porzucone i zostawione...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak już zasypiam to odkładam.Ja też uciekam spać.Dobranoc 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ukochany bum
06.02.2013] 12:50 [zgłoś do usunięcia]szaraczek:) Wiecie co, sfochowalyscie sie okrutnie, pozabieraly swoje zabawki do innej pisakownicy ale po kryjomu i tak o niej gadacie. Ja nie rozumie czego spodziewalyscie sie po Anitce? 13:37 [zgłoś do usunięcia]six/at/me

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybacz Anita ale sama zapracowałaś na to,żeby ludzie odeszli z Twojego tematu na ten.Nie słuchałaś naszych rad,nie chciałaś pomocy,nie mówiłaś prawdy.Kłamałaś albo po prostu siedziałaś cicho i udawałaś głupią.I właśnie tak jak piszesz.Przez 600 stron wykładałyśmy Ci jakim Twój mąż jest dupkiem a Ty nadal nic nie robisz.poszłaś z nim do łóżka(a raczej do auta),zapraszasz go do siebie na kawę,rozmawiasz z nim i nawet rozważasz powrót.Zastanów się dobrze i pomyśl sama jak to zostało odebrane.Zwyczajnie nie widzimy sensu w dalszym doradzaniu Tobie,ponieważ Ty sama musisz się dobrze zastanowić czego chcesz i być konsekwentna w działaniach a nie zmienna niczym chorągiewka na wietrze...Wczoraj rozmawiając z Minesotą-chciałaś powrotu do męża.Dziś jak ktoś napisał,żebyś nie wracała do niego-to już nie chcesz wracać i wyłączasz telefon.Anita jesteś młodziutka jeszcze ale nie jesteś dzieckiem,więc zachowuj się jak dorosła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Weekend tuż tuż.Miłego dzionka Jak sądzicie czarujace damy i nie damy czy ten nick jest bardziej adekwatny do tego tematu czy też nie? Duch cafe sie kłania.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teqi--Dobre chęci są w piekle wybrukowane.Solidarność jajników i ogromne wspólczucie nic tutaj nie pomogą jeśli owa dama nie zasługuje na to.Bardzo ryzykownie podjeliście sie tego zadania efekt same teraz zauważyliście.Ta kobieta ma nieuzasadnione pretensje do was.Można reasumować Łaska na pstrym koniu jeżdzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam jej już serdecznie dosyć. Jak osoba w tym wieku może być tak nie dojrzała,żeby nie brać odpowiedzialności za to co robi? Sama sobie spieprzyła życie na własne życzenie a teraz próbuje innych obarczać winą za to. Czuje się jak gówno? Ciekawe,że przy mężu i mamusi tak się nie czuła. Nie dziwie się,że nie ma koleżanek nikt by z taką niezrównoważoną osobą nie wytrzymał. 22 lata a zachowanie pięciolatki. Wielokrotnie pokazała jak ma innych gdzieś i że nikt jej jest niepotrzebny, więc niech się zamknie i robi dalej co chce tak jak zawsze zresztą. Publiczności chyba nie potrzebuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Dalam wczoraj mojemu mezowi do poczytania ostatnie posty (jest na bierzaco z Anitka) i stwierdzil krotko Jest mi jej zal, ale zycie to nie tylko czerpanie przyjemnosci jak wszystko idzie dobrze, ale tez "obrywania po łbie" jak idzie żle. A tym bardziej jak sie samemu do tego doprowadzilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Boona, jej to po prostu żal komentować. Nie dość,że ludzie tracili tyle czasu na nią a ona to olała to teraz wielce jeszcze jakieś pretensje. Nie myślałam,że jest aż ta bezczelna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam , przeczytalam post anity i mi rece opadly, zal to skomentowqc, bo juz napisalyscie wlasciwie wiekszosc na ten temat. Obiad na dzis surowka z czerwonej kapusty, ziemniaczki i mam piers mimo ze dzis piatek, i nie wim co z niej wymyslic, wczoraj kupilam da duzo na roladki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim :) Ja swojemu też pokazałam(zresztą mieliśmy iść razem do kumpla adwokata jakby Anita chciała poradzić się go w jej sprawie) i stwierdził,że w realu udusiłby Anitę gołymi rękami ;).Szkoda mi jej ale z drugiej strony dalsze rozmowy z nią nie dadzą rezultatu bo ona kompletnie nie wie czego chce,jakie ma plany,marzenia,jakiego chce związku,mężczyzny.Poza tym jest niczym "diabelski młyn".Raz ma jedno zdanie i wtedy jedziemy z nią na górę a po 5-ciu minutach zmienia je spadając jednocześnie w dół. Dziś mam wolny dzień bo grypa panuje w moim ciele na całego.Po południu mam wizytę u lekarza.Moja psinka w wielkim szoku,że od rana pani w domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WeLive-jasne,że można :).Witaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Teqi :) I przynajmniej eraz to mozna tu normalnie popisac. Eh ja tez ostatnio chorowalam na szczescie juz przechodzi. Mam dosc kataru i tego meczacego kaszlu. Niestety nie moge leniuchowac w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Panie, moim zdaniem to ona kłamie na całego - mimowszystko. Miała skontaktować się z ojcem - 2 dni już u niego mieszkała Pracę miała znaleźć - chwila i już jest, w co wątpie,że tak z otwartymi ramionami przyjmują dziewczynę po zawodówce (oczywiście nie obrażam tu nikogo) zwłaszcza,że jest dużo absolwentów gastronomii po technikum. sugestia by wynajęła mieszkanie - moment, już jest. Już uwierzę,że pierwsze co ludzie zrobili to rzucili się do telefonu i szukali jej na siłę mieszkania. Spytać przy okazji mogli i możliwe,że coś by się znalazło ale po 1 dniu? proszę was... Jakaś kobitka rzuciła hasłem,że może by się na angielski zapisała - bach, tatauś ją na angielski zapisał. Nie wiem jak można w to w ogóle wierzyć bo to jakaś parodia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sosie carry kiedys robilam udka, a jesli chodzi o potrawki to u mnie nie za bardzo zejdzie, bo kojarzy mi sie ze szkolnym obiadem, a dzis u chlopakow w szkolebyly placki ze smietana, mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×