Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

joanna0709

zaprAszamy do dyskusji :)

Polecane posty

Gość hyeyeyeeeeeeeeeeeee
joanna0709: "boona chwalisz się swoim dobrobytem jak ten fan anitki ? za każdym razem do rozmowy wnosi tylko tyle że ma żonę krowa która dużo ryczy mało mleka daje to przysłowie jest adekwatne do jego zachowania " no własnie Ty doskonalne wiesz o tym asiu :) kto się chwalił cudownym mężem, dobrymi dziećmi, kto ryczał o dobrobycie i co? krowsko mało mleka dalo bo się okazało że maż prawie jak nie mąż, żul spod budki, dzieci niby są, ale kiedy się nimi zajmujesz nieawiadomo. pieniedzmi srac pewnie te,ż nie srasz, ale co Ty innego potrafoisz robic jak siedzieć w domu i gotować roladki? podsumowalas idealnie w swojej wypowiedzi cala historie swoja na kafe. wstyd by mi bylo tu wchodzić na Twoim miejscu. ale zony alkoholikow raczej nie mają już wstydu. zbierać meża muszą spod kanjpy to o wstydzie trzeba zapomnieć :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra, ide sie kapac, ale nie pod BIERZACA woda, bo to bylby prysznic fanie. I nie bede myslec o Tobie oblesny staruchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boona ciebie wzial z bekartem zadnego slubu, jestes zwykla koorwa z bachorem na kocia lape.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też się już zacznę szykować, w końcu '' muszę zgubić urok żony alkoholika'' :) '' wstyd by mi bylo tu wchodzić na Twoim miejscu. ale zony alkoholikow raczej nie mają już wstydu. zbierać meża muszą spod kanjpy to o wstydzie trzeba zapomnieć ''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boona piszą całe swoje życiorysy i jak tu im nie współczuć hahaahahahahahhaahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hyeyeyeeeeeeeeeeeee
asiu maż ma akurat swoj ciąg czy w domu? "my już nie rozmawiamy, cały czas na siebie krzyczymy i czasem kartą przetargową są dzieci. " szkoda tylko dzieci :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakoś tak dziwnie się składa, że z tych waszych historyjek nic nie trzyma się kupy hah mąż pije czyli przepija wypłatę , ja nie pracuję ,mam tyle mordek do wykarmienia , a jednak stać mnie na dużo i ciągle kupuje i zamawiam :) ciekawe jak ja to robię ????? hah więc przemyślcie sobie co jeszcze u mnie się dzieje :) :) :) to zagadka na dzisiejszy wieczór dla was :) czekam na interesujące pomyły hah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe, niech siadaja, akurat po mnie to splywa :D fanie- tak, uratowal mnie przed ukamieniowaniem bo z bekartem bylam, i tak, zapewne masz racje z tym zyciem na kocia lape, wszak nie skakales na moim weselu. Az glupio ze takiego pana nie zaprosilam..... Fan to prostak, na wszystkich juz siadl i kazdemu ublizyl, teraz moja kolej (chyba druga runda), jak pojdzie w pasy do izolatki to juz nie bedzie pisal z komorki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hyeyeyeeeeeeeeeeeee
asiu nie piszę, że Cię nie stać na nic, ale nie jesteś też żądną Panią na włościach. do mopsu nie zgłosze, bo jaki ojciec taki jest, ale matka aż taką zlą chyba nie jestes, ale potwronie glupia. dzieci przynajmniej obiad maja ale zyjac w domu, gdzie tatus znika na pare dni zeby sobie pochalc - i myslisz, że wtedy nikogo nie bzyka? az strach wpuszczac go do lozka, tatus z ciagu wraca, rodzice na siebie kzycza, tatus spi na kanapie. cudowne zycie asiu. mialas ojca alkoholika, i co?wpakowalas się w to samo jaka bylas glupia taka jestes widocznie nie wiesz, ze mozna inaczej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asia, po co zadajesz takie zagadki? zaraz fan napisze ze Cie sponsoruje w domku nad jeziorem hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialas ojca alkoholika, i co?wpakowalas się w to samo xxx a wiesz co to jest DDA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boona niech się kręci hah ja mam z tego zabawę :) i może w kalambury pogramy, w końcu bawią się jak dzieci to i zająć ich trzeba jak dzieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boona oni nie znają takich pojęć :) jakby mój mąż stał pod monopolowym i wypłatę przepijał , co robi każdy alkoholik to skąd miałabym kasę na chleb ? a co dopiero mówić o zakupach odzieżowych ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hyeyeyeeeeeeeeeeeee
asiu nie piszę, że Cię nie stać na nic, ale nie jesteś też żądną Panią na włościach. do mopsu nie zgłosze, bo jaki ojciec taki jest, ale matka aż taką zlą chyba nie jestes, ale potwronie glupia. dzieci przynajmniej obiad maja ale zyjac w domu, gdzie tatus znika na pare dni zeby sobie pochalc - i myslisz, że wtedy nikogo nie bzyka? az strach wpuszczac go do lozka, tatus z ciagu wraca, rodzice na siebie kzycza, tatus spi na kanapie. cudowne zycie asiu. mialas ojca alkoholika, i co?wpakowalas się w to samo jaka bylas glupia taka jestes widocznie nie wiesz, ze mozna inaczej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, dopiero mogę napisać :) boona mam hiacynt a nawet 3 pięknie pachną, a takie malutkie były, chyba 5 zł zapłaciliśmy za doniczke. Aha 3 razem w jednej są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha następny twór na potrzeby tematu :) ciekawe która opcja:) Bardzo plodny topik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hyeyeyeeeeeeeeeeeee
asia czytasz co pisze? wiem, że lubisz się pochwalić, ok, wszyysyc widzieliśmy, kupiłaś sukienkę! wow! ja nie mówie, że mąż wszytsko przepija, ale to chyba nie fajnie, skoro pije, Tobie daje, ale tak naprawdę całej kasy nie widzisz, bo 1/4 topi w alkoholu wiem kochane co to DDA. ale wiem też, że większość idiotek tłumaczy się tym określeniem tak naprawdę nie mając wiele wspólnego. tak jak niedobre dzieci tłumaczy się ADHD Asia jest głupia. chwali się, że jas tac na zakupy odzieżowe. doprawdy, chyba wolalabym mieć mniej kiecek w szafie ale SZCZESLIWA rodzine a nie taką, że boję się, czy maż akurat nie wroci zachalny, klocimy się, on śpi na kanapie. robie obiadki sratki i ile tego docenia? do nastpengo ciagu a ty sie chwalisz kiecka? aska, zacznij porzadkowac swoje zycie, bo sukienkami nie zaplenisz pustki rozwala Ci się zycie idiotko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tamtym roku miałam też ale nie pamiętam ile był, czytałam że ok drugi rok można w ogródku posądzić bo w domu już nie zakwitnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joanna podoba mi się Twoja sukienka, są inne wersje kolorystyczne? Moim zdaniem czerwony żakiet to za dużo kolorów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi akurat jakos ten czerwony przypasowal zamiast czarnego, ale moze dlatego ze bardzo lubie czerwnien, joanna ma zupelnie inny typ urody i moze rzeczywiscie czerwony nie za bardzo by pasowal.... moze bialy zakiet? Zreszta, ona juz pojechala na zakupy, zobaczymy co kupi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tobie czerwony pasuje, myślę zresztą że joannie również ale ta sukienka dwukolorowa i ten czerwony żakiet wydało mi się za dużo, ale nie znam się na tym bardzo:) sama noszę to w czym mi wygodnie, wiem tyle że np żółty absolutnie mi nie pasuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×