Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

joanna0709

zaprAszamy do dyskusji :)

Polecane posty

i trudno to nazwac rozmowa, bo jesli dla Ciebie to "rozmowa" to wspolczuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zreszta- pisz juz sobie co chcesz, ot- taka odskocznia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepsze jest jak się komuś zwraca uwagę a polskich znaków nie używa :) a po niemiecku pewnie sepleni i nie odróżnia umlautów :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie nie pamietam, ale chyba taka-sobie-ja, ale moge sie mylic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weronka to joannaaaaaab ty i twoja czarna postać jątrzycie w dzień !! tylko was a raczej Ciebie się to tyczyło !! trudno jak mąż cały czas na dyżurze to co się dziwić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysłałam mu linka, to powiedział, że mnie utłucze :D , ale chyba zaryzykuje hehe :) najwyżej szybko wdowcem zostanie :D tak mnie ten filmik wprowadził w dobry nastrój, że szok:) i nawet ten snieg za oknem nie straszny , ciekawa jestem jak będzie w święta :) Czasami tak myśle, jakie te osoby są w rzeczywistości , skoro wchodzą na forum i wyżywają sie obrażając innych... Każdemu zdarza się zrobic błąd ort, a tu zaraz wywody na całą strone, tylko zeby sie do czegoś przyczepić i wyśmiewać http://www.voila.pl/013/dq9og/?1 http://www.voila.pl/490/8u4uv/?1 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boona ja mam na to wyjełane kto co z kim i za co :) :) jak ktoś ma w życiu aż tak nudno, niestety musi tu pojątrzyć trochę :) mi tych osób bardzo żal :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne, po studiach to wszedzie witaja od progu, ale jakos Prezesow nie szukaja aktualnie, poczekamy jeszcze z Asia, prawda Asia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyna to Twój pupil ?? jaki śliczny :) kto go tak ubrał :) moje chłopaki sie prawie posikali haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronka to joannaaaaaabb
Asia ja nie mam meza. A co dopiero meza na dyzurze. Mowilam ci,a raczej napisalam kilka razy ze nie jestem tym kim myslisz ze jestem.ale coz sie dziwic.mylisz sie w tej swojej bajce Co?dziecie ze szkoly jeszcze nie wrocilo? Mamunia znowu na kafe caly dzien :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj oj, zglos ten fakt do MOPSU jak Ci tak z tym ciezko.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no rzeczywiscie trzeba miec talent aby zgubic taki gleboki watek, no ale znajac Cie juz od kilku tygodni, a raczej Twoje mozliwosci intelektualne powiedzmy ze nie jestem zaskoczona. Ale mam na to rade!!!! Zapytaj sie Anitki jak odnalesc watek, mysle ze ona Ci to wytlumaczy w najbardziej dla Ciebie zrozumialy sposob :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asia, sidolux tez wyprodukowal mydlo marsylskie ale z nuta pamaranczy, super pachnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jak wrocisz z Kopnhagi to przywiez mi mydlo kopnhaskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×