Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

joanna0709

zaprAszamy do dyskusji :)

Polecane posty

mimi - tak obstawiam, ale mnie pewna pani urzędnik z tropu zbiła przez telefon. Jeszcze poszukam, albo zadzwonię do innego urzędu;) Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joanna - ty akurat gówno wiesz - nie rozliczasz się, więc mam wątpliwości czy kiedykolwiek jakiegoś PITa na oczy widziałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak nie widziala jak ma 3x zwrot za dzieci, ktos ma z was wiecej???? NIE!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a potem sie dziwia skad asia ma na to itamto, nie asia ? ;) zagtadka rozwiazana :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, chyba rano się witałam :) ja nie mam boona, domyślam się ale to bez znaczenia :) uciekam spać bo jednak ponad 17h na nogach daje znać a muszę się jeszcze wykąpać, do jutra papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
. . . butelka wina . . . Zatem czemu się rozstaliście? xxxx długo by opowiadać nie chce mi się znów o tym mówić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papa mimi:) Fresaaa- to jak masz ochote to na spokojnie nam napisz, nie takie w naszym gronie byly sprawy... pamietacie jak Anitka upijala meza "pod wesele" a my mialysmy dyzury hehe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak szczerze to mam taki paskudny dzien :O dzien w dzien to samo, a wlasciwie nic, jak raz na 2 dni zejde do warzywniaka to wszystko, mam wrazenie ze jestem SAMA na ziemi, macie tak czasami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i to nie chodzi o znajomych czy w ogole chec jakiegos kontaktu z innymi, bo jej nie mam, ale tak jakos "ksiezycowo" jest... moze to przez to zimno i szarowke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh, rozpisalam sie jak zwykle na noc, ide sie kapac i spac, wszak jutro kolejny fascynujacy dzien :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boona niestety , ja tak nie mam :) :) ale to jest przesilenie wiosenne haha chociaż wiosny nie widać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aśka - jaki zawód (hahahahahaahahhaahahahaahha) ? Co ty chrzanisz (hahahahahaahahhaahahahaahha)? Szkoła wieczorowa o wątpliwym profilu ukończona 9 lat temu (hahahahahaahahhaahahahaahha)? Skarbie - przepisy od tego czasu zmieniły się przynajmniej te 9 razy jak nie więcej (hahahahahaahahhaahahahaahha) :P Boona - aby mieć zwrot kasy na 3 dzieci trzeba najpierw zarabiać tyle, aby podatek był na tyle wysoki, aby było od czego odpisywać. A z tego co wiemy Aśka nie pracuje więc ma wielkie g*. Ma co najwyżej jej mąż. Jak zarabiają kierowcy doskonale wiem. A na dodatek Aśki mąż jakiś czas temu stracił prawko i nie jeździ, więc i dochody poleciały na łeb, więc sorry, ale tutaj nie masz racji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papapa Fresaaa butelka, nie rozmyslaj, bo mi sie jeszcze bardziej smutno robi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rany, taka-sobie- jej maz nie jest kierowca ale robi meble na zamowienie, aska wielkokrotnie pisala ze ok 5 wyciagnie, wiec co? nie odliczy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
butelka coś ty :) po mnie spływa :) wiesz jeśli piszesz na jakiś temat to znaczy że na ten temat coś wiesz jak widać ona bardzo dużo wie, więc tylko współczuć hahahahahahahhahahahahahahahaah ja nie komentuje jej wypocin bo nie śpi ze mną i moim mężem więc wie tylko ze swojego łóżka :) a tam jakoś pusto bo laska wciąż jątrzy czyli w nocy nie jęczy :) :) :) jakie to prawdziwe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra, ja w ostatecznosci ide juz papa dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronka to joannaaaab
tak jak sobie popatrzyłam na joasię to nie widać, żeby aż tak dobrze jej się powodziło. że ją stać na siedzenie w domu i w ogole szczerze? nie wygladasz asiu na księżną Dajanę. raczej na bezrobortną kurę domową :P w dodatku ciuchy też niezbyt twarzowe 🖐️ ale tak tak, wszytko mówie z zazdrości, strasznie Ci zazdroszczę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronka to joannaaaab
joasiu z jakim mężęm Ty spisz? przecież podobno zakończyłas ten związek może lepiej zmień status na "to skomplikowane" a pod komentarz: "w zalęznoścxi czy się upije czy akurat przyjdzie trzeźwy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranoc boona :) nie komentuj niech wie że jestem uboga :) :) :) mają do MOPSu zgłosić to niech do skarbówki donos złożą :) a co mi tam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×