Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

joanna0709

zaprAszamy do dyskusji :)

Polecane posty

ale ci się kochaniutka płyta zacięła hahaha powtarzasz się od kilku tygodni :) wymyśl coś nowego bo każdy już to wszystko wie :) i każdy widzi , że musisz spać w moim łóżku skoro tak dobrze poinformowana jesteś :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
póki co to mogę to sama napisać dla Twojej wiadomości hahahah ''Mam męża alkoholika, mam 3 bachorów i depresję'' o czymś zapomniałam ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Dziewczyny moglaby ktoras mi napisac jak sie robi zurek? Nigdy nie gotowalam zup ale tak mnie ochota naszla na ten zurek :-) tylko jakbyscie mogly tak od poczatku jak sie robi. Zakwas mam gotowy ale co dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no gotujesz wywar czyli miesko, ziemniaki marchewka i co tam chcesz, a potem jak juz jest ugotowane to wlewasz zakwas, nie na odwrot bo w zakwasie nie ugotuja Ci sie ziemniaki. Ja podsmazam na patelni kielbase drobno pokrojona lub boczek z cebula i dodaje do zupy. I troche smietany na koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obojetnie jaka, a wody tyle abys zmiescila jeszcze zakwas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pokroj warzywa, zalej woda tak z ponad litr (troche wyparuje) i potem wlej ten zakwas. Wrazie czego dolejerz wody, lepiej tak niz ma wyjsc za rzadka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żurek o fuj :) :) boona nic nie dostałam oprócz gromnicy , muszę jutro przejechać się do innego sklepu i dziś może jeszcze uda się po te buty jechać :) zastanawiam się nad medalikiem złoty czy srebrny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boona jaki szczególowy przepis hehe ;) kupilam dzis do swieconki takie male babeczki w realu i zjadlam:D musze isc jeszcze kupic, ale moze blizej swiat :)a u Was juz posprzatane? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynka ja też kupuje gotowe babeczki do koszyczka i taką szyneczkę w kształcie jajka :) i wiecie co, szukałam przepisu na sprawdzony mazurek i nie dostałam haha więc chyba też kupię w cukierni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jakos na bierzaco sprzatam, jedynie co to pomyc z gory meble i umyc okna, ale nie chce mi sie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co tam , zapytam Was ;) byłam dzis u panów co beda grali na weselu i zaproponowali mi kilka tzn zabaw i nie wiem co zrobic... narzeczony wraca do polski we wtorek i musze sama zdecydować :) pan zaproponowal m.in takie coś http://www.youtube.com/watch?v=5NBPomJBcYw wiadomo , do smiechu, żeby bylo ;) Mój mnie zabije :D , ale trudno hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a przy okazji bycie idiotą zwalnia od odpowiedzialności wtedy i hura i bura -najgorzej, jak toto potrafi pisać i sądzić gdzieś to się zlewa na styku Platon ze swą jaskinią Conan z toporem gdzieś popadamy w paranoje między Jezusem a Muppetami jest dobrze bycie idiotą czyni naprawdę wolnym - niech mądrzy zadecydują co też chciał powiedzieć gołą dupą malując dzisiejsze arcydzieło zresztą mądrzy potrafią dać rzeczy słowo że to natchnione, cud-miód, rewelacja grunt, że ich małpki wciąż po salonach ludzi udając smieszą idiotów chociaż tym mądrym czasem umyka na odwrót wiszący obraz Matissa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynka to jest świetne !!!!!!!! uśmiałam się do łez !!! super pamiątka :)) mały Rafałek hahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asia ale to chodzi o to co powie jej przyszly maz na to :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie pytam jakie polecasz, widac zes "łoczytana" jak cholera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bona nie zwracaj uwagi , ja rozumiem , że tak w życiu jest im nudno, że przychodzą tu się pobawić w trola :) :) Justyna nie ma możliwości żeby Twój Przyszły zobaczył to w necie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e, chyba jak zobaczy to raczej zachwycony nie bedzie heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×