Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

joanna0709

zaprAszamy do dyskusji :)

Polecane posty

eh, wlasnie zadzwonilam, w schroniksku nie maja, maja jednego kotka polrocznego ale mial chore oczko i trzeba bylo je amputowac, jest po prostu slodki. Mi to nie przeszkadza, ale bedzie jeszcze leczony troche, a ja musze miec go na poniedzialek....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, polroczny tez moze byc, ale skoro jest leczony to potrwa to pare tygodni, mam jeszcze jeden numer, pisze- mloda kotka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja, osobiscie, poczekalabym te kilka tygodni. ten kotek jest wtedy zdrowy, odrobaczony, zaszczepiony, nie ma aids ani innych chorob.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam juz :D w poniedzialek jade ode brac roczna, biala kotke, znaleziona na dzialce, rozmawialam z starsza pania, az sie prawie poplakala ze musi sie z nia rozstac. Liczyla chyba ze nikt nie zadzwoni. A ma oprocz niej dwa koty juz. Podobno kotka jest kochana, spi z nia, przymila sie itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest cala biala, tylko wokol uszu ma troche popielata sierc, jest drobniutka i malutka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jego biologiczny tata tez, mamy opieke naprzemienna, wiec moj raczej slabo poczul smak rodzicielstwa. Tata malego mieszka obok w bloku wiec czesc tygodnia maly jest z nami a czesc z nim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Jednak bedzie kotek. Super. Mnie nikt na razie nie namowi na zwierzaka, poczekam az chlopaki beda starsi i odpowiedzialni. Boona ja juz sie modle za jej duszyczke. Ale ona jest w takim stadium, ze kilka miesiecy moze to potrwac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie ze czuje :D wiesz jak fajnie wygladaja razem? duzy 196 cm a maly z 125 cm :D zreszta M ma straszna fantazje jesli chodzi o zabawy, wiec maly go ubostwia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tym bardziej ze maly jeszcze w pampersach biegal jak my juz bylismy razem :) takze od kiedy syn siega pamiecia to byl jego ukochany Malek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za kogo dusze sie modlisz? no wlasnie o to mi chodzi, kto wycieral nos, kto lego sie bawil, ojciec dziecka, biologiczny to przeciez obowiazek, ojczym to inaczej (jak to brzydko i negatywnie brzmi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazdy po trochu :) w sumie maly ma dwie rodziny, z czego tacie jeszcze urodzila sie coreczka niedawno :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upikon
asce nawet swiecona woda nie pomoze heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekam aż synek wróci ze szkoły :) jutro idą całą szkołą do kina jakiegoś nowego i mój się martwi czy na pewno będzie bajka w 3D bo inaczej wyjdzie z kina :) :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kotka za duszyczkę mojej fanki :) :) :) która nie spocznie dopóki przestaniecie ze mną pisać i stwierdzicie jaka jestem dwulicowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papa boona :) :) x jest takie powiedzenie Kobieta która jęczy w nocy , nie jątrzy w dzień :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aśka no miło mi, że się o mnie modlisz-a nie wydaje Ci się, że powinnaś się najpierw pomodlić o zdrowie własnej rodziny, o to żeby mąż przestał pić, o to abyście mogli stworzyć z powrotem swoim dzieciom pełną kochającą się rodzinę, o wyleczenie się z depresji o której trąbiłaś na lewo i prawo? Ja mam dużą rodzinę i ma się kto za mnie modlić;) boona dlaczego jestem złośliwa? a co to tylko aśce przysługuje monopol na stosowanie złośliwości względem innych osób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×