Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

joanna0709

zaprAszamy do dyskusji :)

Polecane posty

:) a ja tak tylko zagladam asia bo ogladalam fajny film "Dom snow", uwielbiam takie klimaty :D a teraz wlaczylam sobie Sinister. Jaki nastroj taka tematyka ::P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh, butelka.... a w pojutrze 8 mojej mamy,.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boona oglądałam dom snów bardzo mi się podobał, a ten drugi tak sobie Jakie lubicie filmy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale pomysl teraz o coreczce ktora sie niedlugo urodzi :) ja wiem ze zadne dziecko nie zastapi drugiego, ale nie stresuj sie i nie smuc ze wzgledu na brzuszek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fresaaa - no to ja nawet nie zaczynam tego drugiego, a ogolnie lubie wlasnie takie ilmy jak ten Dom, Ocaleni, Piaty wymiar, Wyspa tajemnic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co za smutne tematy aż się zaraz sama rozbeczę... :( Mam ostatnio deprechę nie wychodzę do ludzi siedze tylko w domu, nie mogę spać codziennie ryczę prawiem nie jem i tylko myślę myślę nie mogę przestać ehhhhhhhhhhhhhhhhh ciężko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To było moje pierwsze ukochane dziecko, zmarło w bardzo trudny sposób. Z dnia na dzień. Nie zrobiono badań, urodziła się jako wcześniak. W dzień w który miałam odebrać ja ze szpitala. Pojechaliśmy po nia , a tam wszyscy bladzi bo mała zmarła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boona niektórym się podoba ten sinister A oglądałaś wszystkie części hannibala ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
. . . butelka wina . . . o matko strasznie Ci współczuję :( Ale tak jak mówi boona ciesz się z maleństwa które będzie a tamta jest w niebie malutka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ani mi butelka nie mow bo chyba by mi serce pękło :O Fresaaa - nie przepadam za Hanibalem, a co do wychodzenia z domu i o kontaktach z innymi to juz nie wspomne, jedyna twarz jaka widuje od kilku miesiecy to moj M (no i syn, ale z "w kratke" i tak dzisiaj zastanawialam sie czy ja przypadkiem nie umarlam hehehe :D no ale pani w sklepie mnie obsluzyla wiec chyba zyje :D to po filmach mam takie odczucia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boona przynajmniej masz męża i dziecko ja po 8 latach zostałam z niczym, sama, wiem że juz nikogo nie znajdę, bo w tym wieku faceci mają już żony albo przyszłe narzeczone, tylko jacyś karierowicze co im się w głowach poprzewracało zostali :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Butelka Twój aniołek jest zawsze przy Tobie i modli się za waszą rodzinkę :) myśl o przyszłości :) ja wiem my nawet nie możemy sobie wyobrazić co to za ból , ale jest i czuwa nad wami Wasz aniołek :) Witaj Fresaaa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mow nigdy ze NIE, ja mojego poznalam zaraz przed 30 a on mial juz po 40 i to ja mam dziecko, wiec jak co niektorzy zlosliwie pisza PANNA Z DZIECKIEM. A tez juz myslalam ze "przegralam" zycie...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam ochoty nigdzie wychodzić nikogo poznawać kocham go nadal :( poznaliśmy się jak mielsimy po 20 lat byliśmy tylko dla siebie :( Ciężko strasznie ehhhhhhhhhhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie rodziłam niestety w swoim mieście. Byłam wtedy w innym i tam nie dopilnowano. Mała zmarła z dnia na dzień. Moje ukochane dziecko, pamiętam swój krzyk, pielęgniarki które zaczęły na mnie krzyczeć że jak ja mogę się tak tu drzec i ordynatora który krzyczał na pielęgniarki. Co rok to do mnie wraca. To wspomnienie i moja kochana mała dziewczynka, która dzień wcześniej karmiłam , przebierałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boona - powiedz mi coś, bo Ty wynajmujesz to swoje mieszkanie po rodzicach - na jakim druku PIT to rozliczasz? Pytam poważnie i niezłośliwie - chcę rozwiać wątpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahert
asia to wiesniara jest. jakoś nie widać tego twojego bogactwa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak można krzyczeć na kogoś kogo spotkało takie nieszczęście... Wspomnij małą nie myśl o tym zdarzeniu jak już tam pojechałaś :( nie chciałabym tego przeżyć Może obejrzyj jakiś fajny film.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
butelko, nie wiem jakbym coś takiego przeżyła, trzymaj się cieplutko,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agija
Dobrze Wam dziala gg w telefonie? :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boona - nie muszę wiedzieć, ale wiedzieć chciałam, bo mam w pewnej kwestii wątpliwości - właśnie rozliczałam PIT znajomych, którzy coś komuś wynajmują. Ale skoro się z tego nie rozliczasz to nie ma tematu - dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fresaaa, ja miałam kogoś, pierwszego męża, którego kochałam nad życie. Zdradzał, mnie , bił a ja nic. Teraz mam cudownego faceta, który jest dla mnie wszystkim.jest moim największym przyjacielem. Uwierz mi, znajdziesz tego jedynego. Widocznie tak miało być, skoro razem nie jesteście on nie jest tym Twoim jedynym który gdzieś na Ciebie czeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
butelka teraz będzie dobrze :) Kochane wiecie w której cukierni są najlepsze torty ? bo nie będę robić, zamówię :) ja zrobię ciasta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko że on jest dobrym człowiekiem nie bił mnie był dla mnie dobry W tym wieku fajni normalni faceci są już zajęci a ja nie mam ochoty szukać na siłę.. Tak bardzo chciałabym przytulić się do niego jak jeszcze 3 miesiące temu i zasnąć:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mimi :) e, tam pit 36, moze byc nawet pit 657786575789, to nie o to chodzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×