Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

joanna0709

zaprAszamy do dyskusji :)

Polecane posty

heheh, wiedzialam ze znajomy jest dla mnie ten prostacki styl fana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ah, przepraszam, pewnie jestes po locie klasa "businnes" z zasiegiem GSM na pol samolotu....nie zawracam w takim razie glowy, odpocznij sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu posty usuwają :( najpierw piszą a potem kasują :) śmiechu warte :) dlaczego tylko jedej osoby posty usuwają a innych nie ? chociaż mnie obrażają ? bo autorka je zgłasza !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe nie moje pieski, ale swietne te zdjecia:) maja ludzie pomysły :) Tak teraz mysle Asia a propo tego mazurka i dochodzę do wniosku, że nigdy nie jadłam ;) patrzyłam na necie przepisy i tak nie wiem jak trzeba sie za niego zabrać :) tą roladę z przepisu Boony to zrobię na pewno , bo pyszna :) i prosta w wykonaniu ... Boona też lubie takie zapachy , a najbardziej to ukochałam Lenor ten perfumowany, mam hopla na jego punkcie hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo i ile z taka-sobie-ja mozna jakos "dyskutowac" to z fanem mozna juz na starcie spodziewac sie chamstwa i wyzwisk. Wystarczy przypomniec sobie jaka pokazal klase w wypowiedziach do akronima.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z plynow do plukania ciagle zmieniam, a ten jest uniwersalny, musze miec go "pod reka" hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyna tego mazurka dużo się nie zje , bo samo ciasto jest takie mdlące raczej , czujesz samo masło :) trzeba zrównoważyć smak dodatkami :) niby nie jest trudne do zrobienia, ale kiedyś zrobiłam i wyszedł kamień :) :) :) ale zjedliśmy haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha- nie mozesz pisac, czyli Twoja zona nie wie ze piszesz z babami na babskim forum.... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po 19 jadę ze szwagierką na zakupy :) muszę do sukienki kupić żakiet. i te buty dla synusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boona chwalisz się swoim dobrobytem jak ten fan anitki ? za każdym razem do rozmowy wnosi tylko tyle że ma żonę :) :) :) krowa która dużo ryczy mało mleka daje to przysłowie jest adekwatne do jego zachowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja czekam na mojego dzisiaj mieli obiad sluzbowy po szkoleniu, wiec nawet nie gotowalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta, oprocz zony to jest czlowiek swiatowy, "oblatany" nie zapomnij didzia heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to czemu piszesz z partyznata jesli siedzi kolo Ciebie ? he :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joanno moja zona i ja mamy dom w Polsce, w lesie nad jeziorem, pisalem juz. Tam sie spotykam z wielkimi twojego swiata, dla mnie kumple, dla ciebie pany -i tak to leci niunia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe, sama widzisz jaki on jest zdrowo rąbniety justyna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ah- no tak- pisales ze jestes stary i zgrzybialy, ale nie wiedzialam ze jest tak zle ze musisz placic za sex. Zona sie juz brzydzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×